Opinie o M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.


Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Janek Nowy wpis
Były pracownik

z całego serca odradzam firma nie wywiozuje sie z obietnic wszystko byle jak

Father Nowy wpis
Były pracownik

Firma kogucik

Marzena Nowy wpis
@Father

A coś konkretnego aktualnie się tu dzieje, że tak piszesz? w ogóle wiadomo o co chodzi z tą historią odnośnie tej premii, którą jedna z pracownic tu opisywała? Oni dają ją do ręki, że niby ktoś ją sobie zatrzymał czy jak mogło do tego dojść, bo nie bardzo rozumiem?

PS
Były pracownik

Miałam okazję pracować w tej firmie ..... A więc tak: Ze swoich obowiązków wywiązywałam się zakład w którym pracowałam doceniał moją pracę....Ale przyłapałam koordynatora na kłamstwie(otrzymałam premię od szefowej ale niestety ta premia do mnie nie dotarła bo szanowny pan koordynator zatrzymał ją sobie dla siebie. Wyszło na to ,że (usunięte przez administratora) i mnie i swoją szefową! .... Po czym szefowa powiedziała że ma pełne zaufanie do swoich ludzi.....Na to wszystko usłyszałam że "oni nie są instytucją charytatywną" ....A ja chciałam tylko pieniądze za swoje przepracowane godziny i wcale na tę skradzioną premię nie liczyłam.

2
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik ewidencji uszkodzeń.
Bielsko-Biała
TWG Polska Sp. z o.o.
(21 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager
Bielsko-Biała
Del Piero Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer - Sprzedawca w drogerii kosmetycznej w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(771 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
cecylia

@GOSC I TO JAKI W pracy trzeba pracować bo za to otrzymujemy wynagrodzenie a jak ktoś nie przepada za pracą to pozostaje narzekanie?

Klient

Moje sugestie dla Agencja Czystości M-Kwadrat: solidna Firma, można na usługach tej firmy polegać, działają zgodnie z normami ISO, podpatrzyłem tutaj na niektóre opinie i widać że są napisane z zawiści jako konkurencja podkopująca tą Firmę co jest żałosne Lubię atmosferę w Agencja Czystości M-Kwadrat za: Zaangażowanie kierownictwa i nadzór nad wykonywaną pracą

GOSC I TO JAKI
@Klient

Jakim kosztem jesteś zadowolony !Zwykłego pracownika który pracuje za marną pensję.

Szczera!!
@Klient

Jestem tylko ciekawa do jakiego stopnia piszesz że jesteś zadowolony z tej firmy jak ją określiłeś że jest,,wspaniała"??? Jeszcze dodając na forum opinie o nas jak to stwierdziłeś że napisali tylko,, ludzie z zawiści"???? Według cb jest to uczciwe jak wykorzystują i źle traktują ludzi z niepełnosprawnością (usunięte przez administratora) Jak tylko bazują na niepełnosprawnościach bo tylko liczy się z nich zarobek!!!!Co ty sobie myślisz że bd ludzie pracować za takie pieniądze????!!!! Nie pozdrawiam!!!!

GOSC I TO JAKI

Nie chce mi się pisać,! potwierdzam opinie byłych pracowników wyzysk nieodpłatna w wynagrodzeniach kłamstwa ,wyzysk w każdej formie bazując na grupach inwalidzkich ludzi ,którzy nie unia upomnieć się o swoje choćby o posiłki regeneracyjne ktore są niewyplacane od lat co za zysk? i nikt nie interweniuje w tych sprawach gdzie PIP! Ludzie opamiętajcie się pomóżcie sobie walczcie o swoją godność .Nie polecam tej firmy są uczciwsze .

dama2014

pracowałam w tej firmie i nikomu bym jej nie poleciła,ponieważ jest tam wyzysk człowieka przez człowieka najlepiej, żeby pracować za darmo i nie upominać się o swoje.

PP
@dama2014

Witam! Zgadzam się w 100 % z Damą2014 ja również w zeszłym roku pracowałam w tej firmie! Niestety tam panuje syf,dziadostwo,chamstwo i przede wszystkim czysty wyzysk człowieka!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k.?

  Zobacz opinie na temat firmy M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 1 Dywizji Pancernej 45
  43-300 Bielsko-Biała
 • NIP: 5472115948 REGON: 241464282 KRS: 0000589889
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
M-Kwadrat Group Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii