Styl Salon Fryzjerski Marzena Budka

Bydgoszcz

Opinie o Styl Salon Fryzjerski Marzena Budka

Ona84

Tyle lat na rynku a widze,ze nic sie nie zmienilo! Wstyd...Wlasciciel mial kase,ona talent i wiedzial gdzie uderzyc.Uczniow juz dawno temu traktowalo sie jak ludzi gorszego sortu.Pracownicy malo lojalni,afera za afera.Wielki falsz! Co do Pana P. burak jakich duzo a ona z talentem mogla duzo,niestety zle nim pokierowala.Materialisci ogromni.Wiec uwaga dla klientow,uwazajcie aby was nie rabneli bo bylam nie raz swiadkiem jak Pani Gzella za szampon placila podwojnie.

ktoś

Nie wiem jak stamtąd klienci wychodzą zadowoleni, ale traktowanie podwładnych nie sięga ponad poziom gnojówki. Wszystko na ten temat.

Paula
@ktoś 02.04.2015, 21:13

Zgadzam się. Ja byłam wykorzystywana tam przez ponad pół roku w tym półtora miesiąca za darmo. To jest wpływowa kobieta w środowisku i nie jednej osobie groziła niezdanym egzaminem jak np uczennicy kiedy chciała zmienić salon z powodu mobingu. Stanowczo nie polecam nikomu !!!

Zostaw opinię o Styl Salon Fryzjerski Marzena Budka - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Styl Salon Fryzjerski Marzena Budka