Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy

Inowrocław

Opinie o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy

Anonim

No i ten ciągły brak personelu, wiecznie problem z wolnym czy to sezon urlopowy czy zimowy...A tak się krzyczy ,,na twoje miejsce jest 100 innych!!!,,...Tylko gdzie oni są?? Praca na 3/4 w papierach a w realu cały etat. Na 4.30 a liczone od 5.30 to gdzie ta godzina, może ktoś to powinien sprawdzić... Szefie uczciwość to podstawa w dwie strony powinno działać!!!!!!!!!

Obca
@Anonim 20.02.2017 15:20

Idź do szefa i mu to powiedz, a nie piszesz pierdoły, nudzi Ci się widocznie :)

Nowa
@Obca 01.08.2017 09:06

Jednym słowem. Co niektóre za dużo gadają i w (usunięte przez administratora) włażą i są pupilami. A te które mają własne zdanie są nikim. A córka szefa która robi z siebie nie winiatko tak traktuje starsze od siebie panie że poprostu wstyd. Gdzie wychowanie młoda samo ciekawe czy rodzice wiedzą jak postępuje bo chcąc mieć szacunek i opinie tak tego nie zbudujesz s rodzice będą się wstydzić. Teksty do pracownicy co niektóre Pani Iwonko nie na miejscu. Pozdrawiam Pracownik

Taki ktoś

Niskie zarobki! Traktowanie rzeczowo! I z opini różnych kobiet a taka opinia jest ważna po macieżyńskim odrazu aut nie patrząc na nic że każdy grosz wtedy się liczy! Taka piękna polityka firmy. Zdecydowanie odradzam pracy w tym zakładzie pracy.

Anonim

Jeden pracuje a drugi ,,pracuje,, , kto ma wiedzieć ten wie

uuu

A gdzie się nie należy????

Anonim

Wiadomo że raz lepiej raz gorzej....Nie jest źle, umowy gowniane to fakt ale po pachy się nie narobisz Tylko że praca na sklepach nierówna i tu też alarm do szefa!!!!!! Docen szefie starych a nie dajesz tam gdzie się nie należy, bo to ,,boli,, Bałagan w biurze wielki i spychologia kwitnie

rodzinny

(Sklepowa)chyba że podpierdalasz to sobie zawsze będziesz chwaliła:-)a pewnie tak jest!hehehehehehe

Sklepowa

A ja tam nie narzekam, pracuję już ładnych parę lat i nigdy mi się krzywda nie działa. Życzliwość działa w dwie strony tzn. robię swoje, jestem uśmiechnięta i pomocna dla klienta a mój Pracodawca to docenia i kiedy potrzebuję pomocy, bez problemu ją dostaję. Chyba, że ktoś tylko żąda wciąż i myśli tylko o sobie to jak tu takiej osobie iść na rękę, niech lepiej sama założy swoją idealną firmę...

Umowy fatalne

SŁAWOMIR PAKULSKI

DOBRY CHLEB.

Anoniowy

Racja wal od rana za nic tak naprawde. Szafa corka wszystko rozwali zero poszanowania prAcownika a opiekę na chore dziecko brac pol roku przed trzeba przewidziec chorobe. Wstyd i hańba

Animowy

Praca spokojna to mona przyznać. Atmosfera porażka, umowy wszystkie Panie na 3/4 żal mi ich pobudka i 3 max 3:30 rano za 1400 nędzne traktowanie jeszcze troszkę to pracodawca stanie za ladą bo nikt nie będzie chciał pracować jakiś tego powód musi być. W piekusiu przynajmniej 2 tys wychodzą dziewczyny i maja całe etaty. Oszustwo firma wielka tajemnica A i tak wszyscy wszystko wiedzą żenada i skandal

Piastowszczanin

Czy w waszych sklepach oszczędzacie na reklamówkach ? Ile towaru u was trzeba kupić aby pani sprzedająca uznała ,że należy się wam reklamówka.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy