Opinie o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy w Inowrocław

Klient

Panie Kucia!! nie wiem o co chodzi ale coś jest nie tak. A mówi się że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę !! Ja rozumie że mamy pandemie i każdemu zagląda w portfel ale proszę nie wykorzystywać nas klientów i nie nabijać sobie na siłę kasy. Jesli robię zakupy i proszę o 4 bułki to chcę otrzymać 4 a nie pani za ladą próbuje mi wcisnąć piątą bułkę która jest ostatnią ''na kolację do dżemiku'' Jak tak można traktować klienta!!! jesli nie stać Pana na straty to proszę zabrać ostatnią bułkę do domu i zjeść '' na kolację do dżemiku ''Jestem stałym klientem i nie życzę sobie aby wciskano mi na siłę resztki!!!

Klient Nowy wpis
Klient

Sklep na 800lecia. Szkoda , że już nie ma przemiłej Pani w czarnych włosach. Młoda w ciemnych okularach . Przemiłą i profesjonalna obsługa .....aż miło było wejść i zrobić zakupy.....bo w obecnej chwili jest porażka. Wolę podejść do Piekusia niż stać w kolejce i słuchać głupot. ....

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Emi
@Roman

Ciekawa wypowiedz Pana Romana.. dwukrotnie Pan zrobił krytyke tej tylko firmie żadnej innej ,mam nadzieje ze Pan nie z firmy rywalizujacej lub ekspedientki maz ????????... mi ostatnio sie zapytano czy nie wezme i nikt mi nie “wciskał” na siłe lecz było to miłe zapytanie. Czysto, bardzo miła obsługa oraz przepyszne produkty. Panie zawsze polecaja produkty które z checia próbuje i nigdy się nie zawiodłam. Poprostu pycha. Najlepsza Piekarnia w Inowrocławiu!!!

klientka
@Roman

Panie Romanie!!! myślę, że może Pan się cieszyć, że to było tylko wciskanie ostatniej bułeczki, bo to, co mnie spotkało, to był jakiś ''cios poniżej pasa''. Około 1,5 tyg. temu zrobiłam zakupy jak zawsze, nagle z kąta wyskakuje jakaś kobieta i dosłownie mnie atakuje pytaniem, które było bardzo nie na miejscu. Kobieta ta, zażądała abym udzieliła jej informacji, co należy zmienić w Paniach, które stoją za ladą!!!!Co to miało być!!! Nie wiem kto to był? żona? a może siostra Pana Kuci? ale jak tak można traktować klienta, zostałam postawiona w bardzo niemiłej i dwuznacznej sytuacji. Miałam wrażenie, że jestem intruzem w tym sklepie, czułam się osaczona!!!! Jeszcze nigdy, nigdzie, w żadnym sklepie, nikt mnie tak nie potraktował. Przestałam robić zakupy w tym sklepie, bo jest mi najnormalniej w świecie wstyd przed Paniami, które były wtedy w pracy, że ktoś mnie tak potraktował. Jestem, a raczej byłam stałą klientką od wielu lat. Panie Kucia, musi Pan pamiętać, o jednej, bardzo ważnej zasadzie w sprzedaży detalicznej. Masz tylko jednego szefa, twojego klienta. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół, po prostu wydając swoje pieniądze gdzieś indziej. Do Pani, która mnie ''osaczyła''tamtego dnia w Paniach za ladą nie trzeba zmieniać NIC!!!!!! zawsze miłe, uśmiechnięte i bardzo grzeczne. Zawsze służą fachową poradą.

Ania Nowy wpis
@Roman

Jakie kurła resztki? Co Pani szkodzilo kupić ostatnia buleczke?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

stały klient
Klient

Mam pytanie do właścicieli!!! czy Pani która stoi za ladą na 800lecia pracuje u Państwa jako sprzedawca, czy może w jakimś telemarketingu??? Chodzi o tą roztrzęsioną, która wiecznie się myli, źle nalicza na kasie albo źle wydaje resztę ( chodzi o Panią która była wczoraj tj piątek, rano ok godz 9 ) Za każdym razem jak ona obsługuje stoi kolejka, która w bardzo wolnym tempie się posuwa, bo ta Pani wiecznie wisi na telefonie, obsługuje i gada przez telefon, a jak nie gada przez telefon to pieprzy od rzeczy z klientami. Dlaczego jak jest ta druga przesympatyczna Pani ( na szczęście klientów wróciła), czy nawet jak są Panie, które pojawiają się tam chwilowo potrafią obsługiwać sprawnie??? i człowiek nie sterczy w kolejce!!! Nie wspomnę już o tym że robi wszystko w jednej rękawicy, trzyma telefon, który raczej nie jest sterylny, a za chwile pakuje bułki i podaje chleb. Mam nadzieje że dzisiaj jej nie ma, bo będę musiał jechać gdzieś dalej. Pozdrawiam

Sklep Krzywoustego

Szanowny Szefie .Bardzo dziękujemy za życzenia wraz z przemiłym upominkiem, ktory otrzymałyśmy .Z wyrazami szacunku ekspedientki. ????

Stały Klient
Klient

Czytając krzywdzącą opinię Pana Romana nie mogę nie zabrać głosu. Osobiście w ostatnim czasie spotkałem się również z ofertą zakupienia dodatkowo ostatniej bułeczki i to w tak przemiły sposób, że to zrobiłem. Pragnę zaznaczyć, że nie była to żadna resztka. Mało tego, Pani zaproponowała mi chlebek, którego nigdy wcześniej nie kupowałem i następnym razem zamierzam go kupić i spróbować. Widać gołym okiem, że w tej firmie obsługa idzie z duchem czasu, frontem do klienta... i uśmiech i krótka miła rozmowa a nie odrabianie pańszczyzny. A tacy "stali" klienci jak Pan Roman zawsze się tafią, malkontent dzisiejszych czasów. A tak na marginesie Panie Romanie, to nie przypadkiem Pana żona pracuje w jednym ze sklepów Piekarni Kucia? No ale chyba to nie ona wciskała mężowi resztkę do dżemiku na kolacyjkę....

