Opinie o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

Tak czy inaczej

Czy tylko mi sie wydaje ze czesc niewygodnych dla wlascicieli komentarzy zniknela.Chyba prawda w oczy kole i to bardzo!

Po opiniach widać że super firma ????

Cos dziwnie duzo pozytywnych opini ostatnio sie pojawilo, troche to podejrzane ze tak nagle...

sir clegane
@123

czy ja wiem. może ludzie się nauczyli, że nie trzeba tylko hejtować, ale jak gdzieś można dodać opinie, to pozytywne też się da?

Cefałka

Ogromny plus dla szefostwa za warunki w MARCIE. Więcej niż przyzwoite.

forehand

a może komuś umowa na pół etatu odpowiada? nie wszędzie chcą tak zatrudniać, a jeśli w marcie nawet tak się da, to tylko dobrze, a nie źle świadczy o pracodawcy.

Rozmowę kwalifikacyjną w Marta Cukiernia Rafał Małaczek masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szukam Elektryka do pracy w Niemczech?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Celi

nie wiecie czy nie potrzebują teraz do pracy w Inowrocławiu? przeczytałam tu sporo dobrych opinii i chętnie bym się zatrudniła...

Telefon
@Celi

Akurat nic nie słyszałam, ale podpytaj bezpośrednio w piekarniach no albo napisz im maila czy zadzwoń. Wtedy się najwięcej dowiesz.

Kapipi4

zna się szefostwo nie od dziś i się wie, że to zdecydowani ludzie, kochający swoją firmę i dbający o nią już paręnaście dobrych lat. produkty, które oferują, są najlepszej jakości. to jest w końcu całe ich życie, co by tu dużo gadać. mają stałych klientów, co najlepiej dowodzi o jakości Marty.

Jejewka

Kiedyś w Marcie sobie doarabiałam, potem wyjechałam do większego miasta i tęsknię za tym zapachem i smakiem. Takiego pieczywa to nigdzie jeszcze nie znalazłam. A sama praca była przyjemna, pamiętam że dla mnie była akurat :)

mogłabym

bardzo dobrze i pysznie wykonane ciasta i pieczywo. aż chce sie przychodzić co rano po świeże.

Sara

Jestem była pracownica Pracę w Marcie wspominam bardzo dobrze ????Pozdrawiam szefostwo i dziewczyny dzięki którym atmosfera w pracy była super

klientela

często tu kupuję, panie bardzo fajnie obsługują, widać, że są zadowolone z pracy, a opinie tutaj to potwierdzają.

W

Od pewnego czasu same pozytywne opinie i to byłych pracowników. Ciekawe :)

no to yolo
@W

gowork jest ostatnio bardzo popularny, nic w tym dziwnego, że się sporo opinii pojawiło. ja się cieszę, że panie ekspedientki się wypowiedziały, bo nie tylko dobre produkty i obsługa się liczą, ale też relacje z szefami.

lalka

Było tutaj całkiem przyjemnie, chociaż nie nazwałabym tego pracą marzeń. Właścicielka była w porządku. Kasa się zgadzała. Wszystko po prostu OK.

Wyki

w marcie są najlepsze rzeczy!!!! pracowałam tutaj, więc wiem co piszę. plusy dla szefostwa za warunki, wyrozumiałość i fajnych pracowników!!!

Polak mały

Marta Cukiernia Rafał Małaczek to świetna firma, ludzie chwalą sobie pracę. Oby więcej takich

Franek

Wszyscy pracowali i było super, miła atmosfera szefostwo super to dlaczego już tam nie pracujecie ?!!!! Ludzie skoro tam są same miody to dlaczego odeszliscie ? Widocznie tak pięknie tam nie jest

Bulgarr
@Franek

ale mądry się znalazł. rusz głową i pomyśl - niektórzy może pracowali dorywczo, żeby sobie dorobić. nie każdy chce całe życie spędzić pracując w piekarni, co nie znaczy od razu, że Marta ma być złym miejscem do pracy, a takim nie jest.

Sznureczka

Był taki czas kiedy pracowałam w Marcie jako ekspedientka. Na pewno pamiętam miłą atmosferę. Nie przypominam sobie, żeby ktoś był dla kogoś niemiły albo było coś nie tak. Teraz przychodzę jako klientka i dalej jest bardzo dobrze. Nie zamierzam chodzić nigdzie indziej po ciasta.

footloose

Czepiają się szefowej, a to równa babka jest. Znam ją i szefa też i wiem, że dla nich Marta jest bardzo ważna. Pracowałam około roku i przyjemnie to wspominam jak na pracę.

Hobolobo

smaczniusie wypieki tutaj są!! moja siostra tu była ekspedientką i bardzo jej pasowało :)

Fleciki

W Marcie swego czasu pracowałam, a do teraz kupuję tam różne ciasta, bo po prostu smakują mi i mojej rodzinie. Szefostwo znam i cenię za to, co robią. A praca, jak praca, bez zastrzeżeń z mojej strony.

Pycha!

W pracy była zawsze sympatyczna atmosfera. Fakt, szefowa wymagajonca, jak to już pare osób pisało, ale za to miła. I te wypieki - pycha!

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Cukiernia Rafał Małaczek - Pakość

• Jak się pracuje w Marta Cukiernia Rafał Małaczek?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Cukiernia Rafał Małaczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marta Cukiernia Rafał Małaczek
3.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • ul. Inowrocławska 12
    88-170 Pakość