BMM Sp. z o.o.

Rzeszów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o BMM Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMM Sp. z o.o.

Były pracownik

Ja również tam pracowałem ponad 6 lat. Bardzo wiele się nauczyłem i po tych kilku latach mogę powiedzieć jedno: jak zapadła decyzja o rozstaniu się z BMM to nie miałem problemu ze znalezieniem nowej pracy. Kuźnia talentów.

Pracowałem tam długo

Firma, która opierała swoje działania głównie o fundusze unijne. Skończyły się dotacje, skończyła się firma. W najlepszym okresie pracowało tam około 70 osób, jednak na przestrzeni ostatnich 2-3 lat większość pracowników albo odeszła, albo została zwolniona. Zostało tam kilkanaście osób i chyba wszyscy szukają nowego zajęcia. Jeśli zarząd się nie obudzi, to za rok będzie się o tej firmie mówiło tylko w czasie przeszłym.

Zibi

Rodzinna firma, zarobki jak na taki zawód tragiczne, to firma raczej dla studentów, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie. Plus fakt, że nawet nie stać ich na sekretarkę, tylko co chwile praktykantki za darmo tam siedzą. Doświadczonym i ambitnym ludziom szukającym pracy - nie polecam stanowczo.

Monia

Jeżeli chodzi o firmę BMM Sp z o.o. mam podzielone opinie, wszystko zależy do jakiego konkretnie trafisz działu. Jeżeli chodzi o wdrożenia oprogramowania to praca praktycznie poza Rzeszowem cały czas trzeba jeździć po Polsce rocznie ok. 50 tys. km. własnym środkiem lokomocji. Można zapomnieć o wolnym czasie i powrotach o 16 godzinie do domu. Ogólnie firma wygląda na dobrze zorganizowaną ale komunikacja jest bardzo sława i nie rozwija pracowników, jednym słowem brak szkoleń. Ogólnie jak chcesz pracować możecie spróbować, jednak jak chcecie zarabiać pieniądze i mieć troszkę czasu wolnego to nie polecam.

Zostaw opinię o BMM Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMM Sp. z o.o.