La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Halina

Może powiedz im to na żywo i porozmawiaj o tym co Ci nie pasuje? Nie lepiej by było?

Lila
@Halina

Nie wiesz co mówisz. W tej pracy jest tak że jak powiesz szczerze i prawdę co myślisz to albo zafundują Ci (usunięte przez administratora)albo doprowadzą Cię do takiego stanu że sama zrezygnujesz. Często wypowiadasz się na forum ale widzę że o pracy i warunkach tu panujących nie masz pojęcia.

Aneta
@Lila

Nie pomyślałaś o tym, że ona pyta bo dopiero kandyduje czy coś? To trudno jest mieć w takiej sytuacji pojęcie o czymkolwiek. Mnie też swoją drogą zaskakuje to, że warunki mogłyby być aż tak ostre jak to opisujesz. Raczej nie każdą nową osobę coś złego tutaj spotyka?

Lila
@Aneta

Gdzie jest napisane że chodzi o nową osobę? (usunięte przez administratora) na niektórych liniach to chleb powszedni niestety. A kierownictwo co z tym robi.............. pozostawię to bez komentarza

Bzdura!!!Teraz to nawet kierowcy otrzymują. Kupuje z automatu kawe i widzę że pieczywo jest dostępne.

I po co tak kłamać? Płacą Ci za to ? Na integrację też nie mogą iść wszyscy . Integracja zorganizowana tylko dla pracowników biura .....To absurd żeby zakazać komuś iść bo ktoś musi pracować wtedy ....

Lacky luke

Co do spotkania integracyjnego to idą ludzie którzy mają wolne albo sobie przydziobali a reszta sobie pracuje jak gdyby nic nie było pytanie z czyich to pieniędzy bo chyba z socjalnego za które placa wszyscy tylko jedni się bawia a inni robia zresztą i tak nikt się nie odezwie bo wszyscy tylko między sobą gadają a i tak cicho siedzą ze firma ich (usunięte przez administratora)

@Lacky luke

Skoro uważacie to za niesprawiedliwe to czego się boicie? Może firma przyzna że to błąd i będą robić tak, żeby każdy mógł skorzystać z integracji? Nie ma na to szansy?

Zadowolony pracownik

To co piszesz nie jest prawda. Od pn do pt jest dostępne pieczywo dla pracowników zarówno produkcyjny jak i biurowych. Ba i codziennie są dostępne jablka:)

@Zadowolony pracownik

Nie ma żadnego pieczywa . Może kiedyś było ale teraz na stołówce obok HB to nawet pieczywa żałują, a tonami w odpad wywalają

Piekarz
@Zadowolony pracownik

Pieczywo od poniedzialu do piatku??? Zapraszam na stolowke obok nowych szatni. O ile jeszcze na pierwszych zmianach zdarza sie, ze jest pieczywo to na nocnych zmianach nie ma nigdy. Co do jablek to nie sa codziennie tylko raz w tygodniu i tez oczywiscie na pierwszych zmianach. Na nocach nie ma nic. Czasem nawet brakuje mydla czy recznikow papierowych do rak.

Beznickuon

Cóż. Swego czasu zatrudniłem się tam jako pakowacz. Nie popracowałem długo jako pakowacz. Zamiast być pakowaczem wrzucili mnie do przyuczenia na operatora linii. Ja za bardzo tego nie chciałem, kiedy się zwalniałem pani była zdziwiona że zaszła taka sytuacja. Zresztą robili problemy jak się zwalniałem, przesłuchanie i ankieta jakbym był tam co najmniej prezesem. Zmiany po 12 godzin gdzie po takiej nocy musiałem jeszcze wrócić sam samochodem do domu co mogło być niebezpieczne.. zarobki bardzo słabe co wykluczało opłacalność takiej pracy. To był początek 2020 czy od tego czasu coś się zmieniło?

