Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Opinie o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Tragedia

Firma, Tragedia jak w niku kierownicy mydla oczy nie rozumieja pracownika, i maja cie za totalne (usunięte przez administratora) odradzam,

patryk_
@Tragedia

nie wiem, czy to kwestia lokalizacji i kierownika, ale jest OK i to bardzo. Ja polecam

mMm
@patryk_

Okmiany polecam.

@mMm

A zarobki jakie są? 3-4k się zarobi chociaż?

Mario
@Roman

Tak, jak wyrobsz 240-250h w miesiącu

Krystyna
@Mario

Po tyle godzin się pracuje?

Niepełnosprawny

Jestem osoba niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym. Dnia 19/11/2020 o godz. 13 :00 byłem na rozmowie o pracę w ochronie w firmie mark2 na terenie Amazon Okmiany, po wcześniejszej rozmowie telefonicznej i umówionej wizycie .Mam tam około 30 km w jedna stronę. Firma mark2 reklamuje się na stronach internetowych jako „platforma niepełnosprawnych” poszukująca osoby do pracy ! Młody człowiek, który prowadził niby rozmowę wstępną był niekompetentny, arogancki wręcz wulgarny. Stwierdził , że osób z niepełnosprawnością nie potrzebuje. Zapytam więc, dlaczego ta firma tak traktuje niepełnosprawnych którzy tracą swój czas i pieniądze ? Nie polecam i ostrzegam osoby niepełnosprawne!

@Niepełnosprawny

Bardzo dziękujemy za Pana opinię. Każda jest dla nas istotna i pozwoli nam ulepszyć standardy postępowania. W imieniu firmy przepraszam za sytuację jaka miała miejsce, jednocześnie za poświęcony przez Pana czas oraz koszty transportu. Chcielibysmy również nadmienić, iż orzeczenie o niepełnosprawności nie jest decydującym ani jedynym kryterium przyjęcia do pracy. Głównymi kryteriami są odpowiednie kompetencje, doświadczenie jak również cechy charakteru oraz motywacja do podjęcia pracy.

Niepełnosprawny
@Mark2Corporation

Pracownik wykazał się ignorancją : • Primo -nawet nie wiedział o ogłoszeniu na Lento Wymagamy: niekaralność ,sumienność, punktualność, mile widziane doświadczenie oraz orzeczenie o niepełnosprawności! • Secundo – nie wie co to jest niepełnosprawność. • Tertio – nie rozpoznaje innych firm ochroniarskich. Co do głównych kryteriów. Czy da się przeczytać sv i ocenić osobe w ciagu 30 sek.

Tragedia
@Mark2Corporation

Nawet szacunku do człowieka nie macie jak ma jakas grupe powinni was po mordach Wystrzelac ! firma powinna sie nazywac inaczej ale mam kulture, wstydu nie macie.

@Tragedia

Proszę wskazać o jakiej osobie mówimy w kwestii braku szacunku do pracowników. Jesli mógłby Pan opisać sytuację o jakiej Pan mówi, moglibyśmy odnieść się do tego.

@Niepełnosprawny

Podobnie jest w galerii w Radomiu. Niejaka Smartfon terroryzuje pracowników i najemców. Jest wyjątkowo konfliktowa, chamska i stronnicza. Wszystkich chce ustawiać, chyba że dostanie jakiś prezent. Sama ma problem z przedstawieniem zaświadczenia o niekaralności, bo podobno przywłaszczyła sobie znaleziony telefon. Myślała, że jak wykasuje wszystkie dane to nie namierzą telefonu. Policja będąc na interwencji jest zdziwiona dlaczego jeszcze pracuje. Ostatnio powierzono jej wstępną rekrutację podczas której może wykazać się swoją wyższością i arogancją. Wiele osób zrezygnowało przez nią z pracy, a nowi po zasięgnięciu opinii się wycofują. W galerii ciągle brakuje ochroniarzy.

Urlop

A gdzie nie jest? Urlop zgodnie z prawem jest pl atny 100%

Małgorzata
@Urlop

z tego co można wyczytać pod komentarzami o niektórych firmach to jednak nie jest to takie oczywiste i nie wszystkie firmy przestrzegają KP ... czy wszystko tutaj w tej firmie jest tak zgodnie z przepisami ?

Amenhotep1

Bo pytanie jest "z (usunięte przez administratora) Pisane na siłę przez administratora strony, aby poprawić pozycjonowanie w Google.

Honorata
@Amenhotep1

No nie wiem czy takie głupie...u mnie w byłej firmie np tak wcale nie było więc pytanie jak najbardziej na miejscu.

Piotrek

Do kiedy są przelewy w firmie Mark2 Corporation FM Poland i czy są normalnie co miesiąc i czy są jakieś problemy z wypłatą na przykład że się nie zgadza

mMm
@Piotrek

do dziesiątego umowa o pracę. generalnie jest ok.

@mMm

Od razu jest na rok umowa? I potem bezterminówka?

Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Czy w mark2 corporation fm poland sp. z o.o są paczki/bony świąteczne?

