Opinie o M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.


Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Blondi Nowy wpis
Inne

Premie, premiami ale co u was z podwyżkami? Jak się człowiek postara to może liczyć na to, że wraz ze stażem pracy coś tam firma dołoży ze swojej strony? Jak wszystko rośnie to chciałabym żeby i kasa wzrastała a szukam pracy właśnie.

Janek Nowy wpis
Były pracownik

z całego serca odradzam firma nie wywiozuje sie z obietnic wszystko byle jak

Father Nowy wpis
Były pracownik

Firma kogucik

Marzena Nowy wpis
Inne
@Father

A coś konkretnego aktualnie się tu dzieje, że tak piszesz? w ogóle wiadomo o co chodzi z tą historią odnośnie tej premii, którą jedna z pracownic tu opisywała? Oni dają ją do ręki, że niby ktoś ją sobie zatrzymał czy jak mogło do tego dojść, bo nie bardzo rozumiem?

PS
Były pracownik

Miałam okazję pracować w tej firmie ..... A więc tak: Ze swoich obowiązków wywiązywałam się zakład w którym pracowałam doceniał moją pracę....Ale przyłapałam koordynatora na kłamstwie(otrzymałam premię od szefowej ale niestety ta premia do mnie nie dotarła bo szanowny pan koordynator zatrzymał ją sobie dla siebie. Wyszło na to ,że (usunięte przez administratora) i mnie i swoją szefową! .... Po czym szefowa powiedziała że ma pełne zaufanie do swoich ludzi.....Na to wszystko usłyszałam że "oni nie są instytucją charytatywną" ....A ja chciałam tylko pieniądze za swoje przepracowane godziny i wcale na tę skradzioną premię nie liczyłam.

2
 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
(102 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
cecylia
Inne

@GOSC I TO JAKI W pracy trzeba pracować bo za to otrzymujemy wynagrodzenie a jak ktoś nie przepada za pracą to pozostaje narzekanie?

Klient

Moje sugestie dla Agencja Czystości M-Kwadrat: solidna Firma, można na usługach tej firmy polegać, działają zgodnie z normami ISO, podpatrzyłem tutaj na niektóre opinie i widać że są napisane z zawiści jako konkurencja podkopująca tą Firmę co jest żałosne Lubię atmosferę w Agencja Czystości M-Kwadrat za: Zaangażowanie kierownictwa i nadzór nad wykonywaną pracą

GOSC I TO JAKI
@Klient

Jakim kosztem jesteś zadowolony !Zwykłego pracownika który pracuje za marną pensję.

Szczera!!
@Klient

Jestem tylko ciekawa do jakiego stopnia piszesz że jesteś zadowolony z tej firmy jak ją określiłeś że jest,,wspaniała"??? Jeszcze dodając na forum opinie o nas jak to stwierdziłeś że napisali tylko,, ludzie z zawiści"???? Według cb jest to uczciwe jak wykorzystują i źle traktują ludzi z niepełnosprawnością (usunięte przez administratora) Jak tylko bazują na niepełnosprawnościach bo tylko liczy się z nich zarobek!!!!Co ty sobie myślisz że bd ludzie pracować za takie pieniądze????!!!! Nie pozdrawiam!!!!

GOSC I TO JAKI

Nie chce mi się pisać,! potwierdzam opinie byłych pracowników wyzysk nieodpłatna w wynagrodzeniach kłamstwa ,wyzysk w każdej formie bazując na grupach inwalidzkich ludzi ,którzy nie unia upomnieć się o swoje choćby o posiłki regeneracyjne ktore są niewyplacane od lat co za zysk? i nikt nie interweniuje w tych sprawach gdzie PIP! Ludzie opamiętajcie się pomóżcie sobie walczcie o swoją godność .Nie polecam tej firmy są uczciwsze .

dama2014

pracowałam w tej firmie i nikomu bym jej nie poleciła,ponieważ jest tam wyzysk człowieka przez człowieka najlepiej, żeby pracować za darmo i nie upominać się o swoje.

PP
@dama2014

Witam! Zgadzam się w 100 % z Damą2014 ja również w zeszłym roku pracowałam w tej firmie! Niestety tam panuje syf,dziadostwo,chamstwo i przede wszystkim czysty wyzysk człowieka!

Zostaw merytoryczną opinię o M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k.?

  Zobacz opinie na temat firmy M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 1 Dywizji Pancernej 45
  43-300 Bielsko-Biała
 • NIP: 5472115948 REGON: 241464282 KRS: 0000589889
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii