La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

zna życie

Bo tak jest ze na każdym dziale w tej firmie jest jakaś jedna KU...WA która podpierda.a trzyma z jakimś tam sobie kierownikem i wynosi wszelkie informacja co dzieje się na danym dziale a po wszystkim udaje zdziwienie ze nie wie o co chodzi takich ludzi o których pisze jest ich naprawde pełno i powinno się ich od razu z góry E L I M I N O W A Ć......

Max

Pracowałem w tej firmie i szczerze mówiąc jestem zwiedzony. Zostałem zwolniony za coś czego nie zrobiłem ale najlepsze jest to że ten co mnie oskarżył to pupilek jednego z liderów . Układy układziki równi równiejsi taka jest prawda . Warunki pracy dobre kasa zawsze na czas kierownictwo znośne .

Paulina

@Oszukany jeśli masz na myśli mnie, to nie jestem w żaden sposób związana z La Lorraine Polska. Być może jest to po prostu zbieżność imion. Nie byłam obecna w żadnej rozmowie kwalifikacyjnej jaka się w tej firmie odbyła. Dopytuję, by dowiedzieć się więcej na temat tego jak wygląda praca u tego pracodawcy oraz by osoby, które na tym wątku szukają informacji miały dostęp do pomocnych opinii. Czy dobrze rozumiem, że jednak nie uzyskałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyczerpujących informacji na temat warunków zatrudnienia? Czy ktoś z Was również miał takie doświadczenia?

może rozmawialiśmy
@Oszukany 25.11.2017 06:31

Każdemu, który chce u nas pracować tłumaczymy jak wygląda premiowanie. Pewnie musimy to tłumaczenie poprawić. Jeśli pracowałeś w listopadzie to za "ciasto" premia wynosiła 3 punkty procentowe. Razem za wydajność - 6%. Reszta premii (14%) zależy tylko od pracownika. Jeśli mamy opanowane podstawy matematyki to widzimy, że premia w wypłacie nie może stanowić 1/3. Jeśli czujesz się oszukany z premią, którą mieliśmy zabrać wraz z odejściem to zgłoś się proszę do kadr i to wyjaśnimy. Dla firmy to żaden interes "oszczędzać" na premii odchodzącego pracownika.

kajzerooo
@Oszukany 25.11.2017 06:31

racja tam wiecznie wszystkiego brakuje i ludzi i wypłaty i premii cała ta firma to jedno wielkie kłamstwo atmosfera jest nędzna znaczy zależy od zmiany ludzi brakuje na działach pożycza się z innych działów i co najgorsze w tym wszystkim to ze naprawdę się trzeba na robić a tu 10 wypłata 1.700 zastanawia mnie czy ten belg wie ile ludzie tu zarabiają ale pewnie nie bo jak by wiedział to by pozwalniał 3/4 tych drektorków,kierowników,biurowców pozdrawiam i nie polecam gorąco

Oszukany

Pani Paulina to osoba która jest obecna przy rozmowach o pracę :) . Pozdrawiam i proszę o udzielanie osoba zatrudniającym się w tej firmie rzetelnych informacji odnośnie premi też

Paulina

@oszukany rozumiem, że masz zastrzeżenia co do tej sytuacji oraz systemu udzielania premii. Pamiętasz może, czy warunki zatrudnienia były jasno przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Miałeś okazję zapoznać się z nimi przed rozpoczęciem pracy i podjąć poinformowaną decyzję?

oszukany

Pracowałem w tej firmie, atmosfera do wytrzymania , zarobki 1/3 to premia - która zawsze nie jest pełna zawsze jest zabierana jakaś część, za odpad z ciast bo winni są pracownicy, na przyjęciu starajcie się o jak najwyższą podstawę a premia jak najmniejsza pozdrawiam. Przy odejściu zabrana cała premia :). Za karę bo opuszczasz firmę .

Paulina

@ulwwo według Ciebie firma ma duże wymaganiu na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów. Jakie to wymagania? Czy możesz powiedzieć więcej na ten temat? Może być to cenna informacja dla przyszłych zainteresowanych osób.

ulwwo

hej! nowa oferta jest od nich jako Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów, ale wymagania mają jednak spore.

Zostaw opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Lorraine Polska Sp.z o.o.