Marta Cukiernia Rafał Małaczek

Pakość

Opinie o Marta Cukiernia Rafał Małaczek

Polak mały

Marta Cukiernia Rafał Małaczek to świetna firma, ludzie chwalą sobie pracę. Oby więcej takich

Franek

Wszyscy pracowali i było super, miła atmosfera szefostwo super to dlaczego już tam nie pracujecie ?!!!! Ludzie skoro tam są same miody to dlaczego odeszliscie ? Widocznie tak pięknie tam nie jest

Bulgarr
@Franek 14.12.2017 10:31

ale mądry się znalazł. rusz głową i pomyśl - niektórzy może pracowali dorywczo, żeby sobie dorobić. nie każdy chce całe życie spędzić pracując w piekarni, co nie znaczy od razu, że Marta ma być złym miejscem do pracy, a takim nie jest.

Sznureczka

Był taki czas kiedy pracowałam w Marcie jako ekspedientka. Na pewno pamiętam miłą atmosferę. Nie przypominam sobie, żeby ktoś był dla kogoś niemiły albo było coś nie tak. Teraz przychodzę jako klientka i dalej jest bardzo dobrze. Nie zamierzam chodzić nigdzie indziej po ciasta.

footloose

Czepiają się szefowej, a to równa babka jest. Znam ją i szefa też i wiem, że dla nich Marta jest bardzo ważna. Pracowałam około roku i przyjemnie to wspominam jak na pracę.

Hobolobo

smaczniusie wypieki tutaj są!! moja siostra tu była ekspedientką i bardzo jej pasowało :)

Fleciki

W Marcie swego czasu pracowałam, a do teraz kupuję tam różne ciasta, bo po prostu smakują mi i mojej rodzinie. Szefostwo znam i cenię za to, co robią. A praca, jak praca, bez zastrzeżeń z mojej strony.

M

Portal jest od 2013 r. i w większości opinię negatywne więc ktoś na nie zapracował i to ciężkim wysiłkiem. Pracodawco jeśli z szacunkiem będziesz odnosił się do pracowników to oni odpłacą się i szacunkiem i zaangażowaniem. Przewinęło się tutaj kilkadziesiąt opini dobrych/ złych, przez 4 lata nie jest to wypowiedź jednej osoby. Wymagające szefostwo, ależ oczywiście, że takie powinno być! ale nauczmy się rozróżniać słowo wymagający od czepiającego się, nie przenośmy problemów na osoby trzecie. Jeśli zostanie poprawiony system z każdej strony i wszyscy wezmą się do rzetelnej pracy to wtedy ma to rację bytu ;-)

Pycha!

W pracy była zawsze sympatyczna atmosfera. Fakt, szefowa wymagajonca, jak to już pare osób pisało, ale za to miła. I te wypieki - pycha!

lusia

Mają pyszne lody tylko szkoda że w sezonie zimowym nie ma

luna

Przeciętna firma

franiu

No niezbyt mili

tosia

Ja pracowałam i było ok.a z szefowa trzeba umieć rozmawiać

werooooox

Bardzo porządna cukiernia. Nie miałam żadnych problemów z szefostwem i koleżankami z pracy. Miła atmosfera. Pensja normalna, jak w każdej tego typu pracy.

mała syrenka

Byłam bardzo zadowolona z pracy w Marcie. Wiadomo, że to taka zwykła praca, ale było bardzo przyjemnie :)

Zigi77

Marta ma przede wszystkim pyszne wypieki, naprawde sie staraja. Pracowałam tam chwilę, miałam okazję kosztować, więc polecam!

Tiktak

wszyscy byli pracownicy pewnie sie rzucają o to, że szefostwo było wymagające. a jakie niby miało być? to dobrze, że czegoś oczekują, bo znaczy że im zależy żeby wszystko było na jak najwyższym poziomie. miałam okazję poznać właścicieli i to są bardzo porządni ludzie, zaangażowani całym serduchem w te piekarnie i podchodzą z szacunkiem do swoich pracowników. doświadczyłam tego, to wiem.

Romix

byłam w MARCIE ekspedeintką i to była całkiem przyzwoita praca. szefowa okej, wymagająca ale to normalne chyba w każdej pracy. roboty nie ma dużo i koleżanki były miłe

Danwq

Pracowałam tu przez jakiś czas dawno temu i było w porządku. Stawki wtedy były może nie wybitne, ale nie narzekałam, a szefostwo było dla mnie bardzo miłe i wyrozumiałe.

Krycha

Jestem klientką i nie kupuję nigdzie indziej, tylko tutaj. Tu są najlepsze ciasta i wszystko. Panie obsługujące bardzo sympatyczne, jedna była moja koleżanką i była zadowolona z pracy.

Agutt

Normalna praca. Atmosfera przyjemna, klienci też bardzo sympatyczni, smaczne ciasta. Nie ma co narzekać!

Miki

Praca jak praca w cukierni. Trzeba działać i patrzeć na wszystkie pychotki. Sama pracę tutaj polecam. Pozdrawiam.

byłła

Znam szefostwo i prywatnie i zawodowo. Fajni ludzie i z pasją a MARTA to ich oczko w głowie. Z pracy musiałam zrezygnować z rodzinnych powodów, ale póki byłam było ok

A neczka

No ja też zazdroszczę Kini że nie miała lub nie ma kolejki Nie może lub nie mogła się wykazać w pracy

Kinia

Kolejki w Marcie ?? Dobre sobie ha ha

robak
@Kinia 14.10.2017 23:01
Kolejki w Marcie ?? Dobre sobie ha ha

no kolejki sa czasem ale zazdroszcze jak ciebie nigdy spotkaly

Miśka

Mi osobiście praca się podoba. Fajni współpracownicy więc pozdrawiam! ;) Popieram też "A neczkę" :) Może wymagania wynikają z faktu, że chce, żeby firma jak najlepiej działała.

Kornelka

Pracowałam w tej firmie Szefowa cóż ciężko się z nią dogadać Bardzo często zmienia zdanie Wprowadza jakieś zasady ale po paru dniach już one nie obowiazuja bo są zmieniane i tak w kółko Czasami sama już nie wiedziałam jak mam robić żeby było dobrze :-) Dlatego po miesiącu nie dałam już rady i podziękowała za pracę a zapowiadało się fajnie no ale niestety w praktyce wyszło inaczej

A neczka

Pracowałam w tej firmie Praca normalna Fakt szefowa wymagająca ale to chyba normalne Absolutnie nie zgadzam się z tymi opiniami dotyczącymi wlascicielki Ja nie miałam żadnych problemów Czytając te negatywne opinie jestem w szoku !!!

robak

czasem durzo roboty jak jest kolejka wiec nie ma sie co nastawiac na siedzenie ale jak ktos chce pracowac to tutaj mozna normalnie pracowac

JaA

polecam sprobowac bo mi sie podoba praca ale to tak jak mowie, trzeb probowac

Kiciek

Jak sie robi co trzeba, to wszyscy są zadowoleni i interes się kreńci. Czasem się podje jakieś ciasteczko, ale nie idzie wytrzymać jak to wszystko takie dobre. Co do pracy, to mówie, jak pracujesz dobrze to jest dobrze.

pula

warunki pracy normalne inormalka ze roznie bywa jak wszedzie a produkty dobre wiec mozna sprzedawac

Babeczka

Pracuje tu juz od dluzszego czasu i nie chce tego zmieniac a to juz mowi samo za siebie. Przy wiekszym ruchu pracy jest wiecej, ale im wiekszy obrot tym lepiej.

KTOSIA

JA PRACOWALAM I NIE BYLO PROBLEMOW

Zenon

Droga Pani z poprzednich wypowiedzi można stwierdzić, że w tej firmie nie chodzi o klientów . Problem owej firmy tkwi głębiej, ukorzeniony jest w pracodawczyni a nie w personelu czy oferowanych produktach . Nikt z poprzednich osób wypowiadających się na temat owej cukierni nie wspomniał, że asortyment jest nie odpowiedni pracownicy są niekompetentni czy klienci za bardzo wymagający . Po analizie wywnioskować można, iż głównym źródłem niesnakow jest właścicielka. Pracownika trzeba szanować a on wtedy odwdzieczy się solidną i rzetelną pracą, gdy jednak odpowiednie warunki nie są spełniane następuje rezygnacja z pracy jak w tym przypadku . Niestety cierpi na tym pozycja i prestiż firmy , ale firmą trzeba umieć zarządzać a nie tylko ją mieć . Pozdrawiam serdecznie

ZXCV

"Z niejednego pieca chleb jadłam" jeśli chodzi o miejsca pracy. Tutaj praca jest w porządku. Wiadomo, że klienci są różni, ale na to nie mamy wpływu... Praca OK.

Paulina

@Amelka - a możesz przytoczyć konkretne sytuacje, który były dla Ciebie stresogenne? Możesz dokładnie opisać, co sprawia, że masz negatywny stosunek do Marta Cukiernia Rafał Małaczek? Wspominasz, że pracodawca nie spełnia warunków zatrudnienia, które były przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej - o jakie konkretnie warunki chodzi i które z nich są niespełniane? Czy były one zawarte w treści umowy? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Amelka
@Paulina 13.09.2017 14:12

Negatywny stosunek do owej firmy wywołuje u mnie szefowa . Właściciela osobiście nie znam, ale pracy u tej Pani nie polecam ! W sumie to żadne warunki o których jest mowa nie są spełniane , najlepiej wysłać pracownika na staż niech tyra za unijne pieniążki a Pani będzie miała pracownika za Free , którego będzie mogła psychicznie wykończyć. Niestety takie są realia chcesz nabawic się nerwicy to zacznij pracę w tej cukierni ;-)

Amelka

Odradzam pracę w tej firmie ! Można nabawić się jedynie nerwicy a te warunki przedstawiane na rozmowie o pracę to jedna wielka ściema !!!!! Takich warunków nie ma a szefowa jest miła tylko przez okres próbny później wychodzi jak jest naprawdę

XXX

Nie polecam pracy w tej firmie !!!

ania41

Ja robię często zakupy i na obsługę nie mogę narzekać a co do szefowej to może ma kryzys wieku średniego i potrzebuję życiowych zmian jednak bycie szefową może męczyć to trudny zawód , trzeba umieć dyrygowac ludźmi i mieć ich za nic

Andrzej37

Panie ekspedietki bardzo miłe, potrafią doradzić jaki tort i figurkę wybrać . Zawsze panie są uśmiechnięte także praca chyba nie jest zła ? No a szefowej może nie odpowiada ta branża i powinna zmienić na dobieranie spodni w sklepie z odzieżą używaną ;)

madziunia
@Andrzej37 02.09.2017 01:35

No najlepiej w Kruszwicy będzie miała blisko :D

Zuzi

Jestem klientem cukernii w Inowrocławiu. Zawsze trafiam na miłą obsługę.Panie zawsze uśmiechnięte :)

Sławomir

No trzeba przyznać, że Pani właścicielka potrafi krzyknąć porządnie na pracownicę tak jak dzisiaj w sklepie . No kobieta szacunku zero no cóż...

Nina444

Również mam zastrzeżenia do obsługi w sklepie na Piastowskim przy ulicy Łokietka. Nie znam imion sprzedawczyń, więc posługując się wyglądem Pani szczupła jest Ok, ale ta druga Pani bardzo niemiła. Łaskę robi, że obsługuje. Czytając opinie internautów o właścicielach wcale się nie dziwię, że ma taki stosunek do pracy, ale jako klienta mnie to nie obchodzi i chce być jak nie uprzejmie to chociaż neutralnie obsłużona. A co do właścicielki Pani Agnieszki to widzę, że zapomniała z jakiej biedy pochodzi skoro tak traktuje ludzi. Nieładnie

OLA

JESTEM KLIENTKOM W JEDNYM WASZYCH SKLEPÓW NA OSIEDLU PIASTOWSKIM BARDZO NIEMIŁA OBSŁUGA EKSPEDIENTKA TA SZCZUPŁA BARDZO NIE MIŁA A TA PRZY KOŚCI STALE ROZMAWIA PRZEZ TELEFON. NIE POLECAM TEGO SKLEPU!!!

Paulina

A co możecie powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu?

ooo

Ostatnio bylem swiadkiem sytuacji gdy jedna z pracownic (pracowala na warsztatach kujawskich)dość pośpiesznie opuścila lokal,wyglądało to naprawde dziwnie.Czyżby jakaś kłótnia z szefostwem?!

Byla pracownica
@ooo 28.03.2017 22:22

wcale mnie to nie dziwi, nie pierwsza i nie ostatnia opuscila nagle miejsce pracy. Szefostwo przewyższa swoje uprawnienia! to, ze dawaja ludziom prace nie pozwala im do wyzywania i ponizania czlowieka, niech to zrozumieja!

on

@maras nie można oceniać tak ludzi, problemy mogły być chwilowe każdy ma jakieś. Jeżeli obsługa miła to wątpię żeby była źle traktowana przez szefostwo, a swoją drogą to miło pracować w takiej cukierni :) no bo na pewno jakieś promocje dla pracowników są

maras

Obsługa miła, ale ile te kobiety muszą przejść to nikt nie wie? Właścicielkę kojarzę widziałem ją raz w akcji na sklepie w Strzelnie , nie zazdroszczę widać że ma problemy z sobą. może bierze jakiś doping :-D

ja

Człowieku co TY piszesz?! Nie bumelować....! Wystarczy że szefowa miała zły humor i wtedy już wszystko jej przeszkadzało i ten jej ton jakby do smiecia mówiła!!!Obiecywała premie za przekroczenie limitu miesiecznego i co ? moja kuzynka nigdy nie dostała bo zawsze było jakie wytłumaczenie.A najlepszy tekst szefowej"gdybym ja była na tym sklepie to już dawno byłoby to sprzedane...

Wymagania normalne trzymać bardzo dobre standardy nie bumelować i pracować uczciwie ot co . Pracodawca rzetelny sfery prywatne mnie nie interesują , mamy dwudziesty pierwszy wiek wymaga każdy więc jeżeli chcesz pracować i nie jesteś leniem lub czymś gorszym znajdziesz pracę . Rotacja jest jak wszędzie w końcu nie każdemu chce się pracować tyle od mnie .

ona
@Pracownik 25.08.2016 15:09

zgadzam sie w 100% ja pracuje i jest ok. sa wymagania ale to w kazdej pracy jest. jedyne co moge zartem dodac to to ze te wszystkie wypieki tak pachna ze chcialoby sie wszytkie zjesc a potem by byl rozmiar wiecej

Zostaw opinię o Marta Cukiernia Rafał Małaczek - Pakość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek