La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Edi

Nie ma co dyskutować z takimi ludźmi. Poza czubkiem własnego nosa niewiele widzą. Myślą że są kimś a prawda jest taka że ta firma jedynej czy drugiej życie uratowała bo Inaczej obornik by przerzucały:)

Lol

Życie prywatne po pracy to jego sprawa i nic nikomu do tego , owszem w pracy nie powinno sie nikogo wyróżniać poprzez prywatne przywileje.A kierownicy czy liderki swoje zle nastroje czy humory nie powinni wyładowywać na pracownikach.

Xxxx

No dziś nocka z ulubionym kierownikem na zmianie i ciekawe co dziś odwali nowego w końcu jest nocka i weekend a on to lubi najbardziej...

Lena

Serio jest ka, że są groźby zwolnienia? A czy jak takie się pojawiają, to czy kiedykolwiek one się zrealizowały? Czy to były tylko słowa, ale żadna osoba nie została z tego powodu zwolniona? No i mam pytanie, skoro tak pracownicy są traktowani i znoszą takie zachowanie szefów, to dlaczego ludzie sami się nie zwalniają?

Chciałem się zapytać czy są jakieś przyjęcia tam do pracy np. Pakowanie, magazyn, mroźnia itp.

Artos
@Piotr

Na pracuj pl jest trochę ogłoszeń

Deren
@Artos

Większość to biurowe. Z tych związanych z obszarem produkcji to operatora linii szukają

help
@Artos

ile czeka się na odpowiedź po aplikacji?

ant
@help

Raczej nie ma wyznaczonego czasu dla wszystkich, ja dostałam odzew po kilku dniach a ktoś inny np po półtora tygodnia.

Lelek
@ant

Macie teraz jakieś aktualne przyjęcia do siebie?

megalon

warto? jak się tutaj w ogóle pracuje?

czoz
@ant

jak sprawdzają język angielski skoro wymagają na kontrolera przynajmniej B2?

fosafo
@czoz

na rozmowie rekrutacyjnej może kilka pytań ci zadadzą i tyle, wątpie żeby jakieś testy mieli robić z tego;d

gagatek
@megalon

Myślę, że warto, mnie pracuje się dobrze, zależy czego kto oczekuje. Pensja jest jak najbardziej w porządku w stosunku do nakładu pracy, proponują uop i przede wszystkim jest sporo dodatków i działań dofinansowujących np. posiłki, dojazd itp.

Piekarczyk
@Piotr

Oferty pracy były są i będą bo jest rotacja ludzi wszystko zależy od tego gdzie trafisz i na którą zmianę i na jakie stanowisko nowy ,stary zakład czy mroznia ja robiłam parę lat na nowym i na zmianie rodzinnej wszyscy wiedzą o co chodzi tam rodzinka B.rzadzi i albo jesteś z rodzinki lub znajomych a reszta musi na nich wszystkich (usunięte przez administratora) bo one tylko siedzą obserwują wszystkich i plotkują o każdym zwłaszcza o nowych pracownikach ,kierownikowi to nie przeszkadza bo albo sam się nie zna albo są najarani i zajęci czymś innym niż praca i opierdzielaja nas za wszystko po za tym wprowadzają śmieszne tablice i tylko to się liczy nie praca i atmosfera dla tego ja już nie robię i teraz wiem jak może być normalnie bez tych układów rodzinnych .

Pik

Liderzy z operatorami też nie są lepsi wcale zwłaszcza Ci z ciastowni. Kawiarnia codziennie rano i w weekendy na zakwasie. Do wyboru do koloru kawka a może ciasteczko. Czasami nawet i kierownik z nimi się napije takie rzeczy tu się dzieją.Liderki i liderzy to najlepiej by tylko w biurze przesiedzieli na kawce i plotkach a reszta ta gorsza niech robi na ich wypłaty... Ale cóż kwestia przyzwyczajenia. Jaki kierownik tacy i pracownicy

Bigos
@megalon

ja tam nie narzekam wiadomo że jest różnie bo ludzie są różni i mają różne humory i nastroje ale nie spotkałem jeszcze nikogo złośliwego albo jakiegoś namolnego także według mnie jest okej

disco
@help

ja np nie czekałem długo coś około tygodnia nie wiem czy się dobrze wstrzeliłem czy po prostu to u nich taki standardzik

Katarzyna

Chciałam podziękować za wasze pyszne wypieki, naprawdę smacznie. Niedawno was odkryłam i naprawdę jest jakość w porównaniu do reszty.

