ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Opinie o ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

fr23

Pracuję w tej firmie i nie polecam jej !!! Oczywiście to tylko praca przejściowa. Ludzie nie tylko z agencji podwyższają NORMY ! A po co? skoro nie ma premii za to ? [ weź to ludziom wytłumacz xD się nie da nie czają :D ] Ludzie sami pokazują na co ich stać za parę groszy. Nie ważne, że nie ma ludzi PRODUKCJA na dwie linie, PACZKARNIA ?! czemu tak mało?! Do nich nie dociera, że nie ma ludzi aha jeszcze na PIECOWNIE kogoś posłać trzeba, tyle dobrze, że wymieniają się po godzinie - bo już usłyszałam, że byłyśmy 8 godz na piecowni i nie narzekamy a babeczki czerwone jak buraki i leje się z nich ciurkiem [ wytłumacz, żeby się zbuntowali]. Chłopaki z piecowni pracują w 40 - 70 st. C fajnie no nie? Pozazdrościć :) Kapusie i konfidenty na każdym kroku CO TO KOMU DA?! [ wytłumacz ludziom, że nic]. Stare na paczkarni a młode na produkcje !!! Młodych się nie szanuje no bo po co ? PO CO? Młodzi niech sobą je... o Stare się boją, że zemdleją. Te same warunki umowy a kurcze jakieś specjalne traktowanie jest dla tych starych... :D śmiech na sali co się tam robi. Ty w spodniach 3/4 albo troszkę poniżej kolana nie możesz przyjść ale laborantki już tak GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ ? Nie masz fartucha ? wyciągnij sobie z kosza - teraz już to się poprawiło nie mówię - sprzątaczka rozdaje po jednym bo Starsze Panie brały sobie po klika na raz a po co? żeby teraz był problem. Można pisać i pisać... Nie mówię są dni kiedy się fajnie pracuje, można się pośmiać ale opisane sytuacje powyżej zdarzają się niemal codziennie :) Pozdrawiam :)

pan kleks
@fr23

Tutaj Paweł dobrze że już tam nie pracuję a pracowałem na słonki od startu tej piekarni szkoda strzepić ryja na ten po żal się Boże zakład -tam wszyscy dopiero zdobywają doświadczenie uczą się nikt nie ma wykształcenia logistycznego itd (usunięte przez administratora) i wyścig szczurów!

Pons
@fr23

(usunięte przez administratora)ja również pracowałam na Słonki od niemal samego startu tej piekarni (usunięte przez administratora) Niestety po tym co tutaj teraz czytam, nie mam już żadnych złudzeń i żadnej nadziei że cokolwiek tam się zmieni na lepsze. Coraz bardziej przekonuję się, że zakład ewidentnie nastawiony jest tylko na wyzysk a nie na rozwój. Moim zdaniem tam już nic nie będzie lepiej, chyba że zmieni się właściciel. Proponuję więc(usunięte przez administratora)wraz z całym zarządem sprzedanie tej piekarni komuś ambitniejszemu i obrotniejszemu (usunięte przez administratora)...tyle wyprzedał to niech się teraz chłopina wykaże i coś kupi ), a jemu samemu polecam założenie podobnej firmy w Bangladeszu, Indiach lub w Chinach, gdzie tamtejszy rynek niewolniczej pracy z pewnością sprosta jego niskopułapowym oczekiwaniom.

@Jupiter, dobrze byłoby mimo wszystko doprowadzić do jakiegoś dialogu w firmie. Może jest na to jakiś sposób? Myślę, że warto działać! @Pracowniczka, rozumiem. Trzymam w takim razie kciuki, aby w firmie zaczęło dziać się lepiej! Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Ultra Europa? Zachęcam do dodawania swoich wypowiedzi!

