Ultra Europa Sp. z o.o.

Żywiec

Opinie o Ultra Europa Sp. z o.o.

Marta

@anonymous brałeś udział w takiej rekrutacji? Opisujesz swoje doświadczenia związane z Ultra Europa? Faktycznie taka sytuacja może powodować zirytowanie. A jak motywowano wysuwanie takiej właśnie oferty, pomimo iż początkowo miało to wyglądać zupełnie inaczej?

anonymous

Firma zachęca ofertami pracy na stanowiska biurowe w zakresie pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, a gdy dochodzi do rozmowy kwalifikacyjnej informują iż szukają pracowników na produkcje w trybie 3 zmianowym

Lolek

Czy praca jest tylko przez agencje?? Bo tylko takie ogłoszenia widzę. Wiecie czy mozna dostać się bezpośrednio przez zaklad?

Marta

@obserwator a możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia w Ultra Europa Sp. z o.o.? Czy firma gwarantuje wszystkim swoim pracownikom zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Ona jako jedyna gwarantuje wszystkie świadczenia, stąd też jest ważna dla osób poszukujących ofert pracy.

obserwator

Reasumując jak ktoś chce pracować to będzie, jak dla kogoś jest to przymus to znajdzie przysłowiową słomkę do ..... my jesteśmy narodem co by tylko narzekał, a najlepiej leżeć i żeby się za to leżenie należało. Niestety mieszkańcy Żywiecczyzny to elektorat PIS i nic w temacie. Ludzie kombinują chodzą na L4 to tu powinien pracodawca się zainteresować takimi delikwentami. Zawsze można pracę zmienić na lepiej płatną albo w innych warunkach. Każda praca ma swoje plusy i minusy i jeżeli ktoś się decyduje na podjęcie takiej pracy to niech nie narzeka, bądź się zwolni i tyle.

hilda

teraz się chyba smak życia nazywają czy jakoś tak, nioe wiem

mark

Likwidacja 1-09-2015

kajtek

no to ja mam jeszcze takie pytanie do kolegi wyżej - @golf, Ty byłeś u nich na rozmowie czy nie masz nic wspólnego z tą firmą, bo troche dziwnie piszesz? jak masz jakieś nowe wiaodmości to ja się chetnie dowiem np. czy są nowe oferty, bo od stycznia cisza na razie jest w tym temacie, a ja nadal szukam pracy.

Alfi

Pan Dyrektor robi cięcia w firmie będą zwolnienia także uwaga jeżeli zostaniecie zwolnieni pod pretekstem ze coś źle ktoś zrobił to czyli chodzi tylko o cięcia jeżeli chodzi o to ze Pani Kierownik kogoś zwolniła (Nie jest szczera i nie będzie jest fałszywa)

pytanie

Mam pytanie chciałbm podjac prace jako spawacz w firmie ULTRA PLUS prosze o jakies info

UWAGA

Jeśli chodzi o pracę to nie jest tak źle, natomiast panująca w firmie atmosfera jest tragiczna.(usunięte przez administratora)

Uwaga

Za niedługo do zwolnienia mają pójść następne osoby z paczkarni Pani kierowniczka z Paczkarni szykuje się do zmniejszenia osób na paczkarni i będą 2 zmiany tylko.

njh

ciasteczka maślane bezglutenowe o masie 150 g, oznaczone numerem partii „UT 120450” i datą minimalnej trwałości „07.2012”, wyprodukowane przez „Ultraeuropa” Sp. z o.o., ul. Łączna 20A, 34-300 Żywiec w ilości 2 sztuk w cenie 7,60 zł wartości 52,20 zł nieprawidłowo oznakowanych. Przeprowadzone oględziny opakowań wykazały, że dla: zastosowano nazwę nieadekwatną do składu (w składzie brak masła, obecny nieutwardzony tłuszcz roślinny), która wprowadzała konsumenta w błąd, co do charakterystyki środka spożywczego, w tym jego nazwy, rodzaju, właściwości, z naruszeniem art. 46 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2010 r., Nr 136, poz. 914 z późn. zm.) zwanej dalej „ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia” przywołanego w art. 6

