Opinie o Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ulisses Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. w Częstochowa

Anonimowy

Tak super koordynatorzy jeden z pierwszych przedstawiciel handlowy sam powiedział że nie ma bladego pojęcia o pełnieniu funkcji koordynatora drugiego zwolniliscie po dwuch tygodniach bo sprzątaczki z Reymonta stwierdzily że on się nie nadaje i trzeci pan dyrektor który biegał z cukierkami i prosił żeby się nie zwalniać później nie przedłużył umowy osobie która sumiennie i kompetentnie przez lata pracowała w zus bo w ostatnim dniu umowy na okresie próbnym zapytała czy się dowie czy od poniedziałku nowego miesiąca ma przyjść do pracy bardzo pani z kadr poczuła się urazona i po dziesięciu minutach telefonicznie dowiedziałam się że pan dyrektor stwierdził że od poniedziałku już nie pracuję nie żałuję tego że mnie nie przedłużył dyrektor umowy ale potraktowano mnie w tej firmie jak pracownika kompetentnego

Jan
@Zacny

Czyli płacą terminowo. A co z tym stopniem niepełnosprawności? Każdy pracownik musi mieć czy przyjmują też bez tego? Bo ja nie mam orzeczenia a chciałbym się zatrudnić.

LJ- pracownik

Pracuję w firmie Ulisses od 12 lat - nigdy firma nie spóźniła się z wypłatą mojego wynagrodzenia , dostajemy ją wszyscy w terminie albo przed terminem - to kłąmstwo rożalonego pracownika . Nie słyszałem aby firma zwalniała pracowników poza tymi , którzy udają , że pracują i psują opinię innym pracownikom i firmie - LJ.

@LJ- pracownik

Firma jest super ja też nie nażekam mimo że od innych przed przyjęciem do pracy którzy pracowali a się zwolnili złe opinie o firmie wystawiali nie wierzyłam innym poszłam spróbowalam i pracuje nie nażekam prawdę mówiąc to jedna z najlepszych firm gdzie wcześniej pracowałam w wczesniej ,proszę tylko Boga aby mi zdrowie dopisało aby jak najdłuzej pracować w tej firmie

M. Nowy wpis

Dopiero zaczęłam pracę i z tego co czytam jestem w szoku. Nie nastawiam się ani źle ani dobrze. Zapieprz jest ale to nie jest praca dla tych co nie chcą i nie mają sił pracować. Kto będzie chciał pracować to będzie. Dziewczyny są ok. Moja opinia ,,przyszłam zarobić a nie szukać przyjaciół ". Na razie optymistycznie,co dalej czas pokaże. ????

Roxa Nowy wpis
@M.

No i jak tam, jest okej, zadowolona jesteś z pierwszych tygodni? Jeszcze sie wdrażasz w obowiązki czy normalnie pracujesz. Sama chyba będę tu składać cv, jak coś nowego padnie przy sprzątaniu

Dr De Miro Nowy wpis

Ciekawa firma zatrudniająca ludzi z orzeczeniami o stopniu niepełnosprawności, i nie ma w tym nic dziwnego są z tego pieniądze tym bardziej jak na dzień dobry...proszę podpisać papier na chęć pracy w wymiarze 8h a nie 7h, pracę wykonuje się jak normalny pracownik czyli raz lżej, raz ciężej... taka specyfika ale pieniążki za człowieka z orzeczeniem się dostaje

Gabriela Nowy wpis

Chciałam wejść w ogłoszenie na sprzątaczkę biurową, a w ogóle mi się nie otwiera ono. Po naborze już czy jak? W ogóle tam widziałam, że to było na stronie urzędu dla bezrobotnych. To trzeba być zarejestrowanym ogólnie , żeby móc pracować w firmie?

Zainteresowało mnie ogłoszenie na pracownika gospodarczego. Jest ogłoszone przez Urząd Pracy. Można aplikować tylko ze statusem bezrobotnego czy każdy może wysłać CV? A co z orzeczeniem lekarskim o stopniu niepełnosprawności o którym jest wspomniane w ogłoszeniu? Trzeba koniecznie je mieć? Jak tak, to jaki stopień?

Firma Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SPRZĄTACZKA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Sandra2024

Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika,mówienie spraw osobistych przez panią Martw R. co oczywiście wiąże się z rozprawą w sądzie pracy osoba nie nadająca się na to stanowisko,nie radzi sobie bo ma tyyyle obiektów,zero zainteresowania podziękowanie za pracę smsem haha oraz mówienie pracownika aby nie rozmawiali z danym pracownikiem ,opowiada co gdzie jak w innych miejscach, robi dobra moje do złej gry ,jak rzekomy koordynator w zakładzie pracy chronionej doprowadza pracownika do nadzoru choroby i nie ma honoru przeprosić, nie polecam pracy w sądzie ani w Zusie w Chorzowie pracownice myślą że pracuje chwilę dłużej to rządzą,umowa dopiero otrzymaną po kontroli z Pip i nagle proszenie żeby podpisać z datą wsteczna. Nie polecam !

Jak ograniczają worki to środki czystości też czy tego jest pod dostatkiem? O co chodzi z tym mówieniem prawdy? Powiedziałaś coś do przełożonego co się nie spodobało? Nie można mieć własnego zdania bo zwolnią?

Malcia

Worki są wydzielane na każde piętro czyki 2 osoby z piętra dostają tyle worków ile mają koszy i to musi wystarczyć na tydzień. Tak samo z płynami. Znajoma się przyznała do kłótni z koleżanką która się na nią rzuciła. To tamta zwolnili a ta co się rzuciła zostawili w pracy. Tak samo jeśli szmatki i moty np. Dostaniecie na dany obiekt we Wrześniu to mopy jak szmatki są te same. Mopy idą do prania raz na tydzień w czwartek a szmatki biorą sobie kobiety same do prania. Więc jest masakra.

@Malcia

No faktycznie wszytko wydzielane. A pracownicy mają ubranie robocze czy sprząta się w prywatnych ciuchach?

no dla mnie ta kwestia z rzeczami do sprzątania i brania szmatek do prania nie jest czymś co by mi przeszkadzało...skoro pracujesz 6 lat, to możesz napisać jakie sa zarobki i czy przez te 6 lat miałeś podwyżki?

Obserwator

Zacznę od tego, iż firma wypłaca pieniądze na czas. I to jedyny pozytyw. Dalej jest tylko gorzej. Nie ma opieki koordynatora, o ubrania służbowe czy sprzęt i środki trzeba się prosić. Ludzie wchodzą na obiekty bez przygotowania, zupełnie nie mają pojęcia o zakresie obowiązków a koordynator raczej nie pomoże bo sam wie mnie niż pracownicy. Do tego brygadziści, którzy często nie nadają się do takiej pracy. Podzielam opinię osób, które pisały o problemach z przedłużaniem umów. Rzeczywiście jest tak , że pozbywają się pracowników w bardzo niemiły sposób bez powodu lub na podstawie fałszywych oskarżeń. Mam doświadczenie w różnych firmach sprzątających i Ulisses prezentuje się najgorzej.

Inia
@Obserwator

To skąd pracownicy mają dowiedzieć się o obowiązkach, jak nie od koordynatora? W umowie nie były one czasem zapisane? Piszesz, że często jest problem z przedłużaniem umów. To na jak długo się je w ogóle dostaje?

W Chorzów Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. rekrutuje na stanowisko sprzątanie. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Szukają kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej. Napisali że proponują równoważny system czasu pracy 12 godzin dobowo. Jest tylko jedna zmiana czy przychodzi się na różne godziny? Nocki tęż są do zaliczenia? Ktoś był już na rekrutacji i ma informacje?

LJ- pracownik

ZOO
@LJ- pracownik

Panie (usunięte przez administratora)co do płac w firmie są na czas lub wcześniej ale jako duża firma nie otrzymują pracownicy bonów świątecznych oraz odzieży na zimę. Ludzie sami zaopatrują się. Pracodawca powinien dbać o swoich pracowników. Zoo.

LJ
@ZOO

Z TEGO CO WIEM TO WSZYSCY DOSTAJA ODZIEŻ ROBOCZĄ A NIEKTÓRZY EWIWALENT ZA ODZIEŻ - 600 STÓW NA ROK , ZA KTÓRE KUPUJĄ SOBIE SAMI WG SWOJEGO ROZMIARU I POTRZEB - NP. BUTY I KURTKI - JAK NIE DOSTAŁEŚ ODZIEZY TO DOSTAŁEŚ NA NIĄ KASĘ - TRZEBA BYŁO SOBIE KUPIĆ A NIE KŁAMAĆ - TROCHE UCZCIWOŚCI . NIE MUSIMY KOCHAĆ SWOICH PRACODAWCÓW , ALE PO CO KŁAMAĆ , O CO TU CHODZI NIE ROZUMIEM . BONY SWIATECZNE - DAWNO NIE BYŁO , ALE BYŁY . JA ZA DOBRĄ PRACĘ TERAZ DOSTAJĘ DODATEK DO WYNAGRODZENIA I NAGRODY , REFUNDACJE ZA LEKI I BADANIA . DOSTAŁEM POŻYCZKE BEZ PROWIZJI I ODSETEK - I KAZDY KTO POTRZEBOWAŁ JA DOSTAŁ - WIELU UWOLNIŁO SIE OD CHWILÓWEK I PROWIDENTA - A TY NIE KORZYSTAŁEŚ Z ŻADNEJ NAGRODY CZY POMOCY? - JAKOŚ NIE WIERZĘ - MOŻE JEDNAK - TO NAPISZ O TYM .

