Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Inowrocław

Opinie o Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Sierpek
użytkownik zarejestrowany

Piekuś to fajna , spoko firma. Pracuje tu i wiem co piszę. Dla mnie te negatywne wpisy to twórczość tych którym nie chce sie pracować tylko chętnie poobijać

Tymoteusz
użytkownik zarejestrowany

Od zarządzania w firmie jest kierownictwo i za to im pacą żeby tak ustawiać ludzi jak im każe sytuacja. Przeciętny pracownik ma te polecenia wykonywać i tyle w temacie.

Malutki
użytkownik zarejestrowany

Niektórzy zapominają , że jak jest się pracownikiem to należy wykonywać polecenia zwierzchników. Chyba ktoś jest zatrudniony na stanowisku kierowniczym.Gdyby każdy robił co uważa to mogłoby być kiepsko z firmą. Wiem, że jak się dobrze pracuje to zawsze jest ok.

użytkownik zarejestrowany

@Swojak rozumiem, że jesteś zatrudniony w PIEKARNIA PIEKUŚ Pakulscy & Walorek spółka jawna. Na jakim stanowisku? Co możesz napisać więcej o pozytywnych aspektach pracy w powyższej firmie? Co szczególnie cenisz sobie w pracy?

Swojak
użytkownik zarejestrowany

Fajna firma, jeśli komuś nie odpowiada to niech ją zmieni na inną i nie traci więcej czasu na pisanie tych bzdur.

użytkownik zarejestrowany

@Zbynio, na stronie internetowej PIEKARNIA PIEKUŚ można znaleźć adres e-mailowy, pod który może przesłać swoje CV. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: http://www.piekus.com.pl/pl/praca/

Ania

W jakich godzinach pracuję się na produkcji? Z gory dziękuję za odpowiedź.

Zbynio
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy PIEKARNIA PIEKUŚ potrzebuje w chwili obecnej pracowników i jakich? Na stronie nie podają żadnych ofert a chętnie bym złożył tu swoje cv

P

Nie polecam sklepu w trzemesznie. Obsluga tragiczna

użytkownik zarejestrowany

PIEKARNIA PIEKUŚ Pakulscy & Walorek spółka jawna na swojej stronie internetowej dzieli się z nami przepisami na pyszne dania! Sprawdźcie sami http://www.piekus.com.pl/pl/przepisy/

Bla

Masakra, nie Polecam.

użytkownik zarejestrowany

Szukasz pracy? Koniecznie odwiedź zakładkę "oferty pracy" zamieszczoną przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,845914,0,0,oferty_pracy Znajdziesz tutaj aktualne oferty pracy PIEKARNIA PIEKUŚ Pakulscy & Walorek spółka jawna :)

użytkownik zarejestrowany

Hej! Pracował już ktoś z Was w PIEKARNIA PIEKUŚ Pakulscy & Walorek spółka jawna? Jakie macie opinie? ;)

Swojski chłop
użytkownik zarejestrowany

Firma znana i będąca na rynku już dość długo, jest naprawdę spoko. Jeśli są jakieś problemy to jedynie z niektórymi pracownikami i to powinien wiedzieć szef

Swojak
użytkownik zarejestrowany

Pracuję w tej firmie i jestem zadowolony. Szefostwo super, atmosfera fajna, niezadowolony może być tylko leń.

Anonsim

Niedługo będe podejmował prace w tej piekarni , jak tam jest? odrazu rzuca mnie na głęboką wode? miałem rok przerwy od piekarni musze sobie to wszystko odświeżyć, jak zarabia piekarz w piekusiu?

gabi
użytkownik zarejestrowany

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy jest szansa na dodatkowe premie, co jjest dobrym znakiem.

maniek

Nie plecam tej firmy firmy (usunięte przez administratora)

kotka

Napisalam prawde,i szczerze nie przychodzie tutaj bo bedziecie zalowac.wykorzystuja czlowieka jak tylko moga.

motyl

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Jeżeli nie odpowiadają Wam warunki pracy w Piekusiu to przenieście się do innej piekarni.Popracujecie sobie 6 dni w tygodniu po 12godz. za dużo mniejsze pieniądze i może wtedy Wam się odechce wypisywać takie pierdoły.Widać teraz macie za dużo wolnego czasu.Ja uważam ,że firma jest ok,zawsze można się dogadać z przełożonymi.Jeśli pracownik jest ok to oni też są.Pracuje tu już trochę i wiem ,że są ludzie którzy by chcieli kasę za siedzenie.Nie tędy droga.Pracę swoją bardzo lubię i polecam.Piekuś to firma ,która rozwija się najszybciej,zatrudnia dużo ludzi.Niestety zawsze znajdzie się jakaś memeja,która nie potrafi tego docenić.

kotka

nie polecam tej firmy.Pracowalam tam(usunięte przez administratora)

Jerzy
@kotka 11.05.2016, 20:10
nie polecam tej firmy.Pracowalam tam(usunięte przez administratora)

Właścicieli piekarni znam od dawna a zwłaszcza pana Pakulskiego. To bardzo uczciwy człowiek,który pomógł nie jednemu człowiekowi mi również,wiec nie uwierzę nikomu że mógłby kogokolwiek oszukać. Tym bardziej że firma którą zarządza jest na rynku od wielu wielu lat i nie może sobie pozwolić na złą reputację a ci wszyscy którzy wypisują coś złego na temat firmy to nie chce im się pracować,więc niech spróbują szczęścia u innego pracodawcy.. Życzę powodzenia. A Tobie Sławek bo tak mogę napisać życzę zdrowia i dalszych sukcesów i żeby firma dalej i jeszcze lepiej prosperowała i dalej się tak prężnie rozwijała. Pozdrawiam...

edziu

Na te złośliwe komentarze szkoda czasu, aby odpowiadać. Powiem krótko- dziwię się, że ci co tak piszą jeszcze tam pracują. Kłamstwa i złośliwości. Jak ktoś pisze inaczej to prawa ręka kogoś i kabluje. Niech spróbują u innych pracodawców- szefostwo w porzo, a że czasami nakrzyczy, jak każdy kocha swoją firmę i dba o pracowników. Przypomnę, że pracujemy 5 dni. Spróbujcie tak samo u innych piekarzy. Życzę powodzenia. Gorąco polecam Firmę.

maly

tez pracuje w tej piekarni od nie dawna,i szczerze powiem taka jak tutaj (usunięte przez administratora) jest,to nie widzialem nigdzie.zero wspolpracy (usunięte przez administratora) tylko szuka jakiegos haka zeby sei doczepic,a jakego zastepca nie jest lepszy.nikomu ze znajomych nie polecam tutaj pracowac,szukam pracy i odejde z tad jak tylko znajde ja

edziu
@maly 02.05.2016, 22:32

Odejdż, jeszcze do niedawna takich magików w naszej firmie nie było. Firma się rozrosła i ciągle niezadowolonych pełno.

pracownio

Nic o mnie czlowieku nie wiesz,a krytkowac to pierwsze,ale coz w tej piekrnii to jest epidemia.ci co malo robia,to duzo mowia.nikogo nie trzymaj,ludzie sami odchodza,bo maja dosc takich ludzi jak technolo,dyrektor itd.Ludzi takich jak my,na produkcji nie sznuja,ktorzy sie znaja na pracy.wy to tylko potraficie duzo mowic,a malo robic.Nie macie pojecia o porzadnej pracy.Przyjdziecei na pare minut,maszyny ustawicie byle jak,a potem my sie musimy meczyc z tym zeby towar byl dobry,ale jak jest cos nie tak to do nas pretensje.Nie macie w sobie odrobiny honoru zeby sie przynac dobledu.coz klase ma sie od urodzenia,a nie ktorzy nie wiedza co to jest.

motyl

Jeżeli poziom Twoich umiejętności jest taki sam jak znajomość poprawnej pisowni to ukłony w stronę szefostwa,że trzymają takich ludzi i dają im szansę.

czarnyk

Ale bzdury oiszesz,ze szok,ale w koncu nie ma sie co dziwnic jak pewnie jestes prawa reka technologa i donosisz na innych pewnie,to masz dobrze.polecasz tylko,ze nikt konkretny nie przychodzi,albo z grupa przychodza co sei nie znaja albo tacy co troche popracuja i uciekaj.Za nie ktorych trzeba robic,bo nie nadaj sie na pewne stanowiska.ale to zasluga technologa ,ze porzadni ludzie uciekaj,a byle kto jest.Wiekszosc ludzi ma go dosc.Owszem powinnienbyc kierownikiem dla pracownikow,ale tez czlowiekiem dal nic,a tak nie jest,bo ma ludzi za nic

motyl

Ja pracuję w tej firmie już kilka lat i to co piszesz to jakieś bzdury.Praca stabilna,wynagrodzenie konkretne.Jak Ci nie odpowiada to ją zmień.A,takie oczernianie ludzi to trochę nie w porządku.Masz jaja to powiedz wprost.Pracę w piekarni polecam.

pracowniko

Nikt nikogo nie oczrnia,to sa fakty jakie panuja w tym zakladzie.Pracuje w tym zakladzie,ale nie bede wykonywal pracy za kogos, (usunięte przez administratora) ktory tylko szuka czlowiek zeby zrobil za niego.A to jest prawa reka dyrektora,koremu zdaje relacje,i wymysla rozne rzeczy na czlowiak zeby u niego za punktowac.Opina o tym zakladzie negatywna jest juz znana w calym Inowroclawiu,a po drugie gdyby byl taki solodny zklad i szanowal ludzi to by sie nie zwalnial.zatrudniaj byle kogo teraz co nie ma pojecia o pracy w piekarni.fachowcy wiedza jak tutaj jest i nie przychodza.

pracownik1

Solidny pracodawca, wywiązuje się z obietnic. Narzekają z reguły nieroby. Dlaczego milczą na spotkaniach, dlaczego tylko potrafią oczerniać innych anonimowo? Kto za darmochę chce brać kasę to nie ten adres. napewno wymagają solidności, szanują dobrych fachowców. Niezle płacą.

pracownikm.......................

Wielu ludzi tutaj sie nie nadaje do pracy,nie potrafia zrobic prostych czynnosci,ale sa dzieki temu ze sa konfidentami.dyrektor na niczym sie nie zna,tylko tez by sie czepial ze jest tam gdzie brudno troche.Niech sie zajmie swoja porzadna praca,a nie takimi bzdurami.Kazdy wie ,ze (usunięte przez administratora)

pacownikm.......................

Pracuje tez w tej piekarni na produkcji.Zgadzam sie z tym opiniami,zamiast lepiej to jest gorzej.Zrobila sie (usunięte przez administratora) ze szok.Pracownika wogole nie szanuja,ma robic najlepiej jak robot,i bez przerwy,Jak sei pojdzie na przerwe to dziwnie patrza na nas. (usunięte przez administratora) Robi nam grafiki po zlosci. (usunięte przez administratora)

Monika

Witam ,często odwiedzam ten sklep i nie widzę po zachowaniu kobiet które tam pracują by pracowały tam za karę ...jak ktoś tu stwierdził jakaś paranoja!!! jak ktoś ma z sobą problem i ma jakieś omamy to niech zmieni sklep bo moje koleżanki i znajomi robią tam zakupy i jakoś nikt nie narzeka na jakość towarów i obsługę.

Michał

Witam Państwa ,nie wiem jak to jest w innych sklepach Piekuś ale ja jako konsument nie mam się o co przyczepić...robiłem małe zakupy w wyżej wymienionym sklepie i byłem mile zaskoczony czystością i milą obsługą w Gniewkowie na ul.700 lecia z tego co pamiętam obsługiwała mnie Pani Beata ,tak napisane było na plakietce dość wysoka brunetka w okularach pełen profesjonalizm .Pozdrawiam wszystkich czytających opinie- Michał.

