Grom-HP

Opole

Opinie o Grom-HP

Natalia

@Tim czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Dlaczego nie jesteś zadowolony z pracy w firmie Grom-HP? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując w firmie? Może ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie? Każde stanowisko pracy jest inne dlatego też warto wspomnieć na jakim jesteście.

Tim

@Natalia szkoda gadac...

Grzegorz

Od 2008 roku byłem pracownikiem ochrony na umowę-zlecenie, potem otrzymałem umowę o pracę, która wygasła w grudniu 2016 roku. Ze względu na to, że firma nie płacąc składek takich jakie powinna płacić ZUSowi, sprawa toczy się na chwilę obecną cały czas w sądzie pracy. Ja na chwile obecną nie otrzymałem ani żadnego świadectwa pracy ani zaległych pieniędzy za niewykorzystany urlop. Sama firma Grom-HP nie jest zła, a i pracowników ma wartościowych - z drugiej strony osoby odpowiedzialne za prowadzenie firmy powinny bardziej dbać o ludzi, bo w końcu oni na firmę pracują. Pozdrawiam!

benka

no ja chcę być wykładowcą - to ile moge tutaj zarobić?

czerpak

sama firma powstała w roku 2000 z inicjatywy wysokiej rangi oficerów członków Zarządu Fundacji Byłych Żołnierzy Jednostki Specjalnej "GROM" , jako elitarna firma zajmująca się problemami bezpieczeństwa. Także jest to dość elitarna forma ochrony słusznie kojarzona z tym GROMEM,czyli Polskimi służbami specjalnymi

cała prawda

i tu się zgadzam :) za 300 godzin to może dostanie z 1600zl.i chyba wiem kto się tu lansuje na tego koordynatora bo tak się składa że znam w tej firmie kilka osób,człowieku nie wiesz co mówisz.nie zdajesz sobie sprawy co się dzieje na obiektach.na dolnym ślasku tak zwany (usunięte przez administratora) rozstawia swoich ludzi i im daje wyższą stawkę i umowy o prace a resztę ma gdzieś.jakbyś czasem pojeździł i zrobił niezapowiedziana kontrolę to może coś by do ciebie dotarło!dla nich ta praca jest tylko po to żeby mieć ż€ś opłacony a ludzie ich nie obchodzą.dla nich liczy się ten śmieszny boks :) kto pracował lub pracuje z dolnego śląska to wie o kogo chodzi :P

saab klub

No to mój drogi śmieszny kierowniczyno powiem ci tak czy ktoś normalny za 6.5 zł będzie się przejmował firmą która na dodatek płaci za dwa miesiące ?????????? Powiem też tak, za 300 godz to zarobisz ,ale gdzie twoje życie osobiste,gdzie godność człowieka ,gdzie rodzina ?????Czy firma GROM jest warta tego by to wszystko zaniedbywać zdrowie i nerwy tracić , wątpię .A jak ty tak postępujesz to żal mi ciebie ale przede wszystkim twojej rodziny o ile ja masz bo tak (usunięte przez administratora)facet jak ty to prawdziwy biały kruk w dzisiejszych czasach .Poza tym szczycić się że jest się stójkowym w markecie bo to przecież fachowość stać w markecie oj ty oj ty (usunięte przez administratora) i mówić ludzią że fachowcy bo z GROM ,puknii się w czoło.

pracownik Grom HP

Ja jestem w Grom HP już 7 lat, zaczynałem od pracownika, później awansowałem na kierownika obiektu a od roku jestem koordynatorem na kilkunastu obiektach. Napiszę wam nieudaczniki tak: jak ktoś chce pracować to pracuje i zarobi. A takie nieroby jak wy powyżej, wypisujący bzdury, lenie którym nie chce się pracować a tylko brać kasę za kombinowanie i szkodzenie firmie nie liczcie na to że ktoś was będzie głaskał. W Grom chcą fachowców i specjalistów a nie pseudo "ochroniarzy-stróży". W firmie są także specjaliści będący kiedyś w jednostce Grom i nie potrzeba nam kombinatorów.

Janosik

A my wygrałyśmy z Grom-HP u. Ozimska Opole,w sądzie, sądźcie się i nie dajcie naciągać na umowy zlecenia, bo to są faktycznie umowy o pracę, mam nadzieję, że spotka ich zasłużona kara za tak złe traktowanie swoich pracowników(usunięte przez administratora). Dodatkowo każą podpisywać umowę o dzieło z inną, także ich firmą ,a później w sądzie próbują to wykorzystać przeciwko pozywającemu, z nami im się to nie udało. Ich mecenas nie bardzo zna się na rzeczy więc nie bójcie się walczyć o swoje.

anonimka :)

ja spedzilam 2 lata w tym syfie,ogólnie maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi.stawka 5,50zl,(usunięte przez administratora)i nie ludzcie sie nigdy nie bedzie lepiej a podwyżki i tak nie bedzie!

Jarosław P.

Jak żyje- ! Tak beznadziejnej firmy nie widziałem ! za nic mają ludzi ! Pracowałem jako kierownik zmiany ! Dość ! te opisy to prawda ! oprócz tego co pisze ten lizus na początku -albo sami se napisali ! Powiem tak - Samo Dno !

Bąbel

Tak to prawda - umowa zlecenie ! I kasa najniższa - kraków - bonarka -przykład !!!!!!!!

kierownik zmiany w grom

Ja się nie cieszę to(usunięte przez administratora) firma ! zatrudniają na umowe zlecenie - o pracę mało kto ma ! i grają wariata kasą !!!!!!! a zarobki najniższe !!!!!!

pracuję 3 lata, zarobki jedne z wyższych w ochronie i profesjonalna kadra zarzadzajaca.Ciesze sie ze pracuje w GROM HP.

Zostaw opinię o Grom-HP - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grom-HP