Euro - Błysk Joanna Kleszczyńska

Opinie o Euro - Błysk Joanna Kleszczyńska

ewela

nie rejestruja umow zlecenia,sprawdzalam w zus jeszcze niewiem czy sa wyplacalni,bo czekam na wyplate

AAaa

Niestety skorzystalismy z uslug tej firemki- Ostrzegam przed wspolpraca z nimi. Sa niekompetentni o braku kultury nie wspomne. Skladaja oferty bez pokrycia, nie potrafia sie z niej wywiazac, wymyslaja tysiace powodow przez ktore nie sa w stanie dostarczyc uslugi za ktora zarzadali platnosci z gory! Oczywiscie nie odbieraja teleofnow i pisza obrazliwe smsy! To dziecinada a nie biznes! Podejrzewam, ze tak samo traktuja pracownikow jak i swoich klientow.

obcy

firma nie wywiązuje się z podpisanych umów, ma ogromne wymagania a kiedy przychodzi do płacenia za faktury, wtedy okazuje się że wywija się jak piskorz i wymyśla cuda mające usprawiedliwić brak płatności- ostrzegam przed współpracą z nimi

Zostaw opinię o Euro - Błysk Joanna Kleszczyńska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro - Błysk Joanna Kleszczyńska