Piekarnia Ryszard Robak

Inowrocław

Opinie o Piekarnia Ryszard Robak

Paulina

@XaX, polecasz pracę w Piekarnia Ryszard Robak?

milloki

ma ktoś najświeższe informacje odnośnie tej firmy jak z zatrudnieniem i w ogóle?

XaX
@milloki 29.03.2017 13:05

Przecież co chwile na inoonline są ich ogłoszenia. Wystarczy co jakiś czas tam zajrzeć. A praca jak każda inna. Trza się narobić by zarobić

Paulina

@lysy i jak? Złożyłeś swoje CV? ;)

mika

moj maz pracuje jako kierowca pieczywa i jest zadowolony

lysy

A ja chętnie złożyłbym CV na stanowisko kierowcy do rozwożenia pieczywa. Wiem czym to się je. Wcześne wstawanie mnie akurat nie boli. Cieka

Mamuśki

Ryszard robak jest nic nie warty jest starym i zgorzknialym pracodawca. Nie umie docenić ludzkiej pracy i pracowników. Bez serca jest jednym słowem. Stary papec

fdg

no widszisz a może jednak potrzeba troche wiecej niż mówisz @awiko

mairian

Orientujecie się może czy w piekarni u p. Ryszarda Robaka nie szukają może teraz doświadczonego piekarza? bo przeprowadziłem się ze względów rodzinnych nagle do inwrocławia, porzucając w toruniu swoją pracę i w staram się teraz znależć coś szybko. Książeczkę sanitarno epidemiologiczną mam i oczywiście dobre referencje też mogę okazać

nemo

Uważajcie co robicie w łazienkach i ubikacjach... są kamery

Michał

Z tego co wiem, to nowa piekarnia, działają na rynku od 2010 roku, także w sumie niewiele, może jednak ktoś wie jak traktuja pracowników i czy w ogóle zatrudniają co jakiś czas nowych?

XO

Czeba się było uczyć:-)

?

na temat pracy elektronika to Ci kolego nic nie powiem bo nie wiem. Jednak piekarze maja tam [usunięte przez moderatora] i nic wiecej. Musza robic za sprzataczki a te calymi dniami z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedza i maja pretensje o nie wiadomo co. Bo wiadomo zarobiły by sie kobitki he he... Coraz gorsi ludzie tam trafiaja i dojdzie do tego ze pójdzie jakas fama na ten zakład i [usunięte przez moderatora] sam bedzie [usunięte przez moderatora] bo nikt nie pójdzie....

mokry

Witam. Ciągle widziałem oferty pracy jako elektryk/elektronik z tej piekarni. Zastanawiałem się czy nie złożyć tam CV, ale od kogoś właśnie usłyszałem o nieprzestrzeganiu kodeksu pracy. Ja chciałem zmienić pracę właśnie przez to, że w obecnej też ciągle nadgodziny (bezpłatne) i brak urlopów, ale w to samo pchać się nie będę. Nie wiecie coś na temat pracy elektryka w tej piekarni? Bo już chyba z dwa lata szuka, chyba, że ciągle zmienia elektryków?

wiktorek123

Witam. Piszę bo chciałam ostrzec wszystkich tych którzy poszukują ciężko pracy. Pracodawca niby płatny jednak często zdarza się że potrąca z wypłaty za byle co, np za spóznienie 100 zł. Jednak to nic w porównaniu z tym co teraz napiszę: 1. urlopu po całym roku przepracowanym całego nie dostaniesz tylko jakieś ochłapy, 2. w temperaturze 35 stopni na dworzu brak jakiejkolwiek przerwy na napicie się wody w trakcie przerwy,no bo przerwy brak, a po całym dniu bez picia żyganie gwarantowane,to jest doświadczone na przykładzie mojego męża. 3. pracownicy mało zgrani, brak dyscypliny nad grupą, kierownicy zmiany do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam tej firmy do nowego zakładu pracy no chyba że lubicie [usunięte przez moderatora]

ON wie

A Ty czym się charakteryzujesz idioto? Pracodawcy to niedorozwoje i wyzyskiwacze tak jak Ty i tyle w temacie.

pomimo trudnego charakteru właściciela i tak go PODZIWIAM za spokój i tolerancyjność w stosunku do pracowników, którzy są w większości totalnymi [usunięte przez moderatora] i charakteryzują się brakiem logicznego i konstruktywnego myślenia.

gall

Zadufany w sobie personel.(usunięte przez administratora) Firma nie wzbudza mojego zaufania. W/w opinia jest moją subiektywną oceną.

dżdżownica

zapieprz,liche pieniądze i zabufany szef

anonim - 2009-06-02 12:00:37 Słowa kojarzące się z Piekarnia Ryszard Robak ( wyczerpująca): praca łatwa i przyjemna tylko dla ludzi wykształconych.

Słowa kojarzące się z Piekarnia Ryszard Robak ( wyczerpująca):

Zostaw opinię o Piekarnia Ryszard Robak - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Ryszard Robak