Opinie o Inwestycje Marzeń Paulina Marzec w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inwestycje Marzeń Paulina Marzec. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inwestycje Marzeń Paulina Marzec o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inwestycje Marzeń Paulina Marzec w Warszawa

Na jakie benefity można liczyć w Inwestycje Marzeń Paulina Marzec?

Beata Nowy wpis

Kupiłam mieszkanie od jednego z inwestorów Pani Pauliny.Czy wasze kamienice też są remontowane z kredytów jakie zaciągnęli na 20 lat jako "wspólnota mieszkaniowa"???Czy tez macie dopłaty do funduszy remontowych nawet po 800 zł wy wykończyć wnętrze kamienicy bo Pani Paulinie zabrakło pieniędzy z kredytu?? Proszę o informacje

Justyna Nowy wpis
@Beata

Mamy dokładnie taką samą sytuację w inwestycji jej siostry, Katarzyny Marzec, z tym że my przejęliśmy na zebraniu wspólnoty zarząd, choć i tak za późno żeby uniknąć problemów.

Beata Nowy wpis
@Justyna

Jakie macie problemy?czego jeszcze mogę się spodziewać?

Renata

Jestem kolejną osobą która została (usunięte przez administratora) przez Panią Paulinę. Mój lokal kupiony za gotówkę w Piasecznie jest w takim stanie w jakim został kupiony. Inwestycja nie ruszyła. Przestrzegam wszystkich przed transakcjami z Panią Paulina.

@Renata

Ciekawe czemu nie ruszyła jeszcze. Jaki czas temu został kupiony ten lokal? Może właśnie czasu potrzebuje jeszcze czy coś... :/

Renata
@Teresa

Lokal został kupiony w lutym 2021 roku. Pani Paulina dała słowo że nasz lokal będzie oddany do końca wakacji 2021 r a w akcie termin oddania to koniec grudnia 2021 r. Mamy Maj 2022 a kamienica w której znajduje się lokal jest praktycznie nie ruszona. Typowa osoba która podejmuje się inwestycji a nie ogarnia tematu. Z tego co wiem to ma kilka inwestycji które również stoją...

Justyna
@Renata

Ja kupiłam lokal u siostry, Katarzyny Marzec, w Ursusie i tak samo się rozczarowałam. Musieliśmy przejąć zarząd wspólnoty bo nic się nie działo. Chyba tylko ich brat Tomasz uczciwie prowadzi inwestycje.

@Justyna

@Justyna ja się zastanawiam nad kupnem lokalu od P. Pauliny, ale jakoś się przestraszyłam jak czytam tutaj te wpisy. Można się z Tobą jakoś skontakować?

Nika
@Renata

Pani Renato - jak zakończyła się sprawa z kamienicą? Czy została finalnie wyremontowana?

@Nika
@Nika

Niestety NIE. Kamienica jest w opłakanym stanie. Raz na jakis czas ktoś się kręci po placu i tyle. Zdecydowanie radzę omijać szerokim łukiem wszystkie inwestycje tej Rodziny....szczegółnie Pani Pauliny.

Nika
@@Nika

Ech... Współczuję... Byłam bliska zakupu mieszkania, ale zrezygnowałam po przeczytaniu wpisów i kontakcie z niektórymi inwestorami. Dziękuję za ostrzeżenie i mam jednak nadzieję, że Państwa inwestycje zostaną w końcu wyremontowane.

Jakie wartości są cenione w Inwestycje Marzeń Paulina Marzec?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inwestycje Marzeń Paulina Marzec? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Zawiedziony inwestor

Moje inwestycje u tej Pani nie pracują.

@Zawiedziony inwestor

A w co dokładnie zainwestowałeś i jakiego wyniku się spodziewałeś? Do dziś nic ciekawego się nie dzieje?

W jakim mieście?

Agnieszka
@Zawiedziony inwestor

A po jakim czasie to zauważyłeś? Jest możliwość jakiegoś wycofania skoro nie widzisz zysku?

Czy Inwestycje Marzeń Paulina Marzec oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Łukasz

Jesli Pani Paulina Marzec traktuje tak samo Swoich pracowników jak klientów to radził bym się zastanowić nad podjęciem pracy u tej Pani.

@Łukasz

A podasz więcej szczegółów odnośnie tego stwierdzenia?

Grzegorz

Kupiłem mieszkanie od pani Pauliny pod adresem warszawa ul. Siedlecka 30 od 6 miesięcy nie wywiązuje się z umowy nie przekazała mieszkania. Czy ktoś ma podobny problem?

@Grzegorz

Witam,mam ten sam problem w Piasecznie

Grzegorz
@Łukasz

Czy coś Pan robił w tej sytuacji.

@Grzegorz

Może się zdzwonimy 512 939 790