La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Pracuję w firmie od niedawna na stanowisku "pakowacz". Praca jak się okazuje, jest dużo bardziej ciekawa niż wskazywałoby owe stanowisko. Ogólnie co do samej pracy uważam, że nie ma się o co przyczepić. Problemem może być panująca tam atmosfera, która często na samym wstępie może odstraszać nowe osoby, ale drugiej takie "relacje pracownicze" na ogół zdarzają się praktycznie w każdej firmie, na różnych stanowiskach (często prestiżowych), która zatrudnia masę osób

Renata

Mógłbyś napisać czym się ta atmosfera przejawia? W każdym dziale i na każdej zmianie jest tak samo? Czy polecasz któraś szczególnie do pracy?

Stary były wyjadacz

Praca w tej firmie jest trudna . Atmosfera jest bardzo ciężka. Ludzie są niezadowoleni . Kierownicy wymagają zbyt wiele czasami , a liderki i liderzy mają wszystko w głębokim poważaniu. Mówiąc tutaj o pracy w tej firmie można powiedzieć że panuje tutaj chos . Dobrzy pracownicy muszą się zwalniać przez atmosferę którą zapewnia kierownik zmianowy ...obiecują ścieżki awansu na rozmowach kwalifikacyjnych . Później okazuje się że to mydlenie oczu ponieważ w rzeczywistości nic takiego nie ma miejsca . Nie szanują ludzi , traktują z góry jako niższy gorszy szczeb który się nie liczy . Psychicznie w tej pracy można się załamać pod presją którą na nas wywiera kierownik i jego liderzy .....Właśnie kończę swoją karierę w tej firmie i ostrzegam innych przed tą firmą.....

Potencjalny

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jak się pracuję w tej firmie na stanowisku elektromechanika, jakie zarobki,atmosfera i jak duży nawał pracy? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy nie aplikować Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

młody
@Potencjalny

dużego doświadczenia wymagają?

Ameba

No niektórych kierowników i wielkich liderów operatorów cechuje brak kultury przechodząc obok Ciebie lub linii nie znają słowa dzień dobry lub cześć mają się za kogoś lepszego.

@Ameba

To działa w obie strony pewnie na to zasłużyłaś plotami i wscipskim nosem. Pozdrawiam

Borek

Witam, czy na olx zamiast tych uroczych grafik z pieczywem można wstawić informacje z za gabloty, te do ukarania, brak premii i inne, żeby naświetlić realia a nie mydlić oczy?

R

Może by ktoś sie wzięło za pracę liderek. Na pakowanie cały czasy ich nie ma tylko kawa u kierownika zero interesowania się tym co dzieje się na pakowaniu. Ciągle plotkują, obgadują osoby które pracują na pakowaniu. Polecam ludziom którzy tu pracują oddzielać życie prywatne od życia zawodowego i przestać podlizywać się do liderek bo nikt za Was waszych obowiązków nie będzie spełniał

@R

O której zmianie mowa ?

Liderka

Bardzo mili ludzi, fajnie mi się tutaj pracuje ????

Uprzejma

Praca na nowym zakładzie ok i liderki i kierownicy spoko natomiast na świeżym odradzam kierownicy masakra liderki ok praca jak praca za to płacą każdy ma stanowisko liderki oczekują od pakowaczy a kierownicy od liderek biuro od kierowników chociaż liderom za bardzo stanowisko uderzyło do głowy mają się za nie wiado kogo jak można tak się zachowywać ... Masakra jeszcze mogą ich zdjąć ciekawe jak by się wtedy zachowali bo na miejscu tych ludzi którym teraz rozkazują to nie zamienil bym z nimi nawet slowa

profesor

Troche czytalem forum i bede probowac sie zatrudnic. Jestem pozytywnie nastawiony raczej

olek
@profesor

a gdzie udostępniają oferty? szukają kogoś aktualnie do pracy?

biszkopt
@olek

wiesz co ja na pracuj sprawdzam oferty

Halina
@biszkopt

I rzeczywiście tam są oferty od firmy? Tylko tam czy może gdzieś jeszcze? Często coś nowego wystawiają?

yes
@Halina

tak są, a czy często? to nie mam pojęcia, a chodzi ci o jakieś konkretne stanowisko?

@yes

mnie by pakowanie interesowało. pisali, że trochę trzeba sprzątać na linii... a coś więcej o specyfice pracy czy tu to standard jak wszędzie? poleci ktoś?

dion
@Aneta

a wysyłałaś już cv? bo widzę właśnie ogłoszenie na pracuj

pak
@Aneta

wszystko masz opisane w ogłoszeniu przecież..

Jackee

Praca na produkcji w wielkim chaosie, zmuszają żeby przychodzić wcześniej na przekazanie zmiany za które nie płacą, jeżeli będziesz 5, 10 min przed czasem na stanowisku, to już patrzą się, jakbyś się spóźnił. A przebrać się dojść na miejsce też zajmuje chwilę. Ludzi traktują szufladkowo, zero osobistego podejścia, liczy się "sztuka". Nawet pracowników ponumerowali, tam nie masz imienia, nazwiska, jesteś numerem jak w jakimś obozie. Nawet korespondencję, bony świąteczne przekazują w kopertach podpisanych numerami. Brak szacunku do ludzi.

RODO
@Jackee

wiesz co jak byłem u lekarza i czekałem w kolejce to też dostałem numer i jakoś nie czuje się poszkodowany z tego tytułu, RODO zmusza niejako do ochrony danych, to akurat nic nowego, także wiesz

Operator
@Jackee

Co Ty za bzdury tutaj wypisyjesz ? Jakie numery ? Wszyscy w domu zdrowi ??

@Jackee

Numery jak numery. Moze wymagaja tego przepisy rodo, ale nie te wszech obecne kamery. Da sie to jeszcze jakos wytlumaczyc na hali produkcyjnej, ale po co kamera na stolowce???? Gdyby jeszcze byla umieszczona w tym zakamarku, w w ktorym sa umieszczone lodowka i te poduelka na posilki z cateringu to pomyslalabym, ze to ze wzgledow bezpieczenstwa, zeby przypadkiem kogos nie skusilo podwedzic czyjegos obiadu. Ale nie. Catering i lodowka nie sa monitoroane. Kamera jest skierowana tylko na stoly przy ktorych pracownicy spozywaja swoje posilki. Moze mi ktos wytlumaczyc czemu sluza kamery w pomieszczeniach socjalnych??? Dla mnie to nie zrozumiale. Pierwszy raz z czyms takim sie spotkalam.

Uprzejma

Kamery zostały założone bo kiedyś na stołówkach były telewizory na których były wyświetlane różne info o firmie Ale jak to ludzie majstrowali przy nich-chcieli oglądać seriale ????. No i takim sposobem telewizory zdjęli no a kamery zostaly

nick

tak, na pewno wszyscy siedzą po godzinach i słuchają naszego gadania o (usunięte przez administratora) maryni, no nie wiem to już teoria na wyrost moim zdaniem

Luba
@nick

Nie musza siedziec po godzinach. Moga to robic w trakcie pracy. Kiedys jak weszlam do biura kierownika to akurat mial na komputerze podglad z kamery na stolowce. Zdziwilam sie, ze zmianowi maja dostep do takich kamer. Myslalam, ze tylko administracja budynku czy jakas wyzsza kadra kierownicza.

Opak

Skoro w firmie panuje system zmianowy to jak to wyglada ze zmianami? Jeden tydzien jedna zmiana, potem inna czy jak?

kapik
@Opak

a co nigdy na zmianowce nie pracowales?

odp

system 12h, czyli 6-18, 18-6, dwa dni wolne

Opak
@odp

Dwa dni pracy po 12h i potem dwa dni wolne?

ciekawski

wytłumaczyłby to ktoś?

time

po ile godzin się tu pracuje na produkcji?

time
@time

podałby ktoś dokładne godziny?

Zenka
@time

Po 12

on
@Zenka

a w weekendy też? czy pon - pt?

@on

W weekendy też

on

ok ok, dzięki

Aneta

w weekendy też 12 czy one inaczej są zorganizowane. i niedziela także...?

To prawda. Jeden czy dwoch operatorow plus jakies osoby z pakowania nie sa w stanie wysprzatac w ciagu kilku godzin calej linii tak jak firma sprzatajaca , ktora wysylala duza grupe ludzi do czyszczenia dwoch czy trzech elementow linii.

Ptysia

Witam mam pytanie po co w firmie skrzynki HR skoro chyba nikt ich nie wybiera? Chcąc coś załatwić czasie nocnej zmiany to biuro zamknięte a panie referentki na produkcji mają wolne zresztą i tak robią wielką łaskę jak się o coś pójdzie.Plusem w tej firmie jest że wypłaty są na czas a nawet wcześniej.

wiktusia
@Ptysia

akurat to duży plus z wypłatami... W poprzedniej pracy to czasem trzeba było się upominać....

loczek
@wiktusia

a jak ogólnie oceniasz prace? spoko atmosfera? jest jakieś przeszkolenie na początku?

@Ptysia

że na czas to spoko a wysokość? jak możesz się do niej odnieść lub ją po prostu ocenić? jest szansa na wzrost?

Olllla

Czy dziś będą rozdawane karty świąteczne?

prezencior

hej, w jednym z ogłoszeń trafiłam na informację, że są tu świąteczne karty przedpłacone? co to i jak to działa? obowiązuje to wszystkich, nowozatrudnionych też?? w sumie za niedługo święta, to pytanie akurat w dobrym momencie

prezencior
@prezencior

w moim ostatnim miejscu pracy były paczki dla dzieci na święta, tu są czy nie bardzo?