Baton

No chore,że mamy pracować w drugi dzień świąt 26 grudnia na noc a 31 października w zwykły dzień nocka będzie wolne. Czy to nie jest brak szacunku dla ludzi.Czy to nie jest zmuszanie pracowników do brania urlopów na żądanie i zwolnień bo my też oprócz pracy mamy dom i rodzinę.

@Baton

Taka praca. Kiedyś przychodziło się w wigilię i drugi dzień świąt. A na tygodniówkach wielokrotnie w soboty lub niedzielę i nikt nie płakał. Jeśli się komuś nie podoba, można zmienić pracę. Teraz jest dużo lżej.

Julka
@Baton

Czy za tę pracę w drugi dzień świąt chociaż będziecie mieli lepsze wynagrodzenie? Czy pracuje się wtedy za taką samą stawkę jak zwykle? Zdarzy się to pierwszy raz, czy już kiedyś miały miejsca takie sytuacje?

Pawełek

Dziś od 18 zmiana Jarka no to wiadomo że winda przewiezie 2 palety i wyłączona na 10 minut i potem znów 2 palety i znów przerwa. To po co mają dawać wolne w święta jak robi celowo takie zaległości że potem trzeba nadrobić straty. Ale przecież temu liderowi wszystko wolno.

Alon

No właśnie nowy zakład ciągle ma pełne torby pieczywa,a jeśli chodzi o warzywa i jabłka to skoro to jest dla pracowników to jaka kradzież i co za różnica czy weźmiesz do domu czy zjesz w pracy?No wiadomo że trzeba znać umiar żeby starczyło dla innych.

@Alon

Kradną na potęgę, uważają że przychodzą tu jak do sklepu i biorą co chcą tylko zapłacić nie ma komu za to ....

Operator

Całe skrzynki są sypane w torby i zabierane . Ja rozumiem 2/3 jabłka lub warzywo ale żeby całymi torbami wynosić....

Szerszeń

Może ktoś przyjrzy sie tym że szafki na szatni pracowników są otwierane i sprawdzane bez obecności pracownika gdzie pracownik ma swoje rzeczy osobiste.Referentka z osobami które jej towarzyszą może coś podłożyć pracownikowi i zrobić zdjęcie lub np.ktos może mieć pieniądze i też może pracownikom coś zginąć.

@Piotr

Witam serdecznie chciałem się zapytać czy są jakieś oferty pracy

A jakieś odniesienie do nich z aktualnej relacji to macie? Widzę teraz dwa ogłoszenia mnie o jakość chodzi. będę na nią dokumenty składać, mam doświadczenie tylko nie wiem jak tu ludzie z atmosferą stoją i finansami? Jak się teraz dostane to od razu będzie proponowana kwota oprawiona w poprawkę na inflacje? Wiadomo cos?

TyMiTu

PO PIERWSZE. Zapytajcie ludzi jak pracowało się tu 10, 15, 20 lat temu... Teraz macie bajkę. Kiedyś wigilia i drugi dzień świąt to norma, tak samo jak sobota czy niedziela, przy piecach temperatury po 40-45 stopni, zero klimatyzacji i nawiewów. A teraz płacz, że raz na 2 lata trzeba w wigilię przyjść. Jak za ciężko to można zmienić pracę. DRUGA SPRAWA. Czytam te Wasze komentarze i oczom nie wierzę jak można być tak zawistnym człowiekiem. Żalicie się na tym forum, wygadujecie na innych a w oczy nikt nikomu nic nie powie. Może Ci, którzy stoją Wam ością w gardle po prostu potrafią sobie zorganizować pracę. Zajmijcie się swoją pracą, a przestańcie zajmować się pracą i życiem innych. Najwięcej do powiedzenia mają Ci, co nic nie robią. Każdy chciałby posiedzieć czasem w domu, tym bardziej przy świętach, ale to praca i raz na jakiś czas niestety trzeba przyjść. Tym bardziej, że to branża spożywcza i prosukcja. Pozdrowienia.

@TyMiTu

Nie ma co porównywać . To co było kiedyś to przeszłość. Teraz idziemy do przodu i musi być lepiej i tak jest . Można to stwierdzić patrząc na możliwości rozwoju jakie teraz mamy . Zwykły pakowacz może awansować na operatora lub technika pakowania , operator może zostać kierownikiem . Czy to nie jest super ze piekarnia daje możliwości wieloletnim pracownikom zamiast szuka poza firmą. Pracownik jest doceniany , chwalony , dostaje plusy i bonusy finansowe , zdarzają się też niestety minusy ale tak też czasami musi być. W pracy jest super atmosfera aż chce się przychodzić do pracy . Pensja nie jest też najgorsza więc nie możemy narzekać. Mamy opiekę medyczną, karty multisport i kultura i sport gdzie firmą dopłaca połowę tego . W każde święta mamy praktycznie wolne więc to też jest duży plus . Kierownictwo też jest spoko i też nie można narzekać. Narzekają tylko Ci co zazdroszczą innym lub myślą że przyszli tutaj posiedzieć a niestety trzeba ustać na linie i pracować. Ludzie są tutaj bardzo zawistni , fałszywi i zrobią wszystko żeby utopić w łyżce wody innego człowieka któremu idzie lepiej . Nie na każdej Lini jest taka sama praca na jednej trzeba stać i pakować a na drugiej wystarczy pilnować maszyn i samo idzie . Zawistni wredni ludzie ktoryrzy myślą że są alfa i omega powini zajac się pracą a nie pisać tutaj jakieś opinie z zazdrości.

TyMiTu

Nikt tu nie piszę opinii na zlecenie. Pracujemy tu długi czas.

@TyMiTu

"Pracujemy"? To wpis nie jednej osoby tylko jakiejs grupy? A na jakich stanowiskach pracujecie? Z tego co piszecie to raczej nie operatorskich:).

@Prawdziwy pracownik

Spodziewasz się, że wymieni stanowisko, a może nawet imię i nazwisko, byście mogli sobie na przerwie w pracy powymieniać się argumentami? Choć pisał, że nie rozumie, dlaczego w sieci tyle jest pretensji jeden do drugiego, a w realu to jakby wszystko było w najlepszym porządku. Więc zastanawiam się na ile otwarte i szczere macie tu relacje, choćby między samymi pracownikami na tych samych lub podobnych stanowiskach? I czy w ogóle jest czas na przerwie w socjalu podyskutować? Macie tu jakieś pomieszczenia socjalne, no i co z przerwą, ile ona wynosi?

Prawdziwy pracownik

W ktorym zakladzie i na ktorej zmianie tak fajnie jest? Chetnie sie tam przeniose, poleze na workach i wypije kawe z kierownikiem zamiast robic kilmetry wokol lini. No chyba, ze to przejezyczenie i miales na mysli nie per operartor tylko per lider?

@Prawdziwy pracownik

Per operatorzy razem z per liderami i liderkami . Kawa i pogaduszki w biurze zamiast zająć się tym za co im płacą.

Prawdziwy pracownik

hm, a kto nadzoruje linie, usuwa awarie, robi przezbrojenia, cogodzinnne pomiary produktu, kto zamawia surowce, kto je przywozi na linie, kto przygotowuje nawazki i dodaje je co 4-5 minut do miksera, kto wypelnia papierologie, kto przygotowuje przekazanie zmiany, kto sprzata linie na koniec zmiany, kto przyjmuje i przekazuje zmiane, w koncu kto chodzi na dywanik do kierownika produkcji i pisze wyjasnienia jesli cos sie dzialo na linii? Niewazne zreszta, skoro na ktorejs zmianie operatorzy tylko siedza na kawce u kierownika to ja tez tak chce. Zdradzisz sekret, gdzie tak fajnie jest?

@Prawdziwy pracownik

Jeden operator stoi na ciastach , całej reszty nie ma nawet na linii . Jest tyle kamer w pracy i to wszystko widać....Tylko kierownictwo ma klapki na oczach , albo specjalnie ignorują

@Operator

Do jasnej cholery. Zddradzicie w koncu gdzie tak fajnie maja operatorzy. Tez chcialbym w koncu polezec worach i pospijach kawke z kierownikiem.

Tacy już są Ci liderzy na CP. Zadzwonić nie można to krzyczą i do słowa dojść nie dają. Sprawa zgłaszana do kierowania ale nic z tym nie robi a my musimy palety na dole układać

Aas

Pewnie nie tylko uśmiechem na to zapracowała ????????????????

Jeden z wielu

Widzę że problem pojawia się na nowo . Warto poruszyć ten temat u kierownika głównego bo do zmianowego to nie po co iść bo zamiecie sprawę pod dywan jak zawsze

Zainteresowała mnie oferta pracy jako Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży. Czytałem, że praca jest mobilna. Jak z samochodami służbowymi? Pracownicy dostają taki samochód od samego początku zatrudnienia? Firma oferuje też karty paliwowe? A może jest ktoś w stanie przedstawić zarobki?

Szok

Atmosfera wśród ludzi różna zależy na kogo sie trafi i z kim pracujesz na lini ale od kiedy wprowadzono egzaminy na P1 P2 i P 3 na pakowanie to i atmosfera wśród ludzi zrobiła sie gorsza, ale wiele osób zachowuje sie gorzej niż dzieci w przedszkolu z byle błahostki chodzą do kierownika na skargę lub do liderki .

