Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o w Warszawa

Kandydat

Jestem osoba niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym. Dnia 19/11/2020 o godz. 13 :00 byłem na rozmowie o pracę w ochronie w firmie mark2 na terenie Amazon Okmiany, po wcześniejszej rozmowie telefonicznej i umówionej wizycie .Mam tam około 30 km w jedna stronę. Firma mark2 reklamuje się na stronach internetowych jako „platforma niepełnosprawnych” poszukująca osoby do pracy ! Młody człowiek, który prowadził niby rozmowę wstępną był niekompetentny, arogancki wręcz wulgarny. Stwierdził , że osób z niepełnosprawnością nie potrzebuje. Zapytam więc, dlaczego ta firma tak traktuje niepełnosprawnych którzy tracą swój czas i pieniądze ? Nie polecam i ostrzegam osoby niepełnosprawne!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w mark2 corporation fm poland sp. z o.o?

Administrator Nowy wpis

Polkowice to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Pracownik Ochrony? Co powiecie o pracy w firmie Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Piotrek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Kandydat

Do kiedy są przelewy w firmie Mark2 Corporation FM Poland i czy są normalnie co miesiąc i czy są jakieś problemy z wypłatą na przykład że się nie zgadza

Pytanie Nowy wpis

Czy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

Całe wynagrodzenie wpływa na konto bankowe

Morgan
@Mark2Corporation

Nie , jedna cześć na konto a druga do worka ;-) Co za pytanie! Oczywiście że całe wynagrodzenie wplywa na konto.

patryk_

na konto i w terminie

Bibi Nowy wpis
@Mark2Corporation

Idzie się dogadać i jest pod stołem,jak ktoś ma komornika to polecam tą firmę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik Ochrony. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Czy urlop w mark2 corporation fm poland sp. z o.o jest płatny 100%?

Czy w mark2 corporation fm poland sp. z o.o są paczki/bony świąteczne?

Ciec z Amazon
@Pytanie

Firma na Amazonach na Dolnyslasku od kiedy sa (2019r) dawali paczki swiateczne na przelomie grudnia/stycznia

Laleczka

Dobry temt Jack poruszyles , jak m2c przejął Amazony na dolnym Śląsku , to od pół roku są chece z wypłatą tzn.jednej mie zapłacili za urlop, innemu za nadgodziny a jeszcze komuś za nocki.(usunięte przez administratora)Jednemu malzenstwu zabrali z pensji po 1,5 tys. Bo dużo zarabiają. Mocne?

gość
@Laleczka

czy Ty również jestes pracownikiem tej firmy? ja pracuję właśnie na Amazonie dla nich i nie mogę narzekać. wypłaty zawsze na czas, a jak się jest człowiekiem i nie odstawia numerów to i na premię można liczyć. koordynatorzy super, zawsze można się dogadać. i nie znam osoby, której ucieliby wynagrodzenie. zastanów się zanim kogoś oczernisz, bo naprawde nie ma co firmie zarzucić

Ciec z Amazon
@gość

Na przelomie pazdziernika/listopada byla sytuacja, ze malzenstwo F. pracujacych noc w noc na WRO1 mieli uciete pensje, bo przekroczyli prog podatkowy. Facet staral sie ugrac pieniadze od firmy z tego powodu, ale pan K. nie zgodzil sie na takie rozwiazanie.

Tragedia

Firma, Tragedia jak w niku kierownicy mydla oczy nie rozumieja pracownika, i maja cie za totalne (usunięte przez administratora) odradzam,

patryk_
@Tragedia

nie wiem, czy to kwestia lokalizacji i kierownika, ale jest OK i to bardzo. Ja polecam

Klient
@Niepełnosprawny

Bardzo dziękujemy za Pana opinię. Każda jest dla nas istotna i pozwoli nam ulepszyć standardy postępowania. W imieniu firmy przepraszam za sytuację jaka miała miejsce, jednocześnie za poświęcony przez Pana czas oraz koszty transportu. Chcielibysmy również nadmienić, iż orzeczenie o niepełnosprawności nie jest decydującym ani jedynym kryterium przyjęcia do pracy. Głównymi kryteriami są odpowiednie kompetencje, doświadczenie jak również cechy charakteru oraz motywacja do podjęcia pracy.