Ciec z Amazon

Firma na Amazonach na Dolnyslasku od kiedy sa (2019r) dawali paczki swiateczne na przelomie grudnia/stycznia

Laleczka

Dobry temt Jack poruszyles , jak m2c przejął Amazony na dolnym Śląsku , to od pół roku są chece z wypłatą tzn.jednej mie zapłacili za urlop, innemu za nadgodziny a jeszcze komuś za nocki.(usunięte przez administratora)Jednemu malzenstwu zabrali z pensji po 1,5 tys. Bo dużo zarabiają. Mocne?

gość
@Laleczka

czy Ty również jestes pracownikiem tej firmy? ja pracuję właśnie na Amazonie dla nich i nie mogę narzekać. wypłaty zawsze na czas, a jak się jest człowiekiem i nie odstawia numerów to i na premię można liczyć. koordynatorzy super, zawsze można się dogadać. i nie znam osoby, której ucieliby wynagrodzenie. zastanów się zanim kogoś oczernisz, bo naprawde nie ma co firmie zarzucić

Ciec z Amazon
@gość

Na przelomie pazdziernika/listopada byla sytuacja, ze malzenstwo F. pracujacych noc w noc na WRO1 mieli uciete pensje, bo przekroczyli prog podatkowy. Facet staral sie ugrac pieniadze od firmy z tego powodu, ale pan K. nie zgodzil sie na takie rozwiazanie.

Karol

Naprawdę dopiero po dwóch latach można dostać umowę o prace ?

@Karol

na większości obiektów w kraju pracownicy zatrudnieni są od pierwszego dnia pracy na podstawie umowy o pracę

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w mark2 corporation fm poland sp. z o.o?

Po ok. 2 latach pracy. Wszystko zależy jak pracujesz.

Jestem pracownikiem Mark2 Corporation Fm Poland od 2018 roku. Wymagania nie są wygórowane; wystarczy zaangażowanie, poważne podejście do powierzonych obowiązków, samodyscyplina i trochę dobrych chęci. Firma jest wypłacalna i punktualna w tej kwestii, a na życzenie pracownika odprowadzają składki chorobowe. Ponadto każdy dostaje komplet odzieży w zależności od charakteru wykonywanej pracy. Z koordynatorami jest różnie...Znam dwóch- jeden jest odpowiedzialny i nie zamiata problemów pod dywan, w sytuacjach wymagających staje po odpowiedniej stronie, drugi natomiast wręcz odwrotnie; najlepiej nie dzwonić, nie pisać i dać mu święty spokój.

@Warszawa

a jak jest z kontrolami, kontrolą , meldowaniem itp. niech ktoś napisze konkret a nie picu picu glancu i nic nie wiadomo. dzieki

@Ziutek

Nikt wcześniej nie wspominał konkretnie o zarobkach w mark2 ,bynajmniej w opiniach, które przejrzałam od 2018 roku. Chętnie dowiedziałabym się, jak to wygląda od każdego, kto miał jakieś doświadczenia z tym pracodawcą. Dzięki

Wrszawa
@Ziutek

@Ziutek jest chyba jak w każdej ochronie- masz czujki, to latasz i robisz obchody. Nie da się sprecyzować, bo to zależy od budynku na jaki zostaniesz przydzielony i stanowiska oraz czy ktoś (np. dowódca) "jest nad Tobą"

@Wrszawa

INACZEJ. jakie są kary ile kosztują , co jaki czas są ochody i czy meldowanie jest , a jak jest to jaki przedział czasu. O kase się nie pytam, wszystkie te firmy dają najmniej.

@Warszawa

nie odpowiedziałeś mi na pytanie. ale ok. zadam je prościej . JEST TAKA FIRMA POGOŃ. jest cennik przewinień. np za spanie 150 , nie zameldujesz się co godzine - 30 itp. jak to jest u Ciebie ?

@Ziutek

Jest cennik kar (obejmuje niekompletne umundurowanie, korzystanie z telefonu czy innego urządzenia elektronicznego, alkohol, narkotyki), ale na zleceniu (bynajmniej w M2C) nie słyszałam jeszcze, aby ktoś takową karę dostał; ani u mnie na budynku, ani na innym.

@Ziutek

Jeśli chodzi o koszty kar- w przedziale 50-500zł (nie mam umowy przed sobą). Ilość obchodów zależy od (usunięte przez administratora)administratora budynku; u mnie są od 22 do 6 co 2 godziny, z czego 2 obchody to główne (dowódca robi) i 3 techniczne (obchodowy robi). Jeśli jesteś obchodowym- meldujesz dowódcy, który jest z Tobą na budynku.

@Warszawa

Pomoc koordynator jest bardzo istotna, więc dobrze, że czasem możesz z niej skorzystać. Czy uważasz, że wypłata jest na dobrym poziomie?

@Roman

W systemie 24/48 (10 służb) plus dodatki można wyciągnąć ok 4 tys. Wiąże się to z podpisaniem 2 umów (obie na stawkach ustawodawcy)- jedna to podstawa od ustawodawcy, druga nieopodatkowana; wypłata w każdym przepracowanym miesiącu w dwóch transzach, bez opóźnień. Moim zdaniem na tle innych firm ochroniarskich ta się wyróżnia pod tym względem, chociaż miło by było, gdyby pracodawca dołożył "parę groszy" do stawki ustawowej.

@Elżbieta

wypłaty są podobne jak i w innych firmach, ale jeśli chcesz zarobić więcej, zawsze możesz się dogadać i zrobić więcej godzin.

@Elżbieta

zarobki nie są najgorsze. jest możliwość nadgodzin, takżę jeśli ktoś chce coś więcej, to może. stawki w zalezności od obiektów. są obiekty z minimalną, sa też z naprawdę ładną stawką. ale napewno nie ma problemów z płatnościami. Polecam tą firmę

Jack

W dobie takiego kryzysu jak teraz m2c nie przedłuża mi umowy , a pracuję tam 2 lata, kredyt do spłacenia. Podejrzewam , że chodzi o urlop na żądanie, który wziąłem jak wybuchła epidemia. Czy tak się postępuje z 60+ ?

gość
@Jack

a pomyślałeś, że im też zmniejszyły się kontrakty w aktualnej sytuacji? i że nie wszystkie miejsca pracy udało się ocalić? niestety większość firm w kryzysie podobne sytuacje ma, wiec nie jest to akurat wina tejże firmy. mam znajomego, który właśnie u nich pracował na obiekcie, który został zamknięty przez pandemię, ale przenieśli go do pracy na inny obiekt. a nie musieli. zawsze starają się pomóc.

Gutek

Czasami wina , że jesteśmy może na uboczu leży po naszej stronie bo nie pracujemy jak tego oczekuje firma a jest dobra!

@Gutek

To czego konkretnie Mark2 Corporation Fm Poland oczekuje od swoich pracowników i jak to się dzieje, że według Ciebie nie umiecie tego spełnić? Możesz trochę rozwinąć swą myśl?

Jankal

Firma M2CS już nie istnieje od dawna. A firma M2C FM Poland to jest zupełnie inna firma.

Patrycja

M2.CS poszukiwała wcześniej pracowników, głównie Ochroniarzy. Niestety od dawna nie pojawiają się oferty pracy, czy ktoś z obecnych pracowników orientuje się czy firma poszukuje teraz Ochroniarzy? Jeżeli tak, to napiszcie, tym bardziej,że dyskusja na forum nagle ucichła.

Pola
@Patrycja

są świeże ogłoszenia na olx'ie i jest ich całkiem sporo... https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/EONB/

Zwolniony

Ja w tej firmie pracowałem w 2014 roku na galerii w Toruniu wszystko pięknie się zaczęło gdy przyszedł czas do zapłaty wynagrodzenie nie otrzymałem zgłosiłem sprawę do sądu pracy . Ja nigdy nie spotkalem się z firmą która nie miała koordynatora mnie osobiście zatrudniał zwykły pracownik który razem ze mną chodził po galerii nie był to żaden dowódca tylko facet który też robił jako szary pracownik .

Justyna

A dla mnie opinia byłego pracownika to stek złośliwości bezpodstawnych!!

@Justyna

Każdy ma prawo do zamieszczenia swojej opinii na forum - zarówno osoba, która ma dobre zdanie o pracodawcy, jak i ta, która jest niezbyt zadowolona z pracy w danym miejscu. To samo tyczy się osób zatrudnionych obecnie i w przeszłości w danym miejscu - w tym przypadku w mark2 corporation fm poland. Czy Ty pracujesz obecnie w tym miejscu? Jeśli tak, to napisz proszę, jak w Twoich oczach przedstawia się ten pracodawca.

Johnny

Byłem pracownikiem firmy 3 lata i kiepsko wspominam. Pracownicy byli szufadkowani byli na równych i marginalnych. Generalnie firma wywiązuje się z wynagrodzeń- koniec zalet. Menager gołosłowny i mało efektowny.Ponadto znika gdy coś zaczyna się walić. Odradzam Moje sugestie dla mark2 corporation fm poland sp. z o.o: poważniej podchodzić do pracowników i odpowiedzialnych, skutecznych menedżerów angażować

Patrycja

Przeglądając stronę internetową M2.CS zauważyłam informacje na temat korzyści jakie płyną ze współpracy z tą firmą. Pracodawca zapewnia swoim pracownikom m.in. abonamenty obiadowe, nagrody lojalnościowe, letnie imprezy itd. Czy z tych benefitów mogą korzystać wszyscy pracownicy. Co sądzicie o tych wszystkich możliwościach?

Witam, Chciałbym podjąć prace w firmie M2.CS? możecie coś powiedzieć o nich? są wypłacalni? odprowadzają składki zdrowotne i zus? jaka sytuacja jest z umundurowaniem? inspektorzy dbają o to czy trzeba samemu się prosić o jakieś ciuchy? dziękuję z góry za wasze opinie:-)

henio

Witam wszystkich, kto pracował w m2cs dajcie znać czy nie dostaliście wezwanie do Sądu w Toruniu. dziś odebrałem polecony, sprawa dotyczy pewnie składek. 23.10.2017

saypuczi

Ta firma już nie istnieje

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o