ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Opinie o ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Tata

Dlaczego cały czas są do was przyjecia coś jest nie tak w tej pracy... Podobno zastępcy lidera maja się za bogów to prawda???

Jakachojnia
@Tata

Tak do prawda lider zmiany nic nie mają do roboty tylko plotowanie o ludziach..... I życie ich życiem prywatnym

Umowa śmieciowa,jakieś śmieszne stawki nie zachęcają do podjęcia pracy.Tyle ofert wszędzie ze czlowiek ma wybór.To do nich nie pójdzie.

Pomidor

Ludzie tam pracujący w większości to zwykła patologia społeczna taka prawda

Lolek

Jak czytam w ogłoszeniu że konkurencyjne zarobki to niewiem czy się śmiać czy płakać.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ULTRAEUROPA Sp. z o.o..
Pomidor

Odradzam pracę w tą temperatury

Wiktor

Idealnie może nie jest ale nie przesadzajcie z tym narzekaniem!

Prawdziwa

Praca na piecach to masakra ale najgorsza to atmosfera plotki wredne koleżanki odradzam i stawki.. Ludzie przychodzą do pracy za karę masakra warunki okropne

xyz
@Prawdziwa

A gdzie pracujesz w Żywcu czy w Rybarzowicach.Kiedyś pracowałam na zakładzie przy bielskiej i bylo super.Wiem że nie ma co porównywać różnych pracodawców ale to miejsce mi się dobrze kojarzy.Mieliśmy umowy od pierwszego dnia na zakład ,atmosfera była fajna,a plotkarscy ludzie są wszędzie.Dla nich jesteśmy tanią siłą roboczą,dla tego tutaj otwierają zakłady.Jak opinia pójdzie to zwyczajnie nie będzie miał kto robić.

Jak wygląda sprawa z nadgodzinami i sobota jak są płacone? Myślę o pracy w ultra ale nievhce zmienić na gorzej płatną .Bardzo proszę o odpowiedź

Poszukująca

Mam pytanie jak się pracuje na zakladzie w Rybarzowicach bo produkcja już chyba ruszyla.Czy są przyjęcia do pracy bo nie ma aktualnie ogłoszeń i czy przyjmują tylko przez te firme pośredniczącą.

Pracowniczka

Sobota??? To już nie te czasy niestety. Zresztą z narodzinami to przeholowali w grudniu,bo ludzie zapieprzali nadgodziny by mieć wolne od świąt do nowego roku. A jak się okazało to w przerwie świątecznej też trzeba było zapieprzac!!! I to za normalną stawkę!!!

anoni :)
@Pracowniczka

Niestety zawsze Pracownicy Naiwnie wierzą w Ich słowa :P Może w końcu zaczną myśleć??!

Ochotnik

Rozumiem że 2300 to na pierwszej umowie a jak potem to wygląda i ile jest sobota placona?

W Rybarzowic ach będzie produkcja czy tylko magazyn?

anoni:)

Produkcja i Magazyn :)

ixi

ULTRA EUROPA to typowy (usunięte przez administratora),zaklad zupelnie nie przygotowany do tak duzej produkcji,hale ciasne pracownicy obijaja sie wozkami z pieczywem,sprzet starej generacj,ciagle awarie maszyn.Ludzie nie przeszkoleni do obslugi maszyn,normy wygorowane do maximum,ja osobiscie nie wiaze przyszlosci z tym zakladem,stawka godz.10 zl powiem prostym jezykiem zarobek na bulke z maslem.Szukasz pracy-sprobuj ale nie polecam szkoda z lozka wstawac,beduin by z tamtad uciekl po jednym dniu.Tam sie mozna dorobic garba albo dwoch.Jedynie co mi sie podoba to super Mercedes stojacy przed firma wart 300 tys.

dixi
@ixi

A miało być tak pięknie: -darmowe bułki bezglutenowe z masłem -zarobki pozwalające na zakup mercedesa -porządny i poukładany zakład z pakietem medycznym w razie pojawienia się garba, urazów kręgosłupa lub stłuczeń -konstruktywna współpraca pracowników z szefostwem -darmowe lekcje potocznej gwary angielskiej w ramach godzin pracy

@dixi

To złośliwość ? Jeśli tak to nie rozumiem po co :) Widocznie (standardowo) przedstawiono zakład w samych superlatywach i stąd taka a nie inna opinia :) @ixi ten zakład niczym nie umie zatrzymać młodych i wykształconych ludzi z potencjałem !

dixi
@fr23

Nie, żadna złośliwość a raczej zawód wyrażony w stylu " nie wiadomo czy się śmiać czy płakać". Już lepiej to potraktować chyba na wesoło niż się załamać.

@dixi

Z Twoich wypowiedzi wyczytać można, że jesteś niejako rozczarowany pracą w Ultra Europa - czy dobrze wnioskuję? Jak ogólnie przedstawiają się warunki oferowane przez tego pracodawcę - poziom zarobków, forma umowy, socjal dla pracowników? To jedne z najistotniejszych kwestii. Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Jak wygląda kwestia szkoleń w firmie Ultra Europa? Użytkownik @ixi napisał w swojej wypowiedzi, że "ludzie są nieprzeszkoleni". Czy pracodawca oferuje swoim pracownikom jakieś szkolenia, nawet takie podstawowe służące do odpowiedniego wykonywania swoich obowiązków? Zachęcam do rozwinięcia tego aspektu.

