Piekarnia Siódmiak

Bydgoszcz

Opinie o Piekarnia Siódmiak

wiki28

To akurat nie jest opinia o pracy w piekarni a o tym jak traktuje ludzi kadra na Bydgoskiej 30. Po rozmowie o prace jako sprzedawca zostalam skierowana na szkolenie, mialam dowieść dokumenty. Po 1,5 godz telefon odnosnie zmiany wedlug mojej osoby praca tylko na miesiac bo idą dwie pracownice na urlop, jesli sie zgadzam to OK jesli nie to nie mam po co przyjezdzac. Bylo mi przykro, nie na dlugo bo nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :) (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Piekarnia Siódmiak - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Siódmiak