Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Opinie o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

stach

firma kogucik nie płaci za badania na pracownika ochrony,choc to ich obowiazek

Muran
@stach

O jakich badaniach mowa? Bo jeśli mówisz o badaniach do kwalifikacji które są co 3 lata oraz co 5 lat do już nie jest obowiązek pracodawcy tylko twój . Oczywiście Pracodawca może pokryć koszty ale nie musi. Wszelkie badania medycyny pracy pracodawca opłaca .

Na jakie benefity można liczyć w mark2 corporation fm poland sp. z o.o?

Arturek

Benefity ?, ciesz się jak ci zapłacą

Elżbieta

Możesz wyjaśnić o co chodzi? Dużo tu negatywów, obrażania, ale jakoś nikt jasno nie napisał o co chodzi, od tych bardziej merytorycznych wpisów minęło już sporo czasu, a sytuacja zapewne się zmieniła.

@Elżbieta

możliwość przystąpienia do lux med, opłacania karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia grupowego

Pawełek
@Arturek

A co nie płacą tobie? Jakby tobie nie zapłacili to byś nie pracował. Więc nie pisz bzdur

Marian
@Pawełek

Janusz przeginasz w tych komentarzach.Mamy cię na oku.

Itii

Witam Kolegów, macie już wypłaty? Te (usunięte przez administratora) z kadr coraz gorsze maja .. przed długim weekendem i po świętach nawet nie zadbają o ludzi i nie wypłaca wcześniej.porażka.

@Itii

Skoro to taki problem to może warto zasugerować kierownictwu jakieś zmiany, ktoś próbował? Wiadomo że po świętach wypłata by się wcześniej przydała. Jak w ogóle reagują na tego typu pomysły?

@Itii

A dlaczego mają wypłacać wcześniej? Bo tobie brakuje? Termin jest do 19 każdego miesiąca.

@Anna

Na umowę o prace do 10 .. szef mówil, ze coraz więcej bab tam maja a coraz gorzej te kadry wyglądają .. anty pracownik

@Wiktoria

Maja w (usunięte przez administratora) .. tak jak na wszystko inne. Reka rękę myje. Klika. Nie ma z kim rozmawiać i o czym. Człowiek to śmieć.

Mirii
@Itii

Jak chcesz porozmawiać to idź na zebranie koło gospodyń wiejskich.

@Mirii

Fakt. Na pewno tam więcej bym się dowiedział .

@Itii

widzę, jakiś problem z kobietami... może warto się nad sobą zastanowić??

Ola
@pracownik

Jaki jest problem z Kobietami? U nas pracują i sobie chwalą.

Roman
@Itii

Jak na umowie do 10 to kasa powinna być do tego dnia, albo jak puszczą przelew 10tego to maks do 11. W ogóle są różne terminy wypłat? Jak ktoś jest na zleceniu to już 10 nie dostanie?

Patrycja
@Roman

zawsze jest 10 go na koncie .

Pracownik ochrony

Drogi pracodawco paczki na święta w postaci słodyczy to chyba jakiś żart....już lepiej dalibyście jakieś pieniążki i każdy by je na swój sposób wydał mimo inflacji... Przwciez na pasku jak byk jest, ze pobierane sa srodku na ZFŚS wiec na co ida te pieniadze? Moja dziewczyna co roku w corpo dostaje z tego tytułu hajs, nie duży ale zawsze.... wstyd, nie tak dba się o prawcowników w XXI wieku

@Pracownik ochrony

a zawartość tej paczki to jaki ekwiwalent chociaz by był? i skoro tak na pasku macie pokazane to dasz znać ile w miesiąc biorą? tu już innych inicjatyw dla ludzi nie ma, że się zastanawiasz gdzie są te pieniądze?

Heniek

Tak tak wszyscy balujemy. Co tydzień balanga. Trzeba było się uczyć ????

@Heniek

Sam się mogłeś uczyć to nie musiałbyś pracować w m2c :) formie dla mało inteligentnych ????

