Opinie o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfavox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfavox Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Brajanek, syn Janusza i Karyny, brat dźesiki

Na stanowisku inżyniera wsparcie to niestety groszę - coś koło (usunięte przez administratora)netto , co prawda podczas 1 rozmowy kwalifikacyjnej obiecają Ci góry i w ogóle pensję jaką podasz ale na sam koniec gdy będą chcieli Cię zatrudnić powiedzą że jednak nie masz na tyle doświadczenia / wiedzy abyś tyle zarabiał (usunięte przez administratora)

Były_pracownik

I myślisz skąd się ta mega rotacja bierze w alfavoxie? Co do wypowiedzi @Jj: no comments. Brednie i tyle.

Filemon

Tylko w Alfavoxie zarobki są słabe, atmosfera słaba, możliwości zdobycia sensownego doświadczenia też słabe, warunki zatrudnienia często na papierze inne a w rzeczywistości inne. To co jest "dobre"? To, że wypłata jest w terminie - mimo, że bez nadgodzin?

Filemon

Zdefiniuj co znaczy "dobrą", bo coś mi się wydaje, że według tej definicji w branży softu nie ma "złych" firm.

Programista C#

W moim przypadku były dwa zadania i nie było informacji,że mam 4h na napisanie programu. Pierwszym był program (raczej nie trywialny, bo wymagane było kilka dość niestandardowych opcji), drugim było skonfigurowanie środowiska wykorzystywanego w firmie (wątpię,żeby 4h były wystarczające, na poznanie całkiem nowego systemu, jego zainstalowanie przedarcie się przez manuale i skonfigurowanie).Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej,że ktoś np. sprawdził moje rozwiązanie. Po rozwiązaniu pierwszej części i braku odzewu wykonałem po paru dniach telefon w tej sprawie do siedziby firmy i okazało się ze rekrutacja nadal jest prowadzona więc naiwnie poświęciłem czas na rozwiązanie drugiego zadania. Oczywiście odzewu nie było. Tak więc radzę uważać na takie praktyki z tymi zadaniami na rozmowach kwalifikacyjnych.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Olaf

Widzę, że dział marketingu ostro walczy o zatuszowanie niebezpodstawnie negatywnej opinii. Jednak rotacja ludzi nie bierze się znikąd.

Filemon

Zmieniłem, jak wszyscy inni raczej prędzej niż później. I mimo że to było już jakiś czas temu to zapamiętam sobie to doświadczenie na długo.

AV

Jest dobra i równa podstawa - najniższa krajowa. Co do bonusów i premii to niektórzy mają wolne od 17. Umowa jest w pełni respektowana w punktach obowiązki pracownika.

lotnik

Wszystko to jest działaniem nieuczciwej konkurencji... no bo przecież kto mógłby się mylić:)

@m@d30

A czy istnieje szansa na pracę na 3/5 etatu - jestem doświadczonym certyfikowanym inżynierem IT który pracuje obecnie już w 2 firmach ( po 16.00 monitoring systemów HAV w korpo , dwa dni w tygodniu obsługa dużej firmy w godzinach 8-16 ) i interesuje mnie możliwość ewentualnego wykorzystania pozostałych 3 dni .

abdul

Programiści też się zwalniają?

Były_pracownik

To by była wspaniała wiadomość, ale czuje, że nas wkręcasz. Albowiem jak mówi znane przysłowie "złego diabli nie biorą"...

UniaGarczar

Oferty pracy AlfaVox przypominają. Sprzedaż ratalną dla seniorów. (usunięte przez administratora) Tylko szybko się to kończy jak to z Unii.

No-i-pozamiatane

Plusy? Możesz się skutecznie nauczyć jak nie należy robić i dlaczego, tj. czym to się kończy.

Alamakota

3-5 tyś brutto

Ukrainec
@Alamakota

Kieszonkowe na fajki:)

russo

O każdym poza kapo ale na to stanowisko rekrutacji nie ma.

Napoleon

Polecam masochistą - na rozmowie bajka i w ogóle a potem brutalne zderzenie z rzeczywistością.

Trick

Trzy rzeczy których nie znajdziesz w AlfaVox: - rozwój osobisty - miła atmosfera pracy - wysoka jakość O powyższych trzeba zapomnieć!!

kfa

Są, tylko że nie wystawia już ich Alfavox, tylko pośrednicy, bo tak to by ludzie nie zaaplikowali. Nie wiem, dlaczego akurat od tej firmy zaczynasz rozeznanie. Co jest niefajne - przecież piszą ludzie, że wszystko już było powiedziane. Jeśli Ci faktycznie zależy, to przewiń chociaż stronę do tyłu.

taaa

Zadzwoń do kogoś z alfavoxu i zapytaj. Jak będzie zajęte to znaczy, że dzwonisz do siebie.

Czy ktoś normalny może podzielić się normalną opinią nt. tejże firmy ? Póki co to jedynie można mieć uzasadnione wątpliwości że część tutaj piszących osób nie jest zbyt normalna co niezbyt dobrze świadcz o firmie. A ja jako dość normalny biedny absolwent IT - licze na szczerą i wyczerpujaca odpowiedz.

dupavox
@Kandydat

przeczytaj wczesniejsze komentarze, bo zawsze jak pojawi sie jakas konkretna opinia, to zaraz potem wkracza sztab propagandowy alfavoxu i robi shit-storm

Bytes

No to chyba już ?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Alfavox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfavox Sp. z o.o.