Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa

kierowca Nowy wpis
Kandydat

witam ile zarabiają kierowcy w piekusiu cały czas wisi ogłoszenie że potrzebuja ile płaca no i jak wyglada praca rozumiem że w godzinach nocnych.

Bolinoga

Te nowe buty są tak twarde, że stopy bolą. Nie mówiąc o tym jak się w nich pocą. Masakra. Po całym dniu cieszę się, że mogę je zdjąć! Co za... to wymyślił?! NIECH SAM JE SOBIE NOSI!

Pracownica Nowy wpis
@Bolinoga

Nie rozumiem twoich żali.... Firma dba o nasze bezpieczeństwo... Jak by nie daj Boże coś Ci się stało ( spadła skrzynka lub kuweta z lodami) to też byś miała pretensje dlaczego firma nie zapewni butów ochronnych. Na litość.... Jsk tu wam niektórym dogodzić?? ????

Zik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Po jakim czasie firma daje umowy na czas nieokreślony?

Gość Nowy wpis

Pracuje w firmie od ponad 10 lat. Wypłata zawsze na czas. Nie pracuje ponad normę zawsze 2 dni w tygodniu wolne.. Premie na na każde święta. Pani J to najlepszy kierowni regionalny zawsze znajdzie rozwiązanie w trudnej sytuacji

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT B (NR 2272). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Margolcia

Hej ! Podpisalyście umowę na szkoleniu? W ogóle jest to zgodne z prawem że pracodawca takie zobowiązanie z nami podpisze? To trochę chore jeśli w ciągu 3 lat będę chciała zmienić pracę to muszę płacić prawie 500zl za szkolenie. Zastanawiam się czy w ogóle muszę w nim uczestniczyć. Zrobią kilka takich szkoleń a później będę musiała oddać firmie kilka tysięcy...

@Margolcia

Możesz jaśniej? Nie mieliśmy szkolenia jeszcze

@.

Firma zorganizowała szkolenia z efektywnej sprzedaży, 8 godzin zaliczone w godziny pracy. Na koniec spotkania dostałyśmy umowy do podpisania ,że jeśli się zwolnie w ciągu 3 lat to bede musiala pokryć koszty szkolenia prawie 500zl

Wolna i szczesliwa
@Margolcia

Tak się zabezpieczają bo ludzie odchodzą na potęgę. Zmęczeni wykończeni fizycznie i psychicznie.

Tutejsza

Zaczną degradować chore

Johnson

Jak by nie było Ukraińców to praca po 12 godzin 7 dni

John

Czy kamery mogą być w szatniach tak jak w firmie Piekuś bo są tam umieszczone

Margolcia

Hej dziewczyny! Jak wypada rozmiarowka nowych butów BHP ? Bo oczywiście w tabeli rozmiarów nie ma mojego rozmiaru 37 38

Pracownica
@Margolcia

Weź sobie rozmiar mniejsze niż nosisz :)

pytajaca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Kandydat

jak wyglada praca w recepcji w biurze? nawiązuję do ogłoszenia o pracę

pytajaca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Kandydat

dodano ogłoszenie o pracę na recepcji. Czy ktoś wie jak warunki pracy w biurze?

Człowiek z Inowrocławia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
Klient

Witam. Jak wygląda praca w Inie jako kierowca? Jaka płaca, godziny pracy i jak wyglądają weekendy? Dziękuję, pozdrawiam

Pracowniczka

Ciekawe ile jeszcze osób musi iść na l4 lub się zwolnić, żeby władze zorientowały się ze nikt nie chce pracować z…. Wiadomo kim. Ino

...
@Pracowniczka

Najlepiej przenieść na inny sklep i po sprawie. Znów chwila spokoju i zacznie się wyzwiska, ustawianie, wyzywanie, rzucanie przedmiotami, niszczenie psychiczne. Dlaczego ta osoba nadal pracuje pomimo, że zgłaszane są sytuację. Czy musi dojść do tragedii by usłyszano Nas.

