Moderator Inwestycje sp. z o. o.

Bydgoszcz

Opinie o Moderator Inwestycje sp. z o. o.

Weronika

@ja masz rację, że najlepiej przekonać się na własnej skórze, jednak każdy potencjalny pracownik firmy Moderator Inwestycje chciałby najpierw się dowiedzieć od pracowników, co może go w danej firmie czekać. Zatem mógłbyś mi odpowiedzieć?

Weronika

@ja dokładnie ja możesz powiedzieć? Bo dla każdego inna kwota jest super. To ważne, by to zaznaczyć, bo jednak stawki są bardzo indywidualną kwestią i ciężko je oceniać. Czy ktoś jeszcze chce coś powiedzieć o pracy w Moderator Inwestycje?

ja
@Weronika 25.09.2017 16:29

Weronika zloz cv idz na rozmowe a wszystkiego sie dowiesz. Ogloszenia na stanowisko ksiegowej do moderatora sa czesto zatem masz szanse zaspokoic swoja ciekawosc.

Weronika

@ksiegowa a TY pracujesz jako księgowa w Moderator Inwestycje sp. z o. o.? Czy oprócz wynagrodzenia odpowiedniego do kwalifikacji firma Moderator Inwestycje oferuje coś jeszcze dla takiej księgowej? Czy warto tam pracować?

ja
@Weronika 13.09.2017 09:49

Wynagrodzenie nie jest w cale jakies super.

Ciekawskie Jajo
@ja 23.09.2017 14:47
Wynagrodzenie nie jest w cale jakies super.

Czyli ile?

Weronika

@ksiegowa a czemu uważasz, że firma Moderator Inwestycje sp. z o. o. nie potrzebuje kilku księgowych? Nie ma co gdybać, ponieważ forum służy do przekazywania rzetelnych informacji. Jest na forum jakaś księgowa z firmy i mogłaby odnieść się do tego zarzutu?

ksiegowa
@Weronika 10.08.2017 12:56

I mamy kolejne ogloszenie :) Srednio jedno na 3 miesiace. Modeator znowu szuka ksiegowej.

ksiegowa

Znowu szukaja na stanowisko ksiegowej. Od dluzszego czasu przegladam oferty pracy i oferta na ksiegowa w Moderator Inwestycje pojawia sie czesto. Jest to niepokojace. W wersje ze potrzebuja wiele ksiegowych to raczej malo kto uwierzy.

abckandydatka

@naiwniak ... zadna konkurencja! to bylo stanowisko ksiegowej i rozmowa nie trwala 5 minut a co najmniej 25. Napisalam jak bylo. Zloz cv na stanowisko ksiegowego idz na rozmowe i sie przekonaj - o umowie o prace zapomnij. Umowa zlececenie owszem ale w 3 firmach bo jak sie zorientujesz moderator kilka firm ma! Jak to okreslil mlody wlasciciel "jakie to ma znaczenie jaka forma zatrudnienia, wazne by kasa sie zgadzala" .... takze .... jednym to odpowiada, mi nie. Glowna ksiegowa to malo do powiedzenia ma bo jedyne pytanie jakie zadala na rozmowie to "ile chce Pani zarabiac" ;) pozdrawiam!

nienaiwniak

@abc kandydatka: Ty piszesz to na zlecenie konkurencji? Jak długo trwała ta "rozmowa" (o ile na jakiejkolwiek byłaś), bo skoro tyle wywnioskowałaś, to chyba nie po 5 minutach, ale grubych godzinach. No jak rozmowy kwalifikacyjne tam tak długo trwają, to już jest znęcanie się nad kandydatem. To po prostu jest jakieś... Imperium Zła. Sprawdź, czy Ci dowodu nie skserowali i nie nabrali na Ciebie "nastu" chwilówek.

abc kandydatka

Młody właściciel to taki cwaniaczek ;) ... firma niestety kombinuje jak może i proponuje zatrudnienie na umowę zlecenie w kilku firmach - co więcej! z rozmowy kwalifikacyjnej można było wywnioskować, że najlepiej to praca bez żadnej umowy. Na stanowisko księgowej w firmie to chyba już naste ogłoszenie w tym roku. Pracodawca zapytany wprost co jest przyczyną tak częstego zapotrzebowania na księgową ma problem z jednoznaczną odpowiedzią. Rozmowa kwalifikacyjna mało fajna - młody właściciel dumny jak paw, niby próbuje być sympatyczny, ale słabo mu to wychodzi. ;) Nie wiem jaka jest atmosfera w firmie, ale po rozmowie kwalifikacyjnej stwierdziłam, że nie chciałabym tam pracować - głównie z powodu "szefa" - zadufanego w sobie Chłopca, który zapewne bez pomocy Taty - nic by w życiu nie osiągnął. Niby firma chce być szanowana na rynku, a problemem jest dla niej zatrudnienie na umowę o pracę. Wstyd! Nie polecam...

dżon

jak się chcę zatrudnić u was jako kucharz to widzę że doświadczenie w przygotowywaniu dań amerykańskich jest konieczne - ale to jest jednak frazes i ogólnik - możecie mi konkretniej i merytorycznie bardziej napisać o tym wymaganym doświadczeniu?

Zostaw opinię o Moderator Inwestycje sp. z o. o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o.