Opinie o Moderator Inwestycje sp. z o. o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Moderator Inwestycje sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moderator Inwestycje sp. z o. o. w Bydgoszcz

Bartłomiej

Najniższa krajowa, a reszta pod stołem. Nie polecam

@Bartłomiej

Handlowcy doskonale wiedzą, że wynagrodzenie w tej branży składa się z kilku elementów poza podstawową pensją i kluczowe są wyniki sprzedaży, które mają wpływ na końcową kwotę. Może warto zapytać sprzedawców, jak oceniają taki system? Moderator Inwestycje działa zgodnie z obowiązującym prawem i prosimy o nieupowszechnienia nieprawdziwych informacji.

Moderator Inwestycje

Wyrażona opinia jest nie tylko krzywdząca i niezgodna z prawdą, ale narusza także standardy publicznej dyskusji. Zapewniam, że spółka działa nie tylko zgodnie z prawem, ale także respektując i szanując normy społeczne.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Moderator Inwestycje

Dzień dobry, czy mogę prosić o doprecyzowanie pytania? To na pewno ułatwi udzielenie odpowiedzi. Dziękuję.

Bardolo

bardzo słabe warunki pracy. Przełożeni (właściciel, co nie jest w zarządze) ma pracowników za nic. Tak samo jego zastąpca. Do tego osoba, która pracowała w ratuszu. Nie dziwie się opiniom na jego temat. Brak jakichlokwiek działań, związanych z tym, żeby pracownicy mieli lepiej. Do tego głupie dowcipy a czasem złośłiwości. Odszedłem, bo nie dąło się tego wytrzymać.

@Bardolo

Szanowny Panie, mamy w Moderatorze wielu pracowników, którzy pracują w firmie od kilkunastu, a nawet ponad 20 lat. Przykro nam, że warunki pracy nie były dla Pana satysfakcjonujące. Zapewniam jednak, że standardy naszych wzajemnych relacji wykluczają opisywane przez Pana działania. Z wyrazami szacunku

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
xxx

xxx

@Bardolo Dla mnie opinia osoby już nie pracującej nigdy nie będzie obiektywna!

Umowy podpisywane są na najniższą krajową, a na resztę na umowa zlecenie. Będąc chorym lub na macierzyńskim, otrzymujesz tylko pieniądze z umowy o pracę - czyli grosze. Jeśli ktoś myśli przyszłościowo to zdecydowanie odradzam. Zero szacunku do pracownika.

Była
@Ania

Wszystko się zgadza!! Teraz nowym kandydatom proponują trochę lepsze warunki (bo wiedzą jakie mają opinie). Starych pracowników mają gdzieś, chyba że chcą odejść. Wtedy są w stanie zaproponować lepsze warunki. Ale nie ma nic za darmo!!! Ze starej kadry zostali nieliczni ale myśle, że i oni wkrótce odejdą! Czasy się zmieniły a co niektórzy nadal tego nie zauważają!

@Ania

Potwierdzam! Wyzysk na pracownikach! W tych czasach niedopomyslenia zeby tak traktować swoich pracownikow i nawet im nie zaproponowac dogodnych warunkow pracy czyli UMOWE O PRACE! Mamy XXI wiek. Moze ktos przeoczyl jak wyglada teraz zatrudnienie? W renomowanych firmach dobro pracownika stawiane jest na pierwszym miejscu nie tak jak tutaj. Ciężko zrozumiec dlaczego "stara" kadra jeszcze nie opuscila Spółki, ale to tylko kwestia czasu.

Była
@Paweł

Doszły mnie słuchy , że „stara” kadra wreszcie zmądrzała i zaczyna opuszczać spółkę. Powodzenia.

P

Chcielibyśmy przypomnieć, że posty zawierające informacje nieprawdziwe, noszące znamiona mowy nienawiści, obraźliwe w stosunku do innych pracowników, naruszające ich godność osobistą czy prywatność, tym samym naruszające postanowienia Regulaminu i Polityki Prywatności serwisu będą przedmiotem analizy pod kątem kwalifikacji z tytułu czynów przewidzianych w Kodeksie Karnym Art. 190a §1, Art. 212 §1 i §2, Art. 216 §1.

Sławomir

Może ktoś z Was planował podjąć pracę w firmie? Jeśli tak, rekrutacja na kilka stanowisk została uruchomiona ponownie. Znalazłam kilka aktualnych ofert pracy w firmie Moderator Inwestycje. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, wejdźcie na oficjalną stronę firmy: http://moderator-inwestycje.pl/

@Sławomir

Lepiej nie.

@Lepiejnie

Co masz na myśli? Nie jesteś przekonany/przekonana do tego, by podjąć zatrudnienie w firmie? To oczywiście wyłącznie Twoja sprawa, ale możesz podzielić się z swoimi sugestiami dotyczącymi zatrudnienia w Moderator Inwestycje. Każdy merytoryczny komentarz może być bardzo pomocny.

@Karolina

Mam na mysli to ze lepiej nie podejmowac tam pracy zeby nie zmarnowac sobie nerwow i zdrowia. Docenic i tak nikt nie doceni, zawsze za malo, za wolno itd. a nauczyc sie wiele tam nie nauczysz.

poinformowany
@Lepiejnie

Może to kwestia zatrudniania nieodpowiednich ludzi na dane stanowiska. Z tego co mi wiadomo, ta firma to nie przechowalnia. Albo ktoś się zna na pracy albo nie, a uczyć trzeba było się w szkole.

@poinformowany

A przez telefon rozmawia sie w domu a nie jak prezes wychodzi to wielkie urzadzanie pogaduszek , a pozniej „nie mam czasu na nic”

Henry

Za leżenie nikt nie będzie płacił. Wiem jedno, że jak dobrze się człowiek wykazuje to potrafią docenić!

Nie Henry
@Henry

Dobry żart !!!

Robert

Czasami wybieramy pracę nie odpowiadająca nam i dlatego jest później ciężko!!

Seriously

Obowiązków dużo, więcej niż jeden podmiot gospodarczy, kasa bardzo słaba. Duża rotacja nie bierze się z kapelusza i mimo, że główna księgowa i dyrektor finansowy to bardzo mili ludzie, to nie oni kształtują zasady w tej firmie. Główna księgowa bardzo sympatyczna kobieta, nie wiadomo ile wytrzyma takie tempo i rotację a co za tym idzie brak pomocy.

Grazia
@Seriously

Moja koleąanka pracowała w ksiegowości. Z wielką ulga opuszczała tamte mury.

Weronika

@Niewiem, jesteś zainteresowany pracą w Moderator Inwestycje? A może jesteś aktualnie jej pracownikiem? Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? Powiedz nam coś więcej o pracy w Moderator Inwestycje.

Niewiem

Co jest nie tak z praca tam? Godziny normalne, umowa o prace. Macie jakies nieprzyjemne doswiadczenia?

Wiktor

Może płacą tyle na ile kto zasługuje?

Bylamnarozmowie

I mamy kolejne ogloszenie ale tym razem ze spolki Immobilis Obsluga Nieruchomosci :) nie dajcie sie zwiesc. Moderator stwierdzil ze pusci ogloszenie ze spolki zaleznej i nikt sie nie zorientuje ze to kolejne ogloszenie na ksiegowego do grupy spolek Moderator.

BYLAMNAROZOWIE
@Bylamnarozmowie

Zapomnialam dodac ze w ogloszeniu jest ze umowa o prace zatem... moze cos sie zminilo na plus? Byl ktos na rozmowie i moze potwierdzic ze tylko i umowa o prace a nie zlecenie w kilku firmach?

Nowa
@BYLAMNAROZOWIE

Potwierdzam wszystko co napisałaś!!!!!!!! Nadal kilka umów!!!!!!!

Witold

Jak jest dużo pracy to i kasy też!

Anka
@Witold

Niestety kasa jest nieadekwatna do pracy :-( i co najgorsze podzielona na różne formy zatrudnienia :-(

Weronika

@Madzia tylko godziny pracy, które wymienione zostały są normalnymi godzinami pracy większości Polaków w biurach. Tak jak wspomniałam urzędy pracują do 15, dlatego nie wiem czemu tak się czepiasz tych godzin pracy w firmie Moderator Inwestycje.

Weronika

@Anka godziny 7-15 są raczej godzinami funkcjonowania urzędów, a nie firm. A Moderator Inwestycje nie jest urzędem, dlatego też ma godziny pracy typowe dla większości w Polsce firm i nie widzę w tym nic złego i dziwnego. @Madzia myślę, że każdy Polak ma życie prywatne, a nie wszyscy pracują w urzędach. Chodzi mi tylko o to, że typowe biurowe godziny pracy nie powinny być powodem negatywnej opinii o firmie. Szczególnie, że tak jak wspomniałam praktycznie wszędzie takie obowiązują.

Madzia
@Weronika

Godziny pracy nie są negatywną opinią tylko rzetalną informacją o funkcjonowaniu firmy. Zastanawiam się jak spróbujesz tłumaczyć śmieciowe umowy które firma narzuca.

Anka

Anita nie masz czego żałować!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Moderator Inwestycje sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moderator Inwestycje sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Moderator Inwestycje sp. z o. o.
1.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Focha 12
    85-070 Bydgoszcz

Moderator Inwestycje sp. z o. o.