Barbara
Klient

Nie mogę się zgodzic z opinia Pana Romana.. Uważam że sugestie pracownic są bardzo przydatne.. Jestem starsza osoba i wieloletnia Wasza klientka i to mi wogole nie przeszkadza wręcz przeciwnie dziękuję im za to że polecają.

Stanisław
Klient

Pragnę serdecznie podziękować Pani sprzedawczyni, która zaoferowała mi w sobotę ciasto walentynkowe. Moje roztargnienie i przyzwyczajenia prawie doprowadziłyby do "tragedii", a tak żona bardzo zadowolona, że pamiętałem :) Jeszcze raz Pani dziękuje!

ONA

Czy bez doświadczenia na kasę mogę się dostac?

Mieszkaniec Barcina
Klient

Jestem emeryte i codziennie widzię jak do naszego sklepu po godz 5 rano wchodzi pani z psem.Dlaczego panie sprzedawczynie na to pozwalają Przecież tam jest pieczywo ktöre leży bez żadnego przykrycia czy trzeba zawiadomić Sanepid żeby ktoś zareagował

tygrys
@Mieszkaniec Barcina

Doinformuj się. Polskie prawo nie zabrania wchodzenia do sklepu z psem.

Roman

Panie sie bardzo narazaja, tylu roznych ludzi robi zajupy Bez masek i ochrony na ladzie w formie szyby, pleksy itp Dziwie sie wlascicielowi ze jeszcze nie zareagowal... Zdrowia dla pan

Nieznajoma

Witam.Mam pytanie.Czy sklepy firmowe potrzebują ekspedientki. Jak tak,To gdzie. Dziękuję za odp.

@Nieznajoma

Szukałam ofert pracy w sieci no i udało mi się coś znaleźć. Wygląda na to, że w tej piekarni szukają właśnie osoby do pracy (Inowrocław). Praca polega na przygotowaniu i wysyłce pieczywa do sklepów firmowych. Tu masz szczegóły: https://ino.online/ogloszenia/praca-dam-prace/14296/zatrudnie-osobe-do-pomocy-w-piekarni.html Interesowałoby Cię to?

Nieznajoma
@Beata

Ale to już nieaktualne z tego co widze. Ja potrzebuję na jedną lub dwie zmiany.Ale drugą do 22.

@Nieznajoma

@Nieznajoma, rzeczywiście. Dostałaś wtedy tę pracę w sklepie? Jeśli tak, to jestem bardzo ciekawa, jak wyglądała rozmowa o pracę i jak Ci teraz idzie. Odezwij się, proszę.

Animowy

Praca spokojna to mona przyznać. Atmosfera porażka, umowy wszystkie Panie na 3/4 żal mi ich pobudka i 3 max 3:30 rano za 1400 nędzne traktowanie jeszcze troszkę to pracodawca stanie za ladą bo nikt nie będzie chciał pracować jakiś tego powód musi być. W piekusiu przynajmniej 2 tys wychodzą dziewczyny i maja całe etaty. Oszustwo firma wielka tajemnica A i tak wszyscy wszystko wiedzą żenada i skandal

Piekusiowa
@Animowy

(usunięte przez administratora). Ludzie są poniżani przez kierownictwo i współpracownice. Koleżanki sobie nawzajem kłody pod nogi rzucają. Wypieki bardzo ciężkie. Człowiek stara się jak może A i tak ciągle niezadowolenie. Najgorszy jest brak lojalności między pracownicami i donosy jedna na drugą. Ciągle braki w załodze bo nikt tego nie wytrzymuje. Nie polecam pracy tam

Piotr

Pozdrawiam pracownice z 800-lecia szczególnie Te dwie młodsze. Są bardzo miłe i wprowadzają miła atmosferę. Tylko szukać takich. Może być Pan Kucia dumny z takich pracownic. Praktykantka mógłaby już zostać tam na stałe.

AAAA

Podpisalam kartke z wolnym ktorego nigdy nie mialam.... Cos nie tak Ktos to skontroluje???? Jakies (usunięte przez administratora)

@AAAA

Czy udało Ci się wyjaśnić zaistniałą sytuacje? Ciekawi mnie dlaczego podpisałaś dokumenty wiedząc co jest w nich zawarte. Czy pracodawca obiecał Ci wolne, które później odwołał?

Maria

Pani sie chyba skupic nie moze, sprawia wrazenie nerwowej Widac ze nowa osoba

Krzyś

Nowa Pani na Wojska Polskiego bardzo miła :)

Jasiek

Słyszałem, że firma to dobry pracodawca. Podpowiecie czy warto starać się o pracę?

Anna
@Jasiek

Wypłata jest zawsze na czas i nie ma spiny.

Pomocna
@Jasiek

Wyplata owszem na czas ale z godzinami przekrety

BARBARA

Jestem waszą stałą klientką i robię zakupy od samego początku ino powstał Wasz sklep na ul.Krzywoustego i jeste pełna podziwu personel sklepu przesympatyczny potrafią doradzić i co najważniejsze zawsze uśmiechnięte ekspedientki.Drogi szefie może być Pan dumny z tak wspaniałego personelu bo dzisiaj to jest naprawdę rzadkość...

Zostaw merytoryczną opinię o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Wojska Polskiego 33