Opinie o BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opole Ozimska 182

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opole Ozimska 182

Mikołaj Kierownik Kaufland

Panie Pawle dziwił się pan dlaczego ma mało godzin w pracy w miesiącu skoro inni ludzie też chcą zarobić a po drugie nie spełniał pan obowiązków tak jak inni pracownik spełniał i mieliśmy do niego zaufanie to miał dużo godzin powyżej 200 h miał pan 16 zł początkowo po 1 miesiącu 17 zł netto i szliśmy z panem na rękę a pan nie szedł z nami jeszcze okradł sklep skandal jak pan chciał początkowo zatrudniając się więcej godzin to miał 250h A później pan wulgarnie miał pretensje że oszukaliśmy pana na wynagrodzeniu tak jak Dowiedzieliśmy się od Firmy Solid że też pan miał zastrzezenia że pana (usunięte przez administratora) nie w każdym miesiącu da się mieć sporo godz 2 x miał pan 250-245 h potem 220 h Jak Smiesz pan Chciał aby pan Kierownik Tomasz grygorowicza koordynator ochrony pana przyjął spowrotem jak pan chciał stać na sklepie na innej ulicy a na bardziej nie To Straszna Porażka .

Mikołaj Kierownik Kaufland

Witam chciałbym przedstawić sytuację która zainstaniala wczoraj dnia 23.01.2023r pan Paweł Bogusiak przyszedł do sklepu zaczął robić awantur i szarpać się po czym wezwaliśmy policję z powodu że pracownik przyłapał na kradzieży Jednego piwa i Paczki piepierosów .Nie wiem czy wie pan Paweł B. uświadomił że ukradł mu musimy naprawdę zastanowić się czy tego nie zgłosić na Policję Nawet mieliśmy przez niego problemy W pracy nieprawidłowo liczył towar i nie potrafił złapać złodziei tylko 1x złapał złodzieja na Kradzieży. Wiemy już wszystko ze pracował w Firmie Juwentus i Solid Security w poprzednich firmach jest skończony.

Mikołaj

Panie Pawle bogusiaku mam nadzieję że pan tą wiadomość odczyta niech pan dzwoni do pana Tomasza grygorowicza może pana przyjmą do pracy ale na inny obiekt nie na bardzka z powodu że pan zawolno poruszał się na sklepie i Nie liczył towaru.Masz szansę na innych obiekcie. Pan Hubert i Paweł to Obłęd co to za ludzie to nie wiem

Marian

Dzień dobry panie Pawle Bogusiaku Nie polecam pana mikołaja z ulicy bardzkiej jeśli pan tam pracował.Maciek mówił sieję werment że stranowałes jak byk klienta

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Ochroniarz Kaufland

Dzień dobry chciałem przedstawić sytuację odnośnie jednego z panów ochroniarzy we Wrocławiu na ulicy Bardziej w Kaufland pracował ze mną pan Paweł Bogusiak i prosiłbym Koordynatora P.Tomasza Aby pan coś z nim zrobił on Kiedy był (usunięte przez administratora) to przeszedł się po sklepie i go nie zatrzymał 2. Brał pieniądze odemnie jak i Koordynatora 3. Nadużywał Spanie w pracy i wykorzystywał telefon służbowy do celi prywatnych.Jednego dnia przyłapny został na wzięciu telefonu prze zemnie do celi prywatnych .

Marian

Pracuję w firmie i NIGDY nie bylo problemów z przelozonymi oraz z wyplacalnoscia firmy wobec mnie i zalogi z mojego obiektu. Wypłata na czas do 10-go, poniewaz mam umowe o prace. Firma ze statusem SUFO wiec stawki zalezne od obiektu na ktorym jestes. Nie wiem skad wziely sie te brednie ktore wypisuje niezadowolony pracownik... portal Gowork postrzegany jest jako jedyne miejsce ktore gwarantuje anonimowosc takich opinii wiec czy to czasem nie konkurencja... No coz polecam i zycze kazdemu takiego pracodawcy! Pozdrawiam Marian

Nieznany

Witam wszystkich którzy to czytają nie polecam tej firmy tej pracy w firmie Beta oszukuja na kasę nie wypłacają na czas kasy dla tego odszedłem z tej pracy i jeszcze umowa zlecenie.

