new4mat.com Sp. z o.o.

Opole

Opinie o new4mat.com Sp. z o.o.

madzia

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą new4mat. Trzeba przyznać , że na stronę trzeba trochę poczekać jednak efekt końcowy jest satysfakcjonujący. Konsultacje przy tworzeniu strony bardzo pomocne, mimo różnic w poglądach firma szanuje zdanie klienta i dopasowuje się pod nie. Prośba o aktualizację na stronie zrobiona w trybie natychmiastowym za co dziękujemy:). FIRMA GODNA POLECENIA!

Zloty

Jak wypowiedzieć umowę new4mat, proszę o pomoc.

Joker

Po rozmowie z "prezesem" tej firmy, odnoszę wrażenie... że ten człowiek nie ma pojęcia o świadczonych przez jego firmę usługach.

Jum

No ja tam uwazam, że nie ma na co narzekać jeśli chodzi o współprace, generalnie ja bym polecał spróbować, bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by zawsze próbować się rozwijać

kasia

Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą, strona, którą Ci stworzą tak naprawdę nie jest twoja, tylko ich. Nawet zwykła zmiana numeru telefonu czy zdjęć na witrynie głównej wiąże się z chorymi opłatami, ktore sobie naliczają za tzw,, roboczogodzinę".! Nigdy więcej nie zdecydowałabym się na umowę z nimi, odradzam

bladzioch

Ofertę na pozycjonowanie otrzymałem i jest cenowo b. korzystnie. Biorąc pod uwagę fakt, że są administratorem strony internetowej, za niedługi czas powinny być widoczne efekty pozycjonowania, w postaci nowych odsłon strony internetowej...

MrX

Blokowanie maili z serwerów innych opolskich firm internetowych może mieć większe konsekwencje - np takie, że klienci n4 nie dostaną wiadomości od swoich kontrahentów, którzy mają strony i pocztę u konkurencji n4 (chociaż chyba n4 nie mają prawdziwej konkurencji, nikt inny bezczelnie nie wciska niezorientowanym klientom technologii z 1999, html 4.01 hehe)

Gość z branży

Dwóch moich znajomych miało w n4 swoje strony, kiedy chcieli je "przenieść" do konkurencji zostały im naliczone kary, a same strony natychmiast usunięte bez możliwości odzyskania tekstów czy zdjęć. Na dodatek wszystkie adresy mailowe konkurencji dodają do czarnej listy tak żeby ich klienci nie mogli odbierać wiadomości od nikogo z branży. Odradzam tę firmę, tym bardziej że poziom tych ich "stron" jest na prawdę mizerny...

frajer

Ta firma to jeden wielki przekręt.Jak tylko powiadomiłem ,że rezygnuje z ich usług od razu zablokowali moją stronę mimo ,iż placiłem jeszcze kolejne 2 lata. Mimo wypowiedzenia przez meila,pisemnie wysłane pocztą-potem kilka razy chciałem potwierdzenia ,że przyjęli pismo z wypowiedzeniem zero reakcji. Oczywiści kolejne telefony faktura wezwanie przedsądowe wczoraj ostateczne przedsądowe...paranoja-mam znowu im płacic-za co?????

frajer-bis
@frajer 26.11.2014 23:39

coś Ci się frajerze pogubiło... jak mogli Ci zablokować usługę, skoro płaciłes? jaką usługę zablokowali? PS. to nie pisze żaden z prezesów.... :) PS2. ludzie - czytajcie co podpisujecie....

@frajer 26.11.2014 23:39

Witam, potrzebuje pomocy w wypowiedzeniu umowy dla new4mat. Możesz mi coś doradzić?

MrX

Ha ha, NOWE technologie, a to dobre

MrX

A co się tym razem stało? Znowu na kasę naciągnęli?

Robert

OSZUŚCI!

zopola

Witam Firma new4mat robiła mi strone 4 lata temu ale widze ze nadal sie nic nie zmieniło.Pan ze skody jezdzi i obiecuje niesamowite strony.Odradzam wam nie dajcie sie naciagnac tak jak ja (moje wytłumaczenie startowałem z firmą i byłem naiwny) teraz to bym tego Pana wykopal.P.S byłem u prawnika i powiedził ze bedzie ciezko wygrac na szczescie szybko zarobiłem na nowa strone a im płaciłem fv przez 4 lata.

@zopola 26.09.2014 11:11

klient 2011

UWAGA NA TEGO CWANIAKA JEGO FIRMA TO PEŁNE OSZUSTWO ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ MOJA WIELKA PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kauf

ciekawe, który z prezesów to pisał :)

@Kauf 20.06.2014 11:42
ciekawe, który z prezesów to pisał :)

echhh ...

klient

dlaczego tak mało pozytywów? bo ludzie którzy są zadowoleni ze współpracy z Nimi (czytający co podpisują i rozumiejący co czytają) po prostu tu nie wchodzą i nie szukają forów w których się pisze pozytywy. ot, prosta psychologia. ja jestem zadowolony. poza tym to forum dotyczy chyba zatrudniania pracowników, a nie oceny jakości usług tej firmy. ps. widziały gały co brały? przecież na swojej stronie mają portfolio i można zobaczyć jak ich strony wyglądają, tylko kto się pofatygował? najlepiej pomyje wylać i zrzucić wszystkie grzechy świata na innych. echhhhh, ludzieeee.....;-)

ziom

Wystarczy obejrzeć te ich "strony", od razu widać że zrobienie nowej to dla nich tylko zmiana jednego wielkiego obrazka w tle.

k

Potwierdzam zero profesjonalizmu tylko faktury , kary , wszystkie strony z tego samego szablonu od kilku lat niezmiennie robione ,dziwię sie , że ktoś tam jeszcze pracuje i zamawia

Klos

tam nie ma pracownikow, same prezesy

oszukana

ta firma to same kłopoty, poziom korespondencji i rozmów poniżej krytyki. Jednym słowem CHAMSTWO i CWANIACTWO!!! Nie polecam a wręcz odradzam!!!

ozzygirl

Również ostrzegam przed tą firmą. Pan Prezes (który przedstawia się jako marketingowiec, nic nie wspominając, że jest prezesem) przed podpisaniem umowy obiecuje złote góry, nie wywiazują się z umowy, naliczają tylko kary i odsetki. czy ktoś złożył na nich pozew do sądu?

transport@grelich.pl

(usunięte przez administratora). Po wysłaniu wypowiedzienia, twierdzą iż mam umowe na 3 lata i musze kolejny rok zapłacić. Ja natomiast umowy terminowej żadnej nie podpisywałem. Prosząc o umowe z moim podpisem. Przesłali umowę bez podpisu, a jak chcę z podpisem mam im zapłacić uwaga 50zł. Wtedy dostanę umowę z podpisem. (usunięte przez administratora)

Zbyszek W.

ostrzegam wszystkich przed tą "firmą"! strona, którą zrobili okazała się nie moja. kontakt z firmą żaden, ciężko się tam w ogóle dodzwonić. pewnie skończy się w sądzie. wygrał ktoś już swoje w sądzie z nimi ?

Kicker

pozytywy sami sobie wystawili?

peterpan

firma bezwzględnie i wręcz chamsko wykorzystała moją słabą znajomość rzeczy ( strona internetowa ) pozostawiając mnie na pastwę niezrozumiałej dla mnie materii. beznadziejny kontakt i przy każdej okazji naliczana opłata. zdecydowanie odradzam (usunięte przez administratora)

klienttejfirmy

Niestety standardy prowadzenia biznesu prezesów to dno rynsztoka. Naciagają klienta, sam prezes przyjedzie i omamia . Potem dzwoni tylko w sprawie niezapłaconej faktury ( wystawianej z byle powodu). Po zapłaceniu ostatniej faktury sa w stanie wyłączyć bezprawnie stronę i nie odbierać telefonów. Liczą na to , ze spokojni ludzie do sadów nie pójdą. Mam nadzieję, ze nowi klienci nie dadzą sie naciągnąć.

Kalemba
@klienttejfirmy 24.12.2013 08:46

Wesołych Świąt!

Klient

Zdecydowanie odradzam. New4mat z Opola i jej prezes (usunięte przez administratora) to wielki ból głowy i gwarantowane problemy. Przed podpisaniem umowy prezes i przedstawiciel handlowy w jednej osobie (usunięte przez administratora) zapewnia o profesjonalnym działaniu, po czy zasłania się umową i stwarza chore wręcz problemy. Żałuję zapłaconych pieniędzy.

zp

Pani Aniu chyba nie miała Pani żadnych wymagań

kp

Jest nas więcej oszukanych?Złóżmy pozew zbiorowy

Robert
@kp 09.03.2013 08:56
Jest nas więcej oszukanych?Złóżmy pozew zbiorowy

Wyszło wam coś z tego? Dajcie namiary, chętnie się przyłączę.

z Opola

P - 2013-03-04 13:38:58 [usunięte przez moderatora] PIENIĄDZE, A NIC NIE ROBIĄZgadzam się z przedmówcą, nie można im zaufać !! podobno arogancja "szefów" po podpisaniu umowy na stronę sięga zenitu, odsyłają do regulaminu , który jest niekorzystny dla zlecających !!! UWAGA na new4mat.com spółka z o. o. nie są godni polecenia.....

niezadowolony

Naciągacze i tyle, proszę o założenie bloga lub forum na temat ich [usunięte przez moderatora] praktyk które uprawiają ci pseudobiznesmeni-naciągacze.. new4mat.com [usunięte przez moderatora], jestem zdecydowany na sąd !

PP

Mieli zrobić nową stronę a praktycznie nic nie zmienili tylko układ starej , wystawili fakturę jakieś karne opłaty za zerwanie umowy z której się nie wywiązali

Marcin

Proszę o informację na temat tej firmy, mam z nimi problem i szukam rozwiązania - marc912@interia.pl

PP

A może urząd ochrony konsumenta by nam pomógł , może podziałamy razem

P

[usunięte przez moderatora] PIENIĄDZE, A NIC NIE ROBIĄ

oszukany

Zgadzam sie absolutnie z opiniami poprzednimi,z wyjatkiem tej pozytywnej ktora sobie sam [usunięte przez moderatora] pewno napisal.Proponuje stworzyc grupe ktora pociagnie te bande [usunięte przez moderatora]do odpowiedzialnosci.Co wy na to?

Max

niezadowolony z usług w new4mat? mogę pomóc: max.damage@vp.pl

Syndyk

662 128 252

Jakiś aktualny kontakt?

PP

Chętnie się przyłączę też mnie oszukali

Gość

Co znów zrobili?

gość

Można prosić o kontakt?czuję się przez nich również oszukana...

Anna

Jestem zadowolona z współpracy z tą firmą. Bardzo szybko zrobili mi stronę zgodnie z moimi wymaganiami. Poleciłam znajomym - też są zadowoleni.

tom

jako były klient tej firmy mogę tylko grzecznie ostrzec potencjalnych zainteresowanych...zero kontaktu, zero zrozumienia, zero dobrych chęci...i najbardziej genialny tekst właściciela: \\\"jesteśmy profesjonalistami i wszelkie sprawy załatwiamy poprzez wymianę e-maili z działem technicznym\\\" profesjonalizm pełną gębą.

Markus

Nie miałem z tą firmą problemów i jestem zdziwiony złymi opiniami.

kora

[usunięte przez moderatora] przed podpisaniem umowy wszystko pięknie , obiecują złote góry a potem tylko płać , wszystkie ustalenia \\\" na słowo \\\" sa obiecankami bez pokrycia

klient

Ta firma to [usunięte przez moderatora] naciągacze pracujący na szablonach zero pozytywnego kontaktu z klientem po podpiasniu umowy a przed obiecują złote góry odradzam wszystkim bo zapłacicie a nie będziecie mieli niczego

Gościnnie

Pracowałam w new4mat.com przez jakiś czas i jedyne co mogę powiedzieć to, że był to czas stracony!!! Obiecanki cacanki i nic więcej. Brak konkretnej umowy, [usunięte przez moderatora]...nie polecam!

Gość

Witam, Również pracowałem tam, właściciel bez pojęcia o tym co się dzieje w około, robią typową chałturę, wszystkie projekty jakie zrobili takie same, wymiana jednego zdjęcia, kolorów i gotowe i oczywiście nie można mieć hostingu w innej firmie tylko u nich, Inwigilacja to prawda, na każdym kroku..... poza tym zero profesjonalistów, bazują na tym co stworzyli na początku ludzie których zwerbowali i którzy wierzyli że firma się rozwinie, ale widzie że jest tak; Złapać klienta, zrobić stronę na szablonie w jeden dzień + hosting i następny do golenia. Zero postępu... :)

zalecam omijać tą firme z daleka. Właściciel to straszny człowiek wulgarny w stosunku do pracowników ale co gorsza klientów. Praktycznie każdy kto podpisał z nim umowę o usługę jest niezadowololny. Firma sprzedaje gotowe szablony szczycąc się tym w niebogłosdy.

Zostaw opinię o new4mat.com Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie new4mat.com Sp. z o.o.