@Mark2Corporation

Pracownik wykazał się ignorancją : • Primo -nawet nie wiedział o ogłoszeniu na Lento Wymagamy: niekaralność ,sumienność, punktualność, mile widziane doświadczenie oraz orzeczenie o niepełnosprawności! • Secundo – nie wie co to jest niepełnosprawność. • Tertio – nie rozpoznaje innych firm ochroniarskich. Co do głównych kryteriów. Czy da się przeczytać sv i ocenić osobe w ciagu 30 sek.

Tragedia
@Mark2Corporation

Nawet szacunku do człowieka nie macie jak ma jakas grupe powinni was po mordach Wystrzelac ! firma powinna sie nazywac inaczej ale mam kulture, wstydu nie macie.

@Tragedia

Proszę wskazać o jakiej osobie mówimy w kwestii braku szacunku do pracowników. Jesli mógłby Pan opisać sytuację o jakiej Pan mówi, moglibyśmy odnieść się do tego.

Karol

Naprawdę dopiero po dwóch latach można dostać umowę o prace ?

@Karol

na większości obiektów w kraju pracownicy zatrudnieni są od pierwszego dnia pracy na podstawie umowy o pracę

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w mark2 corporation fm poland sp. z o.o?

@Pytanie

Po ok. 2 latach pracy. Wszystko zależy jak pracujesz.

Jestem pracownikiem Mark2 Corporation Fm Poland od 2018 roku. Wymagania nie są wygórowane; wystarczy zaangażowanie, poważne podejście do powierzonych obowiązków, samodyscyplina i trochę dobrych chęci. Firma jest wypłacalna i punktualna w tej kwestii, a na życzenie pracownika odprowadzają składki chorobowe. Ponadto każdy dostaje komplet odzieży w zależności od charakteru wykonywanej pracy. Z koordynatorami jest różnie...Znam dwóch- jeden jest odpowiedzialny i nie zamiata problemów pod dywan, w sytuacjach wymagających staje po odpowiedniej stronie, drugi natomiast wręcz odwrotnie; najlepiej nie dzwonić, nie pisać i dać mu święty spokój.

@Warszawa

a jak jest z kontrolami, kontrolą , meldowaniem itp. niech ktoś napisze konkret a nie picu picu glancu i nic nie wiadomo. dzieki

@Ziutek

Nikt wcześniej nie wspominał konkretnie o zarobkach w mark2 ,bynajmniej w opiniach, które przejrzałam od 2018 roku. Chętnie dowiedziałabym się, jak to wygląda od każdego, kto miał jakieś doświadczenia z tym pracodawcą. Dzięki

Wrszawa
@Ziutek

@Ziutek jest chyba jak w każdej ochronie- masz czujki, to latasz i robisz obchody. Nie da się sprecyzować, bo to zależy od budynku na jaki zostaniesz przydzielony i stanowiska oraz czy ktoś (np. dowódca) "jest nad Tobą"

@Wrszawa

INACZEJ. jakie są kary ile kosztują , co jaki czas są ochody i czy meldowanie jest , a jak jest to jaki przedział czasu. O kase się nie pytam, wszystkie te firmy dają najmniej.

@Warszawa

nie odpowiedziałeś mi na pytanie. ale ok. zadam je prościej . JEST TAKA FIRMA POGOŃ. jest cennik przewinień. np za spanie 150 , nie zameldujesz się co godzine - 30 itp. jak to jest u Ciebie ?

@Ziutek

Jest cennik kar (obejmuje niekompletne umundurowanie, korzystanie z telefonu czy innego urządzenia elektronicznego, alkohol, narkotyki), ale na zleceniu (bynajmniej w M2C) nie słyszałam jeszcze, aby ktoś takową karę dostał; ani u mnie na budynku, ani na innym.

@Ziutek

Jeśli chodzi o koszty kar- w przedziale 50-500zł (nie mam umowy przed sobą). Ilość obchodów zależy od (usunięte przez administratora)administratora budynku; u mnie są od 22 do 6 co 2 godziny, z czego 2 obchody to główne (dowódca robi) i 3 techniczne (obchodowy robi). Jeśli jesteś obchodowym- meldujesz dowódcy, który jest z Tobą na budynku.

Roman
@Warszawa

Pomoc koordynator jest bardzo istotna, więc dobrze, że czasem możesz z niej skorzystać. Czy uważasz, że wypłata jest na dobrym poziomie?

