La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Zaskoczona

Gdybym była na ich miejscu kto wie!

O czym ty mówisz! Która zmiana tak pracuje?

Śmiechu warte

Piekarniany klaun.Rozbawiliscie mnie.ha ha ale klaun jest wesoły a ten to (usunięte przez administratora) .Coraz lepiej się dzieje.

Były Pracownik

Po ostatnich awansach na liderów na nowym zakładzie można pomyśleć ze żyjemy w Matrixie. Bo wszystko przeczy logice. Dla mnie osoba będąca Liderem powinna mieć odpowiednie cechy. Być jak nazwa wskazuje liderem czyli najlepszym operatorem w danym obszarze. A teraz liderem zostają osoby które wchodzą Kierownikowi w (usunięte przez administratora) Zamiast wybrać na lidera trenera lub starszego operatora to wybierają zwykłego operatora. Bo chyba jak dostali od firmy tak wysoki stopień to chyba mają kompetencje do tego. Kiedyś operatorzy mogli zostać kierownikami. Widocznie kierownictwo uznało że jak będą awansować operatorów to stracą dobrego pracownika. I teraz kierownikiem może zostać każdy nawet nie mająca bladego pojęcia o tej branży. I teraz doszli do wniosku chyba tak samo z liderami przynajmniej tak to jest na zmianie Bramkarza. Po co tracić dobrego operatora żeby był liderem jak można wybrać zwykłego konowała i z niego zrobić. Wilk syty i owca cała. Bo teraz lider już nie jest operatorem tylko zajmuje się....No właśnie nie wiem czym się zajmuje? Zamawianiem za kierownika surowców i donoszeniu co się dzieje na liniach. A w nagrodę Kierownik pomaga piąć się po szczeblach operatorskich nawet jak nie ma pojęcia o liniach. Ale jak ma się plecy to i pytania do egzaminu się znajdą. Proste. Jak egzaminy odbywają się na nockach i testy nie są plombowane i zabezpieczane to jest wolna amerykanka. Jak by wprowadzili pisanie testów w obecności technologa i było by kilka wersji egzaminu zdawalność spadła by drastycznie. A potem owy lider idzie na inną zmianę i nie potrafi przezbroić linie. Śmiech na sali. A potem po złości donosi co się dzieje na innych liniach. Zamiast wysyłać na 100 osoby ogarniające temat to wszystko idzie prawie do jednej osoby i potem jest jak jest. I za jakiś czas zostanie trenerem chociaż sam się nie wytrenował. Wybranie takie osoby to jest jakiś żart. I ktoś by pomyślał że to koniec absurdów to wybierają kolejnego asa na lidera który nie potrafił wyjść z cienia swojego dużo zdolniejszego kolegi ze zmiany zostaje liderem na złość mu. Ma zarządzać liniami jak nie potrafi zarządzać sobą. Już pomijając to ze jest szerszy niż wyższy. Wiecznie brudny, umorusany z dziurami w ubraniach. Nawet spodni nie potrafi podciągnąć bo wiecznie widać mu (usunięte przez administratora) I przez pół zmiany przesiaduje u swojej dziewczyny która jest tak samo pracowita jak on. Jeszcze nie dawno razem wrzucali masło a teraz wielcy liderzy. Do tego wykształcenie zostawia wiele do życzenia. Dobrze że nie muszę tego oglądać bo chyba nie potrafił bym się powstrzymać ze śmiechu. Jeszcze nie dawno wielcy przeciwnicy Kierownika a teraz kumple. Tanio się sprzedaliście. Tylko abyście się nie przeliczyli na swoim kumplu. Bo ostatniemu liderowi z którym się kumplował i był niewygodny zadał "nóż" w plecy. Taka przestroga. Bye

l3
@Były Pracownik

Niezly bajzel musi tam u was byc skoro awansuja ludzi, ktorych u nas sie pozbyli bo sie nie nadawali do pracy na linii.

Byly
@Były Pracownik

W koncu ktos poruszyl sprawe tych pseudotestow. Sam zamierzalem to zrobic, ale po odejsciu z firmy odpuscilem. A te niby testy znajomosici linii byly ze tak powiem gwozdziem do trumny, ktory przesadzil ostatecznie o zlozeniu przeze mnie wypowiedzenia. Nie moglem sie bowiem pogodzic z tym, ze moj uczen majacy delikatnie mowiac blade pojecie o prowadzeniu linii dostal wyzsza stawke wynagrodzenia niz ja. Dostal ja bo mial lepszy ode mnie wynik testu. Wynik ten jak sie pozniej chwalil uzyskal bo mial gotowca, czyli zdjecia testu. Na nic sie zdaly moje argumenty udowadniajace, ze zasluguje na przynajmniej taka stawke jak moj uczen. A najsmieszniejsze bylo to, ze jak sie zbuntowalem i stanalem na ciastach, a na linii musial stanac nowo upieczony operator wyzszego stopnia to Kierownik ciagle przybiegal do mnie z pretensjami, ze a to bulka za mala, za lekka, nie ma znaku, ze duzo odpadu itd. I z poleceniem, zebym ogarnal sytuacje. Ale tak jak wczesniej napisalem te pseudotesty to byl gwozdz do trumny. O zmianie otoczenia myslalem juz wczesniej, a to ze wzgledu na brak szacunku ze strony kierownictwa do operatorow starszych stazem i wiekiem. Z tego powodu na stary zaklad pouciekali tez najstarsi stazem operatorzy. Z tego co mowili to nowy i stary zaklad to jakby dwie odzielne firmy. Tam starsi stazem operatorzy sa cenieni i ciesza sie duzym szacunkiem ze strony kierownikow. Kierownicy tam tez sa podobno rozni, ale wszyscy doceniaja staz oraz prawdziwe umiejetnosci pracownikow. Dlatego, gdy chlopaki zobaczyli co jest grane w nowym zakladzie to szybko wzieli nogi za pas. Zostali tylko ci, ktorym sie nie udalo wrocic i ci co mieli zostac liderami. Nie ukrywam, ze szkoda bylo odchodzic z firmy bo sporu potu wylalem i zdrowia zostawilem zanim naprawde opanowalem linie. Ale jak juz to zrobilem to praca bylaby naprawde spoko. No wlasnie bylaby gdyby byl ten szacunek. Niby mala rzecz, ktora przeciez nic nie kosztuje, a moze tak wiele dac.

Rozczarowany
@Byly

To jest przykre naprawdę ale w pełni prawdziwe. Teraz nie dostaje się podwyżki za to że potrafisz prowadzić linie tylko jak zaliczysz test. Potem linią i tak jedzie starszy operator a on przechodzi na następną aby znowu napisać test i mieć kolejną podwyżkę. I niedługo będzie mnóstwo operatorów mających 3-4 stopień operatorski a pracujących kilka lat gdzie kiedyś aby dojść do takiego poziomu trzeba było robić po kilkanaście. Ja nie wiem czym zajmuje się Dziewczyna od Szkoleń? Może faktycznie jest tak jak ludzie mówią że dostała pracę po znajomości. Bo w głowię się nie mieści że tyle osób ma dostęp do testu. Ze nie sprawdza się zdolności operatora w praktyce. Kiedyś mówili że na nowym zakładzie można dużo osiągnąć i to jest prawda ale nie dotyczy to starych pracowników. Do tego niedawne podwyżki to jest jakaś kpina. W normalnej firmie jak dostajesz podwyżkę inflacyjną to dla tego że firma wie że życie podrożało i chcą to pracownikowi zrekompensować. A u nas dostajesz ale dodatkowo dowalają ci masę nowych obowiązków. W ostatnim roku wprowadzili tyle "usprawnień" produkcji że aż to śmieszy. Ciągle jakieś nowe tablice, jakieś spotkania. A efekt jest taki że nie dają one nic tylko wprowadzają większy zamęt. Awarii jest tyle co było a może nawet więcej. Jakość produktu końcowego bez zmian. Gdzie tu logika? Bo każdy chce się wykazać i wprowadzają jakieś głupoty. Zamiast przeznaczyć te pieniądze (na pewno nie małe) w konserwacje linii aby sprawniej chodziły to dokładają pracownikom więcej niepotrzebnej pracy. Tworzą za to coraz więcej niepotrzebnych stanowisk. Kiedyś był jeden lider i jedna liderka. Każdy zastanawiał się po co oni są jak nie widać ich pracy. Teraz są dwa liderzy i dwie liderki. Nic to nie wniosło. Nawet jest gorzej. Bo kiedyś jak miałeś problem to szedłeś do kierownika i miał dla ciebie czas. A teraz wiecznie ktoś siedzi u niego na kawie. Kierownictwo się bawi a plebs (usunięte przez administratora).

thebesciaki

Hej, ZmianaR.Z. co tak zamilkles? Macie podobno nowego lidera i zadnego komentarza? My tak wlasnie sobie rozkminiamy czym kierowal sie wasz kieras przy wyborze lidera. I wyszlo nam ze chyba glownym kryterium wyboru byla wielkosc brzucha:).

Tiko
@thebesciaki

Racja Świeży a u was czym się kierowali ?

@Tiko

Wiedzą , umiejętnościami , osoba która daje dobry przykład innym , która potrafi zarządzać ludźmi w prawidłowy sposób i wiele innych cech których brakuje u niektórych ...

Znajomości ????

Reni
@Zmiana R.Z

Sprzedajnoscia cwaniactwem kłamstwem obrabianiem ludzi za plecami niewiedza i wiele innych cech co widzą u Ciebie oczywiście ty nie. Jakim cie widzą takim cie piszą. Poraszka.

Kevin
@Tiko

Wiedzą,umiejętnościami,podejściem do pracy i wieloma innymi kryteriami w których świerzy przerasta większość operatorów i nie tylko. (usunięte przez administratora)

Operator
@Kevin

I Ciebie też przerasta

nick
@thebesciaki

Pomyslcie i przyznajcie szczerze. Czy byl lepszy kandydat? Oczywiscie, ze nie. No bo kto mialby zostac liderem jesli nie zmianowy, a moze nawet i zakladowy lider przekraczania czasu przerw. Nikt nie ma takiego doswiadczenia w liderowaniu jak on, wiec wybor byl jak najbardziej sluszny i naturalny.

Kevin
@Operator

Wiem,mam tego świadomość. Szkoda,że zabrakło ci odwagi się podpisać.

lolita
@nick

Jak to rozumiec? Skoro nie ma z kogos pozytku, bo jest malo obecny na hali to awansuje sie go? Chyba tylko dlatego zeby nie blokowal etatu. Do mnie taka logika nie przemawia. Ja wole jednak zasady jakimi kieruje sie nasz kierownik.

Zolza
@lolita

Mogliby się wziąć w końcu za tych leni co przesiaduja w szatni, a inni muszą za nich robić.

luz
@Zolza

A czemu mieli by sie brac za tych co przekraczaja czas??? Zabiora im troche premii, wiec sa oszczednosci dla firmy, a robota i tak jest wykonana za darmo przez innych. Dla firmy to uklad idealny. A to, ze ktos inny po 12 godzinach zapieprzu za siebie i takiego lenia pada na ryj to nikogo nie interesuje.

Pracownik byly

Nie polecam pracy w lalorraine możesz sam spróbować a się przekonasz czy mam rację nie będę się rozpisywać na jakim dziale pracowałem ale ogólnie na każdym jest tak samo nie podoba się to wepierda..aj na twoje miejsce przyjdzie następny i tak w koło się kręci sztuka to sztuka

KaritasByUkraine
@Pracownik byly

Racja firma sama w sobie jest porażka niestety .

Co za ludzie którzy tworzą w tej firmie atmosferę, wstyd że kłamiecie i obarczacie winą ,jakie to cuda się nie dzieją . Nie ma to nic wspólnego z prawdą czytam te wasze wpisy i nie wiem czy płakać czy się śmiać. Nagrywanie i oczernianie w czystej postaci ,gdzie tak jest się pytam ?

Takk

Tam takie cuda się dzieją nikt z niczym nie kłamie.Nikt nikomu nie chce wbijać szpili w plecy o tak sobie.

Lulu

Witam. Weźcie się w końcu za tych którzy przychodzą do pracy i jarają marihuanę zamiast pracować. Są to nieliczne osoby ale są. Naprawdę kierownictwo mroźni tego nie widzi??? Przecież możecie robić testy pracownikom!!!!

@Lulu

Lulu czyli pozwalasz na to! Skoro coś wiesz to idź i zgłoś to! Nie masz jaj!!!!

Lulu

No zgadzam się nie mam jaj bo jestem kobietą ????wszyscy na mroźni wiedzą kto tam non stop jara zioło.

Wtf
@Lulu

Chodzi o to żeby wszyscy te brednie wyssane z palca czytali jak wsadza się komuś szpilę w plecy kierownikowi i danemu działu . Żenujące podejście

Znak
@Wtf

Widzisz jak się kogoś nie lubi to się potem wymyśla ,żeby pogrążyć i zniszczyć. normalne w laloraine

Przestańcie

Przestańcie Hejtowac bo nikt Hejtu się nie boi

Omg
@Lulu

Skoro wiesz z nazwisk i widziałaś że jarają rozumie że masz dowody to idź to zgłoś a nie piszesz to na forum.. takie (usunięte przez administratora) Każdy może sobie o kimś pisać ,ludzie odrobinę powagi

Laloraine
@Omg

Najlepiej to być kozakiem ,anonimowo

Zmiana R.Z.

Po dość spokojnym końcu roku i początku nowego zaczyna budzić się w naszym kierowniku kure... charakter. Tak się zastanawiam co powoduje w ludziach takie zachowanie? Że wstaję rano z myślą że muszę komuś popsuć dzień lub na kogoś donieść. Na pierwszą myśl przychodzi wychowanie? Ale z tego co sam mówi do innych nie utrzymuje dobrych relacji z rodziną. Może to że wychował się w (usunięte przez administratora) okolicy albo dlatego że ma rude włosy. Ciężko znaleźć przyczynę. Niektórzy mówią że przyniósł te praktyki z poprzedniego zakładu a inni że w szkole mu dokuczali. Widać też że nie uczy się na własnych błędach. Ja myślę że ma z tego chorą satysfakcję. Dla mnie jest nie pojęte jak można znęcać się psychicznie nad swoimi ludźmi. Jeszcze można było by starać się go zrozumieć jak by tylko skupiał swoje zapędy na inne zmiany choć z innymi też powinno się żyć w zgodzie. Jak ktoś coś zrobi źle to od razu robi wszystko aby zabrać mu premię. Nigdy nie słyszałem aby za kimś obstał. Zapraszał ludzi na piwo a większość chciałoby co najwyżej rozbić mu na głowie o ile nie szkoda było by marnować butelki. Wywołuje w ludziach skrajnie negatywne emocje. A jak ludzie są niezadowoleni z atmosfery to jakość ich pracy spada. Najlepsze że on uważa się za dobrego kierownika. Że bez problemu znajdzie wszędzie pracę. Choć uważam że jego kwalifikacje wystarczają co najwyżej na bycie zastępcą parobka w PGR to życzę mu powodzenia gdzie indziej.

Karma wróci
@Zmiana R.Z.

Good Luck!

X
@Zmiana R.Z.

Człowieku, opanuj się, co cię obchodzi kto gdzie się wychował ,jaki ma kolor włosów itd? Może popatrz na siebie? Skoro masz taki problem z kierownikiem to może pora udać się do wyższego kierownictwa A nie wylewać żale na forum?

Nowa osoba

Na zmianie Rosy M liderki nie szanują ludzi . Nie potrafią się normalnie odezwać do człowieka , tylko drą mordy ...

@Nowa osoba

Tak , to prawda . Brak szacunku do człowieka . Gdy jest bałagan albo coś nie jest tak jak one chcą to się wyżywają na człowieku , straszą zwolnieniem z pracy i mówią że nic nie robimy na pakowaniu tylko one muszą za nas (usunięte przez administratora) , a same nic nie robią tylko siedzą w telefonach albo na papierosie . Czy ktoś może się przyjrzeć pracy Tym dwóm paniom . My na pakowaniu boimy się odezwać , bo później one będę się na nas odgrywać

@Nowa osoba

"drą mordy" czemu odrazu tak niekulturalnie????? To fakt jak liderka zwraca uwagę pracownikowi wyższym tonem głosu że coś jest nie tak to dana osoba zachowuje się gorzej jak dzieci w przedszkolu. Halo przypominam nie jesteśmy w przedszkolu! A liderka nie jest od tego żeby za kogoś (usunięte przez administratora) tylko pomóc jak jest potrzeba. I jak jest ta potrzeba to liderki Kaśki dużo pomagają. Nikt nie jest wołem roboczym i nie będzie za kogoś myślał i pracował. Pakowacze też za coś pieniądze biorą, a jedyne co potrafią powiedzieć to : " Niech się wykażą te co mają P2 albo P3" . No sorry ale jak ma na to zareagować liderka? Przecież osoba z P1 też ma obowiązki. (usunięte przez administratora) i nic więcej jeśli chodzi o niektórych ludzi????

@Nowa osoba

"drą ryja" czemu odrazu tak niekulturalnie ????? To fakt kiedy liderka zwraca uwagę pracownikowi wyższym tonem głosu, kiedy coś jest nie tak to dana osoba zachowuje się gorzej jak dzieci w przedszkolu. Halo przypominam to nie jest przedszkole! Liderki są od tego żeby pomóc a nie za kogoś (usunięte przez administratora) I jak potrzeba tej pomocy to liderki Kaśki zawsze są i pomagają. Nikt nie jest wołem roboczym i za kogoś nie będzie myślał i pracował. Panie z pakowania też za coś pieniądze biorą i mają swoje obowiązki, a jedyne co potrafią powiedzieć to : niech się wykażą te co mają P2 bądź P3! No kurde a te z P1 od czego są się pytam? Najchętniej to by weszły na głowę liderką i nic więcej... Jedna lepsza od drugiej. Tylko wzajemnie na siebie się patrzą i każda jest najmądrzejsza. (usunięte przez administratora) i nic więcej????

@Pakowacz

Liderka jest od tego aby przypilnować pracy ludzi i zwrócić uwagę jeśli jest coś nie tak. Wiadomo musi wyższym tonem bo inaczej zostanie zlekceważona :D . Uważam, że na pakowaniu powinna odbyć się selekcja na osoby które chcą pracować a na te, które siedzą podparte i zajmuja się plotkami a także innymi niepotrzebnymi rzeczami. Akurat liderki na zmianie Michała są za dobre i dlatego ludzie wchodzą im na głowę. Pozdrawiam serdecznie

Trututu

Śmieszy mnie ten komentarz.Za dobre ????????????nie schlebiajcie sobie drogie panie.Czy wy tak naiwne jesteście.????Pracowalem z jedna panią jeszcze na mrożonkach nie będę tego opisywał.

Oby
@Nowa osoba

Które to Klacz i Curella?

Moim zdaniem już dawno powinny być roszady z liderkami.Każda powinna być zamieniana co jakiś czas na inne zmiany.Z nowej hali to jak potrzebna liderka to jej nie ma albo w łazience na chlebie na papierosie albo nosem w telefonie jedna i druga.Do tego dochodza pogaduszki z koleżankami.

To prawda na starym zakładzie liderki normalnie pracują.Na nowym jak już coś trzeba to zaczynaja się interesować.Tam to tylko pogaduchy i plotki.

Zgadza się.

Zniesmaczona

Proszę zająć się pracą zamiast rozgłaszać plotki i głupie zbędne komentarze na temat innych osób. Jak ma pani coś do powiedzenia to zapraszam do naszego kierownika to sobie wyjaśnimy wszystkie niejasności i problemy

Zenka

No raczej nie wszystkie takie chętne do pracy. Jedna potrafi tylko rozkazywać i strzelać miny ????️

@Zenka

To prawda nie tylko strzelać miny ale to nie miejsce na ocenianie.

Jaaa

O którą liderke chodzi?

Masz racje ja bym zostawił może ze dwie reszcie w głowach się poprzewracało.Wogole coraz gorzej tam jest.

Jack

Na 8 liderek 6 nie pali papierosów. Ty w LL pracujesz?

King
@Jack

Może firma niech jeszcze jedna liderkę weźmie.Liderki to maja Amerykę od ludzi pracujących wymaga się egzaminów żeby przezbrajac linie pilnować zlecenia i kiedy zmiana asortymentu a jak są potrzebne to ich nie ma.Te egazaminy to zrobili po to żeby liderki nic nie robiły.Dziwi mnie jedno skoro ktoś nie zdał egzaminu i nie dostał podwyżki to po co dalej pracuje na danym stanowisku i wykonuje swoje czynności skoro tak się nie nadaje.Te egazaminy wcale nie motywują ludzi do pracy tylko wprowadzają zamęt.Proste nie zdany egzamin nie wykonuje czynności owej pracy.Operatorzy,kartoniarze i ludzie z pakowania którzy coś więcej potrafią.Co lepsze osoby które już zdały egzaminy wcale się garna do pracy..Proponuje podnieść pensje liderkom bo one za mało dostają za te siedzenie w telefonach i oglądanie filmików.

Brak słów

A kogo widzisz na tym stanowisku skoro wszystkie byś zwolnił ?

Nie prawda

Nie prawda nie wszystkie liderki palą papierosy i piją kawę.

@Brak słów

Liderka M . B jest do zwolnienia . Na niczym się nie zna , nie potrafi pracować . Nie wiem po co tam trzymają takich ludzi. Poziom jej wiedzy jest mniejszy niż na P1 . Czy ktoś taki jest nam potrzebny?? Czy kierownictwo tego nie widzi że ona obniża nasz poziom swoją pracą??

Tak to prawda

Nareszcie ktoś odważył się to napisac.Nasza zmiana ma już dosyć jak chroni swoją rodzine żeby się nie napracowała.

Piddic
@Jack

Tak pracuje A co??? Wiem co liderki robią. A mianowicie nic nie robią...

@Piddic

Leżą i nic nie robią , a biedni pracownicy z pakowania muszą za nie pracować . A za operatów pewnie też musicie pracować ? A może jeszcze za kierownika ? Bo ciągle siedzi w biurze ? Za kogo jeszcze ? Ile wy stanowisk pracy macie ? Może napiszecie coś o swojej pracy i waszym podejściu ?

Ten ktoś
@Zmiana R.Z

To prawda

Kandon

Jak tam nasza Magdalena behapowska? Kiedy odchodzi

ŁolaBoga

Zwariowali wariaci, już z tą dezynfekcją! .już nawet kaski każą dezynfekować ,Ta firma jest jakaś dziwna ,ludzie dziwni wszystko sztuczne

Drodzy pracownicy proszę się więc zebrać w 3 albo 5 osób i skonsultować sprawę z adwokatem on sprawnością pomoże. Porada nie jest droga udzielają nich nawet za darmo.

Jeszcze gorzej nie tylko po staremu.

(NIE) Zaskoczona

O a to czemu gorzej?

Edward

Hej, widzę że dobrze wiesz co się dzieje wewnątrz firmy. Powiedz mi w takim razie czy Twoim zdaniem warto tu aplikować? Jakie są warunki pracy w La Lorraine? Ile tu płacą? :) Czekam na Twoją odpowiedź!

@Edward

Jak najdalej tej firmy się trzymaj……praca monotonna,atmostera do niczego i pracujesz jako sprzątaczka w najgorszym (usunięte przez administratora) jak stoi produkcja.

onn

Mam pytanie na jakie pieniądze można liczyć na stanowisku kierownika zmiany? Tylko szczerze proszę

@onn

Napewno nikt ci tu nie napisze.

Pracownik Firmy

Jestem bardzo zszokowana i zdziwiona opiniami które tutaj czytam . Niektóre z tych wypowiedzi są wręcz komiczne i wymyślone . Nie wierzę ze w tej firmie są takie fałszywe i wredne osoby , które tylko patrzą jak komuś dokopać . Mieliśmy być w pracy jedną drużyną która wspólnie pracuje na sukces firmy, dąży do bycia liderem na rynku . W obecnej sytuacji jesteśmy w strefie ,, Jak dokopać ludziom , których nie lubimy " więc piszemy opinie tutaj bo chcemy im ubliżyć , dokopać i sprawić żeby poczuli się jak najgorszy śmieć ( tak ludzie mają uczucia i jest im przykro jak ktoś ich obraża ) . Czy nie można tego załatwić w inny sposób ? Jesteśmy dorośli i możemy chyba porozmawiać ? Czemu nie przyjdziecie i nie powiecie jakie macie problemy ? Czy tak ciężko jest zachować się po ludzku ? Obrażając ludzi tutaj nic nie osiągniemy . W tej firmie jest ewidentnie gdzieś problem i możemy go chyba wspólnie rozwiązać tylko od was zależy czy chcecie .... Szanujmy się w końcu pracujemy razem już tyle czasu . Pozdrawiam

Coś wam powiem

Wiecie co czytając wasze opinie to normalnie śmiać się . Oczywiście nie obrażając nikogo. Każdy na każdego napierdala a jak przychodzi co do czego to razem rozmawiamy Ludzie trochę więcej rozumu to jest tylko robota druga sprawa na temat palenia i telefonów papierosy sami jaracie tez gdzie się da bo czas a telefonów a co wy nie macie przy sobie??? Powinniśmy trzymać się razem a nie chodzić z uniesione głową nikt nam nie zabrania się wzbić wyzej????

To ci powiem
@Coś wam powiem

Nikomu tu nie chodzi i wybicie się wyżej.Tu chodzi o to ze zakład jest niesprawiedliwy przyswaja do wiadomości co chce i jak chce.Jednym można wszystko a drudzy zaraz zostają wezwani na dywanik i to za wasza sprawka wiec co ty myślisz,że dlaczego ludzie niby tak normalnie z wami rozmawiają,bo się boja ze zaraz pójdziesz i czegoś nie nagadasz do biura??!.proste.Tak jest wszystkich zmianach.

Zenka
@Coś wam powiem

Mów za siebie. Nie wszyscy jarają. Z tego co mi wiadomo to telefonów na teren produkcji nie można wnosić. Myślałam że te przepisy są dla wszystkich więc po co ta gadka. Nie. Nie nosimy przy sobie telefonów. Nie wszyscy mają układy!

XDD

Nie polecam pracy w tej firmie Na Nowym Zakładzie Liderki nie potrafią się odezwać do pracowników , uważają że pakowacze leżą a one tylko pracują i mają się za niewiadomo kogo , a jedynie co umieją to drzeć ryja bez powodu na ludzi .

8b
@XDD

Brawo

@XDD

Zgadzam się. Na NZ liderki chronią linię produkcyjną na której pracują członkowie ich rodzin lub kumpele. Nie odróżniają pracy od prywaty. Przesiedzą na kawce lub papierosku.

Lejdis

Ludzie piszą tutaj opinie które są nic nie warte bo nikt z tym nic nie zrobi . Najlepiej ich nie czytać bo po co się denerwować . Piszą je osoby które ewidentnie się nudzą w swoim życiu i mają dużo wolnego czasu albo obserwują innych zamiast zająć się swoją pracą .

Maks
@Lejdis

Widocznie ty tez się nudzisz skoro tutaj zaglądasz albo boisz się o własny (usunięte przez administratora) żeby czasami nic o tobie nie napisali????.Nikt jednej osoby nie obserwuje tylko całokształt firmy.

Maks
@Lejdis

Tutaj ludzie piszą prawdę.Widocznie Tobie też w życiu bardzo się nudzi skoro zaglądasz na tą stronę i masz czas na wyrazenie swojego zdania.A może czegoś się boisz.Strach,ze ludzie Ciebie tez opiszą.

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 18 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Lorraine Polska Sp.z o.o.