@Bolek

Właśnie siebie czułem i nie muszę narzekać o zebrać tak jak Ty. Nic tobie nie pasuje .Ciekawe ile już przeszedłeś pracodawców. Nie znam tej firmy i nie będę się na jej temat opowiadał.Ale widzę że ty jesteś nieszczęśliwy że w ogóle żyjesz.

Heniek

Bolek, musisz zmieć firmę jak tobie nie pasuje. Która to już będzie? I tak do końca życia narzekanie. A co zrobiłeś w swoimi życiu by je poprawić? Tylko narzekanie.....

@Pracownik ochrony

To może trzeba się zatrudnić się w firmie u dziewczyny skoro tam jest lepiej, co za problem?

Pracownik ochrony
@pracownik

Masz racje, jestem (usunięte przez administratora) i nieukiem i dlatego jestem skazany na M2C

@Pracownik ochrony

Zapraszam do Juwe tu jest lepiej

Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Górnik

Te bony świąteczne to jakiś żart i Podobo nie wszyscy dostaną! już mniej się nie dało. Firma śmieszna, moja żona w żabce ma większa premie. Wracam do seciuritasa.

To szacunek pracodawcy do pracownika . Poziom europejski

@Górnik

jakie bony??

kandydat

Czy Marc 2 Corporation zapewnia kartę multisportu?

@kandydat

jest karta sportowa, można przystąpić i sobie opłacać wybrany pakiet

Czy w firmie Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Muran

Co za pytanie? A gdzie teraz dają umowę o pracę?

Łukasz
@Muran

Czyli rozumiem, że nie ma takiej opcji? A po kilku miesiącach, po okresie próbnym? W grę wchodzi tylko zlecenie/umowa o dzieło?

@Łukasz

umowa o pracę też jest, najlepiej aplikować i uzyskać info ze źródła, na różnych obiektach może być inaczej

Zen

Ta firma to jakaś porażka. Nie płaca prawidłowo za soboty i niedziele , sprawdzie (usunięte przez administratora) W kadrach co miesiąc inna baba. Widać ze nawet w biurze nie chce się pracować.

@Zen

Serio co miesiąc? To jakie one tam mają warunki, ktoś wie? Ile płacą i czy coś z tymi dokumentami jest nie tak, że miałyby rezygnować?

Zen
@Julia

Pewnie slabe skoro cały czas ktoś inny odbiera ..może traktouja je tak jak nas. Co jedna to głupsza . Dużo gadania a mało roboty.

Czy ktoś pracuje z firmy na obiekcie hotel we Wrocławiu?

Ireneusz

Nie polecam pracy stoisz jak żołnierz na Warcie w Amazonie i patrzysz na bramki jak ciele przez 12h nie można sobie siądnac masz przerwę 30 minut .Nie polecam tej firmy i pracy w Sosnowcu

Otwórz oczy .
@Ireneusz

Takiego lekceważenia ze strony firmy jeszcze nie widziałem , Praca ? Stanie 12h , brak szacunku brak perspektyw na przyszłość , z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze wypłaty , brak zainteresowania od strony pracodawcy , już nie mówiąc o podwyżkach czy porządnych premiach , brak paczek świątecznych brak socjalu , brak kontaktu z kadrami itd . Nie polecam firma randomowa nie dba wogóle o pracowników .

Klilili
@Otwórz oczy .

