Opinie o Piekarnia Ryszard Robak w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Ryszard Robak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Ryszard Robak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ryszard Robak w Inowrocław

Dziwne

Zastanawiam się czy oni czasem nie zbierają danych osobowych od jak największej liczby osób, gdyż ogłoszenia o pracę na portalach są bez przerwy. A może taka praca, że po tygodniu pracownicy odchodzą.

@Dziwne

Ja raczej nie doszukiwałabym się w tym niczego podejrzanego. A poza tym - sama widziałam tylko jedno ogłoszenie o pracę od tej piekarni. Na ten moment szukają jedynie Magazynierów. Wiesz może, czy zatrudniają tam na to stanowisko także i kobiety?

hiha
@Paulina

Jeśli szukasz ogłoszeń o pracę raz na 10 lat to może znalazłaś jedno ogłoszenie. A może masz jakiś związek z tą firmą, bo DZIWNE, że widziałaś jedno ogłoszenie.

Dorian

Podpowiedzcie jak firma zabezpieczyła was w związku z epidemią?

Kierman

Witam. Może ktoś powiedzieć coś o pracy kierowcy w tej firmie?

Zyga
@Kierman

W większości nowe samochody. Praca w nocy w od 22.00 do 8.00-10.00 w zależności od trasy. W trasie od 10 do 30 punktów dostaw do sklepów wiejskich i w miastach. Średnio 10 godzin dziennie od poniedziałku do soboty. Wynagrodzenie 2000-2500 na rękę. Umowa o pracę lub własną działalność. Resztę doczytasz w innych opiniach.

Cukiernik czeladnik

Byłem w tej firmie złożyć CV. Zapytano mnie czy jestem zarejestrowany w urzędzie pracy, odpowiedziałem ze nie. Skończyło sie na tym „odezwiemy sie do końca przyszłego tygodnia”. Do dziś dzień nic nie wiem a widze ze ogłoszenia nadal są aktualne. Ciekawe co by było gdybym poszedł powiedzieć ze aktualnie jestem w biurze pracy????

Aplikowałeś do firmy Piekarnia Ryszard Robak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Lolek

Może ktoś napisze jaka jest teraz atmosfera w pracy? Na jakie zarobki można liczyć?

Mateusz

czy to praca stała czy bardziej dorywcza?

@Mateusz

Stała praca

Cukiernik czeladnik

Czy ktoś mógłby sie wypowiedzieć na temat piekarni Ryszard Robak? Coś sie zmieniło?

Mamuśki

Ryszard robak jest nic nie warty jest starym i zgorzknialym pracodawca. Nie umie docenić ludzkiej pracy i pracowników. Bez serca jest jednym słowem. Stary papec

@Mamuśki

po co bajki opowiada jak nie daje to co obiecuje

ktoś

Atmosfera do kitu. Brut smrut i sprzątaczki za pracowników mają brak jakichkolwiek podziękowań od pracodawcy,i,do tego pijaństwo

Paulina

@XaX, polecasz pracę w Piekarnia Ryszard Robak?

milloki

ma ktoś najświeższe informacje odnośnie tej firmy jak z zatrudnieniem i w ogóle?

XaX
@milloki

Przecież co chwile na inoonline są ich ogłoszenia. Wystarczy co jakiś czas tam zajrzeć. A praca jak każda inna. Trza się narobić by zarobić

Paulina

@lysy i jak? Złożyłeś swoje CV? ;)

mika

moj maz pracuje jako kierowca pieczywa i jest zadowolony

lysy

A ja chętnie złożyłbym CV na stanowisko kierowcy do rozwożenia pieczywa. Wiem czym to się je. Wcześne wstawanie mnie akurat nie boli. Cieka

fdg

no widszisz a może jednak potrzeba troche wiecej niż mówisz @awiko

mairian

Orientujecie się może czy w piekarni u p. Ryszarda Robaka nie szukają może teraz doświadczonego piekarza? bo przeprowadziłem się ze względów rodzinnych nagle do inwrocławia, porzucając w toruniu swoją pracę i w staram się teraz znależć coś szybko. Książeczkę sanitarno epidemiologiczną mam i oczywiście dobre referencje też mogę okazać

nemo

Uważajcie co robicie w łazienkach i ubikacjach... są kamery

Z tego co wiem, to nowa piekarnia, działają na rynku od 2010 roku, także w sumie niewiele, może jednak ktoś wie jak traktuja pracowników i czy w ogóle zatrudniają co jakiś czas nowych?

XO

Czeba się było uczyć:-)

?

na temat pracy elektronika to Ci kolego nic nie powiem bo nie wiem. Jednak piekarze maja tam [usunięte przez moderatora] i nic wiecej. Musza robic za sprzataczki a te calymi dniami z (usunięte przez administratora) siedza i maja pretensje o nie wiadomo co. Bo wiadomo zarobiły by sie kobitki he he... Coraz gorsi ludzie tam trafiaja i dojdzie do tego ze pójdzie jakas fama na ten zakład i [usunięte przez moderatora] sam bedzie [usunięte przez moderatora] bo nikt nie pójdzie....

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ryszard Robak - Inowrocław

• Jak się pracuje w Piekarnia Ryszard Robak?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ryszard Robak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Ryszard Robak?

Piekarnia Ryszard Robak