Opinie o Moderator Inwestycje sp. z o. o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Moderator Inwestycje sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moderator Inwestycje sp. z o. o. w Bydgoszcz

Anita

@Weronika: Twoje posty zajeżdżają działem PR Moderatora. Mylę się? Współczuję roli, bo rzadko kto pisze coś konstruktywnego tutaj, a bronić się przed tym nijak. Masz jednak szczęście, bo szlag mnie trafia jak ludzie wylewają swoje frustracje i oczerniają insynuacjami, a tak się składa, że byłam na rozmowie kwalifikacyjnej u Was (w połowie zeszłego roku) i mam poczucie, ze jestem winna Wam tę opinię, którą tutaj właśnie piszę, bo rzadko mam okazję być na tak profesjonalnej rozmowie. Przejdźmy do sedna: Rekrutują 2 osoby: mężczyzna i kobieta. Głównie mówił mężczyzna. Na początek się przedstawili. Potem gadka-szmatka ("proszę coś o sobie powiedzieć" "czym się Pani interesuje" itp.), a następnie zadali pytania konkretne dotyczące księgowości, ale nie tylko. Po tej drugiej części widać, że byli przygotowani i nie przyszli na rozmowę na waleta. Jasno wytłumaczyli dalszą procedurę rekrutacji. Mężczyzna nawet wyjaśnił dlaczego oddzwaniają tylko do tych, którzy przechodzą do dalszego etapu i że jeżeli nie znajdę się w tej grupie, to przeprasza (!), że będą w stanie przekazać tej wiadomości. Tak się już przyzwyczaiłam, że inni po prostu nie dzwonią, że aż mnie wcięło jak to usłyszałam. Taki poziom się już nie zdarza. Na koniec dali możliwość zadania im pytań, co skrzętnie wykorzystałam. Całość trwała jakieś 15-20 minut. Teraz moje odczucia: Ogólnie atmosfera rozmowy jest normalna, ani miła ani niemiła, ale na pewno profesjonalna. Co do jednego mogę się z wcześniejszymi wpisami zgodzić, godziny pracy 9-17 dla działów niesprzedażowych to wyjątek i dlatego nie było mi specjalnie żal, że nie zadzwonili.

Weronika

@ana dziękuję za informację. No to @Madzia te godziny pracy nie są całym dniem i praktycznie większość firm pracuje właśnie w tych godzinach, więc nie jest to powód, by oceniać Moderator Inwestycje negatywnie. Praca w sklepie głównie jest do 22.

@Weronika

Skoro z takim "optymizmem" podchodzisz do takich godzin pracy to życzę powodzenia! Większość pracownikow ma jednak życie prywatne, które jest dla nich ważniejsze i dlatego szuka pracy oferującej dogodniejsze warunki pracy.

Anka

Zgadzam się z @Madzia! Godziny do pracy rzeczywiście nie do zaakceptowania. W większości zakładów, firm pracę wykonuje się w godz, 7:00-15:00, w Moderatorze natomiast często i godz. 17:00 nie oznacza końca pracy :-(

Weronika

@Madzia wcześniej nie było wspomniane nic na temat tych godzin pracy w firmie Moderator Inwestycje. Możesz powiedzieć jakie one dokładnie są?

ana
@Weronika

Godziny pracy od 9:00 do 17:00.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Weronika

@anonymous jednak to subiektywna ocena, więc nie sądzisz, że po jednej rozmowie ciężko ocenić całą firmę Moderator Inwestycje? Może jeszcze jakaś osoba po rozmowie w firmie może powiedzieć czy też miała takie same wrażenia?

Weronika

@anonymous skąd wiesz, że dopiero wtedy przeczytał. Może podczas spotkania przypomniał sobie jego treść, bo wcześniej już kilka spotkań było za nimi. Myślę, że firmy nie zapraszają wszystkich osób, które zgłaszają aplikację. Zawsze powinna być robiona selekcja, która wiąże się z zapoznaniem się z CV. @Madzia ale osoba zatrudniona na tym stanowisku jest wcześniej informowana jak będą wyglądały jej obowiązki?

@Weronika

Nie do końca. I jeszcze te godziny pracy! Cały dzień w robocie jak w sklepie. A gdzie czas na życie prywatne?

@Weronika

Na niejednej rozmowie kwalifikacyjnej byłem i potrafię już poznać, czy ktoś wie z kim rozmawia :).

Nie pracowałem tam ale podzielę się opinią z rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko księgowego z połowy 2016 roku. Powiem krótko: żenada. Na rozmowie dwie osoby- facet i kobieta. Niestety Pan raczył przeczytać moje CV dopiero podczas spotkania.Nawet nie wiedza kogo zapraszają na rozmowę - brak szacunku dla czyjegoś czasu, Odpowiedzi zwrotnej oczywiście brak ale po rozmowie i tak mi już nie zależało.

Weronika

@ja masz rację, że najlepiej przekonać się na własnej skórze, jednak każdy potencjalny pracownik firmy Moderator Inwestycje chciałby najpierw się dowiedzieć od pracowników, co może go w danej firmie czekać. Zatem mógłbyś mi odpowiedzieć?

@Weronika

W Moderatorze w księgowości jest dużo pracy i trzeba wykonywać również takie czynności, których w księgowości się nie robi np. roznoszenie po mieście faktur dla klientów niezależnie od pogody, itp.

Paula
@Madzia

a i atmosfera w tej firmie nie sprzyja efektywnej pracy a raczej powoduje frustrację i spadek zaangażowania pracowników. Najczęściej przyczyną takiego stanu jest zachowanie przełożonych.

