Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Opinie o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

jacek

no i w końcu pojawiła się ofert! jako M2.CS pracownik ochrony we Wrocławiu, wiec i lokalizacja jest niezła no i branża też dla kogoś kto ma juz oczywiście doswiadczenie w takiej pracy. Co o tym sądzicie?

Ktoś wie co dalej w sprawie zaniżania składek przez ABL i MARK2? Jakie to może mieć konsekwencje dla zwykłych pracowników?

zxz

Warto by było poruszyć też sprawę składek na ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne , bo z tego co wiem przez ten cały okres nie były odprowadzane.

warszawa

Jutro jeżeli nie dostaniemy przelewów z zalęgłą pensją to kierujemy sprawę do PIP, a następnie kierujemy sprawę do Sądu ( mamy prawnika, który bardzo chętnie zajmie się naszą sprawą ). To co wyczynia ta firma to ludzkie pojęcie przechodzi!!!Także Koledzy,jeśli jesteście również poszkodowani przez tą firmę i chcecie się dołączyć to zapraszamy.

Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
płock

Do tej pory nikomu nie wpłynęła wypłata, czekamy ale z tego co nam wiadomo będzie lipa konkretna. Atrium się zabezpieczyło podobno i nie przelało pieniędzy spółce M2CS do czasu aż nie wypłacą pieniędzy pracownikom. Poczekamy zobaczymy gdzie leży prawda.... Tylko te święta.... Czas napięty niestety...

łódzkie

Czy któreś z ATRIUM dostało ostatnią wypłatę ?????? Bo robi się lipa przed świętami.....

jaroslaw moczulski lodz
@łódzkie

SUPERPHARM MUSI DAC PITY BO BEDZIE AFERA .ONI WYPLACALI KASE ZA WRZESIEN I PAZDIERNIK

wawa
@jaroslaw moczulski lodz

no , tak będzie

Puccinicheck

Witam serdecznie, czy ktoś z Was pracujących dla M2CS nie dostał Pit-u za miesiące wrzesień i październik? Sianko wpłynęło od Superpharm za usługę w ABL ok, ale nikt nie mi żadnego pisma nie przysłał. Od ABL dostałem PIT jedynie do sierpnia. Ma ktoś podobną sytuację?

Durka durr
@Puccinicheck

U mnie nikt nie dostał PITów za wrześ/paźdź od M2CS. Dzwoniłem do urzędu skarbowego i powiedziano mi, że to z firmy która mi wypłaciła musi przyjść PIT, czyli teoretycznie z Super Pharmu.

Puccinicheck
@Durka durr

No właśnie i to jest ten problem.. orientowałem się przez przez pracowników, superpharm, że oni nie mają zamiaru nam żadnych pitów wystawiać, gdyż prawdopodobnie musieliby zapłacić jeszcze składki ZUS itd.. Patowa sytuacja.

Seba

Cieszy mnie fakt, że oszuści i cwaniaki zostali zdemaskowani! Z pitami czekam do 14. Później już będą mieć Skarbówke na karku.

Seba

W zusie założyłem 2 sprawy odnośnie nieprawidłowości - chodziło o wyrejestrowanie itd. Na szczęście inspektorat prześwietlił trochę bardziej ich bałagan, o czym zostałem poinformowany i zus wytoczył im sprawy z tego co mi wiadomo.

Wkurzony
@Seba

No nawet doszło do mnie pismo z ZUSu że będzie prowadzone postępowanie w sprawie M2CS - nieprawidłowości w płaceniu składek itp. Dobrze że ktoś się nimi zajmie.

Seba

Oh, to chyba przeze mnie wyszło z tymi zusowskimi składkami. Dwie sprawy im założyłem i w końcu ktoś wziął się za to. PIT oczywiście leci jeszcze chyba z ciepłych krajów i jak tak dalej będzie to i w skarbówce zrobią porządek z tą firmą.

Wkurzony
@Seba

Możesz troszkę bardziej szczegółowo? Bo chyba też będę musiał ich gdzieś zgłosić.

Pomocy

Jest jakiś numer kontaktowy pod który można dzwonić do tej firmy? Przysłali mi w końcu PITa, ale moje przychody kompletnie się nie zgadzają z tym co mi wyliczono...

JAREK MOCZULSKI LODZ

CZY KTOS DOSTAL PIT ZA MISIACE WRZESIEN PAZDZIERNIK Z SUPER PHARM?

Mawo

M2CS polskie cwaniaki swoich nazwisk nie wpisują .....a mają za uszami równo.Zwalili winę na Czechów a ich okradli. .Krasicki, Sejdak, Budniak nie długo M2.CS ogłosi upadłość ☺

lolek

ja tez dostalem takie pismo z zusu co z tym mozna zrobic?

Adi
@lolek

Tak tak inna spółka złodziei która nie wymieniłeś-(usunięte przez administratora)

Lublin

Tak samo dostałem z ZUSu pismo ze nie płacili składek

jarek moczulski lodz
@Lublin

1 marca nie masz czas do konca kwietnia

Ciekawy

Czy ktoś poza mną dostał pismo z ZUSu informujące o tym że M2CS nie płaciło składek?

JAREK MOCZULSKI LODZ
@Ciekawy

Za nikogo nie płacili,ciekawe co dalej?

Ciekawy
@JAREK MOCZULSKI LODZ

PITów nie prześlą pewnie, to 1 marca trzeba do swojego urzędu skarbowego lecieć i wyjaśniać sytuację.

jokerldz

Łódź nie dostała kasy i jak jej nie będzie to zapraszam ich do sądu!!!

. . . .

To jest tak, że Abl zmienił nazwę, i tak nie wszyscy dostali wypłatę . .

Kuba

Ciekawe że polskie strony M2C są usunięte a ABL podobno ogłosiło upadłość. Czy jeszcze ktoś pracuje w tych firmach? Czy komuś wiszą kasę?

lesio

chyba się tak nie kochają te Czesi M2C z Krasickim i Sejdakiem City Security. Widać trafił cwaniak na cwaniaka. Niżej oświadczenie Czechów z ich strony internetowej. OŚWIADCZENIE Działając jako Prezes zarządu spółki M2CS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („M2CS”), oświadczam, że aktualny odpis z rejestru przedsiębiorców, w którym obecnie jako jedyny członek zarządu M2CS widnieje Marcin Sejdak, nie odzwierciedla rzeczywistego stanu prawnego. Wykreślenie mnie z rejestru przedsiębiorców w dniu 23 września 2015 r. było bezpodstawne, w związku z czym nie wywiera żadnych skutków prawnych. Wpis w rejestrze przedsiębiorców ma jedynie charakter deklaratywny, co oznacza, że decydujące znaczenie ma rzeczywisty stan prawny, a nie fakt dokonania wpisu. W konsekwencji, w M2CS nadal obowiązuje reprezentacja łączna, a zatem przy czynnościach z jej udziałem konieczne jest współdziałanie dwóch członków zarządu, tj. Marcina Sejdaka oraz Oldřicha Rutara. Stosowne kroki prawne mające na celu ujawnienie w rejestrze przedsiębiorców rzeczywistego stanu prawnego zostały już podjęte. W obecnej sytuacji, domniemanie prawdziwości wpisu w rejestrze przedsiębiorców nie obowiązuje. Oldřich Rutar, Prezes zarządu M2CS

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o