Opinie o Ander-Clean Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ander-Clean Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ander-Clean Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ander-Clean Sp. z o.o. w Warszawa

Nowa

Jestem miło zaskoczona. Praca jak praca. bywa ciężko. Bardzo liczą się z opinią klienta i ewidentnie starają się by sprostać wszystkim wymaganiom. Kierowniczka jest sympatyczna i często pomaga przy pracy jeśli jest jakiś problem. Często bywają niezapowiedziane kontrole biura ale jeśli są zastrzeżenia to przekazywane są w sposób właściwy i kulturalny. Czytając wszystkie opinie to widzę że większości osób praca w tej firmie odpowiada. Jedna zła opinia gdzie w pozostałych firmach jest tego masa a pozytywnych nie znajdziesz to pokazuje że jest ok. Pracuje na obiekcie z osobami które pracują wiele lat w tej firmie i chwalą sobie współprace i możliwość dodatkowego zarobku. Nie planuje zmian. Kierowniczka jest zadowolona z mojej pracy więc raczej popracuję tu dłużej.

pracownik centrum
@Oluś

Na początku miałam zlecenie. Od jakiegoś czau mam umowę o prace. Pierw dostałam na 3 miesiące a pozniej już na stałe. Podwyżki są co rok od stycznia zawsze i teraz była w lipcu mimo że zarabiam znacznie ponad płace minimalną. Są też premie. Praca jak praca. Wymagania mają spore ale z czasem człowiek przekonuje się że jak wszystko robi dokładnie to jest łatwiej i spokojniej. Czytam te opinie niektóre i chyba to nie ta firma lub u mnie jest normalnie i miło. Byłam już w 3 lokalizacjach bo kierowniczka przenosiła mnie do nowych lokalizacji. Teraz pracuje pod domem więc cieszę się ze zmiany. z ciekawości wpisałam opinie i nie wiedziałam że ktoś jeszcze to piszę. Pozdrawiam Panią Anie i Pana Sławka. Obecnie moim kierownikiem jest Natalia i też fajna babeczka.

A.C

Miłe jest to ze mimo umowy zlecenie otrzymałam płatny urlop. W poprzednich firmach nigdy nie otrzymałam pieniędzy za urlop. Pracuje już kilka lat i lubię swój obiekt. Kierownictwo tez jest ok a sam właściciel bywa często na obiektach i można na niego liczyć. Polecam

@Ewa z Piaseczna

Co Ty piszesz (usunięte przez administratora) Ja mam zlecenie i kasę na konto ostatniego dnia mc i pracuje już 7 mc. Nigdy nie było z firmą problemów

Agnieszka Ziemińska

Bardzo fajna firma.Pani Edyta anioł nie człowiek ,serdeczna miła uśmiechnięta zawsze lubiłam z nią pracować bardzo dobrze wspominam ten czas ♥️ nigdy się nie wtrącała jak wiedziała że ktoś dobrze.pracuje i nie było skarg pensja na czas , dzięki za współpracę Buzka

@Anna

Z tego co ja wiem to chyba jakiś pracownik wymyśla który już nie pracuje. Firma na prawdę jest ok. Ktoś się nudzi i wymyśla albo i może coś mu nie pasowało. To dość głupie pytanie bo raczej jako pracownik obiektu to nie posiadamy takiej wiedzy.

Wiecie, czy jak na stronie firma ma taki formularz kontaktowy, to poprzez niego można wysłać swoje CV? Czy to jest tylko dla klientów? Bo nie mają nigdzie zakładki z ofertami pracy, więc może to jest jedyna opcja skontaktowania się z nimi. Ktoś wie, czy taka aplikacja trafi do działu HR? Może wiecie generalnie, czy szukają teraz pracowników, jakiś, bo o tym info też nigdzie nie ma?

Marta Nowy wpis

Ogłoszenia dają na OLX. Ewentualnie można na maila ze strony napisać. Jak szukają to na pewno się odezwą.

Pracownik Nowy wpis
@Marta

Ja zatrudniłam się z ogłoszenia na OLX. Pracuje w centrum. Jest ok

Dodali informacje na stronę, że od marca zmienili adres siedziby i szukają pracowników. Pracownicy utrzymania czystości biura jakie warunki teraz otrzymują? Nie podali szczegółów, a zanim się zgłoszę to wolałabym cokolwiek wiedzieć. Da się dostać umowę o pracę po czasie? I nie mam orzeczenia o niepełnosprawności, mocno patrzą na to?

Pracownik Nowy wpis

Z tego co wiem to nie zatrudniają ludzi z orzeczeniem bo nie mają Pefron. Mam umowę o pracę i pracuje już dwa lata. Firma jest ok. Kasa na czas, środki są i sprzęt. Płacą różnie zależy jakie biura. Też widzę że zmienili adres biura ale coś słyszałam że zmieniają.

A.C

Monia
@A.C

Przykre, że jesteś wieloletnim pracownikiem i nie masz umowy o pracę

@Monia

Ale dają umowy o prace i to sami je proponują. Może na twoim obiekcie nie dają.

Ander-Clean
@Monia

Szanowna Pani, Pracownicy wieloletni posiadają umowę o pracę. Jeśli nie posiada Pani umowy o pracę to zapraszamy do kontaktu z biurem na adres: biuro@ander-clean.com.pl lub telefonicznie. Z pewnością jeśli pracuje Pani w Ander-Clean o dłuższego okresu to otrzyma Pani umowę o pracę. W tym roku zmienialiśmy formę zatrudnienia u wielu pracowników którzy otrzymali umowy o pracę. Nie pracuje w Ander-Clean osoba o imieniu Monika więc nie możemy skontaktować się z Panią osobiście :). Pozdrawiamy, Zespół Ander-Clean

Ewa z Piaseczna
@Ewa

Witam pan Sławomir powiedział że dopiero da umowę mi o pracę jak nie będzie skarg a już pracowałam 2 miesiące i mie (usunięte przez administratora) i Więc zrezygnowałam a co do wypłaty nigdy nie było na czas bo powinnam dostać 10 każdego Miesiąca a dostałam 20 miesiąca są oszustami precz z tako firmą ????????

@Ewa z Piaseczna

Pani Ewo, Na 4 lata nigdy nie otrzymałam kasy 20! Na zleceniu jest do 10 a od czasu kiedy jestem na umowę o prace mam zawsze ostatniego dnia miesiąca. Po co tak kłamać! 20 to inteligentna Pani są zaliczki w firmie… Wprowadza Pani ludzi w błąd!

Nowa

@Nowa

Czytam niektóre opinie i zastanawiam się jacy ludzie są mściwi. Firma wymagania ma jak to w firmie. Robota musi być zrobiona. Mam umowę o prace, pensja zawsze na czas. Ekipa na obiekcie zgrana i pomocna! Kierowniczka konkretna i sympatyczna osoba.

Oluś
@Asia

O, umowy o pracę są tutaj? Fajnie bo szukam pracy właśnie z taką umową. A na czas nieokreślony po jakim czasie można przejść? I czy jakieś regularne podwyżki macie?

pracownik centrum
@Oluś

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ander-Clean Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Rozglądam się aktualnie za pracą i powiem szczerze, że dawno nie czytałam tak pozytywnych opinii co do pracy, atmosfery a nawet o wynagrodzeniu piszecie, że jak najbardziej ok. Szukam właśnie czegoś ale przyznam, że nie mam doświadczenia, zatrudniane są takie osoby? Oprócz wynagrodzenia, które rozumiem, że jest większe niż minimalna dochodzą jeszcze premie, nagrody?

Jan
@Agnieszka Ziemińska

A ile płacą za cały etat i czy od razu jest umowa o pracę Szanowna Pani? I proszę wyjaśnić o co chodzi z osobami, które pisały tu latem o jakimś pozwie zbiorowym i nieprawidłowościach?

@Jan

Panie Janie nic nie wiem na ten temat ,że co niby latem było ?

@Jan

Jak w każdej firmie spotkasz się ze złymi opiniami. Ktoś ma widocznie żal i straszy pozwami. Pracuje już ponad dwa lata. Firma terminowa jeśli chodzi o wynagrodzenia i solidna.

@Asia

A wiesz może o co chodziło z tym pozwem? Pracujesz tutaj od dwóch lat, więc chyba słyszałaś coś o tym? O co można mieć tutaj żal skoro wszystko jest ok?

Pracownik Wola

Pierwsza firma sprzątająca w której kierowniczka organizuje Wigilie i przekazuje prezenty, premie oraz życzenia.

Justyna
@Pracownik Wola

No to super, że dba się tutaj takie rzeczy. Dasz znać w jakiej wysokości premie dostaliście na święta?

Aneta

nie wiem czy faktycznie pierwsza ale na bank nie każda tak robi, czyli pewnie inne socjale też by były dostępne? jako uroczystość to w jaki sposób te wigilie tu są wyprawiane?

Wszyscy byli (usunięte przez administratora) ,zawiedzeni ,wykorzystani itp ktoś kto pracował dlugo wie o czym piszę jeśli chcecie dołączyć do pozwu grupowego proszę o kontakt na e-mail oszukana15@op.pl .W grupie siła ,pamiętajcie czas jest bez terminowy nie ważne ile i kiedy pracowaliście jest nas już 12 osób,jeśli masz odwagę dołącz do pozwu grupowego.

Natalia

W końcu ktoś za to się wziął! Napisałam na meila

Czytam te bzdury i się śmieje. Ludzie nie macie co robić? Jeżeli nie poradziliście sobie w sprzątaniu to możecie zawsze iść do chłopa rwać truskawki. Pracuje kilka mc i jest normalnie. Płacą i wymagają. Robię swoje i idę do domu. Szokiem tylko dla mnie była impreza z jedzeniem, piciem i tańcami. Która firma sprzątająca organizuje takie eventy dla pracowników ?. Było fajnie i raczej nikt nie narzekał, szczególnie Ci którzy w loterii kasę wygrali. Sprzątanie to nie szczyt marzeń, ale jak trzeba dorobić do opłat i życia to trzeba i nie ma co narzekać.

Znam kilku byłych pracowników i słyszę że źle się działo

@Anna

A ja znam wielu którzy wracają do firmy. Znam też takich którzy kilka lat pracują w tej firmie i nie narzekają. W każdej firmie są różne sytuacje. Jak ktoś pisze złe to zazwyczaj tak jest że został zwolniony i chce ponarzekać na firmę. Ja nie narzekam i jestem zadowolona z pracy i z dobrych relacji na obiekcie.

Magdalena

Firma nie ma nic przeciwko i przyjmuje pracowników, którzy już kiedyś tutaj pracowali i odeszli, a teraz chcą wrócić?

@Magdalena

Tak, Jeżeli rozstali się w zgodzie (np dostał inną ofertę pracy ale nie wyszło) to czemu mają nie zatrudnić takiej osoby ponownie, w szczególności kiedy pracownik dobrze pracował. Z tego co wiem to firma nie pali mostów za pracownikami, którzy odchodzą i potrafi dawać kilka szans na dalszą współpracę.

@Ewa

Ano nawet jakby się spaliło to i tak pewnie jakoś można się dogadać, w końcu wszyscy jesteśmy dorośli. Ja tylko ciekawa jestem czy wtedy jest jakiś okres karencji przed przyjęciem? Lub czy taki były ma pierwszeństwo przed kandydatami z zewnątrz?

Pracuje już w tej firmie jakiś czas. Nie narzekam. Kierowniczka jest dobra i wyrozumiała. Często Nam pomaga.

Magdalena

W jaki sposób pomaga? :) Przy pracy? :)

Beata
@Magdalena

Tak, często pomagają nam w serwisach, w szczególności jak ktoś z nawali i nie przyjdzie, albo administrator poprosi o dodatkowe prace. Ja narzekać na firmę nie mogę, owszem wymagania mają i to bardzo duże, ale jest naprawdę dobrze. Narzekają Ci co by chcieli spać po kątach i nic nie robić, albo sami robią problemy.

@Beata

Nie spalam,pracowałam a i tak zostałam potraktowana nie odpowiednio

@Anonim

co masz na myśli mówiąc nie odpowiednio?

@Magdalena

potwierdzam. Kierownicy pomagają jak jest potrzeba. Nie raz z Panią koordynator sprzątałyśmy. Nasza koordynatorka lubi nam pomoc i to pierwsza firma gdzie tak jest.

@Ewa

O tym że nic nie robiła i ja zwolnili. Pewnie o to Anonimowej osobie chodzi. Ja po DC System jestem zadowolona. Tam to się działo.

Justyna
@Beata

No dobra, ale czy zapłata Twoim zdaniem jest adekwatna do ilości obowiązków? Bo to jest chyba najważniejsza kwestia, nie?

