Beta s.c

Szczecin

Beta s.c

Opinie o Beta s.c

RR

Lipa Piotr Ch. Kierownik to cwaniak i tylko ciśnie z ludzi stara ekipa już nie pracuje bo ile można nadgodziny weekendy i jak nie masz czasu bo masz rodzinę to narazie o najmniejszy błąd afera nie polecam

hej

Może wiecie czy jest jakakolwiek szansa na to, żeby teraz znaleźć u nich zatrudnienie? Słyszałem, że nie ma rotacji wśród pracowników bo wszystkim i tak odpowiadają warunki płacowe jakie zapewniają, ale lepiej zawsze sie upewnić znacznie wcześniej. Pozdrawiam

Czekamy na nowe informacje o firmie Beta s.c! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o Beta s.c - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beta s.c