POPIERAM. To nie jest praca dla ludzi którzy szukają stabilności. Pracodawca nie słucha tego co mówią ludzie, nie jesteś w stanie niczego zmienić ani wywalczyć, tratkują człowieka jak specjalistę siły narodowej za śmieszne pieniądze masz stać ma głowie i sie dla nich kręcić.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o. Poszukiwani są Księgowa. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Neti

Kawa, herbata... brak owoców

@Neti

Z cukrem chociaż? A jeśli chodzi już w kontekście samej w sobie pracy i jej wyników? Jak wynagradzana jest?

trzezwo myslacy

poslali mi po zakonczeniu umowy swiadectwo pracy wczesniej nie dostalem 2paskow z wyplatami bo bylem w szpitalu swiadectwa pracy nie przyjalem i w terminie ustawowym zazadalem uzupelnienia dokumentacji pracowniczej o te dwa paski razem ze swiadectwem pracy .Jednym slowem totalna (usunięte przez administratora) z patatajnia kadrowcy tam sa chyba po szkole baletowej za te pieniadze robote znajdzie byle trep

Alicja
@trzezwo myslacy

Za jakie pieniądze, możesz podać kwotę albo chociaż jakieś widełki zarobków kierowców żeby było wiadomo o czym mowa? No i jak z kwestią godzin pracy - ile się dziennie pracuje?

Czy pracownicy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Mark

Dziś mamy zabawę ????

@Mark

A często bywają jakieś imprezy firmowe? Wszyscy mogą na nie przychodzić?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w mark2 corporation fm poland sp. z o.o?

Mark2Corporation

Całe wynagrodzenie wpływa na konto bankowe

Morgan
@Mark2Corporation

Nie , jedna cześć na konto a druga do worka ;-) Co za pytanie! Oczywiście że całe wynagrodzenie wplywa na konto.

patryk_

na konto i w terminie

Bibi
@Mark2Corporation

Idzie się dogadać i jest pod stołem,jak ktoś ma komornika to polecam tą firmę.

@Bibi

Daj mi namiary że przy komorniku masz część pod stołem to zrobię Ci loda ty matole

NN

Nie wypłacają za godziny nocne i święta. Pobrali ubezpieczenia zdrowotne od pracowników, których nie wpłacili do ZUS. Obecnie ZUS prowadzi wobec nich postępowanie administracyjne. Zdecydowanie odradzam pracę u nich.

@NN

Wspólnie zebrać się i złożyć wobec tej choroby pozew zbiorowy

@NN

Zebrać się i wobec tej bandy złożyć pozew zbiorowy

Niepowim

Czy u was wszystkich jest taki problem z ciuchami z tej firmy? Czy wszystko musi być tak bardzo nie dopasowane?

@Niepowim

Ale rozmiar dali Twój czy inny jakis?

Niepowim
@Wiktoria

Ogólnie rozmiar jest mój natomiast rozmiarówka jest nie z tego świata. To co winno być na mnie dobre jest na mnie okropnie za duże.

Aleksandra
@Niepowim

Aż tak, to jakbyś ty ten rozmiar określiła na oko?

Mam takie pytanie:czy firma przyjmuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Dorota
@Piotr

Tak firma przyjmuje osoby z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Paulina

Firma niepoważna- brak informacji zwrotnej po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej. A wystarczy jakakolwiek odpowiedź. Jeśli kandydat poświęca swój czas, stara się o pracę to nie jest to zabawa.

Agata
@Paulina

No to słabo. Ja zawsze sobie chwaliłam jak dostałam odpowiedź zwrotną. Jednak jest to dosyć ważne by po prostu wiedzieć nawet na przyszłość, co warto poprawić na przykład. A ogólnie firma obiecywała Ci rozmowę i nie wywiązała się z obietnicy czy w ogóle nie było na ten temat żadnej informacji?

Paulina
@Agata

Rozmowę firma przeprowadziła - i brak kontaktu. A wystarczyłoby wysłać emaila,że wybrali innego kandydata.

Dorota
@Paulina

Szanowna Pani, do wszystkich kandydatów z którymi odbyły się rozmowy wysłane zostały emaile z podziękowaniami. Jeśli nie dotarł do Pani email, to osobiście bardzo Panią przepraszam za zaistniałą sytuację. Mimo wszystko, proszę się upewnić czy tak rzeczywiście się stało, bo istnieje prawdopodobieństwo, że wpadł on do spamu. Pozdrawiam, Dorota

Tragedia

Firma, Tragedia jak w niku kierownicy mydla oczy nie rozumieja pracownika, i maja cie za totalne (usunięte przez administratora) odradzam,

patryk_
@Tragedia

nie wiem, czy to kwestia lokalizacji i kierownika, ale jest OK i to bardzo. Ja polecam

mMm
@patryk_

Okmiany polecam.