Nowy pracownik

Dziękuję za najlepszą integracje na jakiej miałam okazje być. Pokaz tańca, nauka tańca, konkursy, dj, jedzenie jak na dobrym weselu i ludzie z innych obiektów bardzo mili. Jestem zaskoczona bo nigdy nie pomyślałabym ze są organizowane takie imprezy w firmie sprzątającej. Dziękuje,

@Nowy pracownik

Było fajnie!

Bawiłam się świetnie

@Kasia

Pan barman był super :) i muzyka fajna

@Anonim

Tak. Było bardzo fajnie.

Jolanta
@Nowy pracownik

z jakiej okazji ta impreza w firmie? czesto takie bywaja ?

@Jolanta

Podobno są co roku dla całego personelu obiektów. Ja byłam mocno zaskoczona bo myślałam że będzie skromnie i nudno a bawiłam się do końca.

Renata
@Maria

No to super, a czy takie integracje potem jakoś wpływają na atmosferę między wami? Fajniej się pracuje?

@Renata

Zawsze takie imprezy mają dobry wpływ. Z resztą żadna firma sprzątająca tego nie robi a tu zaskoczenie. Pozdrawiam swoją koordynatorkę Panią Anie.

Lubię tu pracować. Nie ma co narzekać bo zawsze może być gorzej.

@Kasia

Za co lubisz tu pracować :-)? I na jakimś stanowisku):)?

@Magdalena

Pracuje na serwisie dziennym. Ale pracuje tu już ponad rok i przychodzę, robię co swoje i wychodzę.

Barbara
@Kasia

A na nocnym mają babeczki jakieś dodatki za pracę? :))

@Barbara

z tego co wiem to nie ma serwisów nocnych dla kobiet. Tylko Panowie na noc na garażach pracują. Biura sprząta się od 17

@Magdalena

Ja lubię tu pracować za to że mam czym sprzątać bo mam sprzęt i środki i za to że kasa jest zawsze na czas a z tym bywa różnie. Moja koordynatorka Ania jest fajną babeczką i zawsze mogę się z nią dogadać. Tylko marudy narzekają a takich jak w każdej firmie jest wiele. Pracuje tu już kilka lat i przeszłam już paru koordynatorów i zmian.

Agata

Traktowanie ludzi przedmiotowo. Jak zwrócisz uwagę że (usunięte przez administratora) wylatujesz odrazu.

Ander-Clean Sp.z o.o
@Agata

Szanowna Pani, W 2020 roku na żadnym z obiektów nie pracowała osoba o imieniu Agata. Będziemy wdzięczni za przedstawienie sytuacji która Pani zdaniem była nie odpowiednia. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@ander-clean.com.pl Pozdrawiamy, Zespół Ander-Clean

Zawiedziona
@Agata

Bo jest to prawda są zakłamani i wykorzystuja ludzi

Byłam wieloletnim pracownikiem byłam na każde zawołanie, każde pstryknięcie, mało płacą, ludzi traktują przedmiotowo dają 100zl na święta lub czekoladę i myślą że to. (usunięte przez administratora)Jak człowiek (usunięte przez administratora) od rana czasami do 20 i są na to świadkowie jedyne dobre. To że kasa na czas i nie jest to warte niczego, jest wiele wiele osób którzy zostanie potraktowani przedmiotowo podatki na dzieci zabierane są zawsze firma rozlicza na 0 a kasę do kieszonki chowają a później w nagrodę dostajesz 100zl na święta jako premie nie nawidze tej firmy zbieramy się ze wszystkimi dziewczynami żeby iść do programu uwaga!!!, kiedyś dziewczyna zasłabła to jej powiedziedzieli ze liczy się dla niej obiekt a nie pracownik żenada, porażka niedługo pewnie będzie sprawa sądówa uważajcie proszę, non stop kontrolę i wyzywanie się na pracownikach

Zębata
@Kasia

Noi oprócz tego jak się upra to grożą zwolnieniem i (usunięte przez administratora)e, najlepsze jest to że ludzie są.(usunięte przez administratora)!! (usunięte przez administratora) Potłuc!!!(usunięte przez administratora)

Zębata
@Kasia

Trzeba być bardzo odpornym na stres!!!!

Nikola
@Kasia

Pierwsze słyszę o zabieraniu podatków na dzieci??? O czym ty kobieto piszesz? Firma rozlicza na zero? Pracownik sam się rozlicza ze skarbówką . Ja pracowałam ponad rok i dostawałam zawsze tyle ile mi się należało a czasem nawet trochę więcej jak się przyłożyłam i wszystko na moim stanowisku było ok. Rozumiem , ze można mieć żal za to ze się straciło prace ale z moich obserwacji wynika , ze musiał być poważny powód żeby wylecieć . Albo ktoś był obibokiem albo przychodził do pracy pijany . A mimo to obibok dostawał zawsze szanse na poprawę . Natomiast pijak wylatywał natychmiast. Bądźmy uczciwi i szczerzy . Sorry nie trzeba bylo pic w pracy.

Mariusz J.
@Kasia

Dla mnie ta firma to jakość. Wymagania są bardzo wysokie ale mogę z ręką na sercu napisać, że pracując w zielonej koszulce z logiem na plecach nie muszę się wstydzić, że pracuje w firmie krzak. Serio jestem dumny bo najemcy również doceniają moją pracę i zawsze mogę liczyć na miłe słowo i uśmiech. Szlag mnie trafia jak czytam takie kalumie na temat mojej firmy. (usunięte przez administratora)

Anonimowy
@Kasia

Bzdura. Widać że piszę to ktoś kto nie zle nabroił. Jestem zadowolona i po tylu latach pierwszy raz czytam takie rzeczy o tej firmie... Mam całkowicie odmienne zdanie. Czekolade to dostaje ale do kasy którą otrzymuje jako premie.

@Kasia

Pani Katarzyno choć raczej tak się Pani nie nazywa. Przykro się czyta takie bzdury które Pani wypisuje... Proszę pójść do pracy w innych firmach to zobaczy Pani co to jest brak docenienia. Tyle co ta firma mi pomogła. Dzięki nim spłaciłam komornika i stanęłam na nogi. Jak trzeba być wrednym i złym człowiekiem by pisać takie bzdury. Na tyle lat co tu pracuje i widzę ile czasu pracują tu ludzie lub wracają do firmy. Raz tylko była koordynatorka która była złym człowiekiem i notorycznie kłamała a wiodło się jej tu dobrze. Na szczęście już w tej firmie nie pracuje :)

@Kasia

Dostałam znacznie więcej niż 100 zł i nie czekoladę a bombonierkę. Pewnie gdyby nie pandemia była by wigilia firmowa która była co roku. Jest Pani niesprawiedliwa pisząc takie durne komentarze. PAtrząc po pisowni to nie zła z Pani patologia i dobrze że już Pani tu nie pracuje :) Miłego dnia, Pozdrawiam,

Agata
@Kasia

Zgadzam się! Szef Sławek drze mordę na wszystkich pracowników i doprowadza ludzi do. Płaczu później przeprasza i. Proponuję podwyżkę tak jak by się nic nie stało!!!

zdziwiona
@Agata

A na jakim obiekcie takie rzeczy się dzieją? bo ja nigdy nie słyszałam żeby koordynator krzyczał na ludzi

@zdziwiona

i jeszcze Pan Sławek który jest oazą spokoju :) Pozdrawiam Pana Sławka. Bardzo dobry i uczciwy kierownik!

Były praxownik
@pracownik

Pozory mylą

Niutka

To prawda

@Niutka

Ale dosłownie to samo miałaś? Kiedy tam pracowałaś?

Jest ok. Nie mogę narzekać. Pieniądze na czas i świetna kierowniczka. Pozdrawiam Panią Anie.

