Opinie o Moderator Inwestycje sp. z o. o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Moderator Inwestycje sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moderator Inwestycje sp. z o. o. w Bydgoszcz

Gabriela Nowy wpis

Jakieś wieści o pracy w obsłudze klienta/ sprzedaży mieszkań? Sądząc z social mediów, to trochę tych inwestycji jest. Jeśli macie Państwo komplet, to bardzo proszę o taką informację, a jeśli są plany kadrowe, to tym bardziej :) Mam doświadczenie w handlu nieruchomościami.

Larysa Nowy wpis

Na ich stronie brak ofert pracy. Tyle ludzi tu narzeka, ale jak widać ludzie się trzymają tam chyba. Jest szansa na jakieś wolne stanowisko do działu sprzedaży niedługo? Chętnie bym się przy okazji dowiedziała jakie są warunki finansowe (żadne konkrety tu nie padły) oraz czy handlowcy działają wyłącznie na prowizjach.

PR Nowy wpis
@Larysa

To chyba dobrze, że rotacja nie jest duża, prawda? Firma się rozwija, więc co jakiś czas szukamy ludzi na nowe stanowiska. Aktualnie w dziale sprzedaży nie ma wakatu, ale proszę sprawdzać co jaki czas, bo wkrótce wprowadzamy na rynek nowe inwestycje, więc kto wie, może zespół trzeba będzie powiększyć.

rozczarowana rozczarowany

Nie polecam tego pracodawcy , chyba że ktoś chce tu trafić z desperacji. Pracodawca pomimo tego że nie jest zwolennikiem partii rządzącej , działa dokładnie w taki sam sposób. Dyktatura i nieliczenie się z obowiązującymi przepisami to jego strategia na biznes. Chorować pracownik może ale najlepiej na urlopie , bo jak weźmiesz L4 to masz dodatkowo obcięte wynagrodzenie tzw. premie. Jakby tego było mało , to pracownicy zostali poinformowani ( oczywiście w taki sposób aby nie było śladu bo tak nie wolno ) że szef wg. swego kaprysu bezprawnie wyznaczył w ciągu roku ok. 10 pojedynczych dni wolnych do wykorzystania z urlopu wypoczynkowego pracowników. Jak przysługuje ci 20 dni urlopu , to ok. 10 musisz wybrać wg. grafiku szefa a kolejne 10 w ciągłości wg. kodeksu pracy. I tym oto sposobem masz po urlopie. Jak będziesz potrzebować więcej to możesz wziąć bezpłatny ku uciesze pracodawcy. A jak się okaże , że jesteś już niepotrzebnym pracownikiem , to tak zmienią ci warunki pracy żebyś sam odszedł. Mam nadzieję , że w końcu jakaś instytucja dobierze się im (usunięte przez administratora) i zaczną przyzwoicie traktować pracowników!

PR Moderator Nowy wpis
@rozczarowana rozczarowany

Co do zasady traktujemy poważnie wszystkie opinie zamieszczone na portalu i staramy się rzetelnie odpowiadać zarówno na pytania, jak i krytykę. Trudno jednak polemizować z niesprawdzonymi informacjami i plotkami.

Halina

Co to w ogóle ma do warunków pracy tutaj? Napisz lepiej na którym stanowisku jesteś i na jakiej stawce? Chyba musi być ok skoro wciąż pracujesz?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Katarzyna

Nie polecacie z tego co widzę, mowa o jakichś problemach z urlopem, szkoleniami. Chciałam coś przeczytać o zarobkach ale brak konkretów widzę, oprócz tego że mówią, że adekwatne do umiejętności. No a jakiś przedział, widełki?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

PR Moderator

Dzień dobry, wszelkie niezbędne, w zależności od wymagań zajmowanego stanowiska.

Saneczka Qempińska

Pracuję tu jako sales i jestem rozczarowana. Urlopy tutajnie istnieją chyba ze jesteś szefem , albo kolesiem donosicielem. Kolejność urlopów zawsze jest tematem konfliktowym. Ci co pracują na Umowe zlecenie to pewnie na oczy nie zobaczą urlopu szukam innej pracy

@Saneczka Qempińska

Szanowna Pani, urlopy regulowane są przez Kodeks Pracy, a ten jest w naszym przedsiębiorstwie przestrzegany.

Adaß Gödeł

Nie polecam tej firmy

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o.? 9 października na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Manager. Ktoś z Was aplikował?

PR Moderator

Wynagrodzenie, jak wszędzie zależy od realizowanych i posiadanych kwalifikacji, zazwyczaj jest przedmiotem ustaleń podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy firma Moderator Inwestycje sp. z o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Moderator Inwestycje

Forma i wysokość finansowania szkolenia zależy od wielu czynników. M.in. przydatności nabytej wiedzy i umiejętności w pracy, Każda decyzja jest indywidualna, ale sytuacja, w której pracownik otrzymał 100 % dofinansowania do studiów podyplomowych nie należy do rzadkości.

Nie ma żadnych szkoleń. Chyba że wliczamy szkolenia jak sprzedawać stare rudery w kamienicach

PR Moderator

Opinia na temat braku szkoleń jest stronnicza. Zapewniam, że pracownicy, kórzy chcą podnosić swoje kwalifikacje, mogą to robić i mają zapewnione odpowiednie ku temu warunki, łącznie z finansowaniem certyfikowanych kursów czy nawet studiów podylomowych.

PR Moderator

Uprzejmie informuję, że do tej pory, we współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, udało sie częściowo lub całkowicie zrewitalizować ponad 50 kamienic, co ma istotny wpływ na wygląd śródmieścia. Część z nich ma wartość zabytkową lub historyczną, proszę przejść się ulicą Cieszkowskiego, Gimnazjalną czy Zamoyskiego, nazywanie tych kamienic i mieszkań ruderami, jest co najmniej niezasadnione i krzywdzące, rownież dla właścicieli i wspólnot mieszkaniowych.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Moderator Inwestycje

Czy mogę prosić o doprecyzowanie pytania?

nie

Najniższa krajowa na jedną czwarta etatu. Reszta pod stołem

Gołębia 33

Nie polecam ani pracy ani współpracy z tą firmą. Właściciele gardzą klientami i straszą prawnikami. Handlowcy niskie kwalifikacje. Generalnie nie polecam

@Gołębia 33

Szanujemy Klientów, bo dzięki nim, jak każda firma oferująca usługi i produkty, działamy na rynku. I to właśnie rynek jest najlepszym sprawdzianem kwalifikacji i kompetencji. Także handlowców. W branży nieruchomości pracujemy od 2001 roku i staramy się to robić jak najlepiej. z szacunkiem dział PR

@Moderator Inwestycje

właśnie... dział PR pisze komentarze, a leśne dziadki z Focha dalej olewają klientów

Gołębia 33
@Moderator Inwestycje

Nie szanujecie klientów

?

Czy rzeczywiście chodzi o p. Kabaci..ką? W tej firmie są dwie panie o tym samym imieniu.

Avia

Ze wszechmiar nie polecam! Betonowe myślenie jak za komuny!!!!!!!!!!! Jeżeli rozważają Państwo zakup mieszkania u nich to zniechęcam

@Avia

Uprzejmie informuję, że osiedle Avia cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów, mieszkania w kolejnym etapie sprzedały się w 60% na etapie prac nad kondygnacją podziemną. To, naszym zdaniem najlepsza rekomendacja i zachęta.

DAwID GÓdeLl

chyba z tvpisu...

Czy w Moderator Inwestycje sp. z o. o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

PR Moderator

Jak wiadomo, celem umowy na okres próbny jest sprawdzenie kwalifikacji pracownika i możliwości jego zatrudnienia po to, aby wykonywał określoną pracę. W Moderatorze okres próbny również jest stosowany, ale są to zawsze indywidualne uzgodnienia pracownika z pracodawcą.

Ile jest zmian w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Odpowiedź

Dużo:):):)

PR Moderator

W Moderator Inwestycje pracujemy w systemie jednozmianowym.

Polecam Współpracę/pracę z tą firmą tylko miłośnikom, którzy chcą zaznać powrotu mentalnego lat 90-tych, kiedy to właściciel uważał się za władcę swoich poddanych - pracowników. Osoba zajmująca się sprawami pracowniczymi , o ironio losu inicjały takie same co miała Milicja Obywatelska, ma mentalność tejże MO czyli tam podsłucha, tam podjudzi i zaniesie wszystko do gabinetu Prezesa aby uraczyć "nowościami co w trawie czyli firmie piszczy" i tym samym podlizać się swojemu pracodawcy bo plotka to jedyne wiarygodne źródło. Poza tym niezdrowe relacje rodzinne zawsze odbijają się negatywnie na innych a jest jeszcze gorzej kiedy innych wykorzystuje się do takich rozgrywek. Jeśli nie lubisz takich klimatów to nie jest miejsce dla Ciebie i pamiętaj, jeśli cenisz siebie i nie pozwalasz sobą pomiatać długo tam nie zagościsz bo dobrze jest mieć pracowników/ludzi którzy są zależni w różny sposób. Ja już niedługo kończę przygodę z tą firmą a niesmak pozostawiła ogromny.

Mati

Witam wszystkich, widziałem ostatnio ogłoszenie na Samodzielnego księgowego zastanawiam się nad złożeniem CV. Czy ktoś może się podzielić aktualną opinią ( umowa, zarobki, godziny pracy, atmosfera) ?

Moderator
@Mati

Dzień dobry, godziny pracy standardowe, od 8.00 do 16.00, atmosfera w firmie naszym zdaniem jest dobra, a warunki jak wiadomo, zależą od wielu czynników, m.in. kwalifikacji, zakresu obowiązków itd. Zapraszamy serdecznie.

Expracownik
@Mati

Godziny pracy - poniedziałek, środa, czwartek i piątek od 8.20 do 16.10, a wtorek od 8.20 do 17.00.

Jakie są warunki zatrudnienia w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Moderator Inwestycje

Na tak ogólne pytanie trudno odpowiedzieć szczegółowo. Są adekwatne do stanowiska, zakresu obowiązków i rynku.

Bartłomiej Podrakowski

Nowym kandydatom proponują trochę lepsze warunki niż starszym pracownikom. Niestety mniej szanuję się wieloletnich pracowników. Ze starej kadry niestety zostali nieliczni, którzy dali podwaliny i silny fundament pod te firmę. Trochę to przykre.

@Bartłomiej Podrakowski

Szanowny Panie, w firmie pracuje wiele osób ze stażem kilkunastoletnim, a nawet ponad 20 - letnim. I nadal dobrze się tutaj czują. Zapewniam, że szanujemy wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Moderator Inwestycje sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moderator Inwestycje sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Moderator Inwestycje sp. z o. o.
1.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Focha 12
    85-070 Bydgoszcz

Moderator Inwestycje sp. z o. o.