Piekarz

Pracowalem w kilku piekarniach, ale pierwszy raz spotykam sie z sytuacja zeby w piekarni nie bylo deputatu. Malo tego. Ogromna piekarnia , gdzie czasem tony pieczywa ida na odpad, a pracownik ktory produkuje pieczywo musi swoje przynosic swoje. Idealnie pasuje tu przyslowie z drzewem do lasu. Oczywiscie pracownicy biurowi, ktorzy w wiekszosci nie maja pojecia o produkcji maja zapewnione rozne rodzaje swiezutko wypieczonego pieczywka, a piekarz nie ma prawa sprobowac tego co wyprodukuje. Musi kupowac pieczywo u konkurencji i przynosic je na sniadako do pracy w Lalorraine - zenada.

Chciałbym zatrudnić się w firmie LLBG na stanowisku pakowacz. Jak wygląda proces rekrutacji i sama praca później?

@Marcin

Dzień dobry Panie Marcinie, dziękujemy za zainteresowanie procesem rekrutacyjnym w La Lorraine Polska sp. z o.o. Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się na OLX lub pracuj.pl W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego, numer tel.: 516-633-928 pozdrawiam Patrycja Skwara

Jeden robi reszta kasę bierze
@Marcin

Będziesz tym co pracuje za 5 a reszta siedzi i kasę bierze. Szkoda ze mała bo firmy obok otrzymają podwyżki ze względu na inflację i darmowe imprezy integracyjne a tu nic a za spotkanie placisz cześć że swoich i tracisz dzień pracy czyli mniejsza wypłatę bo biuro musi się bawić w piątek by weekend wypoczac. (usunięte przez administratora)

Luśka

Dziekuje trafione w punkt co tam sie dzieje przez to niestety traci firma znajomy poda znajomemu i tak opinia idzie dalej. Stracic jest latwo zyskac bardzo trudno. Zgadzam sie z opinia na temat tego ciagu produkcyjnego. Panie(usunięte przez administratora) do rozmowy jest Pan mily ale czy widzi Pan co sie dzieje wokol ?Odpowiada Panu szczucie i wykorzystywanie ? Prosze poczytac komentarze i zastanowic sie co sie dzieje. Kazdy ma swoje prawa nawet te czynnosci codzienne i obowiazki gdzie wie po co jest w pracy zeby pracowac. Tam jest wykorzystywanie , wyjscie do toalety ? NIE!!!Pytam dlaczego na innych ciagach jest inaczej??? Nie dziwne ze ludzie uciekaja. Nie pierwsza i nie ostatnia opinia o tych ciagach, wiec tam cos sie dzieje i powinien (usunięte przez administratora) przyjrzec sie temu co soe dzieje.

WITAM Jest problem to należy go rozwiązać. Nie musisz czekać na zebranie z kierownikiem...Zgłoś problem ewentualnie poproś o przeniesienie na inną zmianę. Liderek też potrzeba, więc może spróbuj na tym stanowisko. Być może sprawdzisz się w tej roli lepiej od obecnych liderek. Jeszcze się taki nie urodził ,żeby każdemu dogodził. Ludzie są różni i nie wszyscy potrafią pracować w zespołach. Wątpię żeby panie na tej czy innej zmianie robiły co chciały....To jest praca ,a nie przedszkole...Spróbuj wyjaśnić ten problem , i nie wypisuj takich bzdur na forum.

Ela

Wszyscy pracujący w firmie wiemy że zmiana Tomka Z. Jest najbardziej zgrana drużyna na zakładzie maja najlepsza wydajność najmniej odpadu i najszybciej są diagnozowane usterki i awarie ludzie doceńcie pracę pana Tomka przecież żeby nie ten człowiek to by linie nie szły najlepiej zarządzający kierownik że wszystkich w la lorrine ma pod sobą grono najlepszych pracowników wprowadza dużo usprawnień i rozwiazan co daje efekty w postaci lepszej wydajności i wiadomo premii dla nas wszystkich oby więcej takich kierowników

Lepszy kierownik
@Ela

Ejjj, Tomek nie pisz takich głupot

Teresa

Czyli nie jest tak, jak pisze @Ela?

Halina

Czemu tak uważasz? Za mało płacą czy co?

