La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki

La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Monika

Czy wekendy tez sa pracujace? Czy to praca na zmiany? Jaka wysokość pensji na poczatku po zatrudnieniu netto do reki?

Janek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować jakieś rady dla kandydata?

zainteresowany

Napiszcie mi jakie zarobki na początek. Chcę to wiedzieć gdyż jak mam dojeżdżać ok 50 km za jałmużnę to jednak zrezygnuję. Jaki typ umowy, też ważne, jak zlecenie to też dziękuje brak urlopu, a tak 3 m-ce i 6 dni jest urlopu. Będę wdzięczny

Paulina

@niepolecam, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie La Lorraine Polska. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię polecenia tej pracy dla osób młodych bez doświadczenia? Czy takie osoby chcące nabyć odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia w tym kierunku mogą śmiało liczyć na pracę w firmie La Lorraine Polska? Czy pracodawca zatrudnia jedynie osoby, które już posiadają takie doświadczenie? W chwili obecnej w internecie brakuje informacji na temat prowadzonej rekrutacji do pracy w firmie La Lorraine Polska, czy ktoś z Was posiada informacje o ewentualnych przyjęciach?

niepolecam
@Paulina 14.06.2018 11:49

@Paulina Do biura szukaja studenta do wprowadzania danych na 3 h. Szukają operatorów linii oraz techników mechaników, mechatronikow. Firma przyjmuje wszystkich do pracy. Młodych starszych, tylko jeśli się ktoś stara niech spróbuję być zatrudniony przez firmę a nie przez agencję. Pracują Filipinczycy, Gruzini, Nepalczycy. Przyjęcia są cały czas.

anonymous
@Paulina 14.06.2018 11:49

tak sa przyjecia

Paweł

Pieniądze na czas, atmosfera w porządku, ogólnie nie ma za bardzo na co narzekać.

Czy ktoś wie czy przyjmują do firmy z orzeczeniem o niepełnosprawności i jaka umowa jest podpisywana

Paulina

@niepolecam, rozumiem, teraz osoby poszukujące pracy wiedzą czego się spodziewać. A czy istnieje taka sytuacja, że najpierw można być zatrudnionym w La Lorraine Polska przez agencję i po jakimś czasie próbnym przejść na bezpośrednią umowę? Czy raczej od razu składać dokumenty do firmy?

niepolecam
@Paulina 04.08.2018 09:35

Istnieje taka możliwość ale najlepiej od razu się postarać, bo ludzi brakuje do pracy tutaj. Agencja da umowę zlecenie. Więc lepiej od razu przez firme ????

Erwin

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w La Lorraine Polska Sp.z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

JF

La Lorraine to wybitna firma z doskonałym personelem, a jak się komuś nie podoba to paleta.

JF

La Lorraine to wybitna firma z doskonałym personelem, polecam (usunięte przez administratora), a jak się nie podoba to paleta.

Paulina

@Oszukany jeśli masz na myśli mnie, to nie jestem w żaden sposób związana z La Lorraine Polska. Być może jest to po prostu zbieżność imion. Nie byłam obecna w żadnej rozmowie kwalifikacyjnej jaka się w tej firmie odbyła. Dopytuję, by dowiedzieć się więcej na temat tego jak wygląda praca u tego pracodawcy oraz by osoby, które na tym wątku szukają informacji miały dostęp do pomocnych opinii. Czy dobrze rozumiem, że jednak nie uzyskałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyczerpujących informacji na temat warunków zatrudnienia? Czy ktoś z Was również miał takie doświadczenia?

Oszukany
@Paulina 15.11.2017 12:55

Na rozmowie w tej firmie mówią że premia jest wypłacana cała ,sporadycznie jest ucinania za odpadad z ciast a jak zaczniesz pracować to wtedy brakuje i to dużo na wypłacie

może rozmawialiśmy
@Oszukany 25.11.2017 06:31

Każdemu, który chce u nas pracować tłumaczymy jak wygląda premiowanie. Pewnie musimy to tłumaczenie poprawić. Jeśli pracowałeś w listopadzie to za "ciasto" premia wynosiła 3 punkty procentowe. Razem za wydajność - 6%. Reszta premii (14%) zależy tylko od pracownika. Jeśli mamy opanowane podstawy matematyki to widzimy, że premia w wypłacie nie może stanowić 1/3. Jeśli czujesz się oszukany z premią, którą mieliśmy zabrać wraz z odejściem to zgłoś się proszę do kadr i to wyjaśnimy. Dla firmy to żaden interes "oszczędzać" na premii odchodzącego pracownika.

Paulina

@oszukany rozumiem, że masz zastrzeżenia co do tej sytuacji oraz systemu udzielania premii. Pamiętasz może, czy warunki zatrudnienia były jasno przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Miałeś okazję zapoznać się z nimi przed rozpoczęciem pracy i podjąć poinformowaną decyzję?

oszukany

Pracowałem w tej firmie, atmosfera do wytrzymania , zarobki 1/3 to premia - która zawsze nie jest pełna zawsze jest zabierana jakaś część, za odpad z ciast bo winni są pracownicy, na przyjęciu starajcie się o jak najwyższą podstawę a premia jak najmniejsza pozdrawiam. Przy odejściu zabrana cała premia :). Za karę bo opuszczasz firmę .

Paulina

@ulwwo według Ciebie firma ma duże wymaganiu na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów. Jakie to wymagania? Czy możesz powiedzieć więcej na ten temat? Może być to cenna informacja dla przyszłych zainteresowanych osób.

ulwwo

hej! nowa oferta jest od nich jako Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów, ale wymagania mają jednak spore.

Aaax

Wydaje mi się, że sytuacja jest dość dobra, patrzę np. na Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów i widze umowę o prace i benefity całkiem dobre

Zostaw opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Lorraine Polska Sp.z o.o.