Sprawiedliwa

Witam serdecznie, czytając niektóre opinie a szczególnie opinie woeloletniego pracownika niestety uważam iz jest bardzo krzywdząca. Jako wieloletni pracownik firmy, jako matka ktora ma dzieci, pierwsze słyszę oby firma zsbierala jakiekolwiek pieniadze szczegolnie na dzieci (czy jakiekolwiek, w momencie gdy czasem zdążały sie jakies brakibw hodzinach zawsze firma koryguje i rozlicza dosc czesto zaokroglajac na korzysc pracownika) Osobiście znam Pana Prezesa firmy i jest to czlowiek bardzo empatyczny, szlachetny o barfzo dobrym i wrazliwym sercu niejednokrotnie pomagal bezineresewnie nawet organizując party dla pracownikow wspierajac np. Dzieci zespolem Downa. Niejednokrotnie mialam okazje zobaczyc lub przekonac sie ze Pan prezes prosząc go o pomoc poyrafil swoje prywatne pieniadze wyplacic pomoc pracownikowi, pozyczyc kilka tysięcy na kilka miesiecy jako pozyczka bez procentowa. Pracownik wieloletni ktory opisuke czekolade na swieta zapomnial o spatkaniach swiatecznych, corocznych party ktore sa organizowane z myślą o pracownikach za ich trud jaki wkladaja w swoją prace. Wiele razy słyszałam od Pana Prezesa ze dla niego licza sie ludzie poniewaz to oni buduja ta firmę. Jeśli chodzi o pania Dyrektor Pani Edyte od wielu lat pracuje po jej skrzydlami (nie wyobrażam sobie inaczej) nie znam drugiej osoby ktora by dawala wiele szans pracownikowi, zawsze broni i stoi po stronie ludzi. Na jej obiektach statystycznie myske ze jest najwiecej pracownikow z wieloletnim stazem (o czymś to świadczy) rowniez niejednokrotnie widzialm jak beziteresownie potrafi pomagać ludzia.. Myślę ze pracownik ktory mogl buc zwolniony z rak pani Edyty, za blacha rzecz i moze nie wiedziec za co, zapominajac ile szans dostal i ile razy byl napominany. Firma syawia na jakosc, czssem bywa ciezko ale jesli przez lata sie pracuje systematycznie uczciwie, to wszystko zostaje docenione. Obiboki, lidzie ktorzy przyjada do firmy odbebnic 8 h i pójść do domu na dluzsza mete zostana zdemaskowani i zwolnieni. Jesli uczciwie pracujesz w zakresie swoich obowiazkow zawsze jestbto docenione. Firma jest wyplacalna i lojalna. Polecam prace w tej firmie każdemu kto chce uczciwie pracowac i wykonywac zakres obowiązków. Zawsze mozna liczyc na wsparcie. Dlatego uważam ze opinie tego typu jak okradanie i wyzzywanie czy zwolnienie za nic nigdy nie mialy miejsca w tej firmie ciezko to sie czyta.

Łukasz
@Sprawiedliwa

Analfabetyzm nie boli ale oczy tak jak się czyta te błędy i byki

@Sprawiedliwa

Jako wieloletni pracownik zgadzam się z opinią!!! Wszystkiego co dobre :)

@Łukasz

Widocznie nie każdy jest tak wykształcony jak Pan. Przykre takie złośliwości w stronę zwykłych ludzi. Jak mi coś przeszkadza to nie czytam :) Pozdrawiam Pana

Sprawiedliwa
@Łukasz

Nie ważne jak sie czyta, ważny przekaz ktory chcialm powiedzieć. Aczkolwiek to fakt troszke tych błędów jest. Ale mam nadzieję iz, kto będzie chcial to zrozumie sens ????????

Zgadzam się w 100 procentach. Firma uczciwa i bardzo pomocna

Pozdrawiam serdecznie autora

Potwierdzam :)

K.
@Sprawiedliwa

Dobra firma i dobrzy ludzie.

pracownik Warszawa
@K.

Myślę że każdy kto pracuje w tej firmie wiele lat to zgodzi się z opinią że firma jest dobra a kierownictwo pomocne! Jeśli ktoś piszę w niewłaściwy sposób to pewnie został zwolniony!!! Pozdrawiam całą ekipę Ander-Clean którą miałam przyjemność poznać na integracji na której było super i nigdy na tyle lat pracy żadna firma sprzątająca nie robiła żadnych imprez dla sprzątających. Tu miłe zaskoczenie i świetna zabawa z pokazami tańca , DJ i bardzo smacznym cateringiem.

Kasa zawsze na czas! Praca tez ok. Pracuje się tu na Comac i jest chemia. Jak potrzeba to można się ze wszystkim dogadać. Jest ok

Zadowolony pracownik

Nie znam lepszego pracodawcy na rynku usług utrzymania czystości. Za ciężką i solidną pracę wynagradzają i dbają aby utrzymać ludzi w pracy. Mimo ciężkich dwóch lat związanych z covidem, nie obniżyli pensji, nadal są świąteczne premie i podwyżki. Ander Clean zatrudnia ludzi legalnie a nie (usunięte przez administratora) jak to robią wszystkie duże firmy. Pan Prezes potrafi osobiście sprawdzać budynki a czasem nawet złapać za mop i pokazać jak powinno się prawidłowo wykonać prace. Są najlepsi!

@Zadowolony pracownik

Tez się zgadzam. Nie wyobrażam sobie pracy w innej firmie sprzątającej. Lubię kierowniczkę i atmosferę. Najemcy w budynku także bardzo sympatyczni i kulturalni.

