Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Opinie o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

gośc

Pytanie do ludzi którzy pracowali w M2CS. Czy w przelewach które dostawaliście tytuły przelewu były niezgodne ze faktycznym czasem wynagrodzenia np za październik tytuł przelewu ,, Wynagrodzenie za miesiąc listopad,,. Mamy obawy czy nie chcą nas wy..... o jeden miesią,

JAREK MOCZULSKI LODZ

Dalej nie ma kasy za pażdziernik,to są jaja.

wroc mlyn

podobno zapłacić ma super pharm znowu takie cos się dowiedziałem od kogoś

Nikt nie dostał, czekamy. :)

Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
JAREK MOCZULSKI

DOSTAŁ KTOŚ KASĘ ZA PAŻDZIERNIK?

jaroslaw

Jle wam dała Umbrella,Łódz dostała 10zł netto,mają zajebiste problemy a obsadzeniem obiektów.

abcd

jest ktos kto nie dostal wyplaty?

Przelew rzeczywiście od S-P a nie jak ktoś pisał że od SUPER PHARM NA ZLECENIE KOGOŚ TAM. Ciekawe to jest. Super Pharm płaci za kogoś???

Za październik płatne jest do 20 listopada. To tak standardowo, ale nie wiem jak wygląda sprawa w tej konkretnej sytuacji.

jarosław

A co z wypłatą za pażdziernik?Nikt nic nie wie.

marian

Kielce dostały pensje przelew od Super-Pharm

Lbn

Ja również dostałem pensję

wrocław młyn

z tego co wiem Wrocław Młyn dostali wszyscy chyba, co najmniej 2 osoby dostały mam potwierdzony info przelew jest od super pharm

asd

ktoś dzisiaj dostał wypłatę?

obeznany

Otrzymałem zapewnienie od ludzi z góry Super-pharmu, że przelewy poszły w piątek późnymi godzinami popołudniowymi. Czekajcie do jutra do południa na przelewy.

Były ochroniaż

W Zakopcu robi od zawsze tylko 2 na ochronie! A sklep jest spory.

@Były ochroniaż

To co wy tam śpicie jak jeden gdzieś wyjedzie na kilka dni, albo zachoruje? :)

dotrwałby *

@Wrocek

Was dostało kasę kilku, a na wypłaty czeka około 200 ochroniarzy z Superpharmów, więc to jeszcze żadna wiadomość.

Wrocek

Ziomki, dostalem całą kasę, w tytule mam NA ZLECENIE M2CS , Jak nie dostaliscie w piatek to pewnie w poniedziałek. czyli jednak prawda Sejdak i Krasicki wypłacili kasę, a ABL nas zrobił w bambuko. Czytalem tez na facebook , ze jaks gosc Nazar tez dostal kase. Zreszta co sie dziwic , widzialem tego Krasickiego ostatnio w tvn24 jak wysyla swoich ludzi do Izraela. Nie sadze zeby tak duza firma ja City Security szargala swoja opinie jak dzialaja na rynku prawie 20 lat. A Czesi zaledwie 3 wystarczy wejsc w KRS. Zaraz sie zawina chyba ze znowu znajda takich naiwnych klientow ja superpharm.

albert21
@Wrocek

Wrocek albo jesteś skończonym idiotą albo z kierownictwa City Security, oczywiście że Sejdak i Krasicki wypłacają kasę bo to oni ją przytulili od superpharmu i wy....ali Czechów. Jeżeli wierzysz że wypłacają ją z żalu nad pracownikami to gratuluje inteligencji. Odnośnie reputacji, to żeby ją stracić to trzeba ją mieć. Kto ostatnio ochraniał juwenalia gdzie stratowali człowieka. Nie jeden pajac mądrzy się w tv

Według strony Super-pharmu aktualnie działają 62 sklepy. W którym Super-pharmie pracuje dwóch ochroniarzy? Jeśli jest jeden na zmianie, to trzech zatrudnionych co najmniej powinno być. Jeśli dwóch na zmianie, tak jak pisze kolega z Wrocławia 4-6 osób. Czyli około 200 osób by się nazbierało. A czy pracownicy ochrony, to jedyni wierzyciele ABL? Wątpię.

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o