Opinie o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Malina Boduch

Polecam New4Mat.Com każdemu kto planuje zrobić i pozycjonować dobrą stronę internetową. Całym procesem opiekował się Pan Adam, którego cenię za profesjonalizm, staranność i pełen kontakt. Obecnie trwa proces pozycjonowania i rozwijania mojej strony, w czym mam zdecydowane wsparcie ze strony New4Mat. Polecam!

klient

Współpraca jest znakomita, dobry kontakt, szybki czas działania, strona śmiga, jesteśmy zadowoleni.

Malina Boduch Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

klient Nowy wpis

Sławek Kwiatkowski Nowy wpis

współpracuję z firmą New4Mat od 3 lat. Do tej pory zostały wykonane 2 strony z których jestem w pełni zadowolony, są dobrze zbudowane i przejrzyste. Kontakt w sprawie zmian na stronie b. dobry, dobre doradztwo oraz szybki czas działania. Oczywiście za niektóre zmiany trzeba płacić, ale za pracę wykonaną to jest normalne- ktoś poświęca swój czas i wiedzę. Polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions

Czy w New4Mat.Com Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Papa

tak, tylko rzadziej niż raz w miesiącu :)))

Michał Sierpiński

Odradzam wszystkim potencjalnym zainteresowanym współpracę z tą pseudo-profesjonalną firmą, specjalizującą się w sprzedaży bubli i naciąganiu klientów. Składam zawiadomienie do organów ścigania o usiłowanie wyłudzenia nienależnej zapłaty z tytułu wyimaginowanej kary umownej, co jak widzę po komentarzach, jest typową praktyka tej spółki. Pokrzywdzonych zapraszam do kontaktu z moją Kancelarią, celem przyłączenia się się do postępowania karnego.

Potwierdzam

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie trzymajcie się od tej łajzy jak najdalej

Paulina

O co chodzi z tym szefem? Przeczytałam w komentarzach, że niektórzy mają o nim naprawdę straszne zdanie. Chciałabym wiedzieć, co takiego robi i jak obecnie atmosfera w firmie żeby zobaczyć czy jest sens się interesować tą pracą w ogóle.

Barbara

Potwierdzam negatywne opinie - moja strona już nie działa, bo nie podpisałam aneksu. Na szczęście kilka miesięcy temu przeniosłam na serwery nazwa.pl pocztę, ponieważ bezpłatna powierzchnia dyskowa była tak mała, że szybko się wyczerpała, a dodatkowa przestrzeń na serwerach spółki absurdalnie droga. Stronę zrobię od nowa - na szczęście pełniła tylko funkcję pomocniczą. Na etapie tworzenia strony wszystko było ok, pan Adam nad wyraz uczynny. Nie sądziłam, że tak to się skończy - rozmowy były o bezpłatnym utrzymywaniu strony na serwerze firmy. Wiem, że umowa przewidywała możliwość jej rozwiązania w drodze wypowiedzenia, jednak sposób działania firmy i podejście do klienta to porażka. Najwyraźniej celem firmy było złapanie klientów na darmową obsługę z założeniem, że za czas jakiś zmusi się ich do płacenia... Mam nadzieję, że jednak się przeliczyli.

Artur

Błagam Was przyjrzyjcie się bliżej tej firmie. Nie polecam z serducha. Funkcjonuje ona jak sekta. Szef to straszny człowiek. Na pozór miły i uprzejmy a naprawdę jest chciwy i pazerny.

Oceniam firmę New4Mat jak najbardziej pozytywnie . Zleciłem budowę strony , oraz opiekę nad nią . Specjaliści są w tej firmie dla klienta , pomagają a nie zbywają . Gorące podziękowania dla Pana Adama który dodatkowo pomaga w przeprowadzeniu e-cesji . Pozdrawiam Marcin Fiołka , firma FIOŁKA-TRANS NAMYSŁÓW

Pozew Zbiorowy

Firma nierzetelna. Miarka się przebrała. Pozew zbiorowy - jeśli ktoś chętny zapraszam. Jesteśmy w fazie wkurzu i organizacji. Na każdą wiadomość odpiszemy. kancelaria att twojeprawo peel

BB ( edit)

Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów przed nieuczciwymi i nieetycznymi praktykami, bardzo natrętnego i chciwego właściciela firmy new4mat ,"złotoustego" pana Adama. Kilka lat temu zleciłam wykonanie strony internetowej tej firmie, zachęcona promocją: Jednorazowa wpłata, bezpłatne i bezterminowe utrzymanie strony. W tym tygodniu zachłanny i nieuczciwy właściciel firmy zażądał ode mnie corocznej opłaty za hosting, który w umowie oznaczony jest jako darmowy i bezterminowy. Szantażuje mnie, że albo mam podpisać aneks albo rozwiązuje on ze mną umowę i zamyka mi stronę, za którą zapłaciłam i której utrzymanie miało być darmowe i bezterminowe. Co więcej strona ta jak twierdzi nie jest nawet moją własnością, stroną zarządza i kontroluje jego firma a za każdą najmniejszą zmianę np adresu mailowego żąda sporych pieniędzy. Wypowiedzenie umowy motywuje on swoim bezsprzecznym prawem do tego, gdyż jeden z punktów warunków umowy napisany drobnym druczkiem, daje mu możliwość zamknięcia takiej umowy w każdym, wymyślonym przez siebie czasie. Czyli płacicie grube pieniądze a panu liskowi chytruskowi coś się odwidzi i za miesiąc nie macie dostępu do strony. Bardzo proszę podobnie (usunięte przez administratora) lub niezadowolonych z usług tej firmy o kontakt ze mną. Edit: Po opublikowaniu tej recenzji i poinformowaniu opinii publicznej o ich nieetycznych praktykach, dostałam od w/w firmy ( nigdy nie podpisują się imieniem i nazwiskiem, zawsze tylko new4mat.spółka zoo ) z żądaniem usunięcia wpisu oraz informację cytuję: " Ponadto informujemy, iż zgodnie z postanowieniami umownymi, brak usunięcia wpisów lub kontynuacja szkalowania naszej firmy doprowadzi do zawieszenia świadczenia usług i w konsekwencji rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym" Czyli kolejny kruczek w umowie wśród wielu, wielu kruczków. Kolejny szantaż : Nie usuniesz komentarza, Twoja strona znika ....! Tak zamykają tak usta niezadowolonym klientom.

pozew zbiorowy
@BB ( edit)

Myślę że warto założyć pozew zbiorowy i zebrać większą ilość osób poszkodowanych przez praktyki w/w firmy. Pewnie każda historia jest inna. Ale niestety i Pan A... popełnia błędy pomimo obwarowania się zapisami swojej umowy.

Max
@BB ( edit)

A gdzie ten kontakt?

Handlarz

Swoja opinie wyrazilem na google stanowczo odradzam wspolpracy z ta firma jak tylko sie im wytyknie brak rzetelnosci i zerwie umowe to drazu naliczaja kare umowna okolo 6500zl i ida do sadu STRASZNE (usunięte przez administratora) nawet wysylaja potwierdzenie salda do podpisania za ta kare w zyciu tego nie podpisujcie odrazu w sadzie przegracie jak to podpiszecie.

Beata
@Handlarz

To prawda new4mat to (usunięte przez administratora) i naciągacze

BB
@Handlarz

Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów przed nieuczciwymi i nieetycznymi praktykami, bardzo natrętnego i chciwego właściciela firmy new4mat ,"zlotoustego" pana Adama. Kilka lat temu zleciłam wykonanie strony inteternetowej tej firmie, zachęcona promocją: Jednorazowa wpłata i bezpłatne i bezterminowe utrzymanie strony. W tym tygodniu zachłanny i nieuczciwy właściciel firmy zażądał odemnie corocznej opłaty za hosting, który w umowie oznaczony jest jako darmowy i bezterminowy. Mam podpisać aneks a jeżeli tego nie zrobię rozwiązuje on ze mną umowę i zamyka mi stronę za którą zapłaciłam. Co więcej strona ta jak twierdzi nie jest nawet moją własnością, stroną zarządza i kontroluje jego firma a za każdą najmniejszą zmianę np adresu mailowego rzada sporych pieniędzy. Wypowiedzenie umowy motywuje on swoim bezprzecznym prawem do tego, gdyż jeden z punktów warunków umowy napisany drobnym druczkiem, daje mu możliwość zamknięcia takiej umowy w każdym, wymyślonym przez siebie czasie. Czyli płacicie grube pieniądze a panu liskowi chytruskowi coś się odwidzi i za miesiąc nie macie dostepu do strony. Bardzo proszę podobnie (usunięte przez administratora) lub niezadowolonych z usług tej firmy o kontakt ze mną.

