Grupa Beta

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Grupa Beta

Maja

@xxxmógłbyś powiedzieć coś więcej na temat zmian, które zaszły w firmie? Chętnie usłyszymy więcej o Twoich doświadczeniach w Grupie Beta.

xxx

Ależ zmiany. Ale chyba w dobrą strone

okej

szkoda, że trzeba się upominać o podwyżki.. Choć zarobki w granicy 2000 złotych nie są najgorsze. :)

Prezes B

Złodzieje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeszcze raz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to co ta firma odwala z fikcyjnymi umowami śmieciowymi to już zakrawa na prokuraturę. Fikcyjne umowy,fikcyjne pity bez podpisów,fikcyjne dochody, fikcyjne odprowadzanie podatków i tak by można wymieniać jeszcze. Tą firmą to powinna się zainteresować prokuratura + urząd skarbowy!!!

on

Koledzy jak pracujecie w sieciach to ile macie na rękę?

Midzik

Jeżeli naprawdę uważacie 7,5 zł za rozsądną kwotę nawet jeżeli ktoś jest osobą początkującą to współczuję wam jako istotom rozumnym. Rozumiem, że każdy orze jak może i oszczędności firmy robią wszędzie, ale Dąbrowa Górnicza nie jest jakimś biednym grajdołkiem. To raczej kwestia tego, że pracownicy godzą się na takie stawki pracować.

Blaxer

Ja dopiero jestem na początkowym etapie pracy i wstępne wrażenie jest całkiem pozytywne. 7.5h na rękę jak dla mnie (osoby bez ŻADNEGO doświadczenia)jest całkiem uczciwe ponieważ jestem nowym pracownikiem i mam tę świadomość, że jestem pewną niewiadomą. Z tego co zostałem poinformowany stawka wzrośnie a i jest szansa na wyższe stanowisko o ile nie jest się dzieciaczkiem co to mu wszystko trzeba pokazać i nie ma z niego żadnego pożytku.

gosc

Zarobki do dupy i tylko praca i zadnych podwyzek wiem bo pracuje jeszcze w tej firmie ale jeszcze

szerszeń
@gosc 04.02.2015 22:33

Jeśli masz zarobki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i narzekasz, że tylko praca to po co pracujesz. Jeśli masz takie zarobki jak piszesz to znaczy, że jesteś do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie oczekuj, że ktoś zapłaci za nic nie robienie. W tej chwili w Becie płacą jedne z najwyższych stawek w ochronie pracownik na niektórych obiektach może otrzymać nawet 11,00 zł netto choć są tacy którzy zarabiają i 6,00 zł netto. W przetargach nie wyjeżdżają z gównianymi cenami jak 99% polskich firm. Znam ludzi, którzy pracują w tej firmie od kilkunastu lat i zaczynali od zwykłego pracownika ochrony a dzisiaj są na stanowiskach kierowniczych więc możliwy jest również awans ale dla uczciwych i pracowitych.

gosc
@szerszeń 05.02.2015 09:23

Potwierdzam, na patrolu mamy max 8,30 na rękę, na ochronie imprezy nawet 15 do 20zł za rbh. Wiem że nasi pracownicy w sieciach mają nawet po 11zł za godzinę na rękę.

opl

hej. jak obecnie ma sie Grupa Beta?? szukaja moze kogos do pracy, albo w najblizszym czasie maja takie plany?? Moze ktos z pracownikow napisac o zarobkach tam. Jak obecnie ma sie sprawa z podpisywaniem umowy z nowymi pracownikami?? czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo? czy zmienilo sie cos w ostatnim czasie jezeli chodzi o funkcjonowanie tej firmy??

kozi

nie zawsze niestety w parze ze sobą idą uznane marki i dobre sytuacja pracowników. Mam nadzieje że tym razem jednak dobrze łączą się te dwie sprawy

Antek

Liczba partnerów, jaką ma Grupa Beta zrobiła na mnie wrażenie i to same wielkie i znane firmy. Ciekawe jak traktują pracowników.

Ochronek

Jedna wielka katastrofa. Nie polecam bardzo (usunięte przez administratora)firma !!!!!!

Pindorek

Tak pamiętam te czasy. Śpiewaliśmy tę huczną posenkę ,, nasz betianka tak to nasza betianka codziennie wysokie ceny''.

betowcy

oj pamietam te czasy z tymi pieniedzmi ale atmosfera na grupie byl super jeszcze beta miala biedronki mile czasy

tygrys

Nie polecam przynajmniej na GRI koledzy mają racje stare dziadki i ludzie bez pojęcia jak przyjdzie co do czego to zostaniesz sam bo dziadek ci nie pomoże

tygrys

Stary w jakim ty świecie żyjesz(usunięte przez administratora)zł/h takie bajki to małym dzieciom możesz opowiadać też tam pracowałem

Pracuś

Może ktoś więcej opowie o tej firmie jakie zarobki ,itd,mam możliwość pracy w tej. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

Karate

Pracuje w becie. Od wielu lat przebyłem mnóstwo szkoleń. Pierwsze szkolenie dotyczyło obsługi pompki od roweru Drugie szkolenie dotyczyło obrony szczotą do ubikacji Trzecie szkolenie dotyczyło jak udawać, że chroni się obiekt Czwarte szkolenie dotyczyło, że jak się wali to uciekać Piąte szkolenie dotyczyło egzaminu z karate kid. Było ciężko ale zdałem. Pytanie dotyczyło drugiego odcinka filmu. No cóż muszę powiedzieć, że było ciężko, ale zdałem. Teraz cieszę się bo zarabiam miliony i wiem, że będzie lepiej.

GRI

W Dąbrowie to w połowie ubeki na grupie jeżdżą, kierownictwo też ubeki,(bez właściciela) obiecują pieniądze z kosmosu a zabierają premie co miesiąc, pytając się o zabraną premie,nie uzyskuje się odpowiedzi,wypłaty potrafią się opóźniać,w dniach wypłat właściciela się nie uświadczy,jadąc na grupie na alarm momentami kontakt z dyspozytorem niemożliwy do barów się jeździ ze starszymi panami co powinni cieciować na budowie, nie polecam, ale jeśli chodzi o atmosferę między ludźmi to jedni kapują,a jedni są zajebiści i można by z nimi jeździć 365dni w roku:)

Golas

(usunięte przez administratora) Uwaga nie polecam bardzo zle zarządzana firma

Michi

Ciekawy jestem co tam siezmieniło ale jeżeli szefowie ci sami to pewnie niewiele. Pracowałem tam w latach 2000-2002. Szczerze się dziwię że po takim czasie ta firma wciąż istnieje. Nie polecam jej ani potencjalnym klientom, ani pracownikom. Po prostu brak profesjonalizmu, przypadkowi ludzie, nastawienie na kasę/ilość a nie na jakość.

Coś więcej na temat firmy Beta ???

zadowolona bo daleko od niej

A nawet 3000.... To zależy w jakim okresie rozliczeniowym.... Bo tyle to zarabiałam.... przez 2 miesiące, zapominając o życiu poza pracą!

za donosicielstwo wale w ryj

spotkałem się z takim doniesieniem na początku pracy w tej firmie...

Anionim2

Ja znam nawet takiego chłopaka co donosi do szefa , i chyba każdy o tym wie.

anonim 1

No ja też pracuję i jak się chce to można nawet ponad 2000 zarobić TYLKO trzeba patrzeć i się uczyć a nie liczyć że ktoś "cię za rączkę chwyci" i powie co masz robić... A najlepiej zrobi za ciebie . . . No ale jak się nic nie umie i nie chce uczyć to efekty co miesiąc widać... Głupich nie sieją, głupi się rodzą... Żal mi cię!!!

xxxxx

Nie besztaj kogoś na forum [usunięte przez moderatora]. Zazdrościsz ?komuś? Jak ktoś pracuje ma wynagrodzenie jak ktoś siedzi i nic nie robi to są tego efekty. Sama chodzisz do szefa , że kogoś oczerniasz to powodzenia. Akurat na złą trafiłaś osobę , mówiąc to!

XxxxXX

I kto to mówi. Nie odgaduj ludzi na forum. [usunięte przez moderatora].

anonim - 2009-11-20 22:15:27 zalezy co robisz i w ktorym oddziale pracujesz, kto jest dobry to zarobi a ten kto malo wie i malo robi to jak ma zarobic. Dla mnie dobrze bo mnie docenili za moja wiedze ale znam takich co maja 5 czy 6zl ale to ludzie bez licencji.Ja z premiom biore 1800 do 2200 a jeszcze mi wpada kasa za pozyskanie klientow 300 do 1100zl.Zacznij wiec pracowac i sie ucz a nie narzekaj to zarobisz jak ja albo lepiej. No tak, tak. Ha ha ha nie rozśmieszaj mnie. Pracuje tam i nikt tyle nie zarabia. Chyba, że [usunięte przez moderatora]. Chyba, że zostało i Tobie podpłacone za takie opinie :)A to bardzo możliwe. Powodzenia. Powiedz kto jesteś. Jestem jutro na zmianie, chętnie czegoś się od Ciebie naucze

Nie wpiszę bo pojadą po niewidzialnej premii xD

To dlaczego ja mam tylko połowę z tego? A o premii słyszałam tylko podczas przyjęcia :) Atmosfera jest spoko ale na tym kończy się moje dobre zdanie na temat tej firmy. :)

tez tam pracuje i mam dobre zdanie,zarobki wyzsze niz w Solid, G4, Konsalnet, Impel, atmosfera jest super, bylem na 4 szkoleniach wiec jak ktos chce to moze. Mam teraz 9zl/rbh plus premia.

Słowa kojarzące się z Grupa Beta nieprofesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako całkowicie zerowy Atmosfera i ludzie tam pracujący są dosyć dobre Od jakiej stawki można negocjować pensję? najniższa z możliwych w okresie w jakim pracowałem Najbardziej podobało mi się w Grupa Beta: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Grupa Beta: bardzo niskie zarobki, nieregularność wypłat, mało profesjonalna kadra

Zostaw opinię o Grupa Beta - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Beta