Olga
@Nieznany

A jaką stawkę miałeś dostawać za godzinę, a nie dostałeś ostatecznie? Może coś do Ciebie doszło, czy teraz pracownicy dostali jakieś wyrównania do poziomu inflacji? Powodzenia, tak w ogóle..

Zofia

o co chodzi z tymi różnymi umowami o których pisaliście, bo nie bardzo rozumiem... na jaką się tutaj umowę pracuje w końcu, bo już się pogubiłam.

PRACOWNIK
@Zofia

to bzdury

Honorata
@PRACOWNIK

No to skoro bzdury, to jak to w końcu jest?

Jacek
@Zofia

Jedną umowę masz zlecenie za którą odprowadzają składki za 5 h w miesiącu,a za resztę godzin o dzieło.Żenad!

Honorata
@Jacek

5 godzin w miesiącu? Tak wgl można? To ile tych składek niby wychodzi, zaskoczona jestem, że ludzie na to idą w takim razie

aplikant

Generalnie, praca się wydawała się bardzo ok. Nie odważyłem się podpisać umowy zobowiązującej do zwrotu kosztów 4k szkolenia, jeżeli nie przepracuję roku. Jakaś umowa o dzieło za szkolenie z firmą zarejestrowaną w Anglii, druga jednocześnie umowa zlecenie bez konkretnego miejsca pracy z siedzibą nie w moim mieście . Nie chciałbym zniechęcać ale za stary jestem na takie ryzyko

PRACOWNIK
@aplikant

Pracuję i nie narzekam, wynagrodzenie jest na czas. Podpisanie dokumentu za szkolenie dla kogoś kto chce pracować a nie kombinować, nie jest problemem.

Tede

Umowy najgorsze jakie mogą być. Jakieś kontrakty, zlecenie. Ukraincy robia tam ponad 5 lat i sie rzadzą. Szef nic z tym nie robi. Taki polityk troche. Beda obiecanki, a glupiemu radosc. Acha i probuja wciskac kontrakty lojalnosciowe. Odchodzi przed zakonczeniem kontraktu to masz placic 4.000zl za szkolenie i kilka tysiecy za cos tam jeszcze. Sa kary, ogolnie dziwny klimat. Jak jestes deperatem/desperatka to smialo. Wszyscy fajni ludzie sie stamtad zawijaja.

@Tede

No dziwny klimat... nawet bardzo.... ale nic nie piszesz o samej pracy?

rafal

uwaga na Kaufland kielce zaraz wyjdzie przed pensja ze wyszedłeś wcześniej straszą jakimiś karami nie odbierają telefonu. myślę zgłosić sprawę do pip . nie zazdroszczę pracy

@rafal

to zgłoś jak masz jakieś zarzuty i dowody, czemu jeszcze tego nie zrobiłeś? kontrola się przyda :)

Zielony

Najgorszemu wrogowi nie polecił bym pracy w tej marnej firmie pseudoochroniarskiej... nie dość, że kasa jest mniej niz marna ( 10zł/h) to kierownictwo to jakiś dramat... wolna amerykanka... 300 godzin miesięcznie to jest norma... I jeszcze trzeba się modlić żeby za te 300 godzin zapłacili... musiałem pracować w Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Kamiennej Górze, Lubinie, Wrocławiu, Świdnicy żeby zarobić 2000 netto przez miesiąc ... oczywiście dojazdy własnym autem za własne pieniądze ... 100 km dziennie ... porażka ... umowa śmieciowa ... zlecenie ...