BEZ CENZURY

JAK POWSTANIE NOWE FORUM O ULTRA TO PODAJCIE LINKA :)

beee

Chciałam przeprosić E.B. (piszę inicjały, bo całe dane zapewne zostałyby zablokowane, bądź usunięte przez Administratora, mam nadzieję, że wiadomo o kogo chodzi). Jest mi strasznie przykro, głupio i wstyd, że kilka tygodni temu obraziłam na tym forum właśnie E.B. Nie tak dawno okazało się, że ją niesłusznie posądziłam za coś co nie zrobiła, a zrobił to ktoś inny. Naprawdę jest mi tak wstyd, że nawet brak mi odwagi podejść do niej osobiście i ją przeprosić... Przepraszam za moje pochopne oskarżenie, ubliżenie, było to głupie zachowanie i bardzo nieodpowiedzialne... Przepraszam... Strasznie mi głupio...

olo

(usunięte przez administratora)Łączna długa i szeroka ;--00 Miejsca brakuje jak idzie ha ha

jo

Wam się( usunięte przez administratora )przewraca!!! Wy na prawdę nie ma cie problemów. Żal!

Anonim

Wszyscy się kłócicie na forum ;-)ci co tu piszą niech zaczną prace nową szukać a nie kozaczą nie dawno temu było zebranie przez wideo konferencje z właścicielem firmy z dyrektorem powiedział tyle ze jeżeli będą dalej zwroty to podejmie decyzje o likwidacji firmy i upadłość ale z tego co mi wiadomo i tak chce zlikwidować firmę w Polsce do 2 lat.

lola

Ludzie wam rozumy odjeło

jj

również jestem tego zdania że nie wypisuje się Imienia na forum , bo i tak wiadomo o kogo chodzi , a jesli mowa o ULTRAEUROPIE ? lepiej kilka razy zastanowić się czy tam pracować niż pózniej bolewać ,firma fajna ale osoby pracujące w niej a zwłaszcza kierownictwo to porażka

Edd

Ktoś się doigra z tymi komentarzami...Dlaczego tutaj macie odwagę pisać na (usunięte przez administratora) a prosto w oczy im tego nie powiecie? Jestem w szoku że przypuszczam dorośli ludzie tak się zachowują. Rozum Piękna rzecz...

mała

Nie broń Marta (Ewy)Bo nikim nie zostaniesz w tej firmie zwykłym robolem (albo się zwolnij)???

Lady

No jak się ma na paczkarni kierowniczkę co wszystkich zwalnia i robi to jak by była przeszkolona w tym temacie Kierowniczka co 5 min okres dostaje hehehehe

lacky

widać ze jakiś koordynator lub (usunięte przez administratora)kierownik pisze na forum

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Wy chyba nie macie co robić tylko brednie pisać NUDZI WAM SIĘ

Lola

Witam:) mam mała prośbę odnosnie tych "torb"z paczkarni żeby z racji wieku mówić do mnie per torebka lub młoda torba :) pozdro dla wszystkich! :D

kwiatuszek

Magazynierzy niech się trzymają siebie a nie patrzą innych bo my też zaczniemy na was pisać!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)się w delikatny sposób!!!!!!!!!!

vvvv

Raczej to nie są brednie ale prawda nie broń ich bo sam widzialem jak jest szczególnie na zmianie P. (usunięte przez administratora). jest tam jedna która ma za długi język

uroda

Stare torby jak to napisałeś to kobiety lub panie.Troszkę szacunku do starszych,matka nie nauczyła cie szacunku do starszych?skończcie pisać te brednie!!!!!!

vvvv

Ja też mogę prawdę napisac chwyćcie się roboty nieroby a nie obgadujcie umiecie tylko pisać i obgadywać a co do paczkarni te stare torby to by dały dupie siana ino umia obgadywać i na młode naskakiwać a same nie lepsze

kkk

no to dawaj tą prawdę

haha

z daleka od tej firmy z negatywnymi opiniami nie wiecie prawdy a zgrywacie bochaterow

Albo się odczepicie od Ultraeuropy albo się zwolnijcie a nie siejcie zamętu.Pretensje macie do wszystkich tylko nie do siebie.Jak ktoś nie chce pracować nikogo ta firma nie trzyma na siłę.

