Opinie o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy w Inowrocław

Cześć, kto z ostatnio zatrudnionych powie, jaka jest stawka dla kierowcy i czy firma ma w zwyczaju dodatkowo wynagradzać na święta? Ktoś pisał, że z rozmowy z szefem odniósł miłe wrażenie. Słusznie, po zatrudnieniu jest tak samo?

Em

Grafików wogóle nie ma a o dniu wolnym człowiek dowiaduje się dwa dni wcześniej i to z SMS.

W sieci znalazłem, że jakiś czas temu piekarnia szukała osób do (usunięte przez administratora) w piekarni jako pomoc. Niestety nie wyświetla mi się więcej szczegółów, bo ta strona już nie działa. Może ktoś wie czy na dzień dzisiejszy jest taka opcja (usunięte przez administratora) jako pomoc? I jeśli jest taka opcja to poproszę o więcej szczegółów odnośnie warunków.

Najgorszy pracodawca z piekarn

Stała pensja obojętnie cze do tego dyżury w święta jeździsz do oporu pensja stała . Policzysz nie wyjdzie najniższą krajowa

@Najgorszy pracodawca z piekarn

A Ty, jak liczyłeś, to ile się okazało, że zarobiłeś za miesiąc pracy? I czy tu jest jakiś zmianowy system pracy, jakiś grafik z góry ustalany?

Em Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy?

Mon

Atmosfera fatalna, brak komunikacji, w sklepach tyko liczenie zwrotów po godz. codziennie i to wszystko ręcznie jak za czasów PRL. Nowości i postęp jest nie mile widziany!

@Mon

To nie ma żadnych skanerów żeby ułatwić pracę? Chyba ciężko tak się nie pomylić licząc wszystko ręcznie. I w godzinę się faktycznie wyrabia z tym czy nadgodziny lecą często? A skąd taka zła atmosfera, o której wspominasz?

Mon Nowy wpis

Skanerów żadnych nie ma, naprawdę wszystko ręcznie i to wszystko dokładnie wyszczególnione. Robota za całą księgowość i i zaczyna się 2 godz przed zamknięciem, a jak się pomylisz to dopiero szukanie i nerwy a twój nie zapłacony czas leci. Co do atmosfery to może przesadziłam, bo ta tylko zależy od ludzi.

Nowa

Czy któraś z Pan pracujących na sklepie może mi przedstawić jak się pracuje? Czy jest tak jak wcześniej napisane że koordynatorka się czepia, zwroty liczone po godzinach pracy? Wiadomo że praca z klientem nie jest latwia ale ja bardziej pytam o szefostwo... Rozmawiałam raz z szefem i wywarł na mnie pozytywne wrażenie czy tak jest naprawdę? Czy ciągle dochodzi nowych obowiązków a płacą stoi w miejscu?

Robert
@Nowa

Będziesz aplikować na sprzedawcę? Z poprzednich wpisów nie wiało optymizmem ale może coś się poprawiło. Moja żona też myślała o tej pracy dlatego zapytałem :)

Nowa
@Robert

Czy będę? Jeszcze nie wiem czekam za opinią ze str osoby pracującej chodź na goworku każda praca jest zła wg osób wypowiadających się.

Szef jest super.

@Nowa

Prawda jest taka stosują mobbing psychiczny ciągle jakieś jazdy kordynatorka czepia się wszystkiego zwroty liczone po godzinach jest normą za które nie jest płacone szukają naiwnych które przyjdą do pracy po czym zwalniają z zaskoczenia

@Nowa

Nie dowiesz się prawdy wszystkie negatywne komentarze są usuwane tak jak mój pozdrawiam

@Była

Bzdura, jak komuś się nie chce pracować to zawsze każdemu (usunięte przez administratora) obrobi...wszędzie jest takiej osobie źle. Załóż kobieto swoją firme, tam będziesz miała na pewno jak w bajce. Za nic nie płacone....to porównaj sobie ile ludzie zarabiają w innych przedsiębiorstwach a kopara Ci opadnie, pieniądze są w tej piekarni zawsze atrakcyjne. Ale trzeba CHCIEĆ. Zacznij od tego.

@Ania

A mogłabym spytać jakie, skoro piszesz, że takie atrakcyjne? ;)

pomeranian
@Robert

Powiedz żonie niech aplikuje i nie czeka.

@Ania

Ania albo rodzina albo kret firmy że tak broni wiele jest negatywnych opinii pracowników którzy pracowali zarówno kasierki jak kierowcy zastanawiające jest dlaczego odchodzą pracownicy którzy pracowali wiele lat mają dosyć tego (usunięte przez administratora) jaki jest w tej firmie jedno wielkie (usunięte przez administratora) u (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Arti

Nie ma żadnych.

Elżbieta
@Arti

To słabe jakie są w takim razie?

Wiki
@Elżbieta

Stawka godzinowa, ,,,po zamknięciu sklepu pracownicy siedzą liczą zwroty i nie mają za to płacone, jeszcze wredną koordynatorka która wszystkiego się czepia.

Danuta
@Wiki

Jak nie macie za to płacone to czemu po prostu nie wyjdziecie z pracy wcześniej? Wiem że policzyć to trzeba, ale szanujmy swój czas. Może jak koordynatorka sama by musiała to liczyć po godzinach to by zobaczyła jak to fajnie :D

stały klient

Mam pytanie do właścicieli!!! czy Pani która stoi za ladą na 800lecia pracuje u Państwa jako sprzedawca, czy może w jakimś telemarketingu??? Chodzi o tą roztrzęsioną, która wiecznie się myli, źle nalicza na kasie albo źle wydaje resztę ( chodzi o Panią która była wczoraj tj piątek, rano ok godz 9 ) Za każdym razem jak ona obsługuje stoi kolejka, która w bardzo wolnym tempie się posuwa, bo ta Pani wiecznie wisi na telefonie, obsługuje i gada przez telefon, a jak nie gada przez telefon to pieprzy od rzeczy z klientami. Dlaczego jak jest ta druga przesympatyczna Pani ( na szczęście klientów wróciła), czy nawet jak są Panie, które pojawiają się tam chwilowo potrafią obsługiwać sprawnie??? i człowiek nie sterczy w kolejce!!! Nie wspomnę już o tym że robi wszystko w jednej rękawicy, trzyma telefon, który raczej nie jest sterylny, a za chwile pakuje bułki i podaje chleb. Mam nadzieje że dzisiaj jej nie ma, bo będę musiał jechać gdzieś dalej. Pozdrawiam

Nieznany
@stały klient

Ludzie opanujcie się. Narzekacie w kolejkach, narzekacie na kasjerkę, na wciskanie "buleczki". Zacznijmy być ludźmi. Dlaczego nie zadzwonisz do kadr (nr napewno by się znalazł w necie) nie przedstawisz się z imienia nazwiska i nie przedstawisz sytuacji? Hmm... Lepiej obsmarować kogoś w necie nie... Życzę każdemu człowiekowi żeby popracował w handlu i zobaczył jacy ludzie są wstrętne!!!

Racja
@Nieznany

Dobrze napisane, zgadzam się z tym.

Klient

Sklep na 800lecia. Szkoda , że już nie ma przemiłej Pani w czarnych włosach. Młoda w ciemnych okularach . Przemiłą i profesjonalna obsługa .....aż miło było wejść i zrobić zakupy.....bo w obecnej chwili jest porażka. Wolę podejść do Piekusia niż stać w kolejce i słuchać głupot. ....

Roman

Panie Kucia!! nie wiem o co chodzi ale coś jest nie tak. A mówi się że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę !! Ja rozumie że mamy pandemie i każdemu zagląda w portfel ale proszę nie wykorzystywać nas klientów i nie nabijać sobie na siłę kasy. Jesli robię zakupy i proszę o 4 bułki to chcę otrzymać 4 a nie pani za ladą próbuje mi wcisnąć piątą bułkę która jest ostatnią ''na kolację do dżemiku'' Jak tak można traktować klienta!!! jesli nie stać Pana na straty to proszę zabrać ostatnią bułkę do domu i zjeść '' na kolację do dżemiku ''Jestem stałym klientem i nie życzę sobie aby wciskano mi na siłę resztki!!!

Emi
@Roman

Ciekawa wypowiedz Pana Romana.. dwukrotnie Pan zrobił krytyke tej tylko firmie żadnej innej ,mam nadzieje ze Pan nie z firmy rywalizujacej lub ekspedientki maz ????????... mi ostatnio sie zapytano czy nie wezme i nikt mi nie “wciskał” na siłe lecz było to miłe zapytanie. Czysto, bardzo miła obsługa oraz przepyszne produkty. Panie zawsze polecaja produkty które z checia próbuje i nigdy się nie zawiodłam. Poprostu pycha. Najlepsza Piekarnia w Inowrocławiu!!!

klientka
@Roman

Panie Romanie!!! myślę, że może Pan się cieszyć, że to było tylko wciskanie ostatniej bułeczki, bo to, co mnie spotkało, to był jakiś ''cios poniżej pasa''. Około 1,5 tyg. temu zrobiłam zakupy jak zawsze, nagle z kąta wyskakuje jakaś kobieta i dosłownie mnie atakuje pytaniem, które było bardzo nie na miejscu. Kobieta ta, zażądała abym udzieliła jej informacji, co należy zmienić w Paniach, które stoją za ladą!!!!Co to miało być!!! Nie wiem kto to był? żona? a może siostra Pana Kuci? ale jak tak można traktować klienta, zostałam postawiona w bardzo niemiłej i dwuznacznej sytuacji. Miałam wrażenie, że jestem intruzem w tym sklepie, czułam się osaczona!!!! Jeszcze nigdy, nigdzie, w żadnym sklepie, nikt mnie tak nie potraktował. Przestałam robić zakupy w tym sklepie, bo jest mi najnormalniej w świecie wstyd przed Paniami, które były wtedy w pracy, że ktoś mnie tak potraktował. Jestem, a raczej byłam stałą klientką od wielu lat. Panie Kucia, musi Pan pamiętać, o jednej, bardzo ważnej zasadzie w sprzedaży detalicznej. Masz tylko jednego szefa, twojego klienta. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół, po prostu wydając swoje pieniądze gdzieś indziej. Do Pani, która mnie ''osaczyła''tamtego dnia w Paniach za ladą nie trzeba zmieniać NIC!!!!!! zawsze miłe, uśmiechnięte i bardzo grzeczne. Zawsze służą fachową poradą.

@Roman

Jakie kurła resztki? Co Pani szkodzilo kupić ostatnia buleczke?

Sklep Krzywoustego

Szanowny Szefie .Bardzo dziękujemy za życzenia wraz z przemiłym upominkiem, ktory otrzymałyśmy .Z wyrazami szacunku ekspedientki. ????

Stały Klient

Czytając krzywdzącą opinię Pana Romana nie mogę nie zabrać głosu. Osobiście w ostatnim czasie spotkałem się również z ofertą zakupienia dodatkowo ostatniej bułeczki i to w tak przemiły sposób, że to zrobiłem. Pragnę zaznaczyć, że nie była to żadna resztka. Mało tego, Pani zaproponowała mi chlebek, którego nigdy wcześniej nie kupowałem i następnym razem zamierzam go kupić i spróbować. Widać gołym okiem, że w tej firmie obsługa idzie z duchem czasu, frontem do klienta... i uśmiech i krótka miła rozmowa a nie odrabianie pańszczyzny. A tacy "stali" klienci jak Pan Roman zawsze się tafią, malkontent dzisiejszych czasów. A tak na marginesie Panie Romanie, to nie przypadkiem Pana żona pracuje w jednym ze sklepów Piekarni Kucia? No ale chyba to nie ona wciskała mężowi resztkę do dżemiku na kolacyjkę....

Barbara

Nie mogę się zgodzic z opinia Pana Romana.. Uważam że sugestie pracownic są bardzo przydatne.. Jestem starsza osoba i wieloletnia Wasza klientka i to mi wogole nie przeszkadza wręcz przeciwnie dziękuję im za to że polecają.

Stanisław

Pragnę serdecznie podziękować Pani sprzedawczyni, która zaoferowała mi w sobotę ciasto walentynkowe. Moje roztargnienie i przyzwyczajenia prawie doprowadziłyby do "tragedii", a tak żona bardzo zadowolona, że pamiętałem :) Jeszcze raz Pani dziękuje!

ONA

Czy bez doświadczenia na kasę mogę się dostac?

Mieszkaniec Barcina

Jestem emeryte i codziennie widzię jak do naszego sklepu po godz 5 rano wchodzi pani z psem.Dlaczego panie sprzedawczynie na to pozwalają Przecież tam jest pieczywo ktöre leży bez żadnego przykrycia czy trzeba zawiadomić Sanepid żeby ktoś zareagował

tygrys
@Mieszkaniec Barcina

Doinformuj się. Polskie prawo nie zabrania wchodzenia do sklepu z psem.

Roman

Panie sie bardzo narazaja, tylu roznych ludzi robi zajupy Bez masek i ochrony na ladzie w formie szyby, pleksy itp Dziwie sie wlascicielowi ze jeszcze nie zareagowal... Zdrowia dla pan

Nieznajoma

Witam.Mam pytanie.Czy sklepy firmowe potrzebują ekspedientki. Jak tak,To gdzie. Dziękuję za odp.

@Nieznajoma

Szukałam ofert pracy w sieci no i udało mi się coś znaleźć. Wygląda na to, że w tej piekarni szukają właśnie osoby do pracy (Inowrocław). Praca polega na przygotowaniu i wysyłce pieczywa do sklepów firmowych. Tu masz szczegóły: https://ino.online/ogloszenia/praca-dam-prace/14296/zatrudnie-osobe-do-pomocy-w-piekarni.html Interesowałoby Cię to?

Nieznajoma
@Beata

Ale to już nieaktualne z tego co widze. Ja potrzebuję na jedną lub dwie zmiany.Ale drugą do 22.

@Nieznajoma

@Nieznajoma, rzeczywiście. Dostałaś wtedy tę pracę w sklepie? Jeśli tak, to jestem bardzo ciekawa, jak wyglądała rozmowa o pracę i jak Ci teraz idzie. Odezwij się, proszę.

Animowy

Praca spokojna to mona przyznać. Atmosfera porażka, umowy wszystkie Panie na 3/4 żal mi ich pobudka i 3 max 3:30 rano za 1400 nędzne traktowanie jeszcze troszkę to pracodawca stanie za ladą bo nikt nie będzie chciał pracować jakiś tego powód musi być. W piekusiu przynajmniej 2 tys wychodzą dziewczyny i maja całe etaty. Oszustwo firma wielka tajemnica A i tak wszyscy wszystko wiedzą żenada i skandal

Piekusiowa
@Animowy

(usunięte przez administratora). Ludzie są poniżani przez kierownictwo i współpracownice. Koleżanki sobie nawzajem kłody pod nogi rzucają. Wypieki bardzo ciężkie. Człowiek stara się jak może A i tak ciągle niezadowolenie. Najgorszy jest brak lojalności między pracownicami i donosy jedna na drugą. Ciągle braki w załodze bo nikt tego nie wytrzymuje. Nie polecam pracy tam

Pozdrawiam pracownice z 800-lecia szczególnie Te dwie młodsze. Są bardzo miłe i wprowadzają miła atmosferę. Tylko szukać takich. Może być Pan Kucia dumny z takich pracownic. Praktykantka mógłaby już zostać tam na stałe.

AAAA

Podpisalam kartke z wolnym ktorego nigdy nie mialam.... Cos nie tak Ktos to skontroluje???? Jakies (usunięte przez administratora)

@AAAA

Czy udało Ci się wyjaśnić zaistniałą sytuacje? Ciekawi mnie dlaczego podpisałaś dokumenty wiedząc co jest w nich zawarte. Czy pracodawca obiecał Ci wolne, które później odwołał?

Maria

Pani sie chyba skupic nie moze, sprawia wrazenie nerwowej Widac ze nowa osoba

Zostaw merytoryczną opinię o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy - Inowrocław

• Jak się pracuje w Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy?

Zobacz opinie na temat firmy Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy?

Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Wojska Polskiego 33
    88-100 Inowrocław