La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki

La Lorraine Polska Sp.z o.o.
2 6

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Paulina

@niepolecam, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie La Lorraine Polska. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię polecenia tej pracy dla osób młodych bez doświadczenia? Czy takie osoby chcące nabyć odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia w tym kierunku mogą śmiało liczyć na pracę w firmie La Lorraine Polska? Czy pracodawca zatrudnia jedynie osoby, które już posiadają takie doświadczenie? W chwili obecnej w internecie brakuje informacji na temat prowadzonej rekrutacji do pracy w firmie La Lorraine Polska, czy ktoś z Was posiada informacje o ewentualnych przyjęciach?

Erwin

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

niepolecam

Praca w biurze to brak jakiejkolwiek komunikacji z innymi. Tylko każdy e - maile do siebie wysyła. Zero kontaktu między osobami. Co do pracy na produkcji.. Brak docenienia. Są osoby co pracują 2 razy co inni a mają takie same pieniądze co reszta osób. Możliwość rozwoju? Może w biurze ale na pewno nie na produkcji. Zabieranie premii za to ze ciasto nie wyszło.. no cóż nie zawsze to jest pracownikow wina. Może trzeba by było polecieć po premii kierownictwa.? Bo przecież pracownik wykonuje polecenia przełożonego. Jawna dyskyminacja. Praca na pewnych działach ciężejsza ale "mężczyzna nie przyjdzie tu pracować za takie pieniądze" to są słowa kierowniczki. Brak docenienia pracownika, który bardzo dobrze pracuje. Umowa na czas nieokreślony o 33 miesiącach. (To nie jest jakaś super niespodzianka po prostu prawo pracy to gwarantuje) Niektórzy wcześniej za donoszenie. Jeżeli chodzi o fundusz socjalny. Karta sportowa za min 33 zł (spokojnie raz w roku podatek ponad 100 zł za nią) karta medicover jest. Słodycze na dzień kobiet. Były upominki na swieta dla pracownika ale już nie ma. Karta na święta 800 zł. Jeżeli chodzi o kierownictwo i stosunek do pracownika.. zero zainteresowania na pewnych działach. Zarobki są nieadekwatne do ciężkości wykonywanej pracy. Możliwość podwyżki? Raczej nie. Albo zależy kto. Moze w biurze sie oplaca. Plus jeden. Firma wypłaca przed terminem wypłatę. Są kierownicy których można lubić ale większość jest niemiła i niezainteresowana pracownikami. Każdy dba tylko o sienie. Nie polecam. Pracuje tam ale szukam innej pracy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w La Lorraine Polska Sp.z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Max

Pracowałem w tej firmie i szczerze mówiąc jestem zwiedzony. Zostałem zwolniony za coś czego nie zrobiłem ale najlepsze jest to że ten co mnie oskarżył to pupilek jednego z liderów . Układy układziki równi równiejsi taka jest prawda . Warunki pracy dobre kasa zawsze na czas kierownictwo znośne .

JF#
@Max 23.01.2018 18:46

Prędzej za to czego nie robiłeś bucu bo zbierać kasztany potrafi każdy.

JF

La Lorraine to wybitna firma z doskonałym personelem, a jak się komuś nie podoba to paleta.

JF

La Lorraine to wybitna firma z doskonałym personelem, polecam (usunięte przez administratora), a jak się nie podoba to paleta.

zna życie

Bo tak jest ze na każdym dziale w tej firmie jest jakaś jedna KU...WA która podpierda.a trzyma z jakimś tam sobie kierownikem i wynosi wszelkie informacja co dzieje się na danym dziale a po wszystkim udaje zdziwienie ze nie wie o co chodzi takich ludzi o których pisze jest ich naprawde pełno i powinno się ich od razu z góry E L I M I N O W A Ć......

Paulina

@Oszukany jeśli masz na myśli mnie, to nie jestem w żaden sposób związana z La Lorraine Polska. Być może jest to po prostu zbieżność imion. Nie byłam obecna w żadnej rozmowie kwalifikacyjnej jaka się w tej firmie odbyła. Dopytuję, by dowiedzieć się więcej na temat tego jak wygląda praca u tego pracodawcy oraz by osoby, które na tym wątku szukają informacji miały dostęp do pomocnych opinii. Czy dobrze rozumiem, że jednak nie uzyskałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyczerpujących informacji na temat warunków zatrudnienia? Czy ktoś z Was również miał takie doświadczenia?

kajzerooo
@Oszukany 25.11.2017 06:31

racja tam wiecznie wszystkiego brakuje i ludzi i wypłaty i premii cała ta firma to jedno wielkie kłamstwo atmosfera jest nędzna znaczy zależy od zmiany ludzi brakuje na działach pożycza się z innych działów i co najgorsze w tym wszystkim to ze naprawdę się trzeba na robić a tu 10 wypłata 1.700 zastanawia mnie czy ten belg wie ile ludzie tu zarabiają ale pewnie nie bo jak by wiedział to by pozwalniał 3/4 tych drektorków,kierowników,biurowców pozdrawiam i nie polecam gorąco

Oszukany

Pani Paulina to osoba która jest obecna przy rozmowach o pracę :) . Pozdrawiam i proszę o udzielanie osoba zatrudniającym się w tej firmie rzetelnych informacji odnośnie premi też

Paulina

@oszukany rozumiem, że masz zastrzeżenia co do tej sytuacji oraz systemu udzielania premii. Pamiętasz może, czy warunki zatrudnienia były jasno przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Miałeś okazję zapoznać się z nimi przed rozpoczęciem pracy i podjąć poinformowaną decyzję?

oszukany

Pracowałem w tej firmie, atmosfera do wytrzymania , zarobki 1/3 to premia - która zawsze nie jest pełna zawsze jest zabierana jakaś część, za odpad z ciast bo winni są pracownicy, na przyjęciu starajcie się o jak najwyższą podstawę a premia jak najmniejsza pozdrawiam. Przy odejściu zabrana cała premia :). Za karę bo opuszczasz firmę .

Paulina

@ulwwo według Ciebie firma ma duże wymaganiu na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów. Jakie to wymagania? Czy możesz powiedzieć więcej na ten temat? Może być to cenna informacja dla przyszłych zainteresowanych osób.

ulwwo

hej! nowa oferta jest od nich jako Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów, ale wymagania mają jednak spore.

Zostaw opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Lorraine Polska Sp.z o.o.