ZOO
@LJ- pracownik

Zoo... LJ płacą w terminie wszystkie pieniążki ale co z urlopami bo w tej firmie jest ciężko niektóre osoby posiadają trochę dni a muszą pracować za dziewczyny z innej firmy co one muszą iść a wy...? Kiedy albo ściągają z urlopu bo ktoś chory i cóż trzeba być. Za was nie ma kto pracować a każdy ma rodzinę i chce spędzić czas wolny z nią a tych dni trochę jest więcej od tamtych........?

Dawido
@ZOO

Porażka firma chciala żebym za kogoś co sobie poszedł na urlop przychodził do pracy za jedna pensje czyli miałem robić swoje od 7-15 i jescze po południu . Niech koordynator zakasa rękawy i sama idzie sprzątać bo tylko przyjezdza i pociska banialuki.

Bo
@Dawido

Ta sama śpiewka masz robić za siebie i dodatkowo za kogoś oczywiście w czynie splolevznym

Urszula
@Bo

A nie proponują wtedy, że po prostu komuś więcej za to zapłacą czy coś? To nie jest opcja dla chętnych? Przy odmowie co się dzieje?

Anonimowy

Dawido
@Anonimowy

Najgorsza firma w jakiej życiu pracowałem. Obiecali zwrot za paliwo m niepełnosprawność a nic nie wypłacili .Dojezdzalem cały miesiąc jakieś 700 km zrobiłem . Ale jak to się mówi chytry 2 razy traci nie dali na paliwo stracili kilka razy więcej bo zachorowalem i prawie cały miesiąc na l 4 . A pierwsze 33 dni l4 wiadomo płaci pracodawca. Teraz mam dużo lepsza pracę na takim samym stanowisku i w tej nowej pracy dwie osoby przeszły z firmy pseudo Ulises.

@Anonimowy

Koordynatorzy od siedmiu boleści ta firma to żenada i wyzyskiwcze, człowiek zapierdziala a inni siedza na kawce i co chwile na papieroska. A wszyscy maja te same wypłaty. Zatrudniają tylko że względu na niepełnosprawność żeby wyrwać kasę z prfron nie respektując praw pracownika chronionego.

@Dawido

Też się zastanawiam żeby odejść z tej firmy. Wiszą mi kasę. Szefostwo beznadziejne, źle traktują ludzi.

@Anna

Masz rację, nadal tak jest. Osoby bardziej zdrowe mają lżejsze rejony, niż osoby naprawdę schorowane. Jedni zapierdzielają, a drudzy siedzą.

Darek
@Miki

Masz rację uciekaj stamtąd ja też tam pracowałem i widzą mi kasę za paliwo przeszłem do firmy fortis a ulisesowi zrobiłem numer do końca umowy zachorowałam i musieli mi płacić za free haha

Darek
@Anna

Racja Ulises to oszuści obiecali złote góry trzymia pracowników najlepiej że stopniem znacznym. Ja pracowalem w Zabrzu ZUS dziennie dojedzalem z Chorzowa wyjebali mnie na 300 zł na paliwo a i tak ryczałt za paliwo miał być 580 zł. (usunięte przez administratora)

@Darek

A czy mogę prosić o nr tel do tej firmy gdzie teraz pracujesz? Może zadzwonię zapytać o pracę.

Zacny
@Darek

Darek ? Zachorowałam ? (usunięte przez administratora) Jakoś moja pracuję pół roku i nie narzeka. Wypłaty zawsze 8 lub 9 więc spoko. W czasie chorobowego mógł byś albo mogła byś pod uczyć się polskiej pisowni.

Jan
@Zacny

Kamila

Ale to jeszcze dodatkowo zostawać, chodzić w inne dni, czy na swojej zmianie robić czynności swoje i jeszcze kogoś?

Pati

Dajcie sobie spokój z tą firmą (usunięte przez administratora) na paliwie mnie (usunięte przez administratora) na paliwie gdzie dojedzalem dziennie 30 km. Wykorzystują ludzi nie patrzą że masz orzeczenie o niepełnosprawności.

Franciszek
@Pati

W jaki sposób wykorzystują? Długo tam pracowałaś? Jakieś plusy też możesz wymienić, pewnie się coś znajdzie? :)

Stolnik
@Franciszek

Też czekam bo może warto

Grzegorz210169

Pomimo ostrzeżenia o zatrudnianiu osób z grupą o miarkowanym stopniu niepełnosprawności na czas 24 godzin na dobę nadal trwa taki proceder są zatrudnione osoby z I grupą na czas 24 godziny na dobę

Adela

(usunięte przez administratora) ! Brak kultury ze strony koordynatorki Beaty ! A w centrali nie lepiej.. (usunięte przez administratora) mają trochę lepiej , ale tylko do czasu ? Aż się znajdą nowi kablarze.

