Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

3.1Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Lech Poznań the best

Dzwoniłem do inspektorki , podobno M2CS podpisało ugodę z Superfarm i wypłacą za cześków z ABL kasę. Ale i tak ich zgłaszam do inspekcji pracy. niepodaruje im . poznaniak nigdy sie nie poddaje.

Start Łódż
@Lech Poznań the best

łódż nie dostała kasy

marian
@Start Łódż

kielce nie dostały kasy a miała być w piątek

Wchodzi juz od tygodnia i wejść nie może. Chyba od d...strony wchodzi a tam ciasno. Tak tak mam już na koncie zmiany...rosnące odsetki.

daffcio92

Dostalem przed chwila info ze kasa juz wchodzi na konta pracownikow czy to prawa ktos z was dostal?

daffcio92

Policja sie zajmuje takim sprawami wtedy kiedy nie ma adresu firmy a aderes firmy jaki mamy na umowach to jakas galeria handlowa w Toruniu

Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
daffcio92

Ten beniamin to caly szef czy prezes ABL. To mam rozumiec ze nikt z was nie dostal wyplaty..

qwerty

Zresztą koordynatorzy z tego co wiem też nie dostali pieniędzy i zapowiadają pozwy.

qwerty

Policja nie zajmuje się takimi sprawami, od tego są sądy. Ten cały Pan Beniamin, to kim jest w tej firmie? Zwykły koordynator?

daffcio92

Ja jestem liderem z kalisza i tez nie dostalem kasy ani moim koledzy idziemy w pon na polcje i bedziemy skarzyc wszystkich koordynatorow, wczoraj dzwonilem do pana Beniamina i kasa miala byc dzisiaj i (usunięte przez administratora) nie ma.

W tym całym ABL Poland nawet nikt nie odbiera telefonów, nie ma co się łudzić, że dostaniemy pieniądze...

Zgadzam sie. Ta renata to ktos podłożony żeby mogli jeszcze grać na czas I zwlekac. Nie dajmy się. Jak nie będzie dzisiaj kasy to do sadu z nimi i niech płacą z odsetkami

nie słuchajcie jej

Renata, to jakaś prowokatorka musi być, pewnie z góry od m2cs. Dzisiaj mija czas w jakim mieliśmy ostatecznie czekać na wypłaty, w poniedziałek ruszamy z pozwami.

janko

a z jakiego miasta jestes?

R

Tak. Dzis dostałam pensje za wrzesien

janko

w opolu nadal nie ma wyplat!!! nikt z firmy nie dzwoni czy wogole beda skandal!!!

p2.cs

Krasicki - chyba ten od bajek, a my w ta bajke nie wierzymy

pewne info

Wożą kasę w kopertach, a w ramach zadośćuczynienia za stres i niedogodności knedliki i winylowe płyty Heleny Vondrackovej.

@Renata

W jakim mieście pracujesz w super-pharm? Kto do Ciebie przyjechał z nową umową i kiedy ją podpisałaś? Bo wszędzie cisza....

@Renata

Renata. Pracowałaś na ochronie super-pharm i dzisiaj dostałaś przelew od ABL/M2C?

Bartuś

Za ochronę w S-P UMBRELLA płaci 11,80 brutto/h

Renata

Ja podpisałam z M2.CS nowa umowe o identycznym brzmieniu i na takich samych warunkach jak ABL/M2C. Mówili że musza podpisac nową umowe poniewaz musza mieć tytuł do wypłaty wynagrodzenia. A tak w ogóle to fajnie bo nie zamierzam rezygnować z kasy od ABL bo moja umowa zlecenie jest wciąż ważna i nie wypowiedzieli. Bede miała premie za czekanie 7 dni na kasę bo dzis z SuperPharmu wreszcie dostałam.

albert 21
@Renata

Głupszych idiotyzmów nie słyszałem, Krasicki jeździ i rozdaje kasę, tak za frajer z dobrego serca ??? Lecz się na nogi bo na głowę za późno

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.