Mysliciel

Witam Czy ktoś aktualnie pracuje w Firmie Grom-HP? Czy ta firma ochrania jakieś obiekty czy już całkiem upadła?

@Mysliciel

@Mysliciel, ciekawa jestem, czemu pytasz, czy firma upadła. Czy były ku temu jakieś przesłanki? Nie wiem, czy chciałbyś podjąć pracę w Grom-HP w Opolu, czy jesteś po prostu zainteresowany tym, co dzieje się w firmie z jakichś innych powodów.

Myśliciel
@Natalia

A z takich powodow ze wisza mi kase. I jak powiedział komornik nie maja majatku i nie ma z czrgo sciagnac naleznosci. W KRS jest tez ladnie opusane wszystkie zajecia z ZUS. Watpie żeby ktos był zainteresowany praca w takiej firmie.

@Myśliciel

@Myśliciel, to bardzo ciekawa informacja, dziękuję za podzielenie się nią na forum! Osoby czekające na wieści o firmie będą miały już jaśniejszą informację. W KRS-ie niestety nie widziałam żadnych informacji o tym, jakoby firma miała mieć ogłoszoną upadłość.

Myśliciel
@Natalia

Żeby oglosic upadłość firma musi posiadac na to środki.

Natalia

@Stefan, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Grom-HP, wnoszę więc, że pracujesz aktualnie w tej firmie. Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę i panującą w firmie atmosferę? Czy praca w tym miejscu jest dla Ciebie satysfakcjonująca? @kamil wroclaw, czy próbowałeś wyjaśnić tę sytuację z przełożonym? Może zdarzyła się po prostu jakaś pomyłka? Zachęcam Cię do napisania opinii na temat pracy w Grom-HP.

Stefan

Żeby utrzymać się w dobrej firmie a taka jest Grom-HP to trzeba sie starać. Praca to nie piaskownica!!

Zenek

Taka cisza od dawna na forum to dla mnie znaczy dobrą pracę. Podpowiedzcie coś więcej nowemu.

kamil wroclaw
@Zenek

pracowalem na wierzbowej koordynator marek zabiera bezprawnie wyagrodzenie kogo nie lubi wyszedlem do apteki zabral mi 50%wynagrodzeia jest arogancki chamski do pracownikow

Natalia

@Tim czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Dlaczego nie jesteś zadowolony z pracy w firmie Grom-HP? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując w firmie? Może ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie? Każde stanowisko pracy jest inne dlatego też warto wspomnieć na jakim jesteście.

Tim

@Natalia szkoda gadac...

Grzegorz

Od 2008 roku byłem pracownikiem ochrony na umowę-zlecenie, potem otrzymałem umowę o pracę, która wygasła w grudniu 2016 roku. Ze względu na to, że firma nie płacąc składek takich jakie powinna płacić ZUSowi, sprawa toczy się na chwilę obecną cały czas w sądzie pracy. Ja na chwile obecną nie otrzymałem ani żadnego świadectwa pracy ani zaległych pieniędzy za niewykorzystany urlop. Sama firma Grom-HP nie jest zła, a i pracowników ma wartościowych - z drugiej strony osoby odpowiedzialne za prowadzenie firmy powinny bardziej dbać o ludzi, bo w końcu oni na firmę pracują. Pozdrawiam!

czerpak

sama firma powstała w roku 2000 z inicjatywy wysokiej rangi oficerów członków Zarządu Fundacji Byłych Żołnierzy Jednostki Specjalnej "GROM" , jako elitarna firma zajmująca się problemami bezpieczeństwa. Także jest to dość elitarna forma ochrony słusznie kojarzona z tym GROMEM,czyli Polskimi służbami specjalnymi

Zostaw merytoryczną opinię o BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Opole

• Jak się pracuje w BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.2/5 Na podstawie 26 ocen.

BETA SECURITY SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