@Roman

W systemie 24/48 (10 służb) plus dodatki można wyciągnąć ok 4 tys. Wiąże się to z podpisaniem 2 umów (obie na stawkach ustawodawcy)- jedna to podstawa od ustawodawcy, druga nieopodatkowana; wypłata w każdym przepracowanym miesiącu w dwóch transzach, bez opóźnień. Moim zdaniem na tle innych firm ochroniarskich ta się wyróżnia pod tym względem, chociaż miło by było, gdyby pracodawca dołożył "parę groszy" do stawki ustawowej.

Marek
@Elżbieta

wypłaty są podobne jak i w innych firmach, ale jeśli chcesz zarobić więcej, zawsze możesz się dogadać i zrobić więcej godzin.

były pracownik
@Elżbieta

zarobki nie są najgorsze. jest możliwość nadgodzin, takżę jeśli ktoś chce coś więcej, to może. stawki w zalezności od obiektów. są obiekty z minimalną, sa też z naprawdę ładną stawką. ale napewno nie ma problemów z płatnościami. Polecam tą firmę

Jack

W dobie takiego kryzysu jak teraz m2c nie przedłuża mi umowy , a pracuję tam 2 lata, kredyt do spłacenia. Podejrzewam , że chodzi o urlop na żądanie, który wziąłem jak wybuchła epidemia. Czy tak się postępuje z 60+ ?

gość
@Jack

a pomyślałeś, że im też zmniejszyły się kontrakty w aktualnej sytuacji? i że nie wszystkie miejsca pracy udało się ocalić? niestety większość firm w kryzysie podobne sytuacje ma, wiec nie jest to akurat wina tejże firmy. mam znajomego, który właśnie u nich pracował na obiekcie, który został zamknięty przez pandemię, ale przenieśli go do pracy na inny obiekt. a nie musieli. zawsze starają się pomóc.

Na jakie benefity można liczyć w mark2 corporation fm poland sp. z o.o?

Arturek
@Pytanie

Benefity ?, ciesz się jak ci zapłacą

Gutek

Czasami wina , że jesteśmy może na uboczu leży po naszej stronie bo nie pracujemy jak tego oczekuje firma a jest dobra!

@Gutek

To czego konkretnie Mark2 Corporation Fm Poland oczekuje od swoich pracowników i jak to się dzieje, że według Ciebie nie umiecie tego spełnić? Możesz trochę rozwinąć swą myśl?

Jankal

Firma M2CS już nie istnieje od dawna. A firma M2C FM Poland to jest zupełnie inna firma.

Patrycja

M2.CS poszukiwała wcześniej pracowników, głównie Ochroniarzy. Niestety od dawna nie pojawiają się oferty pracy, czy ktoś z obecnych pracowników orientuje się czy firma poszukuje teraz Ochroniarzy? Jeżeli tak, to napiszcie, tym bardziej,że dyskusja na forum nagle ucichła.

Pola
@Patrycja

są świeże ogłoszenia na olx'ie i jest ich całkiem sporo... https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/EONB/

Zwolniony

Ja w tej firmie pracowałem w 2014 roku na galerii w Toruniu wszystko pięknie się zaczęło gdy przyszedł czas do zapłaty wynagrodzenie nie otrzymałem zgłosiłem sprawę do sądu pracy . Ja nigdy nie spotkalem się z firmą która nie miała koordynatora mnie osobiście zatrudniał zwykły pracownik który razem ze mną chodził po galerii nie był to żaden dowódca tylko facet który też robił jako szary pracownik .

Justyna

A dla mnie opinia byłego pracownika to stek złośliwości bezpodstawnych!!

@Justyna

Każdy ma prawo do zamieszczenia swojej opinii na forum - zarówno osoba, która ma dobre zdanie o pracodawcy, jak i ta, która jest niezbyt zadowolona z pracy w danym miejscu. To samo tyczy się osób zatrudnionych obecnie i w przeszłości w danym miejscu - w tym przypadku w mark2 corporation fm poland. Czy Ty pracujesz obecnie w tym miejscu? Jeśli tak, to napisz proszę, jak w Twoich oczach przedstawia się ten pracodawca.

Johnny

Byłem pracownikiem firmy 3 lata i kiepsko wspominam. Pracownicy byli szufadkowani byli na równych i marginalnych. Generalnie firma wywiązuje się z wynagrodzeń- koniec zalet. Menager gołosłowny i mało efektowny.Ponadto znika gdy coś zaczyna się walić. Odradzam Moje sugestie dla mark2 corporation fm poland sp. z o.o: poważniej podchodzić do pracowników i odpowiedzialnych, skutecznych menedżerów angażować

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
3.2/5 Na podstawie 113 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o