Niezadowolony Klient

Gorszy dzień na co dzień? Dziwne stwierdzenie. Decydując się na pracę za ladą, powinno liczyć się z tym, że trzeba będzie być miłym. Zasada ta powinna obowiązywać oczywiście w obie strony, ale ile można znosić takie zachowania. Obecna obsługa wydaję się pracować za karę, sądząc po minach i zachowaniu. Co do produktów, ostatnimi dniami, temat rzeka. Chleby przypalone, bułek o godzinie 8.30 rano brak, pizzerki wyglądają jak przejechał by po nich czołg. Znalazło by się więcej "ale", lecz brak mi już słów na podupadający sklep na Moniuszki. Pozdrawiam

Niezadowolony klient

Nie wiem jak w innych sklepach tej firmy, ale to co się dzieje w Sklepie Piekusia na Moniuszki w Toruniu, nadaje się do "Uwagi". Do niedawna, obsługa będąca od kilka lat, bardzo sympatyczna i miła, została zamieniona na osoby niekompetentne, naburmuszone i opryskliwe. Apel do Właścicieli, zróbcie z tym coś bo dużo ludzi się od Was odwróci i pójdą do konkurencji. Pozdrawiam Klient

a jednak

pracuję 2 lata, ciężko jest, czasami bardzo, pierwsza umowa na zlecenie po 3 m-cach etat i podwyżka, jedno jest pewne ludzie boją się ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, tu nie ma ściemy, za błędy się odpowiada, a w/w wpisy to epizody osób które do pracy nie mają ochoty.

jucha
@a jednak 22.04.2015, 21:53

ja pracuje 8 miesięcy na umowe zlecenie! Tobie sie udalo i sie ciesz..inni nie mieli tyle szczescia! a gdyby mi sie nie chcialo pracowac to bym juz dawno to rzucila

wujek

Taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tej firmie że szok. Sama praca niewiele różni się od tego co w innych tego typu sklepach lecz wszystko inne to temat na długie godziny rozmów. Koordynatorzy nie panują nad sytuacją, dział kadr nigdy nic nie wie zaś gdy tylko ktoś publicznie powie co myśli to wielkie oburzenie. (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie obliczane w jakiś niezrozumiały sposób. Może w końcu odpowiednie organy państwowe zainteresują się sytuacja w tej "firmie"

oszukana

w tej firmie nie szanuje się pracowników! Na rozmowie o pracę obiecywano umowy o pracę po 3mc, pracujemy po pół roku i więcej i cisza. Nie płaci się za przepracowane godziny! Żenada! Nie polecam!!!!

zzz

w tej firmie awansują tylko tych którzy nie mają pojęcia o firmie

zzz

(usunięte przez administratora) Przerost formy nad trescia. Reszta bez komentarza!!!!

xxx

Ja pracuję w tej firmie i jestem zadowolony bo kasa nie jest zła i atmosfera też ok.. Odnośnie polo to napisał to pewnie jakiś papracz z łapanki co pracuje na układaniu i zielonego pojęcia nie ma o czym mówi .... Pozdro Maciej ..

Firma "Negro "jak się zepsuje to nie gro :D

xxx

Najważniejsze że (usunięte przez administratora) dostaje dobry pieniądz. i nowe auto tak jak (usunięte przez administratora) A towaru nie ma czym wozic. Bo nie ma aut!!! Smiech.A podobno nie ma pieniedzy w firmie, a auta nonstop pelne wyjeżdzaja. To gdzie ta KASA?????

kabala

No, to już się jakaś epidemia robi, bo w Grocholi to samo. Ekspedientki po 2-3 dniach pracy i wizycie "zarządu" odchodzą, bo nie wytrzymują psychicznie. Moja córka po 1 m-cu pracy nabawiła się ostrej nerwicy, idąc do pracy cała się trzęsła z nerwów.

Zostaw opinię o Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa