La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Paulina

@Oszukany jeśli masz na myśli mnie, to nie jestem w żaden sposób związana z La Lorraine Polska. Być może jest to po prostu zbieżność imion. Nie byłam obecna w żadnej rozmowie kwalifikacyjnej jaka się w tej firmie odbyła. Dopytuję, by dowiedzieć się więcej na temat tego jak wygląda praca u tego pracodawcy oraz by osoby, które na tym wątku szukają informacji miały dostęp do pomocnych opinii. Czy dobrze rozumiem, że jednak nie uzyskałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyczerpujących informacji na temat warunków zatrudnienia? Czy ktoś z Was również miał takie doświadczenia?

Oszukany

Pani Paulina to osoba która jest obecna przy rozmowach o pracę :) . Pozdrawiam i proszę o udzielanie osoba zatrudniającym się w tej firmie rzetelnych informacji odnośnie premi też

Paulina

@oszukany rozumiem, że masz zastrzeżenia co do tej sytuacji oraz systemu udzielania premii. Pamiętasz może, czy warunki zatrudnienia były jasno przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Miałeś okazję zapoznać się z nimi przed rozpoczęciem pracy i podjąć poinformowaną decyzję?

oszukany

Pracowałem w tej firmie, atmosfera do wytrzymania , zarobki 1/3 to premia - która zawsze nie jest pełna zawsze jest zabierana jakaś część, za odpad z ciast bo winni są pracownicy, na przyjęciu starajcie się o jak najwyższą podstawę a premia jak najmniejsza pozdrawiam. Przy odejściu zabrana cała premia :). Za karę bo opuszczasz firmę .

Paulina

@ulwwo według Ciebie firma ma duże wymaganiu na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów. Jakie to wymagania? Czy możesz powiedzieć więcej na ten temat? Może być to cenna informacja dla przyszłych zainteresowanych osób.

ulwwo

hej! nowa oferta jest od nich jako Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów, ale wymagania mają jednak spore.

Zostaw opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Lorraine Polska Sp.z o.o.