ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Opinie o ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Ddd

Rodzinka na jednej zmianie manipulująca zmiana,Pani lider podporzadkowana siostrze.Czuja się bezkarni i bezczelnie wykorzystują sytuację rodzinną,nawet kierownik zmanipulowany łącznie z miksingiem.Na pierwszych zmianach wręcz wyrywają ludziom pracę z rąk i na drugich zmianach także do godz.16.Jezeli ktoś z góry ma się zjawić są informowani przez córkę liderki i wszystko wygląda super????.I oczywiście wyścigi miedzi zmianami kto więcej miksów zrobi ....oczywiście rękoma ludzi????.Nie polecam tego zakładu pracy,jeżeli byłoby fajnie to by nie było tyle rekrutacji...ale dziwne że na górze nikt tym się nie zainteresuje.Mozna nabawić się nerwicy,wiele osób by zostało ale wola szukać spokojniejszej pracy.Dziwne że trzymają na jednej zmianie całą rodzinę ????.

SMC
@Ddd

wydaje się, że dużo wiesz, więc jakie są nazwiska menedżerów?

Ok
@SMC

To prawda

Uy
@Ddd

To klamstwo

Krystyna
@Uy

To co w końcu jest prawdą?

TD

Pracowalem kiedys w firmie Darka M. Slyszalem ze jest w tej firmie jakims wysoko postawionym kierownikiem. Nasza firma splajtowala przez niego, pewnie z wasza stanie sie to samo skoro on tam jest. D.M ma gdzies ludzi, nami sie nigdy nie przejmowal, ale nad firma tez nie panowal, nie znal sie na tym co robi. Dziwi mnie to dlaczego on pracuje w piekarni skoro nie ma o tym pojecia. Wspolczuje wam.

Robert24
@TD

Ja mam takie samo odczucie, ze on sobie nie radzi z ta firma. Rzadko schodzi na hale, a jak juz to robi i ktos chce z nim porozmawiac to kazdego zbywa i unika rozmowy bo sie boi. I to jest dyrektor? W ogole nie slucha ludzi, dla niego licza sie tylko spakowane paczki. Czesto kaze pakowac zle chleby, ktore powinny byc wyrzucone. Panadto co tydzien jezdzi z kierownikami na narty, do restauracji itd, a ludziom daja bardzo niskie bony z socjalnego. Wiadomo skad maja na to kase.

Stanowczo odradzam prace w tym miejscu wszystkim ludziom młodym, nerwowa atmosfera, praca zupełnie inna niz przedstawiała to Pani rekruterka

Kobieta
@Gość

Bardzo często są ogłoszenia o pracy więc przypuszczam że rewelacji tam nie ma.Bo jak robota by dobra byla ciężko bylo by się tam dostać.

@Gość

To na czym w takim razie polega ta praca, skoro nie jest taka jak przedstawiana na rekrutacji? Czym się różni od tego co mialo być ?

@Monika

O ile praca by się zgadzała (wykonywane czynności) to chodziło mi o resztę ludzi tam pracujących, jeżeli im nie przypadniesz do gustu to możesz zapomnieć o miłej atmosferze w pracy.

@Kobieta

Bo to prawda

Oj tak święta prawda

Jedna rada weźcie firme sprzątająca,która byla wcześniej na budynku przy bielskiej nie pożałujecie.Widze stale te same ogloszenia i dziwię się.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ULTRAEUROPA Sp. z o.o..
KERIM

Tak jak juz ktos tam napisal ze FAJNE PANIE TAM PRACUJĄ ale jak juz to odkryl to czemu to rozglasza!!!i takie wlasnie tam matoły sie trzymiom dla mnie ta firma a zwlaszcza kierownicy to wielka pomylka dziwie sie ze ten nowy za tima tego nie widzi ja mam tylko nadzieje ze ktoregos spotkam na swojej drodze w innym zakladzie..oj bedzie bolalo oj bedzie

@KERIM

Święta prawda

Basia

Witam na czym polega praca na produkcji czy można łatwo wszystko załapać i na spokojnie sie nauczyć czy jest nerwuwka?

@Basia

Praca jest przy produkcji i pakowaniu pieczywa bezglutenowego. Wszystkiego można się nauczyć.

Barbara
@ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

No to prawda, tylko ludzie mają różny czas uczenia się. Jest jakiś okres przeznaczony na szkolenie pracownika?? :)

@ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Jeżeli masz w porządku ludzi a nie z nerwica !!!

Zdenerwowana

Do Łukasza ! Nie pamietam nazwiska ale pracowałeś tam w mieszczącej się poprzednio innej firmie na stanowisku „magazyniera”. Przeważnie naćpany albo po trawce. Z łaski swojej nie wchodź mi pod samochód w nocy jak przejeżdżam Bielską ubrany (usunięte przez administratora), w miejscu nie dozwolonym. Albo przestań palić ta trawkę i się ogarnij człowieku albo się ubierz jakoś bardziej kolorowo żeby Cię było widać . Bo jak jest mgła to kierowca może nie wyhamować ;) - i mam nadzieje ze pracujesz na produkcji a jeśli znów na magazynie to liczę ze kiedyś Cię wyślą na testy THC najlepiej takie bez ostrzeżenia bo szkoda ludzi żebyś ich okaleczył ;)

@Zdenerwowana

FIRMA się otwarla na tym miejscu i znów się poschodzily niektóre elementy z okolicy.A oni przyjmują kazdego bo brakuje im ludzi.

@Xyz

Tak

Czy zdarzają się nadgodziny w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

tak

Niki

Witam, czy jest możliwość pracy na pół etatu?

@Niki

nie ma takiej możliwosci

Jasiu

Praca przyjemna, łatwo jest ogarnąć o co chodzi. Czysto, przyjazna atmosfera, wypłaty w terminie. Jak to mówią nie rób nic nie miej nic.

@Jasiu

Troche nie fajnie że na stronie gdzie pracownicy mogą pisać swoje opinie wiszą ogloszenia o prace , przeciesz są na to odpowiednie strony.Widać pracodawca bardzo chce zaistnieć.

@Jasiu

A co do tych wypłat.. to super, że są w terminie ale czy przybliżyłbyś mi ich wysokość? :) Nie musi być dokładnie. Czy prócz wynagrodzenia są jakieś premie, dodatki lub benefity? :)

Aktualność
ULTRAEUROPA Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy
na stanowisko:

Kontroler jakości

Lokalizacja: Żywiec/Rybarzowice

Zadania:
- Bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów i korygowanie nieprawidłowości,
- Bieżąca kontrola jakości produktów podczas pakowania oraz monitoring odrzucanych produktów
i korygowanie nieprawidłowości,
- Audytowanie procesu przyjęcia surowców i opakowań, produkcji i pakowania oraz bieżąca kontrola rzetelności i poprawności wykonywanych zapisów,
- Sprawdzanie rzetelności i zgodności dostarczanych surowców (pomiary temperatury) oraz dokumentów do surowców i opakowań tj. specyfikacji oraz atestów jakościowych surowców jak i samych surowców,
- Współpraca przy powstawaniu i wdrażaniu systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem produktu,
- Współpraca i kooperacja z pozostałymi członkami kadry technologicznej, jak i również z całym zespołem zarządzającym,
- Audyty i kontrole dzienne, tygodniowe i miesięczne,
- Kontrola i nadzór nad czystością zakładu,
- Szkolenia pracowników.

Wymagania:
- Dobra organizacja własnej pracy pod presją czasu,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Umiejętności obsługi Microsoft Office,
- Staranność, samodzielność, dokładność,
- Książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

Mile widziane:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Podstawowa znajomość zasad HACCP, GHP i GMP oraz IFS,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Praca od zaraz! Kontakt: tel. 502 504 020
e-mail: biuro@ultraeuropa.eu

Oferujemy:
- Praca w dużej, stabilnej firmie,
- Umowa o pracę,
- Praca pon.-pt. na trzy zmiany,
- Fundusz Socjalny.

CV można dostarczyć do Działu Kadr. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Zapraszamy do kontaktu i przesłania CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

OFERTA PRACY

Stanowisko:    Pracownik Produkcji

Lokacja:          Rybarzowice

Wymagania:

·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym
·       Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
·       Komunikatywność
·       Książeczka sanitarno – epidemiologiczna
·       Wiedza z zakresu HACCP
·       Umiejętność pracy pod presją czasu
·       Sumienność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie
·       Pełne szkolenie
·       Bonus Świąteczny, wyróżnienia
·       Fundusz Socjalny
·       Pracę pon.-pt. w systemie trójzmianowym
       6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 6:00
·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·       Przyjazne środowisko pracy
·       Pracę w dużej stabilnej firmie
·       Atrakcyjne warunki zatrudnienia
·       Wydarzenia towarzyskie i dni rodzinne

Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym branży spożywczej lub pokrewnej, oraz znajomość języka angielskiego.

Aplikacje proszę składać na adres e-mail biuro@ultraeuropa.eu lub pisemnie;

Ultraeuropa Sp. z o. o.
ul. Bielska 41
43-378
Rybarzowice

Idealnie to nigdzie nie będzie ale jeśli firma jest dobra to warto pracować i poprawiać, ja w każdym razie polecam.

Popo

Ja czytałem opinie jeszcze ,przed podjęciem pracy w zakładzie w Rybarzowicach i z tego co zdążyłem zauważyć opinie negatywne ,sa kłamliwe ,Ci co piszą nie widzieli ,jeszcze prawdziwej gehenny. Kierownictwo,jak i pracownicy bardzo przyjaźni,a pracować trzeba .bo nikt nikomu za postój nie będzie płacił .firmę oceniam pozytywnie .Jeżeli wszystkie firmy będą Tak traktować ludzi .to będzie to dobre dla każdej ze stron .Mniej stresu wpływa pozytywnie na zespół

Ultra
@Popo

Witam, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pewien czas temu zmienił się Dyrektor Generalny, który bardzo szanuje każdego pracownika i stara się nawet w tak trudnym czasie zapewnić pracę oraz zadowolenie każdej osobie. Firma jest rozwojowa i perspektywiczna, pojawia się wiele nowych możliwości i wierzymy, że każdy pracownik znajdzie dla siebie odpowiednie stanowisko.

Lidka

Ciekawe kiedy się wezmą za jednego z kierowników na Słonki bo (usunięte przez administratora) totalne a nikt tego nie widzi i nie reaguje

Zibip

Mam pytanko jak wygląda praca na produkcji w Rybarzowicach?

Aktualność
Aby zmniejszyć ryzyko zarażenia się panującym CORONAWIRUSEM COVID-19 i zwiększyć bezpieczeństwo naszych pracowników zakład ULTRAEUROPA SP. Z O.O. wprowadził następujące akcje profilaktyczne:

1. Ochrona na wejściu na teren zakładu

- Na wejściu na teraz zakładu, okienko z pomieszczenia ochrony zostało wyłożone dodatkową osłoną, która chroni pracownika ochrony.
 - Został dodany płyn do dezynfekcji rąk, aby każda osoba przed wejściem na zakład zdezynfekowała ręce.
- Zostały przygotowany dodatkowy dokument do wypełnienia przez osoby niezapowiedziane, kierowców ciężarówek, osoby zaopatrujące w środki czystości / usługodawców FP (SR) 10-66 Formularz dla osób prywatnych- zagrożenie epidemiologiczne
- Zostało wdrożone monitorowanie dostaw
- Kierowcy mają zakaz wchodzenia na obszar magazynu

2. Recepcja

- Został przygotowany dodatkowy Regulamin dla odwiedzających uwzględniający sekcję dotyczącą Covid-19-w przypadku planowanych wizyt należy go wysłać drogą mailową przed przyjazdem do firmy Ultraeuropa.
- Zostały dodane dodatkowe punkty do kwestionariusza dla gości i kontrahentów, serwisantów FP (SR) 10-16
- Została dodana ulotka informacyjna na temat CORONAWIRUSA COVID-19.
- Został dodany płyn do dezynfekcji rąk, aby każda osoba zdezynfekowała ręce.