Guty

Bardzo nierzetelna i nieuczciwy firma. Preparują pozytywne komentarze.

Beata
@Guty

Ten szef prezes czy jak mu tam to człowiek bez żadnych zasad. Uciekajcie gdzie (usunięte przez administratora) rosnie od tej szemranej fitemki.

STOLARSTWO-KUROWSKI

Współpracujemy z firmą New4Mat już wiele lat, stworzyli dla nas już drugą świetną stronę. Pan Adam skrupulatnie pilnuje wszystkich zapisów umowy aby klient był zadowolony, jest zawsze chętny i gotowy do pomocy. Wykonanie strony jest na bardzo wysokim poziomie. Kontakt zawsze błyskawiczny. Polecam

Andrzej Karwan

Z dużą przyjemnością polecam usługi firmy New4mat. To rzetelna i błyskawicznie działająca firma. Profesjonalne podejście do klienta. Cierpliwie i z dużą uwagą wysłuchano wszelkich uwag i sugestii, doradzono, co będzie lepszym wyjściem i przede wszystkim strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o styl, w którym chcieliśmy się poruszać. Solidny serwis, pomoc w edycji strony, a także doradztwo w publikacji treści merytorycznych, szybki kontakt i szybka realizacja. Polecam!!!. Andrzej Karwan Fabryka Mebli Karian

agm-klima.pl

Profesjonalna i szybka pomoc od samego początku, od założenia konta e-mail, poprzez konfigurację, aż po zwykłe problemy eksploatacyjne związane np. z aktualizacją oprogramowania. Oprogramowanie do wykonania i redagowania strony www bardzo przyjazne, a w przypadku jakichkolwiek problemów zawsze można liczyć na profesjonalną pomoc ze strony NEW4MAT. Fachowe doradztwo, pomoc techniczna przy stosunkowo niskich kosztach obsługi. Współpracujemy z firmą NEW4MAT kilkanaście lat i od pierwszego dnia uważam, że jest firmą godną polecenia, a ja osobiście nie wyobrażam sobie współpracy z innym podmiotem w tej dziedzinie. Grzegorz Maślak

Adriana Zalewska-Wąsowicz

Współpracujemy od 12 lat. New4mat cechuje sprawność i profesjonalizm obsługi we wszystkich obszarach. Dział techniczny to przede wszystkim konkret. Zawsze mogliśmy liczyć na błyskawiczną i rzeczową odpowiedź na każde pytanie natury technicznej, związanej z edycją strony – odpowiedź prostą, zrozumiałą i rozwiązującą problem. Z kolei pan Adam Wojtyński, reprezentujący Dział marketingu, to przykład nie tylko profesjonalizmu i wysokich kompetencji interpersonalnych, ale również życzliwości oraz indywidualnego podejścia do potrzeb każdego klienta. Niezwykły i cenny jest przy tym zwyczaj poświęcania klientowi właściwie nielimitowanej ilości uwagi i czasu. Mieliśmy (i nadal mamy) bieżący i niczym nie utrudniony kontakt telefoniczny, dzięki któremu zyskujemy pomoc i fachowe doradztwo na każdym etapie tworzenia i modyfikowania strony – zarówno pod względem merytorycznym, jak i technicznym. Szczególnym atrybutem new4mat jest z całą pewnością niezawodność – przez te wszystkie lata nigdy nie padliśmy ofiarą żadnej awarii technicznej związanej ze świadczonymi przez firmę usługami. Sam produkt jest prosty w obsłudze, czytelny, przejrzysty i niezawodny. Bez wahania polecamy! Adriana Zalewska-Wąsowicz, kierownik Działu Promocji, Edukacji i Wydawnictw Muzeum Powiatowe w Nysie

Wentop

Obsługa i czas ze strony New4mat , wykraczający poza ramy umowy. Po woli, systematycznie a przede wszystkim zrozumiale dla laika tłumaczone wszelkie zagadnienia. Nie ma żadnego problemu z kontaktem , zawsze oddzwaniają i odpisują na maile a w sytuacjach awaryjnych gdzie ważny jest czas np.awarii poczty e-mail , bardzo szybko reagują. pozdrawiam zespół TopDek.pl

Zostaw merytoryczną opinię o New4Mat.Com Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New4Mat.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

New4Mat.Com Sp. z o.o.
  • Cygana 4 lok. P 319