Harry Potter dwie wieże

Takie czasy kierownikom woda sodowa uderzyła do głowy ale spokojnie zatrudniają wszystkich z doświadczeniem lub bez pensja taką samą tylko ten co nic nie umie to zyska bo ten co kumaty to zrobi robotę za resztę więc jak chcesz zarobić a nic nie potrafisz to zapraszamy

Jak jest dobrze w tej firmie że chłopak po 18 latach chce odejść z firmy bo ma dobrą pracę nagraną a kierownictwo robi mu pod górę i nie chce go puścić chłopak połowę życia przepracował w waszej firmie a jak chciał sobie polepszyć to robiliście problem cieszcie się że tylko on odszedł bo chętnych jest wielu z tego co wiem ma się bardzo dobrze w Holandii

Kiedy będzie zebranie z kierownictwem bo sporo się uzbierało pytań

Grażyna
@pracownik

Nie wiem w sumie. Może zadzwoń i zapytaj? A jakie pytania Ci się uzbierały? Tak z ciekawości pytam, oczywiście jeśli masz ochotę tym się tutaj dzielić :)

Luśka

Praca jak praca ale ludzie oczywiscie nie wszyscy ale sa tacy na pewnym ciagu produkcyjnym ze brak zasad, brak wychowania, liderka ...brak słow pracowac w takim towarzystwie. Czasy (usunięte przez administratora) i wykorzystywania minely i sa sposoby na takie zachowania. Liderka- najlepiej nie widziec co sie dzieje wokol. Jedna klika. Na wyzszych stanowiskach nie widza co sie dzieje wokol lub tez nie chca widziec. Zamiatanie pod dywan. Nie polecam pracowac tam.

Sylwek

Dla mnie praca jest ok tylko ludzie nie umieją się zachować . Na pakowaniu pakowacze nie są traktowani z szacunkiem przez liderki . Jak niema się wychowania i obycia to widać . Pozdrawiam.

@Sylwek

A podasz jakiś przykład takiego zachowania? Bo przyznam szczerze że ciężko mi sobie wyobrazić co niby takiego mówią...

Leń

Co się dzieje w tej firmie, nowy zakład. Dlaczego kierownicy zabierają premie pakowaczom a operatorom nie. (usunięte przez administratora). Gdzie są wtedy kierownicy ? ,pewnie razem z nimi. Chciałem tam iść do pracy ale już mi się odechcialo

wytrzeźwiały
@Leń

idź na stary zakład, tam potrzebują.

Leń
@wytrzeźwiały

Tam pewnie nie piją.

LLBG
@Leń

Skoro nie jesteś pracownikiem firmy,bo jednak nie zdecydowałeś się zatrudnić skąd masz taką wiedze???

Grażyna
@Leń

Ale jak to zabierają premie? W jaki sposób, bo nie bardzo rozumiem?

Sylwia

Czym sobie zasłużył na te ciepłe pozdrowienia? :P

Zbyszek

Cześć wszystkim, Dużo wpisów, sporo negatywnych, więc ja napiszę o plusach które dostrzegam. Praca w LLBG zdecydowanie mi się podoba. Wydaje mi się, że mam inny punkt odniesienia, ponieważ pracowałem u prywaciarzy gdzie nadgodziny były płacone 1:1 lub nie były wypłacane... Tutaj jak już się trafiają to 2:1 czyli bardzo mily akcent (choć rzadki). Są zasady, które są czytelne i jasne. Trochę jak z prawem jazdy - Teoria i praktyka, jak zdasz wszystkie testy, kierownik/lider Cię poleci to dostajesz poziom wyżej i podwyżkę. Jak dla mnie jasne i naturalne zasady, ale jak widać nie wszystkim się to podoba - trudno, nie każdy do wszystkiego się nadaje i nie każdemu wszystko musi się podobać. Jednak zdecydowanie wolę to niż subiektywne odczucia 1-2 osób połączone z przypadkowym humorem. Generalnie lubie produkcjie i LLBG, są różni ludzie i na niektórych zmianach jest lepsza atmosfera na innych gorsza, ale nigdzie nie ma tragedii, nie ma też cięcia diaksem, spalin, oparów chemii! A warunki w których przebywam są zdecydowanie dobre. W mojej opinii mogę śmiało polecić tutaj pracę i jestem pewien, że wiele osób co wyrwało się z mniejszych zakładów i toksycznego środowiska również potrafi to docenić.

