Opinie o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marta Cukiernia Rafał Małaczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Cukiernia Rafał Małaczek w Pakość

JaA

polecam sprobowac bo mi sie podoba praca ale to tak jak mowie, trzeb probowac

Kiciek

Jak sie robi co trzeba, to wszyscy są zadowoleni i interes się kreńci. Czasem się podje jakieś ciasteczko, ale nie idzie wytrzymać jak to wszystko takie dobre. Co do pracy, to mówie, jak pracujesz dobrze to jest dobrze.

pula

warunki pracy normalne inormalka ze roznie bywa jak wszedzie a produkty dobre wiec mozna sprzedawac

Babeczka

Pracuje tu juz od dluzszego czasu i nie chce tego zmieniac a to juz mowi samo za siebie. Przy wiekszym ruchu pracy jest wiecej, ale im wiekszy obrot tym lepiej.

Rozmowę kwalifikacyjną w Marta Cukiernia Rafał Małaczek masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szukam Elektryka do pracy w Niemczech?
KTOSIA

JA PRACOWALAM I NIE BYLO PROBLEMOW

ZXCV

"Z niejednego pieca chleb jadłam" jeśli chodzi o miejsca pracy. Tutaj praca jest w porządku. Wiadomo, że klienci są różni, ale na to nie mamy wpływu... Praca OK.

Paulina

@Amelka - a możesz przytoczyć konkretne sytuacje, który były dla Ciebie stresogenne? Możesz dokładnie opisać, co sprawia, że masz negatywny stosunek do Marta Cukiernia Rafał Małaczek? Wspominasz, że pracodawca nie spełnia warunków zatrudnienia, które były przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej - o jakie konkretnie warunki chodzi i które z nich są niespełniane? Czy były one zawarte w treści umowy? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

XXX

Nie polecam pracy w tej firmie !!!

ania41

Ja robię często zakupy i na obsługę nie mogę narzekać a co do szefowej to może ma kryzys wieku średniego i potrzebuję życiowych zmian jednak bycie szefową może męczyć to trudny zawód , trzeba umieć dyrygowac ludźmi i mieć ich za nic

Andrzej37

Panie ekspedietki bardzo miłe, potrafią doradzić jaki tort i figurkę wybrać . Zawsze panie są uśmiechnięte także praca chyba nie jest zła ? No a szefowej może nie odpowiada ta branża i powinna zmienić na dobieranie spodni w sklepie z odzieżą używaną ;)

madziunia
@Andrzej37

No najlepiej w Kruszwicy będzie miała blisko :D

Zuzi

Jestem klientem cukernii w Inowrocławiu. Zawsze trafiam na miłą obsługę.Panie zawsze uśmiechnięte :)

Paulina

A co możecie powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu?

Byla pracownica

wcale mnie to nie dziwi, nie pierwsza i nie ostatnia opuscila nagle miejsce pracy. Szefostwo przewyższa swoje uprawnienia! (usunięte przez administratora)

on

@maras nie można oceniać tak ludzi, problemy mogły być chwilowe każdy ma jakieś. Jeżeli obsługa miła to wątpię żeby była źle traktowana przez szefostwo, a swoją drogą to miło pracować w takiej cukierni :) no bo na pewno jakieś promocje dla pracowników są

Wymagania normalne trzymać bardzo dobre standardy nie bumelować i pracować uczciwie ot co . Pracodawca rzetelny sfery prywatne mnie nie interesują , mamy dwudziesty pierwszy wiek wymaga każdy więc jeżeli chcesz pracować i nie jesteś leniem lub czymś gorszym znajdziesz pracę . Rotacja jest jak wszędzie w końcu nie każdemu chce się pracować tyle od mnie .

ona

zgadzam sie w 100% ja pracuje i jest ok. sa wymagania ale to w kazdej pracy jest. jedyne co moge zartem dodac to to ze te wszystkie wypieki tak pachna ze chcialoby sie wszytkie zjesc a potem by byl rozmiar wiecej

beata

nie dziwię się że jesteś byłym pracownikiem skoro robiłeś takie rzeczy to nic dziwnego że Cię zwolnili

Boss bossów
@beata

Tam nikt nie zwalnia tam pracownicy sami odchodzą.

ooo

w sklepach non stop wiszą kartki PRZYJMĘ DO PRACY W NIEPEŁNYM WYMIARZE PRACY,chętnych brak!

Ja zarabiam dobrze ale pracuje w tej firmie juz pare lat na poczatku trzeba pokazac co sie potrafi

mokołaj

no właśnie, sami klienci, a ja bym tez chciał się dowiedzieć o czymś co teraz będzie dokładnie jeśli chodzi za samo zatrudnienie nowych pracowników na przykład..bo teraz szukam pracy właśnie w jakiejś dobrej piekarni, mam już doświdczenie i teraz chętnie bym się dowiedział jakie warunki tam panują konkretnie.

Aleksandra

Pracuję w tej firmie od kilku lat i uważam ,że warunki pracy są bardzo dobre.Szefostwo jest wymagające ale jeśli robisz to co do Ciebie należy to każda ze stron jest zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Cukiernia Rafał Małaczek - Pakość

• Jak się pracuje w Marta Cukiernia Rafał Małaczek?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Cukiernia Rafał Małaczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marta Cukiernia Rafał Małaczek
3.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • ul. Inowrocławska 12
    88-170 Pakość