Opinie o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

lusia

Mają pyszne lody tylko szkoda że w sezonie zimowym nie ma

luna

Przeciętna firma

franiu

No niezbyt mili

tosia

Ja pracowałam i było ok.a z szefowa trzeba umieć rozmawiać

Rozmowę kwalifikacyjną w Marta Cukiernia Rafał Małaczek masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szukam Elektryka do pracy w Niemczech?
werooooox

Bardzo porządna cukiernia. Nie miałam żadnych problemów z szefostwem i koleżankami z pracy. Miła atmosfera. Pensja normalna, jak w każdej tego typu pracy.

mała syrenka

Byłam bardzo zadowolona z pracy w Marcie. Wiadomo, że to taka zwykła praca, ale było bardzo przyjemnie :)

Zigi77

Marta ma przede wszystkim pyszne wypieki, naprawde sie staraja. Pracowałam tam chwilę, miałam okazję kosztować, więc polecam!

Tiktak

wszyscy byli pracownicy pewnie sie rzucają o to, że szefostwo było wymagające. a jakie niby miało być? to dobrze, że czegoś oczekują, bo znaczy że im zależy żeby wszystko było na jak najwyższym poziomie. miałam okazję poznać właścicieli i to są bardzo porządni ludzie, zaangażowani całym serduchem w te piekarnie i podchodzą z szacunkiem do swoich pracowników. doświadczyłam tego, to wiem.

Romix

byłam w MARCIE ekspedeintką i to była całkiem przyzwoita praca. szefowa okej, wymagająca ale to normalne chyba w każdej pracy. roboty nie ma dużo i koleżanki były miłe

Danwq

Pracowałam tu przez jakiś czas dawno temu i było w porządku. Stawki wtedy były może nie wybitne, ale nie narzekałam, a szefostwo było dla mnie bardzo miłe i wyrozumiałe.

Krycha

Jestem klientką i nie kupuję nigdzie indziej, tylko tutaj. Tu są najlepsze ciasta i wszystko. Panie obsługujące bardzo sympatyczne, jedna była moja koleżanką i była zadowolona z pracy.

Agutt

Normalna praca. Atmosfera przyjemna, klienci też bardzo sympatyczni, smaczne ciasta. Nie ma co narzekać!

Miki

Praca jak praca w cukierni. Trzeba działać i patrzeć na wszystkie pychotki. Sama pracę tutaj polecam. Pozdrawiam.

byłła

Znam szefostwo i prywatnie i zawodowo. Fajni ludzie i z pasją a MARTA to ich oczko w głowie. Z pracy musiałam zrezygnować z rodzinnych powodów, ale póki byłam było ok

A neczka

No ja też zazdroszczę Kini że nie miała lub nie ma kolejki Nie może lub nie mogła się wykazać w pracy

Kinia

Kolejki w Marcie ?? Dobre sobie ha ha

robak
@Kinia

no kolejki sa czasem ale zazdroszcze jak ciebie nigdy spotkaly

Miśka

Mi osobiście praca się podoba. Fajni współpracownicy więc pozdrawiam! ;) Popieram też "A neczkę" :) Może wymagania wynikają z faktu, że chce, żeby firma jak najlepiej działała.

Kornelka

Pracowałam w tej firmie(usunięte przez administratora) Bardzo często zmienia zdanie Wprowadza jakieś zasady ale po paru dniach już one nie obowiazuja bo są zmieniane i tak w kółko Czasami sama już nie wiedziałam jak mam robić żeby było dobrze :-) Dlatego po miesiącu nie dałam już rady i podziękowała za pracę a zapowiadało się fajnie no ale niestety w praktyce wyszło inaczej

A neczka

Pracowałam w tej firmie Praca normalna Fakt szefowa wymagająca ale to chyba normalne Absolutnie nie zgadzam się z tymi opiniami dotyczącymi wlascicielki Ja nie miałam żadnych problemów Czytając te negatywne opinie jestem w szoku !!!

robak

czasem durzo roboty jak jest kolejka wiec nie ma sie co nastawiac na siedzenie ale jak ktos chce pracowac to tutaj mozna normalnie pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Cukiernia Rafał Małaczek - Pakość

• Jak się pracuje w Marta Cukiernia Rafał Małaczek?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Cukiernia Rafał Małaczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marta Cukiernia Rafał Małaczek
3.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • ul. Inowrocławska 12
    88-170 Pakość