@Adela

Koordynatorka Beata się do niczego nie nadaje. Narzekają na nią na każdym obiekcie.

Jak wygląda praca u nich w firmie Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. w miejscowości Częstochowa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

julka

jest OK pracuję trzeci miesiąc wypłaty na czas dziś 7 maj a rano pieniążki na koncie a paszkwile piszą lenie którym nie chce się pracować to tyle w temacie

@julka

No niestety ja nie otrzymałam wypłaty na czas. A byłam sumiennym pracownikiem. Są równi i rowniejsi. Brygadzistka z przyjaciółeczką dostały pieniądze a reszta musiała się prosić

Dowiadywałaś się, dlaczego był problem z wypłatą Twojego wynagrodzenia? Zastanawia mnie również, jak długo pracowałaś w firmie Ulisses. Chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy, jednak wolę się upewnić, czy długo tam pracowałaś.

@Andrzej

Wypłata była wstrzymana bo tak sobie wymyśliła jakaś prezes. No niestety ale nie tylko ja byłam poszkodowana w kwestii nieterminowych wypłat. W związku z tym nie przedłużyłam umowy z pracodawcą ponieważ obawiałam się i dalsze wypłaty. A z czegoś trzeba żyć i płacić rachunki w terminie

Póki co anonim

Kobieto o czym tu wypisujesz!!! Wypłaty na czas a nawet przed 10 pracuję 2 rok szefostwo otwarte na ludzi bardzo pozytywnie pozdrawiam z Śląska

Rrr

To nie prawda co piszesz jest wszystko ok firma jest wypłacalna , ja nim się przyjęłam do tej firmy słyszałam ruzne opinie ale nie zwracałam uwagi na to co inni mówią powiedziałam sobie pujde i zobaczę jak będzie i jestem bardzo zadowolona z firmy nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy sto procent lepiej mam w tej firmie niż pracowałam w innych firmach a kto chce pracować to będzie pracował .

Aga
@Rrr

Ja ucieklam z tej firmy po okresie próbnym nie zwracają za paliwo co osoba niepełnosprawna że stopniem znacznym powinna dostawać ryczałt za paliwo. Zatrudniają osoby niepełnosprawne dlatego tylko że dostają zwrot z prfron ale żeby dać za paliwo to szefowa jest (usunięte przez administratora) niemożliwy. Dla osób niepełnosprawnych polecam firmę Fortis tam doceniają i szanują pracownika.

Bub

Bzdury po pierwsze firma jest Ok a kontakt z panią dyrektor bezpośredni jest prawie nie możliwy 2 letni a Staż w tej firmie uważam za najlepszy bardzo miło wspominam pozdrawiam serdecznie panią koordynator panią Barbarę

Magda

Jaka miejscowość i gdzie? Ja pracuje zuz Zabrze

Bogdan

Na którym obiekcie i gdzie jest ten kabel

Bożena

Skąd wiesz ? Może Ty jesteś ta donosicielka ?????

Bożena

A niby w którym Zusie ?

Krystyna

Kto jest niby tym kablem ? I jakim Zusie

Aga
@Krystyna

ZUS Zabrze

Pracownik Sądu .

Aktualna Dyrektora to nowa , bardzo sympatyczna i miła , wykształcona (prawnik ) osoba w firmie . Pracuje od nie dawna i stara się poznać wszystkich pracowników . Wszystkich traktuje jednakowo a kontroluje bo taka jej praca . Mam nadzieję , że wszyscy zaczną pracować jednakowo - bo są tacy , którzy się nie przykładają , a biorą takie same pieniądze. Pracuje w firmie Ulisses kilka lat i nigdy nie dostałam wynagrodzenia po terminie - to są oszczerstwa i kłamstwa . ,

@Pracownik Sądu .

Potwierdzam nie szkalujcie firmy jest OK akurat tę firmę i szefostwo wspominam najbardziej uczciwą

Bub

Nie wypisuj kalumni i oszczerstw szanuj innych to i ciebie uszanują

Uważacie ze firma ma dobra pozycje na rynku? Duża jest konkurencja jeśli chodzi o tą branżę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Ulisses Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ulisses Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ulisses Sp. z o.o. S.K.A.
  • Aleja Wojska Polskiego 113
    42-200 Częstochowa
  • NIP: 9492195875 REGON: 243423034 KRS: 0000487638

Ulisses Sp. z o.o. S.K.A.