Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Jaaa

Hej, byłam na akcji, moja mama jeżdzi od dawana. Polecam. pracy jest duzo, wyplata na koncie juz po powrocie. Jak ktos nie ma czasu wyjechac na dluzej to spoko opcja zeby sobie dorobic. Zakwaterowanie super!!

Justyna@
@Jaaa

Witam zgadzam się, ja już też jeżdżę z nimi od 2 lat, różnie bywało ale zazwyczaj wracam zadowolona ...Polecam

wwwww
@Jaaa

Mam pytanko, jak to jest finanosowo ?? ile mozna zarobic w ciagu tygodnia ?

Basia

Czy ktoś wybiera się na akcje walentynkową i wyjeżdża z Tych?

Monia
@Basia

Tak, ja się wybieram i jadę z Tych :)

@Monia

Daj jakiś namiar na siebie :)

Slonce70685
@Basia

Dzien dobry a jak tam teraz wygląda z akcjami ??? Jakie odciągnięcia itp dawno niebylam i chciałabym jechać z kim załatwiać wyjazd ?

waluś

Dzień dobry, wróciłem właśnie z Oss - praca przy miesie drobiowym i moge powiedzieć, że odpoczne trochę i znowu się tam wybiore. Trafiłem na fajny domek z fajnymi ludźmi - Ziko, pozdrawiam ;) , praca też całkiem podobna do tej tu u nas, gdzie wcześniej pracowałem.

Krzysztof

Witam czy jedzie ktoś teraz na akcje walentynki i już tam by jak coś proszę o informację na email krzysiek230285@interia.pl

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

Jula222

Wróciłam niedawno z akcji byłam pierwszy raz i już zapisałam się na kolejną:-) lekko nie było ale super atmosfera w pracy no i wypłata zadowalająca A to najważniejsze! Polecam ????

Nicole
@Jula222

Też wybieram się na akcję walentynkową. Do zobaczenia ;p

Zbysiu
@Jula222

Hej, ja też byłem i znowu jade :) pozdrawiam ekipe z radomska !!!! :)

Karolina22
@Nicole

Hej. Zastanawiam się tez jechać. Polecacie?

@Karolina22

Hej, ja też się zastanawiam czy się zapisać. Dzwoniłam kilka razy i sama nie wiem...

Karolina22
@Kasia

Ja się właśnie zapisałam ???? skontaktuj się ze mną prze e-mail kina20005@o2.pl

Wiktor

Byłem, pracowałem, firma Ok.

Akcja świąteczna

Oj nie ładnie usuwać prawdę jaka napisałem oj nie ładnie uważajcie!

Pracuje przez tą firmę od stycznia 2019 roku. I wszystkie negatywne komentarze są zapewne od osób które nie nadają się do żadnej pracy w której komuś trzeba się podporządkować i trzeba ją dobrze wykonywać. Sam widziałem wiele razy jak ludzie podchodzą do pracy więc wiem co pisze. Znam wiele osób które pracują id lat przez Besta i nie narzekają. Nie piszą komentarzy bo piszą je tylko te osoby które od siebie nie dawały nic a oczekiwały nie wiadomo co. Złego słowa nigdy nie powiem. Pieniądze zawsze na czas jak na Holandię to bardzo dobre. Wiem co pisze mam znajomych co tu pracują przez biura po więcej czasu i tyle nie zarabiają. Jak najbardziej polecam!!! Pozdrawiam

Damian

Skoro jesteś zadowolony to nic dziwnego, że polecasz. Zgodzę się z tobą, że jest dużo malkontentów, którym nie chce się pracować tylko narzekać. Masz w kontakcie czas na urlop, żeby zjechać do kraju?

Karol
@Damian

Normalnie możesz jechać na urlop po dogadaniu się z osobami zarządzającymi dane miejsce gdzie pracujesz albo z koordynatorami

Rudi

Przepracowałam 6 miesieczny kontrakt w Oss. Poza rużnymi typami ludzi kturzy przyjeżdżali wszystko było ok. Koordynatorka fajna, warunki mieszkania spoko a praca jak praca. Pewnie jak odpoczne to bede chciała wrócić.

Krystianek@

Polecam, jestem pracownikiem tej firmy od 2 miesięcy i nie mam do czego się doczepić :) mam sporo godz i wypłata też ok

MichałzBialej

Praca jest, godziny są wszystko ok. Polecam

Basia

Dokladnie nigdy nie mialam problemu z ta firma.

Slawek

Jestem zadowolony pracuje kilkanasie lat i nigdy nie mialem problemow z ta firma.

Polecam

Jestem zadowolona z tej kilkanaście lat jeżdżę na akcje pracy

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie BestenWest Work Sp. z o.o., interesuje mnie praca jako Pracownik Produkcji.

Julaa

Umowa inna jeat na emailu a inna dostajesz do podpisania wiec lepiej czytaj co podpisujesz bo ta umowa to tzw smieciowka

Julaa

Mam ta ich umowe w domu w jezyku polskim i holenderskim jesli jest ktos zainteresowany moge dac zdjecia co oni tam wypisuja :)czarno na bialym

Julla

Chcesz zobaczyc umowe ?ja ja mam i ta umowa kapota

Magda
@Julaa

Hey Jula! Czy to znaczy że podpisujesz jeszcze jedna umowę z firmą holenderską na miejscu? Czy odradzasz współpracę z tą firmą. Ja chciałam jechać na 2 tyg robienia bukietów przed Walentynkami.

katarzyna
@Julaa

Mogłabym poprosić o podesłanie tej umowy?

Mika28
@Julaa

Witaj. Podesłałbyś tą umowę? Ja wybieram się do Berkhout na cebuli tulipanów. To mój mail dominikawojcik20@wp.pl

@Magda

Odradzam kompletne (usunięte przez administratora) Ja podpisywalam na bungalach otrzymałam ja do ręki w języku polskim oraz holenderskim od pana cięcia który wchodził mi do pokoju bez pukania bo tam nawet nie ma zamka do żadnego biura nie jechałam tylko bezpośrednio na lokalizacji

@Mika28

Pewnie wyślę jutro w godzinach 11-12 Jeśli nadal chcesz zobaczyć

Lukas
@Jula

A pracujesz tam? (usunięte przez administratora)

@Lukas

Już nie pracowałam tam 4dni i stamtąd ucieklam

Były latający holender
@Julaa

Prześlij mi proszę..mam ofertę pracy przez tą firmę więc zobaczę na czym stoję..pozdr. Mój email : yeah.pl@o2.pl

Gosc,

Wiec tak,hotel około 110 €tydz. Pralki,suszarki platne,2 € max na 2 godziny,wode cieplą masz po wcisnieciu guziczka przez 8 minut,potem wyłancza sie i czekasz jakies 15 min,zabieraja 15 € za obsługe kazdego tygodnia,pleśń jest praktycznie wszedzie,planing dają dzien wczesniej, potrafia nawet po 20tej,a kogo to obchodzi ze rano wstajesz,pieniadze są na czas,ale 300 € nie wyciągniesz

Sylwia

Super firma zero problemów. POLECAM

Gabriela
@Sylwia

Piszesz jako pracownik, tak? Bo w sumie to nie doprecyzowałeś. Fajnie, że nie ma problemów, a o plusach może coś powiesz? Hmm?

Zbigniew

Nie wiem dlaczego sa takie negatywne opinie, mi pracowalo sie super koordynatorzy zawsze jak mialem jakies pytanie albo problem to pomogli, z wyplatami nigdy nie bylo problemu zawsze na czas.

Yk47

Do you bring people from Africa and asia by work Visa or do you issue work permits

kkue

Firma wykorzystuje pracowników jak tylko może, o wszystkie sprawy biurowe trzeba się prosić po kilka razy, panuje kompletny brak organizacji, kolejna wypłata z rzędu jest opóźniona. Działania firmy są niezgodne z prawem holenderskim. Zwalniają pracowników z dnia na dzień bez wypowiedzenia ani podania przyczyny.

AM
@kkue

Pracowaliśmy w tym biurze dwa lata i nigdy nie czułam się wykorzystywana albo oszukana jak były jakieś pytania i braki na solarisie zawsze po telefonie do biura były rozpatrzone pozytywnie. A co do koordynatorów i zarzadcajacyego hotelem w aalsmer super ludzie i zawsze będę i ich będę mile wspominałem

Jacek
@AM

Co za bzdura, od cztery miesięcy nie mogę się doprosić poprawienia błędu w jaaropgave, odradzam wszystkim tą agencję pracy, szkoda zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.