DREAMCOMMERCE S.A.

Kraków

Opinie o DREAMCOMMERCE S.A.

Paulina

@Olga dobrze słyszeć, że praca w DREAMCOMMERCE S.A. była dobrym okresem w Twoim życiu. Za co najbardziej ceniłaś tego pracodawcę? Chętnie dowiemy się od Ciebie czegoś więcej o tej firmie.

Olga

Czy coś zmieniło się w DREAMCOMMERCE na korzyść pracowników? Ostatnio bardzo mało wpisów widnieje na forum. Mam nadzieję, że taka cisza to efekt dobrych zmian. Pracowałam w firmie i był to dobry czas.

Paulina

@zadowolony to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Należy pamiętać, że warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od piastowanego stanowiska. Wspominasz również o możliwości rozwoju w DREAMCOMMERCE S.A. Może powiesz więcej na ten temat? Jest to ważny aspekt dla wielu kandydatów.

zadowolony

Pracuję ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Firma oferuje bardzo dobre warunki finansowe na start, możliwość rozwoju a wraz z tym lepsze warunki finansowe. Świetna firma na start dla osób młodych, poszukujących pierwszej pracy w Krakowie.

Paulina

Niedawno firma zamieściła nowe oferty pracy. Poszukuje osób m.in. na stanowisko Specjalista ds. SEM. Macie już jakieś doświadczenia z DREAMCOMMERCE S.A.?

Ajzol

A jakie płacicie takie średnie wynagrodzenie na miesiąc?

notdream/real

Ta firma tak naprawdę poszukuje ludzi z doświadczeniem, a tylko w ogłoszeniu podaje inaczej. Zapewniają w ogłoszeniu, że wszystkiego nauczą! a na rozmowę oczekują przygotowania z konkretnych zagadnień - sami siebie ośmieszają taką ofertą. Ponadto pieniądze które proponują na okresie próbnym to minimalna krajowa! czyli 1350 zł. na rękę. Rekrutacja tam przypomina rozmowę specjalistyczną, a osoby z którymi rozmawiasz sprawiają wrażenie zarozumiałych i wszystko wiedzących, mają stanowczo za duże ego a za mało doświadczenia i wiedzy. Nie polecam! Od miesięcy szukają na to samo stanowisko. Mają za duże mniemanie i wymagania, jak na taką pracę za taką płacę i kłamią, że wszystkiego uczą.. Jeśli chodzi o ludzi, to niektórzy spoko, niektórzy nie, aczkolwiek zdaję tam dominować typ człowieka homo egocentr z zadartym nosem i małej objętości mózgiem. pozdro

DC
@notdream/real 30.08.2016 13:25

Witam W odniesieniu do informacji, które są podane w wiadomości od notdream/real muszę stwierdzić , że są one nieprawdziwe. Firma nigdy nie płaciła najniższego wynagrodzenia. Jest to ewidentne kłamstwo. Na niektóre stanowiska szukamy ludzi cały rok, ze względu na intensywny rozwój i każdego miesiąca zatrudniamy coraz więcej ludzi, nie sądzę że był Pan /i wtajemniczony w proces rekrutacji aby ponownie podawać nieprawdziwe informacje. Co do pozostałych informacji to myślę że nie będę się podejmować ich komentowania, bo nie są tego warte. Pozdrawiam

Zostaw opinię o DREAMCOMMERCE S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DREAMCOMMERCE S.A.