Roman
@mMm

A zarobki jakie są? 3-4k się zarobi chociaż?

Mario
@Roman

Tak, jak wyrobsz 240-250h w miesiącu

Krystyna
@Mario

Po tyle godzin się pracuje?

Niepełnosprawny

Jestem osoba niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym. Dnia 19/11/2020 o godz. 13 :00 byłem na rozmowie o pracę w ochronie w firmie mark2 na terenie Amazon Okmiany, po wcześniejszej rozmowie telefonicznej i umówionej wizycie .Mam tam około 30 km w jedna stronę. Firma mark2 reklamuje się na stronach internetowych jako „platforma niepełnosprawnych” poszukująca osoby do pracy ! Młody człowiek, który prowadził niby rozmowę wstępną był niekompetentny, arogancki wręcz wulgarny. Stwierdził , że osób z niepełnosprawnością nie potrzebuje. Zapytam więc, dlaczego ta firma tak traktuje niepełnosprawnych którzy tracą swój czas i pieniądze ? Nie polecam i ostrzegam osoby niepełnosprawne!

@Niepełnosprawny

Bardzo dziękujemy za Pana opinię. Każda jest dla nas istotna i pozwoli nam ulepszyć standardy postępowania. W imieniu firmy przepraszam za sytuację jaka miała miejsce, jednocześnie za poświęcony przez Pana czas oraz koszty transportu. Chcielibysmy również nadmienić, iż orzeczenie o niepełnosprawności nie jest decydującym ani jedynym kryterium przyjęcia do pracy. Głównymi kryteriami są odpowiednie kompetencje, doświadczenie jak również cechy charakteru oraz motywacja do podjęcia pracy.

Niepełnosprawny
@Mark2Corporation

Pracownik wykazał się ignorancją : • Primo -nawet nie wiedział o ogłoszeniu na Lento Wymagamy: niekaralność ,sumienność, punktualność, mile widziane doświadczenie oraz orzeczenie o niepełnosprawności! • Secundo – nie wie co to jest niepełnosprawność. • Tertio – nie rozpoznaje innych firm ochroniarskich. Co do głównych kryteriów. Czy da się przeczytać sv i ocenić osobe w ciagu 30 sek.

Tragedia
@Mark2Corporation

Nawet szacunku do człowieka nie macie jak ma jakas grupe powinni was po mordach Wystrzelac ! firma powinna sie nazywac inaczej ale mam kulture, wstydu nie macie.

@Tragedia

Proszę wskazać o jakiej osobie mówimy w kwestii braku szacunku do pracowników. Jesli mógłby Pan opisać sytuację o jakiej Pan mówi, moglibyśmy odnieść się do tego.

@Niepełnosprawny

Podobnie jest w galerii w Radomiu. Niejaka Smartfon terroryzuje pracowników i najemców. Jest wyjątkowo konfliktowa, chamska i stronnicza. Wszystkich chce ustawiać, chyba że dostanie jakiś prezent. Sama ma problem z przedstawieniem zaświadczenia o niekaralności, bo podobno przywłaszczyła sobie znaleziony telefon. Myślała, że jak wykasuje wszystkie dane to nie namierzą telefonu. Policja będąc na interwencji jest zdziwiona dlaczego jeszcze pracuje. Ostatnio powierzono jej wstępną rekrutację podczas której może wykazać się swoją wyższością i arogancją. Wiele osób zrezygnowało przez nią z pracy, a nowi po zasięgnięciu opinii się wycofują. W galerii ciągle brakuje ochroniarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o