PTK Holding S.A.

Zabrze

Opinie o PTK Holding S.A.

Welp

Każdy powód na zmianę pracy jest dobry, szczególnie na taką

zameno

PTK HOLDING SA to teraz DB Schenker Rail Polska,a moja poprzednia opinia dotyczy DB Schenker Rail Tabor z dyrekcją w Rybniku.W firmie od dawna działy się dziwne rzeczy,a po przejęciu przez niemców nic się nie zmieniło.Wręcz pogorszyło.P(usunięte przez administratora).Wysyła się ludzi na oddziały po kilkadziesiąt kilometrów,na delegację bez zwrotów za dojazdy i diety.A niektórzy pracownicy są delegowani po 5 miesięcy w roku(według prawa mogą być tylko 3 miesiące w roku kalendarzowym).Prywatne ranczo po.prezesa i kierownika zakładu w DG.A związki zawodowe to ich sługusy.

zameno

Cześć pączkokulacze i inni pomocnicy ślusarza.Fachowcy w tej firmie mają przesrane,natomiast pączkokulacze i tak zwani pomocnicy ślusarza(zawód stworzony specjalnie przez ptk)zarabiają i więcej i mają ciepłe posadki.I to jest najbardziej wkurzające.(dla nie wtajemniczonych pączkokulacze to:technicy żywienia zbiorowego,kucharze,piekarze) i inni z tego typu zawodami.i pracują sobie blisko domu.A my wyuczeni i z doświadczeniem fachowcy jesteśmy rozsyłani po 40,50 kilometrów do oddziałów za niższe pieniądze bez jakiegokolwiek dofinansowania.

zarobki szeregowych pracowników w ptk holding zabrze są tak marne że trzeba kraść żeby żyć

Trochę w tym prawdy wystarczy zobaczyć na nazwiska zarządu. Firma opiera się nie na kompetencjach tylko znajomościach (najlepiej rodzinnych)

olo

(usunięte przez administratora),dobrze się mają prezesi a pracownik jest dla nich niczym.

ktoś

mój mąż pracuje w zakładzie i ja sama chciałabym bardzo pracować dla PTK Holding SA..

Zostaw opinię o PTK Holding S.A. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTK Holding S.A.