Opinie o Piekarnia Ryszard Robak w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Ryszard Robak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Ryszard Robak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ryszard Robak w Inowrocław

Patryk Nowy wpis

Kierowcy są bardzo potrzebni. Jest niestety duża rotacja. Pierwszy miesiąc minimalna choć pracę zaczynasz w nocy z niedzieli na poniedziałek a kończysz w sobotę rano. Czyli 6 dni. Już na dzień dobry jesteś oszukiwany. Potem schody. Bo najlepiej jakbyś założył firmę, jak chcesz etat to zaczynają się schody.

@Patryk

Zastanowiłeś mnie tym układem grafiku, było to w ogóle jakkolwiek omawiane wprost czy do dziś nikt się nie odezwał jeśli miał takie godziny pracy? ciekawią mnie też te schody względem umowy o prace, bo nie wiem co masz na myśli

Szukajacy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Widze, ze dosc czesto pojawia sie ogloszenie o prace na kierowce. Firma sie az tak rozwija i zdobywa nowych klientow czy taka duza rotacja? Co tam sie dzieje bo nie wiem czy skladac podanie czy szukac dalej?

Jak ludzie mogą nie rozumieć w jakich warunkach pracują? możecie to jakoś wyjaśnić? Akurat pojawiła się chyba negatywna opinia względem warunków więc tym bardziej mnie to zaciekawiło. Jaki przy tym średni staż pracy się utrzymuje? czy występują podwyżki stażowe?

Wiecie może co tak ostatecznie z tym magazynem, bo sam bym chętnie się dowiedział? Z czego mogą wynikać jakieś problemy z kontaktem, o których pisali? I czy pracują tu jeszcze piekarze? : ) zauważyłem, że ostatnio cos ludzie interesują się pracą fizyczną lub za kółkiem. Produkcyjni są stali? Nie ma rotacji?

Aplikowałeś do firmy Piekarnia Ryszard Robak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Młody

Napisałem na email bo poszukują magazyniera. Pytałem jakie godziny pracy bo to mnie interesuje ze względu na sprawy osobiste. I co ? Cisza. Te ogłoszenia są w ogóle aktualne czy jak?

Renata

Jeden Pan pytał o prace dla magazyniera, tego ogłoszenia nie widziałam akurat, ciekawe jak im płacą. Za to widzę, ze szukają mechanika do naprawy, konserwacji i przeglądu maszyn piekarniczych i akurat godziny pracy to od 8 do 14, może magazynier ma podobnie? napiszecie od czego konkretnie zależy rozbieżność w widełkach płacowych w postaci 2 tys?

XYZ

Szukają magazyniera do wydawania pieczywa. W jakich godzinach ta praca?

Jakie wartości są cenione w Piekarnia Ryszard Robak?

Byly

Wartość taniej siły roboczej :D

Agata
@Byly

To ile ta "tania siła robocza" wynosi? Jak można wiedzieć. O którym w ogóle stanowisku konkretnie piszesz i jakie stawki netto minimum?

@Agata

Tanie siła robocza, to najniższa krajowa, a po długim czasie da ci podwyższę 200 zł i taka palaca jest za 6 nocek w tygodniu plus dyżur raz w miesiacy i prace bez żadnych przerw jak nie wyrobisz się w 8 h to za nadgodziny nikt nie płaci jedynym plus e jest to że darmowy Chleb se wynosiłem :d lepiej iść do piekusia i pracować w normalnych warunkach 5 dni w tyg i za każdą dodatkowa godzinę płacone

Renata

Czyli porównujesz warunki do konkurencji i pod każdym względem uważasz, że są lepsi czy to jednak zależy? To wynoszenie to w formie deputatu masz na myśli? Ile go przyznają standardowo?

szukający pracy kierowca

Ukazało się kolejne ogłoszenie o pracę dla kierowcy. Płaca od 3000zł do 7000 zł chyba brutto ? Choć tego nie zaznaczono. Spore widełki więc pewnie od czegoś zależą?

Jakub
@szukający pracy kierowca

No właśnie. Bo to ogromna różnica. Aplikowałeś może i dowiedziałeś się o co chodzi w tej wypłacie? Kasa zależy od ilości wyjeżdżonych godzin?

drift
@Jakub

A jak inaczej?

szukam pracy

Jeśli zarobki są na poziomie 3 tys netto i umowa o pracę to chętnie bym złożył CV. Ale nie mam doświadczenia w pracy jako kierowca dostawczego samochodu. Tym bardziej że szukam pracy w powiedzmy ,,dziwnych godzinach''. Dotychczasowa 3-zmianowa koliduje z moją sytuacją osobistą.

Klient

Nie polecam tej piekarni jak i pracodawcy słabo płacą jednym słowem (usunięte przez administratora) brud i ubustwo

Rzeczywiście, to co jest w ogłoszeniach to jedno wielkie KŁAMSTWO. Żadne 5500 brutto nie jest . minimalna na początek , a ten początek ciągnie się dłłługo

Mariusz

Wow, no to spora różnica! I ile się jedzie na tej minimalnej?

@Mariusz

Wygląda że pracujesz więc napisz ile płacą kierowcy ?

@Kandydat

Chyba coś Ci się pomyliło :D Czytaj ze zrozumieniem... "Jedzie" w sensie... że długo się pracuje na minimalnej, a nie jedzie autem :D

Robak wyzyskiwacz

(usunięte przez administratora) za śmieszną pensje. Nie ma takiego czegoś jak przerwa. Przychodzisz np. na godzinę 7 i zasuwasz cały czas by się wyrobić w 8 godzin a jeśli się nie wyrobisz zostajesz po godzinach za które nie masz płacone. W szatniach (usunięte przez administratora) po piekarni biegają szczury. Pracodawca przyjmuje ludzi (usunięte przez administratora). Takie firmy trzeba zgłaszać do inspekcji pracy a nie składać tam CV. Wyzysk pracownika, i nieprzestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy!!!! Łamanie praw pracowniczych. Nie polecam!!!!

@Robak wyzyskiwacz

Że co? Pracownikowi przerwa należy się tak samo jak psu buda. I jeszcze te darmowe nadgodziny... Kiedy ludzie przestaną się na to godzić? Straszne warunki pracy. Zgłaszajcie do odpowiednich służb! Nie ma na co czekać.

Kierowca

Nie każdy nadaje się do takiej pracy. Po ogłoszeniach u Robaka czy innych inowrocławskich piekarniach widać że nie każdy się nadaje. Masz prawko kat. B to nauczysz się w mig jazdy dostawczakiem. Zaczyna się często o 2 w nocy. Rozwozisz chleb. Kończysz ok.9. Płaca ok. 3-3,5 tys. na rękę. dobrze by było gdyby Krzysztof w ogłoszeniu napisał ile netto

@Kierowca

No to chyba tak nie najgorzej, co? 3500 np dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z rynkiem pracy ale fajnie jeździ autem myślę że jest okej.

Normalny

wysyp ofert pracy w piekarni. Aż tak źle płaci czy tylu w końcu zrozumiało że w tej firmie przyszłości nie ma. Nie zwiedzcie się że 5500 brutto. To tylko taki trik marketingowy

pan kierowca

Aby zatrudnić się jako kierowca trzeba mieć co najmniej prawo jazdy kat. A, B, B+E, C, C+E, D, D+E, T , kurs na na wózki widłowe oraz koparko ładowarki, przynajmniej 10 lat udokumentowanego doświadczenia na każdej kategorii, 20 lat doświadczenia w rozwożeniu chleba po Warszawie i Moskwie, 5 letnia praktyka mechanika samochodowego, piekarza i cukiernika, studia ekonomiczne i znać na pamięć kodeks drogowy.

Robert
@pan kierowca

Spłodziłeś taki post Panie Kierowco. Problem w tym, że żeby być Panem kierowcą trzeba mieć jeszcze mózg zamiast tik taka

kierowca

Czy w piekarni kierowca jest na umowie o pracę czy jak w Piekusiu samozatrudnienie?

poszukujący pracy

Mam pytanie. Od której do której pracuje kierowca rozwożący pieczywo?

Mlody
@poszukujący pracy

Od 1.30

Tymek

Jak na razie firma jest dobrze oceniana przez pracowników. Jeśli tylko są chęci do pracy po drugiej stronie umowy to macie fajną pracę

Dziwne

Zastanawiam się czy oni czasem nie zbierają danych osobowych od jak największej liczby osób, gdyż ogłoszenia o pracę na portalach są bez przerwy. A może taka praca, że po tygodniu pracownicy odchodzą.

Paulina
@Dziwne

Ja raczej nie doszukiwałabym się w tym niczego podejrzanego. A poza tym - sama widziałam tylko jedno ogłoszenie o pracę od tej piekarni. Na ten moment szukają jedynie Magazynierów. Wiesz może, czy zatrudniają tam na to stanowisko także i kobiety?

hiha
@Paulina

Jeśli szukasz ogłoszeń o pracę raz na 10 lat to może znalazłaś jedno ogłoszenie. A może masz jakiś związek z tą firmą, bo DZIWNE, że widziałaś jedno ogłoszenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ryszard Robak - Inowrocław

• Jak się pracuje w Piekarnia Ryszard Robak?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ryszard Robak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Ryszard Robak?

Piekarnia Ryszard Robak