Opinie o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy w Inowrocław

Krzyś

Nowa Pani na Wojska Polskiego bardzo miła :)

Jasiek

Słyszałem, że firma to dobry pracodawca. Podpowiecie czy warto starać się o pracę?

@Jasiek

Wypłata jest zawsze na czas i nie ma spiny.

Pomocna
@Jasiek

Wyplata owszem na czas ale z godzinami przekrety

BARBARA

Jestem waszą stałą klientką i robię zakupy od samego początku ino powstał Wasz sklep na ul.Krzywoustego i jeste pełna podziwu personel sklepu przesympatyczny potrafią doradzić i co najważniejsze zawsze uśmiechnięte ekspedientki.Drogi szefie może być Pan dumny z tak wspaniałego personelu bo dzisiaj to jest naprawdę rzadkość...

Klient

Robie zakupy w kilku sklepach i mam niestety watpliwa przyjemnosc natrafiac na pania Beate.... Jej zaczepki, dziwny zart i proponowanie na sile towaru dziala odpychajaco. Stanie w kolejce i sluchanie rechotu tez nie nalezy do przyjemnosci Prosze sie opamietac i oszczedzic nas klirntow

Zakupowicz
@Klient

Co ty człowieku chcesz od Pani (usunięte przez administratora)bardzo miła i sympatyczna osoba umie zawsze doradzić klientowi a jak masz problem z poczuciem humoru to należy wybrać się do lekarza bo może masz andropauze lub coś podobnego.

Hanna
@Klient

Pani (usunięte przez administratora)jest super sprzedawczynia zawsze usmiechnieta i zarazem bardzo grzeczna. Ja i moje sasiadki zawsze czekamy jak bedzie w sklepie obok nas bo az milo jest robic zakupy. Moja kolezanka ma swoj sklep i bardzo by chciala miec takiego sprzedawce. Przykro jest czytac takie oszczerstwa wobec tej Pani . Mam tylko nadzieje ze ta durna opinia napisana z bledami nigdy to tej Pani nie dotrze. Zarazem zwracam sie z prosba do Zarzadu Piekarni aby czesciej Pani (usunięte przez administratora)byla w punkcie przy ul. Narutowicza.

@Klient

Znam Panią (usunięte przez administratora)ładnych pare lat , jeszcze z czsów gdy była Kierowniczką w GS-ach. Od paru lat jestem na bieżąco z opinią sklepów w Inowrocławiu, Kobitka jest zawsze rzetelna i dziwie się że obejmuje tylko stanowisko sprzedawcy. Osoba która pisze takie bzdury powinna się zastanowić nad słowami, na miejscu Pani Beaty (usunięte przez administratora) dociekiwał kto to pisze i wytoczył mu cywilny proces i gdy będe robić zakupy będe Panią namawiać . Mam nadzieje że się Pani nie zmieni i zawsze będzie taka wesoła. Bardzo miło jest robić zakupy gdy Pani obsługuje.

@Klient

Beatka jest miła i sympatyczna. Ja ją poznałam pracując u Pana Kuci. Ma poczucie humoru Ale nie każdy zna się na zartach. Może lepiej zająć się sobą i przyjrzeć własnemu zyciu.....

@Klient

"Wpychanie na siłę towaru" to technika sprzedaży i narzucona odgórnie. Proszę się zaznajomić z praca w handlu A później oskarżać sprzedawcę o nierzetelnosc. Można wszystkim zarzucić brak umiejętności sprzedaży Ale nie (usunięte przez administratora)jesteś wielka. Ty o tym wiesz i nie przejmuj się tymi wpisami. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam Cię kochana ????

Aplikowałeś do firmy Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Klient

Kto kogo obrazil? Ludzie.... Kazdy ma prawo do swojej opinii, nie trzeba wszystkich akceptowac Ja tych zartow nie lubie

Witek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka jest atmosfera?

Pani
@Witek

Potrzebuja ale teraz to jest prawdziwy cyrk Nowo przyjeta z,, nowego,, starego sklepu masakra

Pytająca
@Pani

Czy to prawda że 3/4 etatu i około 1500 zł netto ? Jakie punkty potrzebują DO sklepu ,gdzie najlepiej złożyć CV

Beata
@Pani

Będziesz tak miła i wyjaśnisz, jak konkretnie odbierasz pracę w Piekarnia Sklep Firmowy Kucia Zbigniew? Dlaczego w chwili obecnej uważasz, że w firmie dzieje się źle? Co jest tego powodem i czy jest możliwość, by w najbliższym czasie sytuacja uległa zmianie na lepsze? Może pracodawca przewidział dla swoich pracowników jakieś bonusy na święta?

Pani
@Pani

Cyrk to mało powiedziane. Nie polecam jedna wielka masakra heh

Iwona
@Pani

Cóż tu dodać, takim wrednym i niezadowolonym z życia osobom zawsze jest źle. A sama będąc na kierowniczym stanowisku by zajechała ludzi....zazdrość, podłość, cynizm. Nie trudno się domyślić, kto takie rzeczy pisze, obłudy się nie ukryje pod pseudonimem "Pani".

Karol

Ps. Czlowiek chodzi do pracy żeby zarabiać na utrzymanie domu i rodziny i ani razu nie szedl do pracy pod wpływem i tak też z niej nie wracał a po pracy to niech każdy zajmie sie swoim prywatnym swiatem

Karol

Gratuluje głupoty osobie spod nazwy ,,ktoś" mieszanie w życiu osoby prywarnej nie jest najlepszym rowiazaniem poza tym ten człowiek jest dorosły i ma swoje życie i wie co dla niego najlepsze

Inowrocławianka

Porządna firma na poziomie, pozdrawiam Szefa :)))

Anoniowy

Racja wal od rana za nic tak naprawde. Szafa corka wszystko rozwali zero poszanowania prAcownika a opiekę na chore dziecko brac pol roku przed trzeba przewidziec chorobe. Wstyd i hańba

;-((
@Anoniowy

POTWIERDZAM !!!

Zadowolony

Bardzo przyjemny i ciepły wystrój wnętrz. Uwielbiam robić tu zakupy. Piękny zapach świeżego chlebka.

Klientka.

Pyszny chlebek i ciasteczka sprzedawane są w tej piekarni. Pączki są najlepsze w całym mieście.

Klient.

Czy Wasze auta firmowe przeznaczone są do przewożenia materiałów budowlanych,czy żywności?Miałem niedawno okazję przekonać się jak Wasze auto przewoziło takie materiały.I jak potem może smakować pieczywo,sprawą powinna zająć się INSPEKCJA SANITARNA.

Taki ktoś

Niskie zarobki! Traktowanie rzeczowo! I z opini różnych kobiet a taka opinia jest ważna po macieżyńskim odrazu aut nie patrząc na nic że każdy grosz wtedy się liczy! Taka piękna polityka firmy. Zdecydowanie odradzam pracy w tym zakładzie pracy.

No i ten ciągły brak personelu, wiecznie problem z wolnym czy to sezon urlopowy czy zimowy...A tak się krzyczy ,,na twoje miejsce jest 100 innych!!!,,...Tylko gdzie oni są?? Praca na 3/4 w papierach a w realu cały etat. Na 4.30 a liczone od 5.30 to gdzie ta godzina, może ktoś to powinien sprawdzić... Szefie uczciwość to podstawa w dwie strony powinno działać!!!!!!!!!

Obca
@Anonim

Idź do szefa i mu to powiedz, a nie piszesz pierdoły, nudzi Ci się widocznie :)

Jeden pracuje a drugi ,,pracuje,, , kto ma wiedzieć ten wie

uuu

A gdzie się nie należy????

Wiadomo że raz lepiej raz gorzej....Nie jest źle, umowy gowniane to fakt ale po pachy się nie narobisz Tylko że praca na sklepach nierówna i tu też alarm do szefa!!!!!! Docen szefie starych a nie dajesz tam gdzie się nie należy, bo to ,,boli,, Bałagan w biurze wielki i spychologia kwitnie

rodzinny

(Sklepowa)chyba że podpierdalasz to sobie zawsze będziesz chwaliła:-)a pewnie tak jest!hehehehehehe

Sklepowa

A ja tam nie narzekam, pracuję już ładnych parę lat i nigdy mi się krzywda nie działa. Życzliwość działa w dwie strony tzn. robię swoje, jestem uśmiechnięta i pomocna dla klienta a mój Pracodawca to docenia i kiedy potrzebuję pomocy, bez problemu ją dostaję. Chyba, że ktoś tylko żąda wciąż i myśli tylko o sobie to jak tu takiej osobie iść na rękę, niech lepiej sama założy swoją idealną firmę...

Zostaw merytoryczną opinię o Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy - Inowrocław

• Jak się pracuje w Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy?

Zobacz opinie na temat firmy Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy?

Kucia Zbigniew Piekarnia Sklep Firmowy
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Wojska Polskiego 33
    88-100 Inowrocław