M&M

Nie polecam podejmować pracy w tej firmie. Odkąd przyszedł nowy szef Anglik jest coraz gorzej... Zero premii, bonów, podwyżek... Była premia jedynie teraz dla wszystkich oprócz Działu Pakowania. Pozostawię to bez komentarza. Dodam, że najlepsze ostatnie ich posunięcie to zrobienie koordynatorów, które wiąże się z podwyżką pensji, na jednym z działów za coś co robią cudzymi rękami... Brawo dla Kierowniczki! Z braku pracy tak można robić, ale jak ktoś ma lepsze perspektywy to radzę Ultra omijać.

Kokos

Myślę że temat kółka różańcowego będzie można ogarnąć po Nowym Roku jak coś to wpisywać się!!!

wzx

(usunięte przez administratora)się wreszcie od ultraeuropy.jak nie macie co robić to załóżcie kółko różańcowe a nie piszcie takich bredni.

xyz

Osoba, która dodała komentarz że (usunięte przez administratora)powinna mieć na tyle odwagi, żeby powiedzieć jej to w twarz! Przez internet każdy potrafi cwaniakować. Osobiście znam Ewe i jako JEDYNA martwi się o swoich podopiecznych i jako JEDYNA stanęłaby murem za pracownikiem ze swojej zmiany. Jest najlepszą zmianową, problem w tym, że nie każdy docenia jej potencjał i zapał do pracy, a osoba która wypisuje te bluźnierstwa poprostu pewnie nie radziła sobie ze swoją pracą/obowiązkami i teraz próbuje się mścić. "blee" może więcej kultury?! Słowa czasami bardziej ranią niż czyny.

VERNA

Nie zgadzam się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)to super kobieta !!!!!!!!!!!!!!!!

Ms.G

Bardzo fajna firma stawiają na rozwój!! Marzyłam o takiej pracy!

blee

Strasznie kabluje i donosi wszystko! uważajcie na nią!

jo

HE HE HE przeżywacie wszyscy jak mrówka okres :P ruchy kluchy leniwe. Nie róbcie z pracy swojego życia!

TNWNW

Wypłata na czas, brak premii, socjalu świątecznego itd. Kontakt jest faktycznie na poziomie dna, a żeby usłyszeć jakąś normalną rzetelną informację trzeba się przejechać do biura i porozmawiać z dyrektorem (po angielsku, jeśli nie to tłumacz). Kobiety na paczkarni ciężko pracują za marne grosze, (usunięte przez administratora). Koordynatorzy tego działu również nie są zbyt ogarnięci, znają się trochę na exelu i wordzie, ale nie mają zielonego pojęcia o koordynowaniu pracą. W tym zakładzie wszystko robione jest 'od końca' i niestety winni jak zwykle są pracownicy (według papierzaków). Przed wejściem na dział pakowania w skrzynce zostawiono pracownikom formularze wypowiedzenia. Kobieta, która zareagowała na tą sytuację została od razu zwolniona, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Gdyby się dało stawki dali by jeszcze niższe, bo przecież Polaków można traktować jak ludzi na poziomie zerowym. Prawda jest taka że przyjechał Angol i się rządzi. Kto musi pracować i nie ma innej alternatywy to po prostu tam pracuje. W każdym bądź razie widziałem to wszystko z boku przez okres ~ 12 miesięcy. Jeżeli ktokolwiek ma zamiar się tam przyjąć niech się liczy z ciągłym poniżaniem i występującym tam codziennie mobbingiem. Jeżeli znów ktoś chciałby nawiązać z tą firmą zewnętrzną współpracę to niech liczy się z tym, że mają problemy z wypłacaniem $$. (usunięte przez administratora)

Ludek

Firma jak każda inna. Jeśli ktoś chce pracować to patrzy roboty,a nie wszystkiego dookoła.Fakt jest jeden ze wsród pracowników czasmi panuje niezbty mila atmosfera. Jest jedna pani ktora sieje wielki zamet wsrod pracownikow.Sa tez osoby ktore niesamowicie obgaduja.Najwyrazniej nie maja zycia osobistego dlatego zajmuja sie innymi.I chyba zapominaja po co przyszly. Zdarza sie,na to rady nie ma.Dlatego idziesz na 8h i reszta Cie nie obchodzi.Nik nie zmusza Cie do rozmowy z innymi.Robisz co masz zrobic i po krzyku. W pracy ma sie pracowac a nie szukac towarzystwa.Jezeli komus jest tak zle niech sie zwoli,a nie zajmuje miejsca innym ktorzy tej pracy potrzebuja.