Ona
@Zbyszek

Zgadzam się z tą opinia. Ja też jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Atmosfera jest ogólnie dobra i miło się pracuje. Jeśli człowiek jest pozytywnie nastawiony do otaczających go ludzi to naprawdę jest dobrze ????

Operator
@Zbyszek

Naprawdę pracowałeś u prywaciarza?? Sądziłem, że w tych czasach gdy z praktycznie z dnia na dzień można znaleźć pracę w cywilizowanej firmie u prywaciarzy pracują tylko obcokrajowcy. No, ale widocznie myliłem się. Wracając do tematu, czyli oceny llbg. Ja też oceniam firmę pozytywnie. Nie zgadzam sie jednak, że jest tak kolorowo jak to opisujesz. Oczywiście na różnych zmianach jest różnie. Tak naprawdę wszystko zależy od szczęścia i kierownika, do którego się trafi. Do niektórych przychodzi się do pracy z przyjemnością, u innych jest całkiem spoko, ale są też ewenementy do których przychodzi się do pracy za kare. Ci ostatni są naszczescie w mniejszości więc szansa, że się trafi na zmianę do kogoś takiego nie jest duża. Niektórzy pechowcy jednak muszą tam trafić i wcale się im nie dziwię, ze skoro nie mogą lub nie maja odwagi się odgryźć w pracy szukają innych metod. Zapewne nieprzypadkowo pojawiają się negatywne wpisy tylko z wybranych zmian. Tam gdzie jest dobrze ludzie zajmują się praca, a nie myślą jak tu się odgryźć na kierowniku czy liderce. Z tym porównaniem testów w piekarni z egzaminem na prawo jazdy to chyba troszkę Cię poniosło. Według mnie jedynym podobieństwem jest to, że w jednym i drugim przypadku są testy. Przy czym na egzaminach w Wordzie raczej nikt że zdających nie zna zestawu pytań jaki mu przypadnie. U nas w piekarni wiemy jak jest. Jeden zestaw pytań od lat. No i na egzaminach na prawo jazdy nie na szans na telefon do przyjaciela czy inne pomoce naukowe. I druga sprawa. Jak zauważyłeś żeby zdać prawko trzeba zaliczyć egzamin praktyczny. U nas takowego brak. To takie moje spostrzeżenia. Niemniej jednak przyjemnie czytało się Twój wpis. Jakaś odmiana poczytać coś pozytywnego o naszej firmie. Pozdrawiam.

Kandydat na technika
@Zbyszek

Czy moze ktoś sie wypowiedziec na temat działu technicznego ? Zarobki ? Ogłoszenia sa cały czas , selekcja ?

????????‍♀️

Człowieku,ogarnij się i zajmij swoim życiem bo te wpisy są żałosne

Gru

Porównania do hitleryzmu nawet jeśli to tylko ironia są delikatnie mówiąc nie na miejscu. Uważam, ze administrator tego serwisu powinien usuwać takie treści ze względu na szacunek do ofiar tamtego systemu. Odnośnie (usunięte przez administratora) która jest opisywana na tym forum to warto zaznaczyć, że nie dotyczy ona całego działu produkcji, a jedynie jej niewiekejej części: jednej czy dwóch zmian w nowym zakładzie. Szkoda, że forum nie jest właśnie podzielone na nowy i stary zakład bo przez to co się dzieje w nowym cierpi reputacja całej firmy.

Nic nie robią tylko śpią albo w telefonach

L25

"Wybieram leniwą osobe do ciężkiej pracy. Ponieważ leniwa osoba znajdzie łatwy sposób,aby to zrobić". Autor Bill Gates. Teraz sobie to zinterpretuj. Możesz mi powiedzieć w jaki sposób L25 osiąga cele miesięczne ,skoro operatorzy nic nie robią? Operatorzy nie są kretynami i w taki sposób potrafią sobie ustawiać linię jak i samą pracę na Niej, że nie muszą przy niej zapuszczać korzeni,bo można się nabiegać i finalnie nic z tego nie będzie jeśli nie będziesz myślał. Dlaczego jeśli czujesz się na siłach to nie zapytasz czy są wakaty na stanowisku operatora? Wtedy zobaczysz jak wygląda praca,może się polenisz,oczywiście jeśli nie masz problemu z myśleniem,bo to jest warunek konieczny????

Kosmita
@L25

Na wszystkich zmianach tak nie jest.Każdy wie o kogo chodzi.Wszyscy go kryją jak pół nocy śpi w garowni.

L25 ;)
@L25

Proponuję tych oto mądrych operatorów z L 25 przenieść na inne linnie. Np na L21 lub L23 i niech pokażą co potrafią. Operatorzy z L22 i L25 mają się za najbardziej mądrych A tak naprawdę to są najłatwiejsze linnie w całym zakładzie.

Punto

O jakiś git się ujawnia na grupie. Do weryfikacji nie trzeba więcej nie raz wydaje nam się że ktoś jest ok ta osoba też tak myśli ale ktoś cwanszy zna się na parowach bo ma oczy do okoła głowy i bardzo dobra weryfikację. Pozdrawiam z Los Santos. Napisał byś o nie przestrzeganiu BHP braku szacunku itp itd. Bo boisz się kogoś pod wpływem a BHP nie przestrzegasz. Po prostu jesteś wiadomo kto. Pozdrawiam ale nie ciebie.

Balon
@L25

Czyli w jaki sposób myśleć ,możesz rozwinąć swoją myśl ?;)

@L25 ;)

Zgadza się operatorzy z 25 wykorzystują innych a sami nic nie robią . Wysługują się nowymi pracownikami a sami siedzą w telefonach

Pracownik Piekarni

A po co trzech na L23 ? Skoro jak jest sprzątanie, to Ray czyści mikser,a operator za nimi siedzi na telefonie. POZDRAWIAM.

Czemu nikt im nie każe przestrzegać zasad ? Czemu nikt im nie zabierze telefonów ? Każdy kierownik wie co robią i nic z tym nie robi . Pani (usunięte przez administratora)może do Ciebie trzeba się zgłosić żebyś sprawdziła atmosferę u operatorów ich pracę i to jak wysługują się nowymi pracownikami .

Piekarnia

Ten pijany widocznie nie jest mądry, skoro pod wpływem alkoholu przychodzi do pracy. Apeluję, aby w Waszych wpisach używać słowa operator, a nie operatorzy ,bo tworzycie regułe z wyjątku.

@Pracownik Piekarni

Jak tak to każdy z każdym gada , a teraz to (usunięte przez administratora) obrabiają tutaj . Co za ludzie pracują na tej piekarni . Niech każdy zajmuje się swoją (usunięte przez administratora) .

Ciekawy
@Piekarnia

Na której zmianie takie cuda się dzieją,bo nie wiem czy rekrutować?

L25 jest the best

Wszyscy Ci,którzy siedzą na tych telefonach, piją, śpią itd. robią to na własną odpowiedzialność, i oni będą ponosić za to konsekwencje, nie Ty. Zabrać telefon , to mogła Ci Pani w szkole, jak po kryjomu oglądałeś sobie filmy dla dorosłych. Rozumiem, że jesteś tu nowy, wyobraź sobie, ja też kiedyś byłem. Piszesz tutaj o wykorzystywaniu nowych pracowników. Jak byłem "świerzakiem" też dostawałem różne polecenia,chodziło się na pakowanie na całą zmianę, byłem na hamburgerach,wywóz (usunięte przez administratora) zawsze należał do mnie,bo zdaje sobie sprawę z tego co to znaczy być nowym, i nie uzalałem się nad sobą, na zasadzie ja to mam najgorzej. Po prostu starałem się nauczyć wszystkiego jak najlepiej i jak najszybciej ,tak żeby przestać być tym nowym. A teraz nowy pracownik od razu ma wymagania finansowe,pisze test wiedzy z Linii,i wydaje mu się, że już zasługuje na podwyżkę ,co w mojej ocenie nie oddaje w 100% jego wiedzy. I tak na koniec,zastanawialiście się kiedyś po co Wy te wszystkie głupoty tu piszecie?? Nie można sprawy załatwić w inny sposób, może po prostu wystarczy porozmawiać i w ten sposób załatwić sprawę.

@L25 jest the best

L 25 jest najgorszą linią

Boss
@L25 jest the best

Ty to chyba z głową masz coś nie tak.To my pracownicy mamy na to patrzeć i za tamtych śpiących i pijących zapierdzielac,bo im wolno???Moze maja przyzwolenie z biura???Moze dyrektor generalny jeszcze na to przyzwala????Mam wrażenie,ze ludzie pracujący w tej firmie to jacyś kosmici.

Wszystkie zmiany
@Boss

Kierownik przyzwala operatorom na wszystko . Na pakowaniu czepia się o kazdy drobny szczegół . Każdy powinien być traktowany na równi.

@Wszystkie zmiany

Tak to prawda . Spać , pić kawę , korzystać z telefonu , nie przychodzić do pracy a wstawi mu wolne ale tylko swojemu ulubieńcowi . W tej firmie jest wszystko po znajomości . Kumpel poleca kumpla do pracy a później czuję się wyższy od innych , mądrzejszy i myśli że mu wszystko wolno i nic mu nie zrobią . Musi mieć dobry układ z kierownictwem skoro jest bezkarny .

Linia

Najlepsza!!!

Każdy wie kto jara ważne aby robota była zrobiona

Ona

Gadacie bzdury nie wszyscy tak robią na L 25

Takk
@Ona

To prawda nie wszyscy.

Zdziwiony

Taki dobry i jeden z najnormalniejszych kierowników odszedł.A w firmie zaraz Ukraina będzie robić bo dobrych ludzi się nie szanuje.Wtedy to bułka bedzie szła w odpad.

LOL
@Zdziwiony

Najnormalniejszy kierownik to go zastępuje.

Krejozol
@LOL

To prawda ten to nie zajmuje się plotkami i jest obiektywny.Wszystkich traktuje tak samo.

Sebastian

Witam jestem kierowcą ciężarówki na trasach międzynarodowych niejednokrotnie zdarza mi się dostarczyć tutaj ładunek.Niestety przeraźiłem jak wygląda rozładunek w tej firmie nie pierwszy raz. Jak wiadomo kierowca jest chroniony przepisami /kodeksem pracy związanym z czasem pracy Pewnego dnia przyjeżdżając do tej firmy na ustaloną godzinę nawet 1h przed ustalonym rozładunkiem dostałem informację że magazyny są przepełnione i nie mają gdzie przechować danego surowca.Po czym próbując dowiedzieć się ile czasu muszę czekać usłyszałem odpowiedź (Niewiadomo 2h ,5h może dzień albo 2 dni)Po czym poinformowałem ich,że czas mojej pracy kończy się przed godziną 20 i potem niemogę wykonywać żadnej pracy,muszę udać się na odpoczynek.Informując przy tym że jestem już od pewnego czasu w trasie miałem rozładować towar przetransportować się do firmy i udać się do domu. Po czym jak wiadomo ich to nie obchodzi oni mogą zadzwonić w każdej chwili kiedy zwolni im się miejsce w magazynie.Żaden kierowca nie chciałby usłyszeć takiej odpowiedzi.Wiadomo,że każdy z nas wykonuje swoją pracę i trzeba każdego szanować,ale "Kto mądry zamawia surowiec z szybką dostawą i nie ma miejsca na jego przechowanie??"Nie polecam osobiście tej firmy to już nie pierwsza taka sytuacja z opóźnieniami kilkugodzinnymi.Pozdrawiam serdecznie

Zaskoczona

Wielkie zaskoczenie po mojej opinii gdzie tak jest! Ludzie ślepi jesteście u nas w zakładzie. Chodzi o zmianę D B Takie nic nie robienie jest na tej zmianie na dwóch liniach 23 i 25. Jest ich dużo i robią wszystko aby się nie zmęczyć!!!

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 18 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Lorraine Polska Sp.z o.o.