Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Opinie o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

oszukany Wrocław

gdzie wy pracowaliście jak nie wiecie ile jest sklepów ?? sklepów jest 50, przynajmniej tyle się doliczyłem jak oglądałem zestawiania sprzedaży w "socjalnym" , we Wrocku w prawie każdym SP było na zmianie 2 ochroniarzy, no to wydaję mi się że tak było we większości, to w takim układzie w prawie każdym musiało być ponad 4 pracowników by ogarnąć taka ilość godzin , jak bym dorwał w moje rece którego kolwiek z nich to bym ZABIŁ . oni mi wiszą 2950 zł i za tyle mogłbym zabić :)

Pracownica S-P

Kilkaset ochroniarzy?? Jest ok. 60 sklepów S-P, w każdym po 2 ochroniarzy, co daje ok. 120 ochroniarzy. Ciekawe ilu przeszło pod skrzydła Umbrelli.

Felicity Lublin

Wystarczy zadzwonić, numer znajdziesz na stronie superpharm. A co do superpharmu, wiem że dyrektorzy z lublina jadą na zebranie do centrali, gdzie ma być poruszana nasza sprawa. Im też powinno zależeć, ponieważ gdy złożymy pozwy, zawiadomimy media czy to lokalną prasę czy ogólnopolską będzie to negatywna reklama dla sieci. Wydaje mi się że raczej będą chcieli tego uniknąć.

Ja w wasze wypłaty nie uwierzę dopóki nie zobaczę swojej na koncie.

Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Felicity Lublin

Dzwoniłem do sklepu z Wrocławia, potwierdzone info, część ochroniarzy dostała wypłaty, przelewy były z superpharmu.

qwerty

W poniedziałek podejmę kroki prawne. Spółka ABL z kapitałem zakładowym 50tys. zł działa w jakimś baraku przy galerii handlowej w Toruniu i obraca miesięcznie milionami zł. Ludzie z City, albo te Czechy po prostu ukradli te pieniądze - nie wiem kto, może nawet się nią podzielili. To jest sprawa dla prokuratury - ktoś zrobił skok na dużą kasę. A teraz mi piszecie, że ktoś tam się zlitował i trzeba mu rączki całować... Ponawiam pytanie do @Lbn kim jest tajemnicza Pani Agnieszka?

Lbn

A zrobiłeś coś w kierunku żeby dowiedziec się co z pieniędzmi? Gdzieś Dzwoniłeś, zlozyles pozew czy tylko w internecie potrafisz szum robić? Zdobyłem takie informacje, a nie inne to jeszcze źle. Masz coś konkretnego? Chętnie posłucham.

qwerty

Dwie osoby dostały kasę, a samych pracowników Super-Pharmu jest kilkaset. Wierzcie w bajki. Człowiek ewidentnie podstawiony przez m2cs, abyście w poniedziałek sprawdzali jak osły dalej stan swojego pustego konta.

Lbn

Treść komentarza wystawionego godzinę temu na Facebooku na profilu M2CS: "Panowie, Wroclaw Szewska wczoraj juz dostali wyplaty 2 osoby. Wszystko sie zgadza. Kto nie dostal wczoraj prawdopodobnie dostanie w poniedzialek (zalezy od banku). Przelew byl od SUPER-PHARMU w tytule: "na zlecenie m2cs" wiec musimy podziekowac p.Sejdaku i B.Krasickiemu. A Czechy poprostu ukradli ta kase..".

qwerty

Prędzej doczekam się informacji o ogłoszeniu upadłości przez ABL Poland i kasy już nigdy nie zobaczę.

qwerty

Kim jest niby ta Pani Agnieszka? Super-pharm też jest w to zamieszany, mydli oczy pracownikom ochrony, że kasa będzie. Zaraz firma ABL ogłosi upadłość, a Super-pharm nic nam nie pomoże...

qwerty

Wszyscy na policję, tę sprawą powinna się zająć prokuratura

Lbn

Pewnie trzeba będzie pozwy pisać, tylko gdzie to się kierować? Ktoś ma prawnika w rodzinie i wie jak to wszystko zrobić ?

państwo bezprawia i niesprawiedliwości

W jaki sposób teraz będziecie dochodzili swoich praw? Pozwy od poniedziałku?

jaroslaw

nikt nie dostal kasy

Lbn

Lublin nie dostał wypłaty więc podejrzewam tu jakiegoś trolla.

qwerty

Dostało tak jak Renata. Kolejny podstawiony z firm aby zrobić zamieszanie

janko

opole dostalo wyplate!! tyle ile mialo byc wiec git! pozdro!

samsobie

chłopcy to u szewca , ale kasa jeździ od Krasickiego po atrium

piernikos

Chłopy byliśmy dziś w biurze ABL w Toruniu. Okazało się , ze ich biuro jest w suterenie centrum handlowego Plaza . Ochroniaź z ABL który chroni to centrum śmiał się ze nawet tam okien nie mają, siedzi jedna sekretarka i nie ma czym oddychać. Dyrektorem jest podobno Marek Ozimek ale niestety go nie było a pokój zamknięty . Chyba się zwijają gnoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o