Weronika

@ksiegowa a czemu uważasz, że firma Moderator Inwestycje sp. z o. o. nie potrzebuje kilku księgowych? Nie ma co gdybać, ponieważ forum służy do przekazywania rzetelnych informacji. Jest na forum jakaś księgowa z firmy i mogłaby odnieść się do tego zarzutu?

ksiegowa
@Weronika

I mamy kolejne ogloszenie :) Srednio jedno na 3 miesiace. Modeator znowu szuka ksiegowej.

@ksiegowa

Może to kwestia zaangażowania w pracę. Wielu chce zarobić ale się nie narobić.

Weronika

@Paula napisałaś, że nie polecasz pracy w firmie Moderator Inwestycje, ale nie napisałaś dlaczego. Co spowodowało, że nie chcesz by inni użytkownicy aplikowali do tej firmy? Jakie są twoje doświadczenia z firmą?

Weronika

@ja dokładnie ja możesz powiedzieć? Bo dla każdego inna kwota jest super. To ważne, by to zaznaczyć, bo jednak stawki są bardzo indywidualną kwestią i ciężko je oceniać. Czy ktoś jeszcze chce coś powiedzieć o pracy w Moderator Inwestycje?

@Weronika

Weronika zloz cv idz na rozmowe a wszystkiego sie dowiesz. Ogloszenia na stanowisko ksiegowej do moderatora sa czesto zatem masz szanse zaspokoic swoja ciekawosc.

Paula
@ja

Szczerze nie polecam.

Weronika

Co sądzicie o takich konkursach dla młodych ludzi jakie organizuje firma Moderator Inwestycje? W październiku został rozstrzygnięty konkurs "Budownictwo mieszkaniowe" dla Uniwersytetu Przyrodniczo - Technologicznego w Bydgoszczy. Czy nie sądzicie, że to forma wspierania i motywacji dla młodych ludzi od tak dużej firmy?

Weronika

@ksiegowa a TY pracujesz jako księgowa w Moderator Inwestycje sp. z o. o.? Czy oprócz wynagrodzenia odpowiedniego do kwalifikacji firma Moderator Inwestycje oferuje coś jeszcze dla takiej księgowej? Czy warto tam pracować?

@Weronika

Wynagrodzenie nie jest w cale jakies super.

Ciekawskie Jajo
@ja

Czyli ile?

ksiegowa

Znowu szukaja na stanowisko ksiegowej. Od dluzszego czasu przegladam oferty pracy i oferta na ksiegowa w Moderator Inwestycje pojawia sie czesto. Jest to niepokojace. W wersje ze potrzebuja wiele ksiegowych to raczej malo kto uwierzy.

abckandydatka

@naiwniak ... zadna konkurencja! to bylo stanowisko ksiegowej i rozmowa nie trwala 5 minut a co najmniej 25. Napisalam jak bylo. Zloz cv na stanowisko ksiegowego idz na rozmowe i sie przekonaj - o umowie o prace zapomnij. Umowa zlececenie owszem ale w 3 firmach bo jak sie zorientujesz moderator kilka firm ma! Jak to okreslil mlody wlasciciel "jakie to ma znaczenie jaka forma zatrudnienia, wazne by kasa sie zgadzala" .... takze .... jednym to odpowiada, mi nie. Glowna ksiegowa to malo do powiedzenia ma bo jedyne pytanie jakie zadala na rozmowie to "ile chce Pani zarabiac" ;) pozdrawiam!

nienaiwniak

@abc kandydatka: Ty piszesz to na zlecenie konkurencji? Jak długo trwała ta "rozmowa" (o ile na jakiejkolwiek byłaś), bo skoro tyle wywnioskowałaś, to chyba nie po 5 minutach, ale grubych godzinach. No jak rozmowy kwalifikacyjne tam tak długo trwają, to już jest znęcanie się nad kandydatem. To po prostu jest jakieś... Imperium Zła. Sprawdź, czy Ci dowodu nie skserowali i nie nabrali na Ciebie "nastu" chwilówek.

abc kandydatka

(usunięte przez administratora) firma niestety kombinuje jak może i proponuje zatrudnienie na umowę zlecenie w kilku firmach - co więcej! z rozmowy kwalifikacyjnej można było wywnioskować, że najlepiej to praca bez żadnej umowy. Na stanowisko księgowej w firmie to chyba już naste ogłoszenie w tym roku. Pracodawca zapytany wprost co jest przyczyną tak częstego zapotrzebowania na księgową ma problem z jednoznaczną odpowiedzią. Rozmowa kwalifikacyjna mało fajna(usunięte przez administratora) Nie wiem jaka jest atmosfera w firmie, ale po rozmowie kwalifikacyjnej stwierdziłam, że nie chciałabym tam pracować(usunięte przez administratora) Niby firma chce być szanowana na rynku, a problemem jest dla niej zatrudnienie na umowę o pracę. Wstyd! Nie polecam...

dżon

jak się chcę zatrudnić u was jako kucharz to widzę że doświadczenie w przygotowywaniu dań amerykańskich jest konieczne - ale to jest jednak frazes i ogólnik - możecie mi konkretniej i merytorycznie bardziej napisać o tym wymaganym doświadczeniu?

Zostaw merytoryczną opinię o Moderator Inwestycje sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moderator Inwestycje sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moderator Inwestycje sp. z o. o.?

Moderator Inwestycje sp. z o. o.
1.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Focha 12
    85-070 Bydgoszcz

Moderator Inwestycje sp. z o. o.