Marylda
Klient

Żałosne mięczaki i nieudacznice wypisują tutaj jak to kierowniczki się znęcają na nimi. Jak mamuśki wychodowała takie łajzy,że miotła was parzy,wczesne wstawanie itp. to proponuje zawód nauczyciela ,tam młodzież pokaże wam gdzie wasze miejsce.

Ktoś
@Marylda

Witamy twardziela????????????

Czy firma Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Hnmm

A są jakieś szkolenia?

Kracy

Nie ma żadnych szkoleń.

Abc
@Pytanie

Są szkolenia, wszyscy pracownicy mają je przejść.

@Abc

Czyli będą, skoro pracownicy mają je dopiero przejść. Rozumiem, że do tej pory nie było?

Abc
@Pytanie

Część pracowników jest już po szkoleniach.

Czy w Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kracy

Nie.

Bibi

Ile osób w Janikowie musi się jeszcze zwolnić i przewinąć żeby ktoś się w końcu zainteresował co tam się dzieje?? Naprawdę nikomu z "góry" nie przeszkadzam to, że połowa ekipy odeszła, s na nową się nie zanosi???

Marek
@Bibi

Kiedyś to była tam ekipa, można było zażartować i miło zrobić zakupy. Teraz to strach coś powiedzieć bo zaraz odburkna coś pod nosem i to starsze pracownice, które chyba chodzą do pracy na przymus ale nie czerpią przyjemności z niej. Straszne

Pip
@Bibi

Czy w sklepie w Janikowie jest stosowany (usunięte przez administratora) Jesli tak prosze o komentarz odwiedzimy placówkę i firmę

Ppp
@Bibi

Dziewczyny, czy wy do tej pory nie zauważyłyście jeszcze, że ta firma nigdy nie interesowała się pracownikami i ich relacjami. Tam muszą się zgadzać tylko cyferki i nie liczcie na niczyje wsparcie. Zwijajcie majdan i adios frajeros.

Ino
@Bibi

Nie tylko w Janikowie jest (usunięte przez administratora) w Inowrocławiu jedna koerowniczka stosuje go od lat i wiedza o tym wszyscy

Eee
@Ino

J.M.?

Ino
@Eee

Może tez ale jest jedna o której każdy kto tu pracował wie

@Bibi

Myślę że koordynatorki są zajęte teraz przyjmowaniem na szybko ludzi, bo niestety większość odchodzić ze względu na brak poszanowania pracownika. Ludzi nie ma, a godziny pracy wydłużyli, w niedziele do godziny 18 pracować to śmiech na sali. Dość że człowiek pracuje w niedziele, świeta, płacą za to jakieś psie pieniądze, to jeszcze wydłużają godziny. Haalo kto zarządza tym burdelem ? Ktoś kto nie ma serca i liczy sie tylko pieniądz? Nie polecam tej pracy, za takie pieniądze można znaleźć coś lepszego. Tutaj nie liczą się z pracownikami, tylko liczą jaki zysk będą mieli.

Ja
@Ino

A. P. przecież od lat stosuje (usunięte przez administratora)

Lol
@Ppp

No raczej że się nie interesuję dziewczyny (usunięte przez administratora) kłamczuchy

Cjffgv
Klient

Pozdrawiam szare owieczki z ul. Głównej ????????

Klient

W Gniewkowie naorawde fajna astmosfera. Wszystko zalezy od ludzi i kierownika. Jak czytam opinie jestem w szoku. Tutaj Panie zawsze miłe uśmiechnięte, pożartują. Pracuja szybko ale zawsze Dzien dobry i Do widzdnia:)

Klient

Pani Anita najmilsza ,zawsze uśmiechnięta,pozdrawiam ciężko pracujący personel Gniewkowa

Klient

Pani Anita najmilsza ,zawsze uśmiechnięta i pomocna ,pozdrowienia dla całego personelu Gniewkowo

Klient

Wiecie co ludzie.....? Skąd u was tyle jadu..? Nie znacie osoby a oceniacie a ten co napisał na panią Anitę powinien się wstydzić

Klient

Pani Anita jedną z milszych na tym sklepie ,zawsze uśmiechnięta i pomocną,pozdrowienia dla Pań z Gniewkowa i podziękowania za ich ciężką pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa - Inowrocław

Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa