Opinie o OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA Z O.O. w Warszawa

Artur Nowy wpis

Powiedzcie jak się pracuje w czasie epidemii? Miałem zamiar złożyć cv ale pewnie teraz nikogo nie przyjmują?

Minka Nowy wpis
@Artur

Nie przyjmują nikogo a wręcz zwalniają. Ucinają ludzi jak tylko mogą.

Minka Nowy wpis

Najgorsza firma pod słońcem. Serdecznie nie polecam. Szef nie ma poszanowania dla pracownika i w dodatku jako kierownika przyjął nie wykfalifikowana osobę. Trzeba upominać się o wszytko nawet o zarobione pieniądze. Jeżeli ktoś szuka pracy to omijajcie ich z daleka.

Igor Nowy wpis

Firma ma opinie dobrej a to , że płaca jest niska to już takie są w branży.

wojtek

No to jest taka branża, wiadomo, że w ochronie dużo nie dają jak to sie mówi jaka praca taka płaca, przecież sie tam zbytnio fizycznie nie narobisz, co najmniej mozesz sie wystac tylko a czasami wysiedziec i wynudzic, patrzac na moniktor kamer, czego chceie wiecej?

@wojtek

Płacą poniżej mnimalnej stawki !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Zmienili nazwę na EBor i pierwsze co wprowadzili to dwumiesięczny czas oczekiwania na pensję ! Pracowałem dosyć długo nigdy nie dostałem nawet minimalnej narzuconej stawki !

Agnieszka

@Zigi, nie odpowiedziałeś na moje pytanie, a minął już jakiś czas od tego kiedy je zadawałam. Zastanawiam się czy sytuacja, którą opisujesz uległa zmianie i czy OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA 8iZ O.O. wypłaca obecnie uczciwe wynagrodzenia swoim pracownikom?

Agnieszka

@Zigi, czy niewypłacane terminowo wynagrodzenie, o którym wspominasz to jednorazowa sytuacja?

Zigi

Stanowczo odradzam prace w tej "firmie" Szefostwo to kombinatorzy,i nie wypłacaja wypłat na czas.Jak chcesz utonac w bagnie to ta pseudo firma to najlepszy sposób na utoniecie.Prokuratura i PIP powinni sie za nich wziąść

cacyk

w ochronie kokosów nie zarobisz.....każda firma płaci tak samo ......ale ta przynajmniej płaci na konto do 28 . w innej firmie od 3 miesięcy nie dostałem kasy. tu pracuję 8 miesiąc i kasa zawsze jest.

Sped

Tragedia, padaka, żal... Brak pieniędzy, brak kontaktu, obiecanki cacanki i wieczne przeciąganie terminu wypłaty

zawsze może być lepiej ale w ochronie na rynku jest podobnie te same stawki i terminy płatności. robota spokojna 24/48 czasu wolnego dużo.kasa na konto do 28 .

MISIO

ja pracuję od 3 miesięcy obiekt biurowy recepcja czysto i przyjemnie ,garnitur niebieska koszulka wszystko dostałem.stawka jak w innych agencjach wiadomo zawsze mogła by być lepsza .

pracujący

praca bardzo lekka siedzenie na d.... i wpuszczane samochodów, nie na męczysz się stawka taka jaka panuje na rynku ochrony ,umowa zlecenie na czas nieokreślony,koordynator wymagający ale od tego on jest,pensja wypłacana regularnie do 28 każdego miesiąca (przeważnie jest wcześniej),zaliczki bez problemów.

Antonia

W firmie HER GUARD Agencja Ochrony, nikt nie miał i nie ma problemu z płatnościami!!! Kontakt z Szefem jest nieograniczony i to bezpośredni, a nie przez któregoś Kierownika. Poza tym f-ma istnieje kilka lat, więc bez pisania nieprawdziwych informacji!!! Konkurencja:D

padziu

dzięki za podratowanie mnie na święta byłem goły i wesoły zaliczka od firmy spowodowała radość .dzięki szefie z zufanie

MISIO
@padziu

mnie też szefowa podratowała

KAZIU

pracuję w tej firmie od 2010 r. i nie narzekam każdy wie jak jest teraz w ochronie .wypłaty są co miesiąc, jestem legalnie zatrudniony mogę iść do lekarza .co roku dostaję zaświadczenie do biura emerytalnego i pit.Szefostwo normalne ludzkie . nie wiem kto ma na celu pisanie takich głupot.

Adik
@KAZIU

Nie oszukuj.Jesteś podstawiona osoba.Szefostwo to kombinatorzy i nie płacą wypłat na czas

W

Praca całkiem OK. Wiadomo, kokosów się nie zarabia, ale można sobie dorobić do emerytury. Praca nie jest ciężka, lepsze to niż siedzenie w domu. Poza tym w nocy można się zdrzemnąć i szeryf (właściciel) przymyka na to oko - ważne aby innym nie dać się złapać na spaniu w pracy. Ja na początek polecam, a w międzyczasie można szukać innej pracy. Ale jeśli szukasz pracy na stałe to stanowczo odradzam.

E......
@W

PROSZĘ NIE MYLIĆ FIRM .JEST NA RYNKU WARSZAWSKIM DWIE RÓŻNE FIRMY NIE ZALEŻNE OD SIEBIE O TEJ SAMEJ NAZWIE AGENCJA OCHRONY I SPÓŁKA ZOO. W OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA Z.O.O NIE ZDARZYŁO SIĘ ŻEBY PRACOWNIK NIE MIAŁ PENSJI.DO 28 KAŻDEGO MIESIĄCA SĄ WYPŁACANE PENSJE PRACOWNIKÓW.

firma którą trzeba omijać bardzo szerokim łukiem , pracę znajdziesz ale o wynagrodzenie musisz czekać w nieskończoność.jeżeli jesteś bezrobotny i chcesz się w tej firmie zatrudnić to lepiej zrezygnuj to jest wielka niewiadoma kiedy dostaniesz wynagrodzenie.

mariaro91

a powiedz mi za co mam przeżyć?

mariaro91

Witam. Jestem zatrudniony w tej firmie od września 2013. Wcześniej nigdy nie było problemy z płatnościami natomiast teraz czekam już drugi tydzień na swoje pieniążki i nadal ich nie ma co gorsza nikt w pseudo firmie nie jest w stanie określić kiedy będą. Cała firmia to jakaś kpina. Biuro otwarte w niewiadome dni i godziny. Pracodawca ma pracownika ewisentnie w 4 literach. Nawet nie ma na obiektach służbowych telefonòw ani alaramu, pracownik jest zdany na siebie. Odradzam wszystkim pracę w tej firmie, wszystko jest olewane.

Zostaw merytoryczną opinię o OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA Z O.O. - Warszawa

OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA Z O.O.
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Mała 15 A
    03-423 Warszawa

OCHRONA HER-GUARD SPÓŁKA Z O.O.