@Pracowniczka, a czy próbowaliście zgłaszać te uwagi pracodawcy? Głos pracowników powinien być brany pod uwagę w takich kwestiach. @fr23, rozumiem, że złożyłaś już wypowiedzenie z pracy w Ultra Europa, tak? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tej firmie, aby była bardziej przyjaznym pracodawcą zarówno dla swoich obecnych, jak i przyszłych pracowników?

Jupiter
@Marta

Głos pracowników w tej firmie w ogóle się nie liczy bo nie ma żadnej woli zmian ze strony właściciela firmy. Zdolny biznessmen dobrze zarabia i dobrze płaci a temu tutaj najwyraźniej tych zdolności brakuje. No cóż nie wystarczy mieć pieniądze, trzeba jeszcze umieć nimi zarządzać.

Pracowniczka
@Marta

Oczywiście że zglaszalismy ale zostało to najprościej mówiąc olane.Tim byl i jest gluchy na wszelkie prośby i uwagi.

Pracowniczka

Troche się pozmienialo w firmie i to w tym złym kierunku niestety.Ostatnio pozabierali z łącznej magazynierow na Słonki.Teraz na paczkarni jest totalny bajzel i wszystko praktycznie same robią kobiety.Dzwigaja rzeczy które wcześniej były ciężkie nawet dla chlopakow z magazynu.No ale po co magazynier skoro można zastąpić ja zwykłą pracowniczka?Tego jak np Maciek ogarniał na paczkarni i praktycznie wszystko inne nikt i nic nie zastąpi.Jedyny magazynier co miał wszystko pod kontrolą.Usmiechniety,sumienny i zawsze pomocny.I nawet takich ludzi zabiorą na inny zakład,po prostu dziwna polityka.

fr23
@Pracowniczka

Na Słonki też jest bałagan ciągle się coś psuje :) Aby coś mieć trzeba zainwestować pieniądze, czas i ludzi. Tłumaczysz jednemu z najwybitniejszych kierowników dlaczego stoi VARIO albo KRAJALNICA ( zmiana woreczków, sprzęt nie jest nowy, sprzęt się psuje, mało ludzi...) i on nie rozumie mimo tego, że mówisz po PL. Dobrze, że moja kariera zmierza ku końcowi tam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ULTRAEUROPA Sp. z o.o..

@fr23, a długo jesteś już związana z firmą Ultra Europa? Jak widać wiele zależy od ludzi w danym miejscu pracy. Mogłabyś napisać, jak wygląda współpraca z tą firmą od strony formalnej? Czy ktoś z Was także jest pracownikiem Ultra Europa? Może zechcielibyście jeszcze coś dodać na temat pracy w tym miejscu?

@Gregor, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w Ultra Europa? W Internecie nie widziałam aktualnych ofert pracy w tej firmie, ale może jej obecni pracownicy wiedzą coś na temat prowadzonych obecnie rekrutacji. @Tadeusz Gonera, jeśli masz na myśli reakcję moderatorów na niektóre wpisy, to przypominam, że na forum obowiązują jasno określone zasady. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Gregor

Tadeusz Gonera

Nie polecam , pracowałem i tyle , bo zaraz administracja tejże firmy mnie tu zjedzie , jak to zrobili wyżej z innymi osobami.

@Piękniś Bardzo Ci dziękuję za Twoją konstruktywną opinię na temat pracy w Ultra Europa. A ile konkretnie tam pracowałeś? Z Twojej relacji jasno wynika, że nie polecasz innym osobom tego pracodawcy, ale właściwie to dlaczego? Nie wspomniałeś o żadnych konkretach, dotyczących chociażby warunków zatrudnienia. Może warto byłoby zatem jeszcze trochę rozwinąć wypowiedź?

@Piękniś, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Ultra Europa. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy oraz warunkach, które oferuje? @Były pracownik, czy możesz powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa i niewiele mówi innym użytkownikom forum. Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @Też byl. Prac, wypowiadając się na forum nie obrażaj proszę innych osób, także trzecich. Długo pracowałeś w Ultra Europa?

Piękniś
@Marta

Nie. jestem byłym pracownikiem tej firmy. Powiem tak. Jeśli ktoś naprawdę nie ma gdzieś iść a potrzebuje jakiejkolwiek pracy to trzeba się cieszyć, że oprócz Hutchinsona cokolwiek w Żywcu jeszcze odmiennego funkcjonuje jako alternatywa wyboru dla ludzi. Wiadomo że zawsze im więcej zakładów pracy tym lepiej dla wszystkich, zawsze to jakieś żródło utrzymania, rozwój czy jakiś rodzaj, w tym przypadku, kiepskiej ale mimo wszystko ;) konkurencji dla innych firm. .... no właśnie... tutaj chyba na tym pozytywy się kończą. Także jeśli ktoś naprawdę nie ma gdzie iść to praca w Ultraeuropie jest na pewno lepsza niż nic i można na jakiś czas się tam zaczepić...tyle.

milo

Dobry pracownik radzi sobie i nie narzeka!!

Piękniś
@milo

Tak, oczywiście jak jest dobra i dobrze płatna praca to nie ma na co narzekać i rozumiem, że ty właśnie taką pracę masz dlatego mądrujesz tutaj i rzucasz nawet wykrzyknikami.

pytający

Jeśli stok nie utrzymał się w firmie to teraz chce odreagować i oczernia firmę?

pan nikt
@pytający

Aktualnie jestem na wypowiedzenie pracowałem od 2016r było spoko teraz jest (usunięte przez administratora) normy ludzie mają podkrecane co jakis czas Tim jakby mogl dal by ludzi po 5zł na godzine żeby jebali na jego i Mark pałace także nie polecam nikomu

Też byl. Prac

Ludzie pracujący w piekarni to patologia omijać z daleka

Nie polecam :)

Ciekawy

Witam poszukuje osób które niezgodnie z prawem zostały zwolnione z tej pracy lub były w niej źle traktowane . Proszę o kontakt

Lolek

Czy praca jest tylko przez agencje?? Bo tylko takie ogłoszenia widzę. Wiecie czy mozna dostać się bezpośrednio przez zaklad?

K
@Lolek

Szukają na produkcję. Trzeba przynieść CV do firmy

@anonymous brałeś udział w takiej rekrutacji? Opisujesz swoje doświadczenia związane z Ultra Europa? Faktycznie taka sytuacja może powodować zirytowanie. A jak motywowano wysuwanie takiej właśnie oferty, pomimo iż początkowo miało to wyglądać zupełnie inaczej?

Firma zachęca ofertami pracy na stanowiska biurowe w zakresie pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, a gdy dochodzi do rozmowy kwalifikacyjnej informują iż szukają pracowników na produkcje w trybie 3 zmianowym

@obserwator a możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia w Ultra Europa Sp. z o.o.? Czy firma gwarantuje wszystkim swoim pracownikom zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Ona jako jedyna gwarantuje wszystkie świadczenia, stąd też jest ważna dla osób poszukujących ofert pracy.

obserwator

Reasumując jak ktoś chce pracować to będzie, jak dla kogoś jest to przymus to znajdzie przysłowiową słomkę do ..... my jesteśmy narodem co by tylko narzekał, a najlepiej leżeć i żeby się za to leżenie należało. Niestety mieszkańcy Żywiecczyzny to elektorat PIS i nic w temacie. Ludzie kombinują chodzą na L4 to tu powinien pracodawca się zainteresować takimi delikwentami. Zawsze można pracę zmienić na lepiej płatną albo w innych warunkach. Każda praca ma swoje plusy i minusy i jeżeli ktoś się decyduje na podjęcie takiej pracy to niech nie narzeka, bądź się zwolni i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o ULTRAEUROPA Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTRAEUROPA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ULTRAEUROPA Sp. z o.o.