Pleban Lilianna Sklep Obuwniczy

Sieradz

Opinie o Pleban Lilianna Sklep Obuwniczy

znajmoy

Mogę potwierdzić oszust !!!! W 2006 roku wyłudziła pieniądze i sprawa była na policji, lecz sprawa została umorzona. W 2007 do obecnej chwili pracuje w MOPS Zduńska Wola i ciągle udaje jej się wykorzystać ludzi. Nie ma skrupułów osoba, nawet pracownika MOPS oszukała na 20 tys zł i grożono mu i jak jego rodzinie. Córka Noemi Raj o tym wiedziała i tłumaczenia jej są takie, iż nie jest to jej sprawa. Córka groziła tej osobie, iż poda go do sądu za stalking bo ją to denerwuje, iż prawda wyszła na jaw. Wiem to wszystko od tej osoby.

abc

Potwierdzam w Sieradzu też ma opinie oszustki i złodziejki. Córka Noemi Raj o wszystkim wie potwierdzam

Uwaga

Córka Noemi Raj o wszystkim wiedziała, lecz woli nie interesować się oszustwami matki. W poprzednich latach komentarze z internetu kasowała by zatrzeć matki wyłudzenia.

Sprawiedliwość

Osoba obecnie pracuje w MOPS w Zduńska Wola .Taka osoba nie powinna tam pracować !!!! Gardzi klientami i traktuje ich jak jakieś bydło !!!

Pulpit

W 2007 roku podobno w Sieradzu też chłopaka wykorzystała na 15 tys uważać na nią !!!

KURS

Potwierdzam oszust i naciągacz ostatnio wykorzystała chłopaka na 20 tys .

PIS

Oszustka uważać na nią !!!

platformiak

Co sądzicie o właścicielce i sklepie ??

Zostaw opinię o Pleban Lilianna Sklep Obuwniczy - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pleban Lilianna Sklep Obuwniczy