Opinie o Bomax w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bomax. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bomax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bomax w Warszawa

yogi

No może i tak jest, Bomax wie jak wyglądają zlecenia na dużych budowach a małe firmy nie mają pojęcia. Wobec tego miałem rację. Małe firmy powinny brać małe zlecenia i wszystko było by OK.

PodwykonawcaX

Ja nie narzekam tylko obserwuje. Yogi piszesz głupoty. To narzekają coraz nowe firmy, które zostały zrobione w konia przez BOMAX. Tak naprawdę nie odpowiada mi współpraca z firmą BOMAX i sposób rozliczania się i dlatego nie współpracuje. Wiem, że niektóre firmy do końca nie wykonały zlecenia i zostały zdjęte z budowy i nie mają zapłacone i tu leży pies pogrzebany. BOMAX nie informuje, nie uczy tylko wrzuca na głęboką wodę. Jeśli się nie ma zaplecza finansowego to nie ma co zaczynać, zbyt długie czekanie na kasę. Mnie BOMAX jest winny niewiele, ale współpraca z nimi jest zbyt nerwowa i mało opłacalna.

yogi

To dziwne, żaden inny podwykonawca, a jest ich dużo, nie uskarża się na płatności od firmy BOMAX. Cały czas mają pretensje trzy lub cztery firmy podwykonawcze i to takie raczej drobne, chyba nie wiele znaczące na rynku. Wydaje się , że oni mają problemy z psychiką. Zycie idzie na przód i trzeba patrzeć z czego się utrzymać a nie rozważać co było. Czas się wziąć do rzetelnej roboty to i płatności będą. Bo są, ja nie narzekam.

yogi

A słyszałem, że inne firmy sprzątające także nie płacą.I to nie małe pieniądze. Dużo ludzi się już zbuntowało. A są to firmy które kiedyś pracowały dla Bomaxu i chciały zarobić większe pieniądze i.....poległy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bomax? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
EWAW

Nick Nickiem ,lecz na pewno wiem z czym i kim kojazy się Bomax i w tym kontekście wyraziłam swoje oburzenie. Bomax nigdy nie był,nie jest i na pewno nie będzie firma sprzatajaca, ani jednoosobowa , ani wieloosobowa.Poza oszustwami nie bardzo wiem na czym się znaja?Moze wiec reklama w tym kierunku?

EWAW

Niczego pozytywnego o firmie Bomax nigdy na tym forum nie pisałam. Wypraszam sobie,aby "ktoś"uzywal mojego Nick`a,to również jest bezprawne.

Podwykonawca

Strona BOMAX-U jest tylko ze jest to sp z o.o.

Podwykonawca

Skąd informacja, że zlikwidował firmę? To pewna i informacja?

reggaeman

chyba konkurencja próbuje zabrac tej firmie pracowników i wpisuje takie bzdury... współpracowałem z Bomaxem wielokrotnie i jakoś wynagrodzenie szybko pojawiało się na koncie. Ja jestem zadowolony :)

pozytyw

Osobiście nie narzekam na tę firmę. Naprawdę mam pieniądze na czas za swoją pracę. A wobec tego, życzę wszystkim Wesołych Swiąt Wielkanocnych. Mam nadzieję, że wszystkim niezadowolonym zaświeci znowu słonko i oni wybaczą swoim wrogom.

majster

Po co firma miałaby sama sobie wystawiać pozytywne komentarze, bez przesady.

Powiem tak - doskonała firma sprzątająca. Dba o pracowników, szkoli interesuje się problemami ludzi.

slimfit

strasznie dużo tu złych opinii... ciekawe bo jak przyjechali do mojej firmy sprzątać powierzchnię ponad 500m to jakoś nie widziałem żadnej marudy a że musiałem tam trochę jeszcze posiedzieć to i chwilkę pogadałem z 2 czy 3 osobami. Sympatyczni ludzie, garną się do pracy i robią to dokładnie i porządnie. Nie wiem skąd tyle nienawiści na tym forum :(

Witam, Was wszystkich . Zycze powodzenia w waszym celu i mam nadzieje,że sie wam uda. Dajcie relacje tego spotkania tu na forum.

ktoś

Spotkanie gdzie się odbędzie?

waldi

Powiem wam ze ja tez współpracował em z ta firma. No cóż. Każdy musi znaleźć swoje miejsce na ziemi. Mi nie pasowało, wiec jako kulturalny człowiek po prostu podalismy sobie ręce i tyle. Pracuje gdzie indziej jakoś wiąże koniec z końcem i z tegosie cieszę. Zycie się ma jedno i trzeba się nim cieszyć.

Wykonawca

Pamiętać należy ,że istnieje wielu podwykonaców zadowlolonych i tyle.

Firma sprzątająca

Stanę po stronie BOMAX . Wszystkie negatywy pisze kilka sflustrowanych osób. Proponuje wiecej pracować , a mniej oskarżać. Mam wrażenie , ze jakoś porządnych ludzi to nie dotyczy. Ja zawsze terminowo dostaje zapłatę za swoje wykonane prace. Gdy , ktoś chce naciągać kogoś na pieniądze to w tym przypadku to sie nie uda. BOMAX sprawiedliwie rozdziela zadania i pieniądze . Jestem tego pewien , bo wykonałem dla tej firmy zleceń za duże kwoty i jakoś nie narzekam. Pozdrawiam wszystkich "cierpiących"

Zadowolony

Popieram , BOMAX to uczciwa firma , jestem zadowolona z pracy z nimi . Pieniądze otrzymuje terminowo, no może kilu dniowe opóźnienia nic wiecej.

Podwykonawca

Witam wszystkich Czytam i czytam i chyba sie Państwo bardzo mylą. Z BOMAX-em współpracuje od 2 lat jako podwykonawca u wszystkie zibowiązania są płacone terminowo. Nigdy nie miałem zastrzeżeń co ci zleceń od tej firmy. Wszystkie te komentarze uwłaczają wszystkim dobrym podwykonawcom prcujących dla BOMAX

Zostaw merytoryczną opinię o Bomax - Warszawa

Bomax