PRACOWNIK 2

DO WSZYSTKICH I O WSZYSTKO MACIE PROBLEMY TYLKO NIE DO SIEBIE A CHWYCILIBYŚCIE SIĘ ZA PORZĄDNĄ ROBOTĘ A NIE PISANIE GŁUPOT.DOTYCZY SIĘ TO AGENCJI.A OD KOORDYNATORÓW I KIEROWNIKÓW TO SIĘ W DELIKATNY SPOSÓB ODWALCIE.JAK SIĘ WAM COŚ NIE PODOBA TO NIKT WAS NA SIŁĘ NIE TRZYMA NA WASZE MIEJSCA SĄ INNI PRACOWNICY,KTÓRZY CHCĄ PRACOWAĆ A NIE PODPIERAĆ KARTONY I ŚCIANY ALBO KARTONY.pozdrawiam wszystkich

Agentka2

Ja też pracuję przez Agencje. Masz rację i zgadzam się z Tobą w 100% takie rzeczy tylko w tej firmie. Widać, że nie doceniają ludzi, a wykorzystują na maxa. Jak to mówią 'białe murzyny' :) jak już robią koordynatorów to powinni na wszystkich działach, żeby było sprawiedliwie, bo tylko kłócą ludzi i ciężka atmosfera. Mi osobiście dobrze się robi na Paczkarni, raz mnie wysłali na Mroźnie do Pakowania w lecie i masakra, bo po 1 dniu byłam chora. Współczuje im tam i tak jak Ty piszesz nie doceniają ich. Ja raz byłam na 1 zmianie, bo zmianowa została sama, trafiło mi się tak, że odmrażaliśmy mroźnie i trzeba było dźwigać kosze z mięsem zamrożonym na palety i jakieś worki 20 kg z warzywami, a żeby magazynier nam pomógł to zapomnij! Podobno oni mają się tylko wywożeniem palet zajmować, bo najważniejsza jest Paczkarnia! Żenada! Podobno wysyłki robią same i rzeczywiście dużo rzeczy robią co powinien koordynator tym się zajmować, jak na Paczkarni jest,albo im za to płacić. Czysty wyzysk. Po 1 dniu tam miałam dość, a mówili, że na Mroźni jest fajnie, nie dziwie się że nikt tam nie chce chodzić, jak zimno, udźwigasz się dużo, jedynie, co to atmosfera miła. Ale już tam zleceń nie dostawałam :P Na Paczkarni wieczne zwady, robota to chaos i nie mogą tego ogarnąć, zero porządnej organizacji. Starają się owszem, ale coś nawala w systemie zarządzania. Robić ino i patrzyć swojej roboty, broń Boże się wtrącać do pracowników, a będzie git! :) Pozdro!

Agencja

Ucieło mi posta :) a więc cd: O mroźni mogę powiedzieć tyle, że tam to dopiero ludzi nie doceniają, zarówno na Produkcji jak i na Pakowaniu. Odeszła Kierowniczka na Paczkarnię i same muszą się zajmować większością rzeczy. Panie dźwigają ciężki towar, ciężkie wózki, dziewczynom na pakowaniu to już w ogóle nie zazdroszczę roboty, bo zimno, ciężkie wózki, kartony, kosze z produktami, palety. Są tam 4 pracownice stałe bo z tego co wiem to 2 na L4 od roku i nie dość że muszą się zajmować nami agencją, pilnować nas, papierów do uzupełniania dużo, może i mają te 6 produktów, ale robotę widzę, że robią i za magazynierów i za sprzątaczki. To co koordynator robi na Paczkarni to one same robią, wysyłki, naklejki drukują, raporty, jakieś próbki, kombinują żeby mieli wszyscy miejsce, towar zamawiają, im palet nie przynosi magazynier jak na Paczkarni a ich palety ważą podobno 20kg, sam 1 kosz waży ok 20-30kg zależy jakiego produktu, nieraz szczegółami się zajmują, a jednak. W tej pracy ogromny jest problem z (usunięte przez administratora) pracownika, niedocenieniem ludzi i zero wynagrodzenia!

Agencja

Cześć :) ja jestem pracownikiem z firmy zewnętrznej i pracuję w Ultra dorywczo od ponad roku, przeszłam przez niemalże wszystkie działy i powiem Wam tak, że jeśli ktoś chce to pracuje. Największym tu problemem są sami ludzie-patrzą kogoś, a nie swojej roboty, na potęgę obgadują swoje koleżanki (szczególnie na Paczkarni), na złość sobie wzajemnie robią, jak kogoś nie lubią (szczególnie stare pracownice względem nowych aż wstyd!), ludzie gonią za pieniądzem wiadomo, ciężka praca a zarobek najniższy, niektórzy robią, żeby 8 godz przerobić, a Ci co się starają to ich nie doceniają. Z tego co zaobserwowałam to awansują ludzi na koordynatorów ostatni czasy, jedni się nadają drudzy nie, bo podstaw nie znają z tego co słychać i widać. Może i nie jestem stałym pracownikiem, ale sposób w jaki tu się traktują ludzie przeraża. Dyrekcja ma problem dostają Kierownicy po uszach, ci z kolei wyładowują się na pracownikach, wiadomo, że każdemu puszczają nerwy, ale żeby np. pani koordynatorka wrzeszczała i rządziła się jak kierownik na okresie próbnym? Wrzeszczeć po ludziach za takie grosze? Nie łatwiej byłoby żyć w zgodzie? A już paranoją jest wykorzystywanie pracowników... Starają się a i tak nie są doceniani. Przykład magazynierów (owszem są wyjątki -lenie) ale i są tacy (czy był również ówczesny koordynator)że dwoją się i troją żeby zrobić wysyłkę dobrze, co często zmusza ich do zostania po godzinach, zaopatrzyć dwa działy w materiał do pakowania, magazyn w mąkę, wysprzątać hale, plac, na papierni odebrać towary, kurierów, wyukładać wszystko co przywiozą, odebrać miedzy czasie milion telefonów, bo byłam tam i wiem jaka robota, ale kto to zrozumie i doceni? Opieprz jeszcze dostaniesz a pochwały żadnej... żadnej motywacji do pracy, żadnego miłego słowa. Szok! Już słychać, że można zapomnieć o bonach na świętach aż miło... Jak kiedyś składałam cv żeby się zatrudnić tak teraz zmieniłam zdanie. Nie tak dawno miałam zlecenie na mroźnie, do tej pory najczęściej byłam na Paczkarni

Zawsze Polska

Są Kradzieże w tej firmie o tym nikt nie napisał i nikt jeszcze nie doszedł do wniosku kto kradnie i co dziwne wie kiedy nie działa monitoring A kto wie ten co dobrze zna Zakład i wie czy działa monitoring kto gdzie co ma w szafce (Jest to osoba po za zakładu (Ta osoba była wtedy kiedy zginęło 700 zł Pomyślcie kto bardzo proste tylko wyostrzcie wyobraźnie i wiecie już wtedy kto i ile ukradł Czemu nie pojawiły się zdjęcia w gablotce z monitoringu po kradzieży Monitora (Bo wiedzą kto ukradł )Dla nich Ważna osoba jest ta co ukradła.

trol

Umowy są po to by się z nich wywiązywać. Inaczej twoje życie to będzie jeden wielki chaos. Podpisałeś umowę o prace to pracuj zgodnie z jej warunkami Jak ci nie odpowiadają warunki tej umowy to negocjuj albo ją zmień na nową z innym pracodawcą.

oda5

W tej firmie albo chcesz pracować albo nie-to jest każdego wybór.Jeśli coś komuś nie odpowiada to niech się zwolni a nie pisze jakiś bzdetów.

Zostaw opinię o Ultra Europa Sp. z o.o. - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ultra Europa Sp. z o.o.