@Szok

Osoby z p3 myślą że są bagami i wszystko potrafią, a w praktyce nie potrafią na p3 . Kto sprawdza ich wiedzę? Czyżby p3 było dawane po znajomości?

A ja piszę w sprawie oferty pracy na stanowisko Specjalista ds. zakupu towarów. Szukali kogoś jakiś czas temu. Wiecie czy trzeba pokazac na rekrutacji certyfikat z angielskiego? Czy oni sami to sprawdzają? Wymagają bardzo dobrej znajomości j. angielskiego? Jest to poziom C2 czy jakiś niższy? Ten angielski to jest potrzeby do codziennej komunikacji czy tez tworzenia treści w tym języku?

Nono
@Gość

Gdzie znalazłeś ogłoszenie na specjalistę ds zakupu? Bo właśnie sam sprawdzałem co tutaj oferują ciekawego a tego ogłoszenia nie widziałem

Abla

Brakuje w tej firmie szacunku dla pracowników,/Polacy są gorzej traktowani niż obcokrajowcy oni noszą telefony na hali, piszą smsy a nam z dnia na dzień zmieniają grafik, przenoszą z mrożonek na świeże i z powrotem, rzucają ludźmi jakby byśmy byli (usunięte przez administratora) nie można nic zaplanować

Xxxl

Witam no znów wymyślili że będziemy musieli przyjść do pracy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia tylko jak zwykle biuro i rządzący będą mieli wolne ale czy oni myślą że inni to nie mają rodziny.

Krzych

Nikt jeszcze nie wyjaśnił, tego co tu niedawno było poruszane. Pisano, że jest multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków, czy szkolenia. I napisano też, że nie są one w 100 % finansowane przez pracodawcę. No to ile % kosztów pokrywa firma, a ile samemu trzeba bulić za to? No i jakie są zarobki, stać by mnie na to było, żeby przykładowo rodzinę dopisać do prywatnej opieki, o ile jest taka możliwość?

@Krzych

Zadzwon albo udaj sie do kadr po takie informacje. Zarobki i benefity sa zalezne od zajmowanego stanowiska, stazu pracy itp. Nie oczekuj, ze na jakims publicznym forum otrzymasz takie informacje.

Maro

Cześć chciałem się zapytać czy są tam przyjęcia na magazyn mrozni i jaka tam panuje atmosfera

Urgyn
@Maro

poszukaj w ofertach bo tak to ciężko powiedziec czy kogos szukają raczej, ale atmosfera jest raczej na plus tym bym sie nie przejmowal

get
@Urgyn

oprocz atmosfery firma sie jakos stara? sa jakies udogodnienia dla pracownikow?

Krowacz
@get

stara się, nawet bym rzekł, że jest tego bardzo dużo... multisporty, ubezpieczenia, opieki medyczne, szkolenia, dofinansowania do posiłków...

Baset
@Krowacz

a ubezpieczenia i multisport w s100% dofinansowane? bo w jednej pracy tak sie naciąłem że niby duzo benefitow ale doplacali tylko 30% do nich... jak tutaj macie?

para
@Baset

w sumie tez sie chetnie dowiem ile doplacaja do takich dodatkow, ale nie liczylbym na 100% chyba nigdzie nie spotkalem sie z calosciowym pokryciem kosztow przez pracodawce hmm

@Baset

Nie ma 100% dofinansowania multisportu i ubezpieczenia.

inbio

okay, to jest odpowiedź. nic złego w tym nie widzę, a są inne dodatki jakieś oprócz tego ubez. i multi?

mandi
@inbio

a ktoś może powie czy firma ma jakiś zorganizowany transport do pracy albo coś takiego?

Tatko
@mandi

tak jest transport pracowniczy

Bulten
@Tatko

w formie busa? skąd jeździ, albo gdzie ewentualnie mogę sobie trase sprawdzić?

Sonia
@Tatko

A te szkolenia to jakie? Tzn, że jak chłopak nie ma doświadczenia to może się starać o pracę skoro są szkolenia? Czy bez doświadczenia raczej nie przyjmują?

Kermit
@Tatko

jak tu jest z umowami, normalnie uop dostaniesz?

Majk
@Kermit

wyłącznie na umowę o pracę zatrudniają

Giga
@Majk

macie okres próbny do tego uopa?

trin
@Giga

pewnie zazwyczaj jest, ja mialem 3msc np

doki
@trin

nastepna sie tez dostaje na okreslony?

Baggy
@Majk

czyli nie ma szans na zlecenie?

dino
@Baggy

nie, tylko uopy

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 18 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Lorraine Polska Sp.z o.o.