@prezencior

Są tylko musisz na to tyrać

huragan

no to chyba logiczne, że musisz zapracować na kasę będąc W PRACY, czy się mylę?

huragan
@prezencior

no są te karty przedpłacone w ramach premii świątecznej, dostajesz jakąś tam kwotę na specjalnej karcie i możesz z tego korzystać normalnie jak z karty płatniczej dopóki tych środków nie wykorzystasz, dla mnie lepsze rozwiązanie niż paczki

loczek
@huragan

a to w sumie spoko sprawa

pytający

Hej, mam pytanie odnośnie godzin pracy na produkcji. Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko operator linii produkcyjnej i interesuje mnie jakie są zmiany na tym stanowisku, od której do której?

pytający
@pytający

i czy jest jedna, dwie czy trzy zmiany?

6-18,18-6 dwa dni wolne

kandydat098
@pytający

widzę że już jedną odpowiedź znamy, też chce się zatrudnić ale chciałbym się wpierw dowiedzieć o benefity jakie tu są?

@kandydat098

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie współpracą z La Lorraine Polska sp. z o.o. Zaparszam do kontaktu telefonicznego w celu omówienia warunków. Tel. kontaktowy 516-633-928. Pozdrawiam

Sylwia
@pytający

Ja ci niestety nie powiem, dlatego że sama tutaj weszłam po jakieś informacje o pracy. Ale nie wiedziałam, że szukają, to jest jakaś oferta, że pytasz?

hak
@Sylwia

na pracuj jest taka oferta bodajże, ale sprawdź sobie, bo mi mignęło, jak szukałem coś dla siebie

@hak

Tak, jest na pracuj. Ta i kilka innych

@hak

Więc warto zerknąć, jak się ktoś rozglada za pracą

Ameba
@kandydat098

Witam są karty świąteczne, karty świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do karty kultura i sport, pakiet medyczny Medicover i od niedawna dofinansowanie do posiłków.

Kremuś
@Ameba

o dzięki za informację

Nicki

Po jakim czasie dostaliście odpowiedź po wysłaniu CV?

@Nicki

I ile mniej więcej trwa proces rekrutacyjny w całości?

@Nicki

Bo wysłałam CV i zastanawiam się na jaki czas trwania ewentualnie się nastawiać

Mila
@Nicki

ja od razu na drugi dzień po rozmowie dostałam odpowiedź, ale czy to jest jakaś reguła że tak robią to nie wiem

Mila
@Nicki

a w sensie, że na zaproszenie na rozmowę czekasz? a to już nie pamiętam po jakim czasie się do mnie odezwali, najlepiej zadzwoń i dopytaj

doris
@Nicki

wiesz co, myśle że to wszystko zależy od tego ile będzie ludzi się rekrutowało, ale tak jak pisze wyżej jak bardzo ci zależy to bym się z nimi kontaktowała....

przedstawiciel

Witam, interesuje mnie praca regionalnego przedstawiciela handlowego, mam doświadczenie na tym stanowisku w branży spożywczej i byłbym zainteresowany, ale mam też kilka pytań. Jeśli chodzi o system pracy, bo oznaczony jest jako hybrydowy, jak to wygląda od praktycznej strony? To jest elastyczne, że sam dostosowuje sobie grafik i wyjazdy czy jakoś już wcześniej ustalone?

przedstawiciel
@przedstawiciel

Co wchodzi w skład niezbędnych narzędzi do pracy? Dostaje od Was samochód służbowy czy jak to funkcjonuje?

@przedstawiciel

też aplikuje na to stanowisko, masz już feedback?

@przedstawiciel

nie no najpewniej będziemy mieli jakiś obszar którym będziemy się zajmować i tam już będziemy sobie chyba sami ustalać spotkania i jeździć po klientach...

@przedstawiciel

nie no chyba przejazdy są jakoś dogadane, pewnie albo będzie auto albo dopłaty do paliwa. w sumie to jeszcze sam nie wiem ale tak mi się wydaje więcej dowiemy sie na rozmowie

@przedstawiciel

a gdzie startujesz? bo ja do opolskiego ... jestem ciekawy kiedy będzie info, ile etapów rekrutacji itp

pakarek

jakieś stanowiska do przyuczenia dla osób bez doświadczenia są? przyjmuje się takie osoby tu?

@pakarek

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie współpracą z La Lorraine Polska sp. z o.o. Zaparszam do kontaktu telefonicznego w celu omówienia możliwości rozwoju zawodowego. Tel. kontaktowy 516-633-928. Pozdrawiam

lio
@pakarek

masz tu kontakt wyżej, może zapytaj o jakieś praktyki, staże, itp.

pakarek
@lio

tak też zrobię, skoro odpowiadają to pewnie coś jest... może praca, zastanawiam się ogólnie jaka jest atmosfera czy to na praktykach czy to w pracy? dzięki

wilo
@pakarek

na pracuj masz oferty pracy, jest tam ich tochę to możesz zobaczyć czy coś cie zainteresuje

wilo
@pakarek

jak dla mnie okej praca jak praca masz umowe o prace więc jeśli zależy ci na czymś pewnym to polecam

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 18 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Lorraine Polska Sp.z o.o.