Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka w Złotniki Kujawskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka w Złotniki Kujawskie

Administrator Nowy wpis

Firma Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka prowadzi rekrutację na stanowisko Kierowca c. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Agnes Nowy wpis

Witam,czy orientuje się ktoś czy nie potrzebują do pracy jako sprzedawca?

Ewa Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od wielu lat (ponad 12) i to co napisała jakaś Olivia (tak na marginesie nie znam żadnej Olivii, która tu kiedykolwiek pracowała) jest po prostu śmieszne. Owszem szefowa jest wymagająca ale przez tyle lat nie slyszałam by miała pretensje, że ktoś jest chory, nawet jak moze to pomoże bo nawet mi pomagała z prywatną wizytą gdy nie mogłam znaleźć lekarza. Sama byłam chora nie raz i jakoś nie było z tym problemu. Pracuje przy sprzedaży i nie ma książek z opisami produktów bo jest ich niewiele, po prostu jak coś dochodzi to sie pyta o skład i mozna tez spróbować produktów. W biurze jest też Pani, która zawsze podpowie jak szefowej nie ma, także wystarczy spytać odpowiedniego człowieka. Ogólnie fajni ludzie tu pracują, bywają fajne dodatki do pensji, na święta się coś skalni zawsze czy troche grosza czy jakies produkty. Większość ludzi pracuje tu od lat, niektórzy pracujący piekarze tutaj sie właśnie uczyli na zawód piekarza i tyle lat pracuja. Sa nawet tacy co pracuje od otwarcia w 97 roku. sa tez i tacy co odeszli i wrócili. Widać jestem już starej daty bo w pracy nie czekam az mi podadzą na tacy wszystkie informacje tylko sie sama interesuje. Teraz to juz ludzie wymagania maja jakby tylko im sie należało ale dać od siebie to juz nic. Czy sie stoi czy sie leży to kasa sie należy. To jest mała firma i za nic w świecie nie zamieniła bym tego na żadne markety itp. a druga sprawa jest to na miejscu. Jak ktos szuka pracy to niech pogada z kimś kto jest tu od lat to sie dowie jak jest naprawdę. A ty Olivia przestań głupoty wypisywać bo i tak Ci co tu pracują wiedzą kim jesteś i zmiana imienia nic Ci nie da. Ośmieszasz sie tylko i nic wiecej. Teraz w przy Covidzie tez mamy robote choc wiele piekarni sie zamknęło a tutaj praca jest. Za duzo lat juz tu siedze zeby uwierzyć w takie bajki jak pisze Olivia osoba o fikcyjnym imieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka - Złotniki Kujawskie

Firma Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Kierowca - Sprzedawca, Górzyn - Marzec 2024
  • Dostawca Pieczywa Pieniężno, Pieniężno - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Eko-Pak Bożena Rybka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Wiejska Bożena Rybka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jesionowa 1
    88-180 Złotniki Kujawskie