@Pons, super, dziękuję za doprecyzowanie! Czy nadgodziny zawsze są płatne w Ultra Europa czy czasem zdarza się, że są na przykład do odbioru w postaci dnia wolnego? W Internecie nie widziałam aktualnych ofert pracy w tej firmie, ale może ktoś z obecnych pracowników ma jakieś informacje o prowadzonych obecnie rekrutacjach?

@fr23, nie mam zamiaru podejmować pracy w Ultra Europa, ale dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. @Pons, dziękuję Tobie również - tak rozbudowana opinia z pewnością będzie bardzo cenna dla osób chcących podjąć pracę w Ultra Europa! Czy mogę tylko dopytać o kwestię umowy - na jakiej podstawie jest się zatrudnionym w tym miejscu?

@Marta

Umowa o pracę w systemie 3 zmianowym, stawka podstawowa + standardowy dodatek za nocki. Czasem jakiś dodatek za nadgodziny się trafi.

@fr23, jestem moderatorem forum, a zadawanie pytań, dopytywanie o wszelkiego rodzaju szczegóły to między innymi moja rola. Wierzę, że dzięki uzyskanym odpowiedziom od pracowników firm, inne osoby mają jaśniejszy obraz sytuacji i łatwiejsze podjęcie decyzji o aplikowaniu do pracy w danym miejscu. @Pons, a jak oceniasz pracę w Ultra Europa? Mogę zapytać, dlaczego zdecydowałaś się odejść z firmy? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć.

@Marta

Wiesz... Jak pójdziesz i sprawdzisz to będziesz mieć dużo lepsze światło na sprawę oraz będziesz mogła przedstawić NAM swoją opinię :)

@Marta

Kiedy nowy szef rozkręcał nową sekcję na Słonki w połowie 2016 roku było całkiem ok ale potem wraz z podkręcaniem norm już było tylko gorzej. Pracowaliśmy ciężej ale nie poszły za tym żadne korzyści dla pracowników. Wielokrotnie tłumaczyłam szefowi, że jak chce mieć dobrych i oddanych pracowników to chcąc podnieść tak znacznie normy ( czyli ponad 100 % ) trzeba ludziom w Polsce więcej płacić bo to nie jest Bangladesz. W przeciwnym wypadku będzie miał jedynie rzesze sfrustrowanych, niezadowolonych i zbuntowanych pracowników a nikt z wykwalifikowanych specjalistów się tam pracy za śmieszną stawkę nie podejmie. Ja również dopiero co się uczyłam, nie miałam wcześniej żadnego większego doświadczenia poza pracą fizyczną w kilku zupełnie innych firmach. Druga sprawa są tam fatalne przy tych normach warunki pracy, zbyt ciasno na wszystkich halach o załadunku dla tirów to już nawet nie wspominam. Pracownicy muszą wypełniać mnóstwo niepotrzebnych dokumentów podczas pracy na co nie mają czasu. Rozmieszczenie i rozplanowanie sprzętu, urządzeń oraz zagospodarowanie przestrzenne kompletnie jest niedostosowane do znacznego zwiększenia produkcji. Zmarnowano również olbrzymie pieniądze na wyposażenie nienadającego się do tego typu produkcji budynku na Słonki. No i trzecia najważniejsza sprawa, czyli myślenie zarządu nastawione jest na zysk przy minimalnych kosztach - typowy standardowy błąd spotykany we wszystkich najgorszych firmach na świecie. A czemu mnie tam już nie ma ...no cóż ustąpiłam miejsca innym, powodzenia.

@pan kleks, a dawno pracowałeś w firmie Ultra Europa? Może od Twojego odejścia z firmy zaszły w niej jakieś istotne zmiany. Jestem ciekawa, jaka jest specyfika pracy w Ultra Europa w Żywcu, w jakim trybie się pracuje w tym miejscu. Zachęcam Was, abyście coś napisali na ten temat.

@Marta

@Marta skoro tak Cię to interesuje to dlaczego tam nie pójdziesz pracować ? Chociażby na tydzień ?

Pons

Najśmieszniejsze jest to, że obecny dyrektor tej firmy mieni się wielkim pełnym litości dobroczyńcą, który myśli, że jest zbawcą Żywiecczyzny i pomaga biednym ludziom, którzy potrzebują pracy. Kiedy ja odchodziłam, gościu pełnym litości i troski głosem martwił się cóż to teraz ze mną biedną będzie i co ja teraz zrobię, bo przecież nigdzie indziej nie znajdę pracy. Kiedy powiedziałam, że bez problemu znajdę pracę gdzie indziej to spojrzał na mnie z taką pogardą i obrzydzeniem, że do dzisiaj to pamiętam. Reasumując widać facet pomylił doświadczenie pseudoharytatywne nabyte w Rotary Club z czymś całkiem innym.

basia

ta firma to nieporozumienie agencja (usunięte przez administratora) a pracownicy wypelniaja dokumety jak niemasz gdzie pracowac to pracuj i szukaj cos normalnego

Zostaw merytoryczną opinię o ULTRAEUROPA Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTRAEUROPA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ULTRAEUROPA Sp. z o.o.