Jestem zadowolony. Kierownictwo ok. Pensja na czas. Miła współpraca i ekipa na obiekcie na którym pracuje. Każdy robi co do niego należy.

Zgadzam się z jedną rzeczą tylko papier i ręczniki bo o rękawiczki do terenu zewnętrznego nie można się było doprosić -dostalem jednorazowe gumowe kurtkę dostałem od pani koordynator ale cała dziurawa i powiedziała żebym sobie przyszył ,czekoladki na święta wszyscy otrzymali oprócz mnie bo pani koordynator moje zjadła i dostałem w połowie stycznia jak się upomniałem

Naprawdę, ktoś zjadł Ci czekoladę ??? A gdzie ten obiekt ?

@Nowy

Tak naprawdę pani koordynator

Ciekawska

A co to za koordynator ?

Taśmowa

Co wy tak chwalicie chyba naćpani jesteście bo o firmie jeżeli można nazwać to firmą sprzątającą ander która przyjmuje do pracy i daje obowiązki a po kilku dniach pracujesz za darmo oczywiście mówiąc o zwiększonych obowiązkach za które nie macie płacone ,a każda wykonana praca przez ciebie jest płatna ale dla firmy nie dla ciebie koordynatorzy dyrektory kierowniki to elita która nigdy nie sprzątali tylko robią dobre wrażenie niech pokażą jak to się robi nie raz a kilka przecież szkołą ale kogo mnie nie musieli bo nie było potrzeby aczkolwiek koordynatorka sz p.Joanna nie potrafi nawet uruchomić maszyny czszczącej a jak ma mnie przeszkolć to jest kpina z pracownika jakie ja mam doświadczeni w maszynach czszcząco szrujących od 5 lat niech uczeni pokażą jak sprząta się toaletę iwiele innych pomieszczeń to będę pod wrażeniem, a tak naprawdę to ludzie którzy nic nie wiedzą przykład garażu gdzie pracowałem nocą z obiektu który ma 18 lat chcą zrobić piękny garaż ,pachnący czyściutki zwłaszcza w zimę brawo pozdrawiam pJoannę obojętne na sygnały pracowników szacunek Marek

Joanna
@Taśmowa

Szanowny Panie Marku , nikt o takim imieniu nie był pracownikiem na zmianie nocnej na garażu ,od 3 lat mamy stałą obsadę na nocnej zmianie i nasz garaz jest naprawdę czyściutki i pachnący. Pozdrawiam serdecznie prosząc o nie podszywanie się pod naszego pracownika.

Ander-Clean Sp. z o.o
@Taśmowa

Szanowny Panie Marku, Dziękujemy za wylewną opinię o firmie Ander-Clean Sp.z o.o. Rozumiem że jest Pan pracownikiem firmy Ewa-Pol która wcześniej wykonywała usługę utrzymania czystości w obiekcie Marynarska 15. Bardzo proszę o pisanie prawdy a nie usłyszanych historii. Obiekt wymagał doczyszczenia i standardem jest że na wejście wykonujemy doczyszczanie obiektu a proszę uwierzyć że było co doczyszczać na budynku. Dodam także że klient nie płaci nam za dodatkowe prace jakimi jest doczyszczanie po poprzednikach. Wykonujemy usługę by zapewnić nasze standardy na obiektach. Nie znając Nas oraz zespołu koordynatorów wypowiada się Pan w sposób niestosowny i niekulturalny. Nie pracował Pan w firmie Ander-Clean Sp. z o.o więc bardzo proszę o nie wypowiadanie się w temacie usługi. Rozumiem Pana oburzenie że Pańśtwa firma nie wykonuje usługi w obiekcie NewCity. Proszę zrozumieć że dla właściciela wykonujemy usługę na większości obiektów. Zmiana była spowodowana zadowoleniem ze współpracy na innych obiektach. Nie uważa Pan że czasem warto zastanowić się nad tym co piszemy? Życzę Panu miłego dnia i dobrej pracy gdzie Pana doświadczenie o którym Pan pisze zostanie docenione przez pracodawce. Pozdrawiam, Rafał

Zostaw merytoryczną opinię o Ander-Clean Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ander-Clean Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ander-Clean Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ander-Clean Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ander-Clean Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Apoloniusza Kędzierskiego 8 lok. 23
    01-493 Warszawa