3. Stołówka

- Została zwiększona częstotliwość mycia stołów, lodówek, mikrofalówek itd.
- Zostały dodane płyny do dezynfekcji rąk.
- Zostały dodane dedykowane ściereczki do dezynfekcji blatów, stołów.
- Została zmniejszona ilość osób przebywających w trakcie przerwy pracowniczej (do 10 osób)
- Zostały rozwieszone plakaty informacyjne oraz dodatkowe instrukcje mycia rąk

4. Produkcja

- Zostały rozwieszone plakaty informacyjne oraz dodatkowe instrukcje mycia rąk
- Zostały dodane dedykowane ściereczki do dezynfekcji blatów, maszyn.
- Zostały dodane dodatkowe buteleczki z płynem do dezynfekcji na każdym obszarze
- Na bieżąco uzupełniane są płyny do mycia i dezynfekcji rąk.
- Zostały zamówione dodatkowe rękawiczki dla zespołu sprzątającego
- Została zwiększona częstotliwość mycia i czyszczenia obszarów
- Egzekwowanie od pracowników mycia rąk (QA i SM weryfikuje i nadzoruje mycie rąk na początku każdej zmiany)
- Wcześniejsze zakończenie zmiany poprzedniej w celu zmniejszenia ilości osób w szatni między zmianami

5. Biura

- Zostały dodane płyny do dezynfekcji rąk.
- Został wdrożony typ pracy Home Office dla pracowników biurowych
Ponadto została zwiększona ilość osób do utrzymywania czystości na zakładzie oraz została zwiększona częstotliwość sprzątania powierzchni wspólnego użytkowania (częste mycie poręczy, klamek, stołów itd.)

Zostały ograniczone prace wykonywane na terenie zakładu przez firmy zewnętrzne.

Jeśli osoba wykazuje jakiekolwiek objawy przeziębienia / grypy, nie powinna wchodzić na teren zakładu.
cassie

Ultra-Europa - Wiem, że przed końcem wirusa pojawi się wielu bohaterów i dziękuję wszystkim za pomoc w tych trudnych czasach. Ale osobiście chciałbym, aby mój zespół w fabrykach w Polsce, a zwłaszcza nasi kierowcy za dostarczanie wszystkich bezglutenowych jednostek SKU w całej Europie, a zwłaszcza nasze wsparcie we Włoszech w tym trudnym czasie, bez tego zespołu dostarczającego do szpitali i chemików wiele celiakii w wielkim niebezpieczeństwie dziękuję wszystkim.

Karo

Praca ok. Cieszę się że tu pracuje bo ciągle jest praca a tak siedziałabym w domu z powodu wirusa jak każdy inny.

@Karo

Naprawdę pracujecie ,dziwię się że godzicie się na to.W Rybarzowicach ludzie nosa z domu nie wystawiają.Prywatny musi mieć dochód za wszelką cenę.Nie dba o was tylko o swoje dochody.Nie ma się z czego cieszyć.Lepiej zdrowym siedzieć w domu.

mb83
@Karo

Witam, czy praca ta jest bezpieczna jeżeli chodzi o koronawirusa? Zakład spełnia się w kwestii bezpieczeństwa zdrowia pracowników? Proszę o odpowiedź od Pani jako osoby która tam pracuje, dziękuję.

Luk

Możecie się cieszyć że pracujecie w branży spożywczej bo macie pewne miejsca pracy i ogólnie pracę cały czas

Zostaw merytoryczną opinię o ULTRAEUROPA Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTRAEUROPA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ULTRAEUROPA Sp. z o.o.