Opinie o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

Tom Nowy wpis

kupiłem ciasteczka owsiane i ... Rozczarowanie i kompletne nieporozumienie. Cukier chrzęści w zębach, a mocno wyczuwalny smak proszku do pieczenia i innych dodatków skutecznie zniechęca do jedzenia tego wyrobu. Może właściciel zechciałby poprawic recepturę tego wyrobu.

Administrator Nowy wpis

Marta Cukiernia Rafał Małaczek zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Ochrony. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Ania Nowy wpis

W sklepie firmowym cukierni Marta zamówiłam tort czekoladowy. Przyszłam po jego odbiór a Pani podaje mi tort który owszem był czekoladowy ale były w nim również truskawki . Mówię że zamawiałam czekoladowy a Pani ekspedientka na to że jest sezon wakacyjny i dlatego są owoce. Masakra jakaś!!! Przecież gdybym taki chciała to zamówiłabym owocowy!!! Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam za to dowiedziałam się że owoce można przecież powyciągać!!! Nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!

Claudia Schiffer Nowy wpis

Właściciel Pan Rafał to wspaniały człowiek! Największą sztuka życia jest śmiać się zawsze i wszędzie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Marta Cukiernia Rafał Małaczek masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szukam Elektryka do pracy w Niemczech?
Jtp

Ten pracodawca to (usunięte przez administratora) nie przestrzega praw pracowniczych zarówno z zakresu wypłat, jak i innych świadczeń pracowniczych. Niejednokrotnie był już obiektem zainteresowań PiP, ma już tam pewnie gruba kartotekę.. pracowników ma gdzieś, wykorzystuje ile wlezie a potem na koniec to nawet na dziękuję go nie stać.

ewelinka

Kupowałam w Marcie chleb tzw. warsztatowy obecnie kosztuje 5,50. ale to co ostatnio otrzymałam woła o pomstę do nieba. Trudno to określić chlebem jakiś gniot kruszoncy się bez smaku wyglądu. Gdzie się podział ten dobry chleb może własciciel zwruci uwagę na swoją produkcję. Na razie rezygnuję zakupów w Marcie

akla

dziś bułeczki w marcie miały wygląd wyciągniętych z gardła lub były deptane przez piekarzy ,zrezygnowałem z zakupów i zastanawiam się nad zmianą piekarni bo ostatnio się popsuli.

Natalia

Czy cukiernia dziala mimo pandemii?

Jacek

Czy może w Rybitwach mają otwierać nowy oddział cukierni? Ktoś wie?

Wolna Alicja

Pracownicy piją alkohol. Zachowują się nie odpowiednio. Kilkanaście razy byłam w Piekarni w Pakosci i powiem tylko tyle że tam to tylko jeden pan piekarz nie za wysoki i w okularach umie się odpowiednio zachować wobec klienta i nie śmierdzi alkoholem. Ale wypieki i chleb polecam z piekarni.

Zuza

Może ktoś słyszał czy cukiernia nie planuje otworzyć nowej placówki w Inowrocławiu?

irenanowicka7@wp.pl

Poszukuję pracy jestem po maturze.Chętnie bym się zatrudnił w cukierni,oczywiście najpierw na przyuczenie- mariusz

Moli

według mnie jest całkiem w porządku, wiem na czym stoję i czuję się w miarę pewnie, a dla mnie to najważniejsze...

JJJ
@Moli

Jakby nie patrzec to stabilnosc w pracy to w tych czasach to wazna kwestia.

Juka

jeśli chodzi o prace w Marcie to w porównaniu z innymi miejscami pracy jestem tu już całkiem długo. Są lepsze i gorsze dni ale generalnie sama praca mi odpowiada. Raczej mam pozytywny stosunek do tego miejsca, no duży wpływ ma na to też klimat. Pracować trzeba to wiadomo, ale nie odczuwa człowiek presji czy coś w tym stylu. Nie mam zgrzytów z dziewczynami i nasze relacje są naprawdę ok :)

sysia

pierwsza praca w ktorej nie narzekam na atmosfere. to sie ceni!!

Domcia
@sysia

To dobrze bo fajna atmosfera jest bardzo wazna w pracy

szarlotka

Jak ktos juz pracowal w cukierni to ma pojecie mniej wiecej na czym taka praca polega, a jesli nie, to bez problemu sie wdrozy. Wiem ze swojego doswiadczenia. Takze bez obaw. Na miejscu sie nie siedzi, ale jakas ciezka robota to to nie jest. Idzie czasem nawet pozartowac, wiec nie czuje sie tam zle.

Jutka

Polecam przepyszne torty i ciasta, nie zawiodłam się co do jakości. W cukierni odbierałam zamówienie na rocznicę ślubu rodziców. Panie w porządku, pytały jeszcze czy jakoś specjalnie zapakować. Sympatyczna atmosfera to na pewno!

Witold

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc nic dziwnego. Może wiecie czy potrzebują aktualnie pracowników?

sysia
@Witold

Jak jestes gdzies w poblizu to moze warto zapytac osobiscie, na pewno sie wszystkiego od raz dowiesz :)

Jola

Bardzo dobre wypieki i uprzejma obsługa, więc aż miło tam wchodzić. Pani pomagała mi w wyborze ciast i się nie zawiodłam. Na pewno przyjdę tu po raz kolejny :)

Grzechu
@Jola

potwierdzam! jestem częstym klientem i Panie uśmiechnięte, zawsze doradzą. Calkiem fajny klimat tam panuje.

Mila

Nie ma tu zadnej wiekszej filozofii. Nacisk na odpowiednia obluge przede wszystkim. No i trzeba na biezaco dbac o to zeby bylo czysto i wszystko bylo odpowiednio wystawione. Tak to generalnie praca sama w sobie jest naprawde ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Cukiernia Rafał Małaczek - Pakość

• Jak się pracuje w Marta Cukiernia Rafał Małaczek?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Cukiernia Rafał Małaczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marta Cukiernia Rafał Małaczek