DREAMCOMMERCE S.A.

Kraków

DREAMCOMMERCE S.A.

Opinie o DREAMCOMMERCE S.A.

Kanarek

Fajne miejsce pracy. Bardzo propracownicze. Dbają o pracowników, nie tylko poprzez dawanie benefitow, ale liczą się ze zdaniem każdego. Atmosfera jest jest bardzo przyjazna, nie ma wyścigu szczurów. Przynajmniej tak ja to widzę. Mamy fajną ścieżkę onboardingowa. Wszystko co zostało mi powiedziane na rozmowie rekrutacyjnej potwierdziło się.

Paulina

@Obecny_P, rozumiem, że pracujesz aktualnie w DREAMCOMMERCE w Krakowie. Planujesz związać się z tą firmą na dłużej? Jakie benefity przysługują pracownikom DREAMCOMMERCE? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Polecacie aplikować?

Obecny_P

Firma o jasnym kierunku rozwoju z niesamowitą ekipą pracowników! Fajne benefity, dobra płaca i mega merytoryczni ludzie. Jak chcesz się rozwijać w e-commerce i szukasz fajnego miejsca do stałej - fajnej pracy to mega polecam :)

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Paulina

@~~jeden z wielu, nie pracuję w DREAMCOMMERCE S.A. Jestem moderatorem forum gowork.pl i tak jak zauważyłeś do moich obowiązków należy m.in. aktywne pozyskiwanie aktualnych informacji o tej firmie jako pracodawcy. Pytam również o takie kwestie, które mogą okazać się ważne, dla osób rozważających zatrudnienie w DREAMCOMMERCE S.A.

@Paulina 11.02.2018 12:40

Ok, zatem uściślając: Atmosfera rozmowy bardzo nieprzyjemna - nakierowana na szukanie 'haków', a nie elementów wspólnych. Osoba po drugiej stronie słabo przygotowana do rozmowy. Brałem w życiu udział w ponad 30 rozmowach i tą wspominam dość nieprzyjemnie. Wiem, że interview to nie jest spijanie sobie z dzióbków, ale też nie jest próbą sprowadzenia kandydata do poziomu turkucia-podjatka, nawet jeżeli okazuje się, że nie jest nam po drodze. Ponadto dowiedziałem się na swój sposób różnych rzeczy w sposób tak nieprzyjemnie i nieprofesjonalnie bezpośredni, że mam prawo być rozczarowany. Nie ma to nic wspólnego z konstruktywną krytyką, tylko raczej słabymi manierami. Nie życzę firmie źle, mają fajną misję i ciekawy produkt, ale dla mnie kontakt z nimi nie był przyjemny.

Paulina

@~~jeden z wielu, nie wspominasz dobrze procesu rekrutacyjnego w którym brałeś udział w DREAMCOMMERCE S.A. O jakie stanowisko się ubiegałeś? Możesz przytoczyć treść kilku pytań, które usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Paulina 10.02.2018 19:31

Żeby po nitce do kłębka zorientowali się o kogo chodzi? Nie w tej rzeczywistości. Napiszę tylko że nawet po 5 miesiącach nie znaleźli jeszcze osoby na to stanowisko i cały czas szukają. A patrząc na twoją aktywność to Chyba jesteś ich pracowniczką musisz tutaj się udzielać... trochę to słabe patrząc na jakość odpowiedzi

~~jeden z wielu

Cieszę się, że firma ma dobre recenzje, ale ja mam inne odczucia. Brałem udział w ich rekrutacji i nie mam dobrych wspomnień - słabo przygotowani, niekulturalnie bezpośredni, przemądrzali, grubiańscy. Nie życzę im jednak źle.

Paulina

@Olga dobrze słyszeć, że praca w DREAMCOMMERCE S.A. była dobrym okresem w Twoim życiu. Za co najbardziej ceniłaś tego pracodawcę? Chętnie dowiemy się od Ciebie czegoś więcej o tej firmie.

Olga

Czy coś zmieniło się w DREAMCOMMERCE na korzyść pracowników? Ostatnio bardzo mało wpisów widnieje na forum. Mam nadzieję, że taka cisza to efekt dobrych zmian. Pracowałam w firmie i był to dobry czas.

Paulina

@zadowolony to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Należy pamiętać, że warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od piastowanego stanowiska. Wspominasz również o możliwości rozwoju w DREAMCOMMERCE S.A. Może powiesz więcej na ten temat? Jest to ważny aspekt dla wielu kandydatów.

zadowolony

Pracuję ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Firma oferuje bardzo dobre warunki finansowe na start, możliwość rozwoju a wraz z tym lepsze warunki finansowe. Świetna firma na start dla osób młodych, poszukujących pierwszej pracy w Krakowie.

Paulina

Niedawno firma zamieściła nowe oferty pracy. Poszukuje osób m.in. na stanowisko Specjalista ds. SEM. Macie już jakieś doświadczenia z DREAMCOMMERCE S.A.?

Ajzol

A jakie płacicie takie średnie wynagrodzenie na miesiąc?

notdream/real

Ta firma tak naprawdę poszukuje ludzi z doświadczeniem, a tylko w ogłoszeniu podaje inaczej. Zapewniają w ogłoszeniu, że wszystkiego nauczą! a na rozmowę oczekują przygotowania z konkretnych zagadnień - sami siebie ośmieszają taką ofertą. Ponadto pieniądze które proponują na okresie próbnym to minimalna krajowa! czyli 1350 zł. na rękę. Rekrutacja tam przypomina rozmowę specjalistyczną, a osoby z którymi rozmawiasz sprawiają wrażenie zarozumiałych i wszystko wiedzących, mają stanowczo za duże ego a za mało doświadczenia i wiedzy. Nie polecam! Od miesięcy szukają na to samo stanowisko. Mają za duże mniemanie i wymagania, jak na taką pracę za taką płacę i kłamią, że wszystkiego uczą.. Jeśli chodzi o ludzi, to niektórzy spoko, niektórzy nie, aczkolwiek zdaję tam dominować typ człowieka homo egocentr z zadartym nosem i małej objętości mózgiem. pozdro

DC
@notdream/real 30.08.2016 13:25

Witam W odniesieniu do informacji, które są podane w wiadomości od notdream/real muszę stwierdzić , że są one nieprawdziwe. Firma nigdy nie płaciła najniższego wynagrodzenia. Jest to ewidentne kłamstwo. Na niektóre stanowiska szukamy ludzi cały rok, ze względu na intensywny rozwój i każdego miesiąca zatrudniamy coraz więcej ludzi, nie sądzę że był Pan /i wtajemniczony w proces rekrutacji aby ponownie podawać nieprawdziwe informacje. Co do pozostałych informacji to myślę że nie będę się podejmować ich komentowania, bo nie są tego warte. Pozdrawiam

Zostaw opinię o DREAMCOMMERCE S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DREAMCOMMERCE S.A.